Ekstraklasa 2010/2011

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto bedzie mistrzem Polski

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
kowal1990

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 144
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2011, 16:47

W poprzednim sezonie zagrał w Ligue1 w barwach Nice, 34 spotkania i zdobył 6 bramek. Ogórkiem być nie może.


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2011, 17:30

kowal1990 pisze:W poprzednim sezonie zagrał w Ligue1 w barwach Nice, 34 spotkania i zdobył 6 bramek. Ogórkiem być nie może.
Racja, dla mnie świetny transfer.
Dobrze że Legia wcześnie się wzmacnia, niby zaczynamy europejskie puchary najpóźniej, ale dobrze będzie mieć pełna kadrę dużo wcześniej.
Oby tylko Beret nie nakupował pózniej jakiś gamoni, narazie jest bardzo przyzwoicie.


Obrazek
kowal1990

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 144
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2011, 17:35

Miklas dziś powiedział że do 20 czerwca chce mieć skompletowaną kadrę. Myślę że możemy jeszcze się spodziewać jednego, góra dwóch transferów.


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2011, 17:54

kowal1990 pisze:Miklas dziś powiedział że do 20 czerwca chce mieć skompletowaną kadrę. Myślę że możemy jeszcze się spodziewać jednego, góra dwóch transferów.
Oby to byli gracze pokroju Żewłaka i Ljuboji. :wink:
Chociaż zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, Descarga też miał być świetnym wzmocnieniem, miał papiery na grę, piękne CV i jak było wiemy.
Mam nadzieje że legioniści zaczną grać wreszcie to, czego się od nich oczekuje, podobnie jak Juve. :D


Obrazek
Damianoss60

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lutego 2010
Posty: 120
Rejestracja: 27 lutego 2010

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2011, 22:55

Polska Liga zasila się w ciekawych zawodników nareszcie coś się rusza u nas.Jestem ciekawy co jeszcze się wydarzy


Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2011, 08:08

Strasznie zaskoczył mnie transfer Ljuboji. Co ciekawe, w mediach nie było żadnych plotek, przecieków na ten temat. Tym bardziej brawo za utrzymanie tego w tajemnicy. Dobry piłkarz, technicznie przebijający chyba każdego w naszej lidze. Póki co Legia całkiem pozytywnie. Zobaczymy co będzie dalej.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2011, 20:25

francois pisze:
steru pisze: http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,titl ... omosc.html
Jednak Wojciechowski nie dopuszcza do sprzedaży Mierzejewskiego. Zastanawiałem się czy będzie chciał zarobić czy pokaże, że rzeczywiście chodzi mu o majstra. Póki co, wygląda na to, że nie zależy mu na tych pieniądzach. Kto jednak wie, z nim to wszystko jest możliwe :roll:
Żewłakow w końcu wrócił do Polski o czym mówił już od EURO 2008. Może on ogarnie Legię w przyszłym sezonie. Jego doświadczenie się przyda.

A co do Polonii - gdyby Wojciechowski miał więcej cierpliwości do trenerów to mógłby zrobić wiele dobrego dla polskiej piłki. Widać, że chce stworzyć dobry team i kasa nie jest najważniejsza :bravo:
http://sport.interia.pl/raport/transfer ... 55496,5719

Czyli jednak, pieniędzmi można ludzi przekonać. Nie wiem co Polakom dobrego przychodzi z tego grania w Turcji. Szkoda, że nie ma takiego zainteresowania ze strony klubów europejskich.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2011, 20:30

szczypek pisze:
francois pisze:
steru pisze: http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,titl ... omosc.html
Jednak Wojciechowski nie dopuszcza do sprzedaży Mierzejewskiego. Zastanawiałem się czy będzie chciał zarobić czy pokaże, że rzeczywiście chodzi mu o majstra. Póki co, wygląda na to, że nie zależy mu na tych pieniądzach. Kto jednak wie, z nim to wszystko jest możliwe :roll:
Żewłakow w końcu wrócił do Polski o czym mówił już od EURO 2008. Może on ogarnie Legię w przyszłym sezonie. Jego doświadczenie się przyda.

A co do Polonii - gdyby Wojciechowski miał więcej cierpliwości do trenerów to mógłby zrobić wiele dobrego dla polskiej piłki. Widać, że chce stworzyć dobry team i kasa nie jest najważniejsza :bravo:
http://sport.interia.pl/raport/transfer ... 55496,5719

Czyli jednak, pieniędzmi można ludzi przekonać. Nie wiem co Polakom dobrego przychodzi z tego grania w Turcji. Szkoda, że nie ma takiego zainteresowania ze strony klubów europejskich.
Liga turecka rośnie w siłę. Tam przynajmniej mają szansę na grę co pokazuje przykład choćby Grosika czy Robaka.

W sumie, ciekawa sprawa z tym Mierzejewskim. 5,3 mln - jednak na pochwałę zasługuje Wojciechowski bo choć pozbył się kapitana i najlepszego gracza ligi to za taki szmal się opłacało. Ja się cieszę bo jak jeszcze Sobiech od nich odejdzie (co jest bardzo, bardzo prawdopodobne) to już mają kompletnie przewalone bez względu na to kogo kupią w ich miejsce :)


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2011, 20:57

szczypek pisze:Czyli jednak, pieniędzmi można ludzi przekonać. Nie wiem co Polakom dobrego przychodzi z tego grania w Turcji. Szkoda, że nie ma takiego zainteresowania ze strony klubów europejskich.
Jakby nie patrzeć Turcja występuje w Ojro ;)

To rekord tak? 5,3 mln euro, hmm mam tylko nadzieje że Adrianowi wyjdzie to na dobre, troche zaryzykował przed euro bo spokojnie mógł pograć jeszcze jeden sezon w lidze PL...


probeert

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2011
Posty: 179
Rejestracja: 12 marca 2011

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2011, 23:54

Zastanawia mnie kim Wojciechowski załata lukę po odejściu Adriana. Czytałem, że wspomaga utrzymanie się Ruchu Chorzów w Ekstraklasie. Czyżby przyszedł czas na kolejna kupioną z Ruchu gwiazdkę zaraz po Sobiechu i Sadloku... :prochno:


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 00:11

probeert_juve pisze:Zastanawia mnie kim Wojciechowski załata lukę po odejściu Adriana. Czytałem, że wspomaga utrzymanie się Ruchu Chorzów w Ekstraklasie. Czyżby przyszedł czas na kolejna kupioną z Ruchu gwiazdkę zaraz po Sobiechu i Sadloku... :prochno:
Pewnie Sebkiem Milą. A Śląsk ponoć przymierza się do Garguły. W sumie... ciekawie by było. Fajnie widzieć, że w tej naszej, pożal się boże, EkstraKlapie potrafią się wykreować ciekawi piłkarze. Vide - Majewski, Lewandowski, Mierzej. Kiedyś Szymkowiak... No, ciekawe, co Adrian pokaże u pohańców?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 00:25

Mierzejewski to kapitalny piłkarz - pracowity, obunożny, świetny technicznie, z dobrym przeglądem pola... Naprawdę - piłkarz wart tych pieniędzy. Pytanie tylko, jak przebiegnie jego aklimatyzacja w Turcji, czy nie ucieknie stamtąd jak "Szimek". Mietson dobrze mówi - dziura nie do załatania.

Ljuboja w Legii? To potwierdzone? Ciekawa sprawa... Bo i piłkarz ciekawy. Mógł duuużo więcej w piłce osiągnąć. Technikę ma naprawdę dobrą, warunki fizyczne też, tylko mentalność ma niepiłkarską - różnie to u niego bywało tak z golami, których powinien był strzelić w karierze więcej - bywał rażąco nieskuteczny, jak i - przede wszystkim - z pokorą. Wielokrotnie popadał w konflikty z trenerami. Zawsze fascynowało mnie to, jak można zmarnować sobie karierę... Ljuboja jest tego idealnym przykładem. Oby w Polsce coś tam jeszcze pograł, oby nie stoczył się do końca.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 00:29

Łukasz pisze:Mierzejewski to kapitalny piłkarz - pracowity, obunożny, świetny technicznie, z dobrym przeglądem pola... Naprawdę - piłkarz wart tych pieniędzy. Pytanie tylko, jak przebiegnie jego aklimatyzacja w Turcji, czy nie ucieknie stamtąd jak "Szimek". Mietson dobrze mówi - dziura nie do załatania.
W Sebka Milę nie wierzysz? :smile:
Łukasz pisze:Ljuboja w Legii? To potwierdzone? Ciekawa sprawa... Bo i piłkarz ciekawy. Mógł duuużo więcej w piłce osiągnąć. Technikę ma naprawdę dobrą, warunki fizyczne też, tylko mentalność ma niepiłkarską - różnie to u niego bywało tak z golami, których powinien był strzelić w karierze więcej - bywał rażąco nieskuteczny, jak i - przede wszystkim - z pokorą. Wielokrotnie popadał w konflikty z trenerami. Zawsze fascynowało mnie to, jak można zmarnować sobie karierę... Ljuboja jest tego idealnym przykładem. Oby w Polsce coś tam jeszcze pograł, oby nie stoczył się do końca.
Potwierdzone. Ciekawe. W zeszłym roku Jaelins, teraz Ljuboja... Piłkarze z ciekawym CV pojawiają się w Polsce. Szkoda, że tak naprawdę wygląda to (jeszcze?) na piłkarską emeryturę. No, ale...


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 00:35

deszczowy pisze: W Sebka Milę nie wierzysz?
Mila to nie jest zły piłkarz. Ale 5 baniek to on warty nie jest, nigdy nie był i już nie będzie...
deszczowy pisze: Szkoda, że tak naprawdę wygląda to (jeszcze?) na piłkarską emeryturę. No, ale...
Wszystko zaczyna się od ...infrastruktury. Jak są stadiony - poziom ligi automatycznie idzie w górę.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 00:39

Łukasz pisze:
deszczowy pisze: W Sebka Milę nie wierzysz?
Mila to nie jest zły piłkarz. Ale 5 baniek to on warty nie jest, nigdy nie był i już nie będzie...
S'rsly? :smile:
Łukasz pisze:
deszczowy pisze: Szkoda, że tak naprawdę wygląda to (jeszcze?) na piłkarską emeryturę. No, ale...
Wszystko zaczyna się od ...infrastruktury. Jak są stadiony - poziom ligi automatycznie idzie w górę.
Ja wiem? Wg mnie, to on przyszedł trochę dorobić po prostu... no, ale niech Ci będzie ;)

Fajnie by było, gdyby liga trochę urosła. TAcy piłkarze, jak Ljuboja, czy Vrdoljak mogą to zrobić. Wszelako szkoda, że nie potrafimy zatrzymać naszych talentów (vide: Mierzej).


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
ODPOWIEDZ