Ekstraklasa 2010/2011

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto bedzie mistrzem Polski

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2010, 14:04

mat01 pisze:A nasz ukochany Zac podobno zostanie trenerem Wisly :D
A niech zostanie. Życzę Wiśle jak najgorzej, więc - niech zostaje :wink:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Ciągnik_Na_Gąsienicach

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2010
Posty: 330
Rejestracja: 17 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2010, 14:21

deszczowy pisze:
mat01 pisze:A nasz ukochany Zac podobno zostanie trenerem Wisly :D
A niech zostanie. Życzę Wiśle jak najgorzej, więc - niech zostaje :wink:
He he. Jak tak dalej pojdzie to Wisla i Legia beda ~5-6 miejsca a lige wygra ktos inny. Nie mialbym nic przeciwko takiej Polonii Wa-Wa, Polonii Bytom, Jadze czy nawet i Lechowi. :smile:


Bo żeby wyjść to trzeba wejść, a żeby wejść to trzeba wyjść !
ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2010, 14:38

Ryszkins pisze:Przed sezonem typowałem na mistrza Legię albo Polonię. Ale po wczorajszym meczu o mistrzostwo wygląda, że będzie to Polonia ;]
Nie spodziewałem się, że Polonia wygra 3 bramkami :]
Ogólnie Polska liga jest na psim poziomie i trzeba mieć zacięcie, żeby móc oglądać piłkę w wykonaniu Polskich drużyn :]

Myślę, że Widzew w tym sezonie będzie wielką niespodzianką. Takie mam przeczucie.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2010, 14:47

Ciągnik_Na_Gąsienicach pisze: He he. Jak tak dalej pojdzie to Wisla i Legia beda ~5-6 miejsca a lige wygra ktos inny. Nie mialbym nic przeciwko takiej Polonii Wa-Wa, Polonii Bytom, Jadze czy nawet i Lechowi. :smile:
Polonia W-wa może być w tym sezonie poważnym konkurentem do walki o pierwszą trójkę. Dokonali chyba najrozsądniejszych wzmocnień w tym sezonie. Pietrasiak, Smolarek, Brzyski, Bruno, Sobiech.... to są gracze, którzy mogą zawalczyć nawet o mistrza... przed czym jednak Boże broń!


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Ciągnik_Na_Gąsienicach

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2010
Posty: 330
Rejestracja: 17 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2010, 15:05

deszczowy pisze:Pietrasiak, Smolarek, Brzyski, Bruno, Sobiech.... to są gracze, którzy mogą zawalczyć nawet o mistrza...
Chłopie ja wieem ! :smile:
Ale z reszta...co za roznica. I tak dostana z jakims cieniasem z wschodnio-zachodniej Syrii dolnej. Nawet druzyna jednonogich pingwinów z Arktyki dokopałaby naszym polskim drużynom w Europucharach. Więc co za różnica, Wisła, Lech, Legia, Polonia. Zmienia się tylko herb i mordki piłkarzy. Poziom gry jak i sposób kompromitacji corocznie ten sam.


Bo żeby wyjść to trzeba wejść, a żeby wejść to trzeba wyjść !
Ryszkins

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 116
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2010, 17:59

Smok-u pisze:
Ryszkins pisze:Przed sezonem typowałem na mistrza Legię albo Polonię. Ale po wczorajszym meczu o mistrzostwo wygląda, że będzie to Polonia ;]
Gratuluję, jesteś w stanie po dwóch kolejkach stwierdzić kto zostanie mistrzem? Chylę czoła i biegnę do bukmachera postawić na Polonie.
Chodziło mi, że z tych dwóch drużyn daję większe szanse Polonii :prochno:
Napisałem tylko moje typy na mistrza.
A czoła nie musisz chylić, bo dziś za gorąco na taki wysiłek :D


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2010, 19:00

Z polskiej Ekstraklasy kibicuję Wiśle. pod Wawelem są teraz w niezłym dołku, ale mam nadzieję, że przyjdzie ktoś taki, kto będzie umiał sobie poradzić przede wszystkim z Cupiałem, a także z leniwymi piłkarzami. To drugie chciał już zrobić Petrescu, ale nie poradził sobie z Cupiałem i nie wiem czy będzie chciał wracać. jeśli tak się stanie to sporo zyska w moich oczach rezygnując z radzieckich petrodolarów dla szacunku, którego jednak nie miał 4 lata temu. Innym ciekawym kandydatem jest Jimenez.

Zac? Sam mówi, że wolałby trenować reprezentację, ale jego kandydatura pod katem Wisły też jest ciekawa. Trenera z takim CV jeszcze w Ekstraklasie nie było.

Jeśli uporządkują sztab szkoleniowy to mogą zdobyć tytuł, gdyż skład mają mocny i szeroki.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2010, 19:05

francois pisze:Z polskiej Ekstraklasy kibicuję Wiśle. pod Wawelem są teraz w niezłym dołku, ale mam nadzieję, że przyjdzie ktoś taki, kto będzie umiał sobie poradzić przede wszystkim z Cupiałem, a także z leniwymi piłkarzami. To drugie chciał już zrobić Petrescu, ale nie poradził sobie z Cupiałem
Z Cupiałem... czy jednak z leniwą zgrają Brożków, Baszczyńskich i innych gwiazdeczek z Tesco?
francois pisze:i nie wiem czy będzie chciał wracać. jeśli tak się stanie to sporo zyska w moich oczach rezygnując z radzieckich petrodolarów dla szacunku, którego jednak nie miał 4 lata temu.
Jestem pewien, że wiedząc o Twoim szacunku przybiegłby do Krakowa na ostatnich nogach :D
francois pisze:Innym ciekawym kandydatem jest Jimenez.
No chyba sam nie wierzysz, w to co mówisz...?
francois pisze:Zac? Sam mówi, że wolałby trenować reprezentację, ale jego kandydatura pod katem Wisły też jest ciekawa. Trenera z takim CV jeszcze w Ekstraklasie nie było.
7 miejsce z Juventusem, wcześniej półtora roku bez roboty - idealny trener idealnego klubu :rotfl:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2010, 19:21

deszczowy pisze:
francois pisze:Z polskiej Ekstraklasy kibicuję Wiśle. pod Wawelem są teraz w niezłym dołku, ale mam nadzieję, że przyjdzie ktoś taki, kto będzie umiał sobie poradzić przede wszystkim z Cupiałem, a także z leniwymi piłkarzami. To drugie chciał już zrobić Petrescu, ale nie poradził sobie z Cupiałem
Z Cupiałem... czy jednak z leniwą zgrają Brożków, Baszczyńskich i innych gwiazdeczek z Tesco?
Myślę, że większość tych "gwiazdeczek z Tesco" spokojnie znalazłoby lepiej płatne kluby. Przykład? Wspomniany Paweł Brożek w Charkowie.
deszczowy pisze:
francois pisze:i nie wiem czy będzie chciał wracać. jeśli tak się stanie to sporo zyska w moich oczach rezygnując z radzieckich petrodolarów dla szacunku, którego jednak nie miał 4 lata temu.
Jestem pewien, że wiedząc o Twoim szacunku przybiegłby do Krakowa na ostatnich nogach :D
Jeśli wróci to szacunek w Krakowie na pewno będzie miał.
deszczowy pisze:
francois pisze:Innym ciekawym kandydatem jest Jimenez.
No chyba sam nie wierzysz, w to co mówisz...?
Ponoć sam wyraził zainteresowanie.
deszczowy pisze:
francois pisze:Zac? Sam mówi, że wolałby trenować reprezentację, ale jego kandydatura pod katem Wisły też jest ciekawa. Trenera z takim CV jeszcze w Ekstraklasie nie było.
7 miejsce z Juventusem, wcześniej półtora roku bez roboty - idealny trener idealnego klubu :rotfl:
Poprzez zatrudnianie znanych trenerów kilka lat temu drogę do europejskich salonów rozpoczęto na Ukrainie. Teraz są lata świetlne przed nami. Oczywiście wyjątkiem powinna być reprezentacja, którą powinni wg mnie prowadzić krajowi szkoleniowcy. Przykładem jest Beenhakker zostawił po sobie złe wspomnienia.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2010, 19:43

francois pisze:
deszczowy pisze:
francois pisze:Z polskiej Ekstraklasy kibicuję Wiśle. pod Wawelem są teraz w niezłym dołku, ale mam nadzieję, że przyjdzie ktoś taki, kto będzie umiał sobie poradzić przede wszystkim z Cupiałem, a także z leniwymi piłkarzami. To drugie chciał już zrobić Petrescu, ale nie poradził sobie z Cupiałem
Z Cupiałem... czy jednak z leniwą zgrają Brożków, Baszczyńskich i innych gwiazdeczek z Tesco?
Myślę, że większość tych "gwiazdeczek z Tesco" spokojnie znalazłoby lepiej płatne kluby. Przykład? Wspomniany Paweł Brożek w Charkowie.
Zamienił stryjek siekierkę na kijek.... A w ogóle, to kiedy Brożka chcieli w Charkowie? Chyba za króla Ćwieczka.

francois pisze:
deszczowy pisze:
francois pisze:Innym ciekawym kandydatem jest Jimenez.
No chyba sam nie wierzysz, w to co mówisz...?
Ponoć sam wyraził zainteresowanie.
Facet, który z Sevillą grał w Lidze Mistrzów miałby przyjść do klubu, przegrywającego w eliminacjach LE z azerską drużyną, której nazwy nikt (poza kibicami Wisły może :D ) nie umie nawet wymówić, a co dopiero zapamiętać? Ehm.... bądźmy poważni, proszę.
francois pisze: Poprzez zatrudnianie znanych trenerów kilka lat temu drogę do europejskich salonów rozpoczęto na Ukrainie. Teraz są lata świetlne przed nami.
A wiesz, jakimi budżetami dysponują Szachtar i Dynamo? Na Ukrainie przyjście takiego Eduardo nie robi specjalnego szału. Znaj proporcją, mocium panie.
francois pisze:Oczywiście wyjątkiem powinna być reprezentacja, którą powinni wg mnie prowadzić krajowi szkoleniowcy. Przykładem jest Beenhakker zostawił po sobie złe wspomnienia.
Polska myśl szkoleniowa, tak? Widać na przykładzie Smudy. A najlepiej było widać na przykładzie Wójcika.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
francois pisze:Mam nadzieję, że nie jesteś jednym z tych, którzy nie interesują się polską ligą bo jest "za cienka", a reprezentacje oglądają bo "chcą się pośmiać" itp?
Oglądam polską ligę, bo to nasza polska właśnie. Może i brzydka, może przaśna, ale nasz liga. A z kadrą jestem całym sercem. Na dobre, czy na złe.
Ostatnio zmieniony 14 sierpnia 2010, 20:07 przez deszczowy, łącznie zmieniany 2 razy.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2010, 19:48

Mam nadzieję, że nie jesteś jednym z tych, którzy nie interesują się polską ligą bo jest "za cienka", a reprezentacje oglądają bo "chcą się pośmiać" itp?


sushi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lutego 2005
Posty: 182
Rejestracja: 05 lutego 2005

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2010, 20:21

Niewiem kto zdobedzie mistrza bo po 2 kolejkach nie da sie tego określić ale wiem jedno dużo namiesza Jaga w tym sezonie jeżeli nie osłabi zespołu sprzedając Grosika
Legia wielka niewiadoma
Lech cienki
Wisła słaba
Polonia ala R.Madryt (mistrza nie miał ostatnio)


Czy wygrywa czy nie ja i tak kocham cię w sercu moim JUVE i na dobre i na złe
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2010, 20:49

Po ostatnich meczach europejskich mistrzem nie powinna zostać ani Wisła, ani Lech. Nie zasługują na to... A Legia? Nienawidzę i przez gardło mi nie przejdzie, że zasługuje na mistrzostwo...

Ja tam liczę (jak co roku), że Śląsk powalczy o puchary wreszcie ;)


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2010, 20:57

Lech bardzo słabo kolejny remis i znowu nie potrafią trafić do bramki już się boje o mecze el.LE :whistle:
Polonia może powalczyć (może nie o majstra) ale o puchary spokojnie...dobre transfery zrobili (żeby nie było nie przepadam za nimi)

Górnik jak narazie 2-1 do przodu :ok:


bagg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2004
Posty: 66
Rejestracja: 11 listopada 2004

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2010, 21:16

nie wiem dlaczego ludzie porownuja polonie do realu. jeden transfer sobiecha za milion euro, gdzie legia i lech dawaly podobne sumy a wojciechowski po prostu sie nie pieprzyl i sprostal oczekiwaniom ruchu. ebi za darmo, wiec ten kontrakt tak nie boli. pietrasiak rachwal tosik za darmo, nowak za darmo, ewentualnie 200 tys euro, co jak na wczesniejsze oferty suma wielka nie jest. wojciechowski ma pieniadze, potrafi je wydac, ale nie ma mowy o zadnym psuciu rynku. jesli chce sie rownac ku zachodowi nie mozna bac sie wlozyc w zespol pieniedzy, a wojciechowski wydaje sie budowac pierwszy ekipe, ktora moze walczyc o lm.


Obrazek
ODPOWIEDZ