Ekstraklasa 2010/2011

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto bedzie mistrzem Polski

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Bakrlik24

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2010
Posty: 87
Rejestracja: 08 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2010, 11:10

Miejmy nadzieje, że dzisiaj Widzewek, pojedzie Wisełkę, chociaż przed meczem remis brałbym w ciemno, tak jak i przed inauguracją z Lechem...

Naszym klubem RTS......... :-D


Obrazek
Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2010, 11:18

Wisła przejedzie się po Żydach z Łodzi, a następnie w środę dostaną oni oklep w Bydgoszczy. Ot co!

Tylko Zawisza!

Mistrzem Polski będzie Arka.


Sky is the limit!
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2010, 11:28

Pawełek pisze:Wisła przejedzie się po Żydach z Łodzi, a następnie w środę dostaną oni oklep w Bydgoszczy. Ot co!

Tylko Zawisza!

Mistrzem Polski będzie Arka.
Żenujące. Zmień to o Żydach chłopie, bo Ci zaraz sypną czerwoną kartkę...

Arka z pewnością będzie mistrzem. :rotfl:

Można napisać post jednocześnie przychylny Arce i Wiśle??? Kto by przypuszczał...


Ciągnik_Na_Gąsienicach

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2010
Posty: 330
Rejestracja: 17 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2010, 13:35

yanquez pisze:
Pawełek pisze:Wisła przejedzie się po Żydach z Łodzi, a następnie w środę dostaną oni oklep w Bydgoszczy. Ot co!

Mistrzem Polski będzie Arka.
Żenujące. Zmień to o Żydach chłopie, bo Ci zaraz sypną czerwoną kartkę...


Co złego jest w mówieniu prawdy? Tak jakbym napisał że Wisła to były milicyjny GTS, Legia i Śląsk wojskowe, Cracovia, ŁKS, Widzew żydowskie...a Górnik i Ruch towarzysze komuchy. tylko bez kartki prosze, ja tylko pytam...

A Arka będzie mistrzem polski ale w elektryczne pici-polo pod wodą. :smile:


Bo żeby wyjść to trzeba wejść, a żeby wejść to trzeba wyjść !
Bakrlik24

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2010
Posty: 87
Rejestracja: 08 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2010, 13:41

Ciągnik_Na_Gąsienicach pisze:A Arka będzie mistrzem polski ale w elektryczne pici-polo pod wodą. :smile:
Aaa to dobry sport musi być :C można gdzieś oglądnąć z tego transmisje ?? :C


Obrazek
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2010, 14:39

yanquez pisze: Rzecz pierwsza: kibice Legii.
Cholera kulturalni ludzie. Nie widziałem czegoś takiego jeszcze. My o nich, o ich matkach, o ich klubie, a oni... O swoim klubie ;) Aż mi głupio było... Nie znoszę Legii prawie tak, jak Lecha, Arki, Zagłębia i Cracovii, ale ich kibice zrobili na mnie wrażenie...
Ale przecież to właśnie oni zaczęli bluzgowanie na ekranie od hasła "Lechia Gdańsk kurczę szajs". Za to kompletnie niepotrzebne były bluzgi od nas po stracie bramki, a nawet całe długie przyśpiewki podczas, gdy piłkarze potrzebowali wsparcia.

Mecz niezły. Gdyby ktoś potrafił włożyc piłkę do bramki w jakikolwiek sposób w 76 minucie to Śląsk by wygrał, a tak to niestety.


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2010, 01:32

ArtHur pisze:
yanquez pisze: Rzecz pierwsza: kibice Legii.
Cholera kulturalni ludzie. Nie widziałem czegoś takiego jeszcze. My o nich, o ich matkach, o ich klubie, a oni... O swoim klubie ;) Aż mi głupio było... Nie znoszę Legii prawie tak, jak Lecha, Arki, Zagłębia i Cracovii, ale ich kibice zrobili na mnie wrażenie...
Ale przecież to właśnie oni zaczęli bluzgowanie na ekranie od hasła "Lechia Gdańsk kurczę szajs". Za to kompletnie niepotrzebne były bluzgi od nas po stracie bramki, a nawet całe długie przyśpiewki podczas, gdy piłkarze potrzebowali wsparcia.
ści pójścia
Mecz niezły. Gdyby ktoś potrafił włożyc piłkę do bramki w jakikolwiek sposób w 76 minucie to Śląsk by wygrał, a tak to niestety.
jak nie masz pojęcia o czym piszesz to nie pisz. Szydercza hasła na Lechię są jak najbardziej na miejscu. Frajerstwo trzeba tępić.

Teraz trochę o tym co na boisku. Legia gra słabo ale i tak lepiej niż się spodziewałem. Niestety ten marny trenerzyna może się próbować z ligą estońską. Porażka z Grodziskiem denerwuje, ale jak najbardziej zasłużona, eh przecież mogło być więcej. Cracovia słaba beznadziejna a my wcale nie lepsi nom może w drugiej połowie. Wolny jak najbardziej prawidłowy. Szkoda, że nie mam możliwości pójścia na mecz. Euforia musiała być. Tarasiewicz i jego Śląsk szału nie zrobili i pewnie nie zrobią przez cały sezon.

Gramy słabo, a na 3 mecze wygraliśmy dwa to pokazuje jak nasza liga jest fatalna. Niestety taka prawda. W dodatku Franek Smuda czyni cuda i reprezentacja jeszcze w tym roku nie strzeliła gola.

O innych klubach nie będę pisał żadnego innego meczu po prostu nie widziałem. Ema

(L) & FORZA JUVE
oliver


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2010, 13:55

W kontekście gry w LE dobrze, że do formy wraca Lech. 5:0 z Carcovią robi wrażenie.

Po raz kolejny swoje ambicje potwierdza Jaga, a Tomasz Kupisz wg powinien dostać szansę debiutu w seniorskiej reprezentacji.

Ciekaw jestem, jak długo formę utrzyma Polonia W-wa. :think:

Cieszy liczba powołań dla piłkarzy z Ekstraklasy, m. in. do kadry Bośni i Hercegowiny, Serbii, Białorusi, Czarnogóry, Litwy czy Chorwacji U21. Problem nie leży w poziomie piłkarzy, lecz w poziomie przygotowania w klubach. Dlatego polskie zespoły kompromitują się w Europie. Może nową jakość wniosą Holendrzy w Krakowie.


rafal-1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2010
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2010

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2010, 14:48

Dobry mecz Lecha. Aż miło się oglądało. Cały czas przeważali, już na początku było widac, że Cracovia przyjechała się bronic. Mieli trochę pecha z tym samobójem, ale w drugiej połowie Lech już się rozstrzelał. Lech chyba wraca do formy. Zwycięstwo z Dnipro sprawiło chyba, że w siebie uwierzyli i mam nadzieję, że tego nie zmarnują.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2010, 15:04

rafal-1897 pisze:Dobry mecz Lecha. Aż miło się oglądało. Cały czas przeważali, już na początku było widac, że Cracovia przyjechała się bronic. Mieli trochę pecha z tym samobójem, ale w drugiej połowie Lech już się rozstrzelał. Lech chyba wraca do formy. Zwycięstwo z Dnipro sprawiło chyba, że w siebie uwierzyli i mam nadzieję, że tego nie zmarnują.
Widać było także... głupotę Rutkowskiego. Gdyby Rudnevsa udało się załatwić nie na jeden dzień przed meczem rewanżowym ze Spartą, może dziś rozmawialibyśmy w zupełnie innym tonie... :cry:

Trzymam kciuki za Jagusię :wink: :ok:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2010, 16:47

Nareszcie Lech się przbudził !! Zmiażdzyli rywala i tego było im trzeba mieli dużo spotkań gdzie skuteczność wolała o pomstę do nieba! Wygrali wysoko o mam nadzieje że będą grać tak samo skutecznie w lidze i LE.
W czwartek rewanż z Dnipro Lech go wygra i Lech z nami zagra w grupie LE :D


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2010, 20:15

deszczowy pisze:
rafal-1897 pisze:Dobry mecz Lecha. Aż miło się oglądało. Cały czas przeważali, już na początku było widac, że Cracovia przyjechała się bronic. Mieli trochę pecha z tym samobójem, ale w drugiej połowie Lech już się rozstrzelał. Lech chyba wraca do formy. Zwycięstwo z Dnipro sprawiło chyba, że w siebie uwierzyli i mam nadzieję, że tego nie zmarnują.
Widać było także... głupotę Rutkowskiego. Gdyby Rudnevsa udało się załatwić nie na jeden dzień przed meczem rewanżowym ze Spartą, może dziś rozmawialibyśmy w zupełnie innym tonie... :cry:
Dokładnie, też się temu dziwię. :doh: To chyba syndrom polskich klubów - kupić tanio, wypromować, sprzedać drogo i w wolne miejsce kupić jak najtaniej. Rudnevs to naprawdę dobry piłkarz, wg mnie wielka kariera przed nim, jeśli wykorzysta swój ogromny potencjał - ma dopiero 22 lata, a na Węgrzech strzelił 20 bramek w 30 meczach. W Poznaniu wkrótce zapomną o Lewym.


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2010, 00:43

Skoro Widzew jest klubem żydowskim to proszę o solidne dowody.


Ciągnik_Na_Gąsienicach

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2010
Posty: 330
Rejestracja: 17 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2010, 00:55

Nevermind pisze:Skoro Widzew jest klubem żydowskim to proszę o solidne dowody.
ŁKS założyli burżuje żydowscy. Pierwszym prezesem był Żyd.
Widzew założony został w żydowskiej dzielnicy przez robotników. W większości w dzielnicy jak i fabryce tamtejszej pracowali Żydzi, którzy kibicowali też Widzewowi.
Jude Jude - cała Łódź !
I nie mówię tego żeby obrazić, tylko stwierdzam fakty.
Dla mnie możecie być nawet islamskimi ekstremistami, murzyńskimi szamanami, pingwinami z Arktyki albo australijskimi pigmejami. Strzyka mnie to. Tylko Juve się liczy!


Bo żeby wyjść to trzeba wejść, a żeby wejść to trzeba wyjść !
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2010, 01:05

Napisałeś w tym momencie straszne głupoty, a konkretów brak.


ODPOWIEDZ