Ekstraklasa 2010/2011

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto bedzie mistrzem Polski

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2011, 13:52

oliver pisze:Ja mam inne zdanie na ten temat. Uważam Heńka za najlepszego trenera w Polsce. Górnika spuścił? Przypomnę jak to było. W rundzie rewanżowej zdobył z nimi chyba z 22 punktów. Pierwszą rundę Górnik zawalił z Wieczorkiem na czele. Nie mniej Henio podjął się ciężkiego zadania, które mu się nie udało, a w mojej ocenie utrzymanie wtedy Górnika, po Wieczorku to mission impossible i Capello nie dokonał by tej sztuki.
Kasperczak objął Górnik 16 września 2008 roku. Rozgrywki wystartowały 10.08.2008 więc z miesiąc wcześniej. Pierwszy raz prowadził zespół z Zabrza w 6 kolejce przeciwko Śląskowi (porażka 2-1). Dodam jeszcze, że mówimy o czasach w których Allianz wchodził do Zabrza i rozbudzał nadzieje nawet na mistrza. Wtedy wszyscy się zachwycali Kasperczakiem.
oliver pisze:To, że zawalił mistrza Wiśle to mnie nawet cieszy i jeśli Henio przyjdzie do Legii przyjmę go z otwartymi rękami.
Wiśle zawalił a Legii już nie zawali? Wydaje mi się, że Kasperczak jest przykładem trenera o przestarzałej wizji szkoleniowej z którą we współczesnej Europie się nic nie ugra. Nawet w naszej ekstraklasie...

Tak se na szybko policzyłem jego bilans w Górniku :

6 zwycięstw, 7 remisów, 12 porażek - dobry?


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2011, 16:18

Chodoczki gracie czasem w piłkę? Cóż z tego, że przechwycił drużynę we wrześniu po 5 kolejce czy tam której, skoro drużyna kompletnie nie była przygotowana do sezonu, więc cała runda była w plecy. Brak zgrania kondycji czy jakiej kowliek motoryki było widoczne gołym okiem. Pamiętacie jak grał Górnik czy tylko paczycie w tabele. Żaden trener nie jest cudotwórca i potrzebuje czasu. W zimę potrafił SAM SOBIE przygotować drużynę , gdzie jest mniej meczy i zdobyć jeśli dobrze pamiętam 22 punkty, zakładając taki sam bilans na jesień nie było by mowy o spadku drużyny. Jedynie co można złego powiedzieć to ściągniecie Strąka czy Gorawskiego.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2011, 16:35

oliver pisze:Cóż z tego, że przechwycił drużynę we wrześniu po 5 kolejce czy tam której, skoro drużyna kompletnie nie była przygotowana do sezonu, więc cała runda była w plecy. Brak zgrania kondycji czy jakiej kowliek motoryki było widoczne gołym okiem.
Jaki sens w takim razie zatrudniania Kasperczaka skoro i tak nic nie musial na jesien z tym zespolem wywalczyc, no bo przeciez sie nie da? Mogl wiec trenowac dalej Wieczorek, a zmiana szkoleniowca mogla nastapic w przerwie zimowej.
oliver pisze:W zimę potrafił SAM SOBIE przygotować drużynę , gdzie jest mniej meczy i zdobyć jeśli dobrze pamiętam 22 punkty, zakładając taki sam bilans na jesień nie było by mowy o spadku drużyny. Jedynie co można złego powiedzieć to ściągniecie Strąka czy Gorawskiego.
No wiec po przerwie zimowej zdobyl 17 pktow, co przy 12 pktach zdobytych na jesien jakims wybitnym dorobkiem nie jest..


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2011, 16:39

Może i macie racje, ale ja tam by go chętnie widział na ławce trenerskiej na Ł3, tym bardziej, że nie widać innej lepszej perspektywy, a na lepszy zaciąg z zagranicy nie ma szans przy tym zarządzie.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2011, 00:54

Zakończenie tzw. "afery staruchowej"

Ciekawe, jak długo jeszcze w mediach będą mówić o "skatowaniu piłkarza przez pseudokibica"?

Aha, zdjęcie jest, o ile mi wiadomo, z dzisiaj.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2011, 07:49

oliver pisze:Chodoczki gracie czasem w piłkę?
Stare dobre czasy ;)
oliver pisze:Cóż z tego, że przechwycił drużynę we wrześniu po 5 kolejce czy tam której, skoro drużyna kompletnie nie była przygotowana do sezonu, więc cała runda była w plecy. Brak zgrania kondycji czy jakiej kowliek motoryki było widoczne gołym okiem.
Miał facet cały sezon i prawda jest taka, że nic nie zdziałał. Powiedzmy, że przyjdzie do Legii. Przegra 4 pierwsze mecze. Będziesz go bronił? Ponieważ to wszystko dalej będzie wina Skorży, tak?
oliver pisze:Pamiętacie jak grał Górnik czy tylko paczycie w tabele.
:doh:

Czy gra nie ma wpływu na tabelę? Ostatnie miejsce z najmniejszą liczbą punktów chyba mówi samo za siebie.
oliver pisze:Żaden trener nie jest cudotwórca i potrzebuje czasu.
W naszej ekstraklasie nie trzeba cudotwórcy żeby nie spaść, taki marny poziom tu mamy.
oliver pisze:Jedynie co można złego powiedzieć to ściągniecie Strąka czy Gorawskiego.
Po znajomości ściągnął swoich ziomków z Wisły. Dobrze to o nim nie świadczy. Uważaj bo przyjdą do Legii.

P.S. Strąk dziś :

Obrazek

:lol:


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2011, 16:42

Afery korupcyjnej ciąg dalszy:
http://www.90minut.pl/news/153/news1531 ... Lubin.html

Łukasz P., Maciej I., niezłe gwiazdeczki mamy na tej liście :whistle:

A tutaj raport z tego meczu:
http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=254703
Paweł D. i Sławomir O. powiadomili o ofercie wybranych kolegów. Propozycję sprzedania meczu przyjęli: Tomasz M., Piotr B., Marcin B., Mateusz Rz., Tomasz W., odrzucili je natomiast: Marcin Cabaj, Krzysztof Przytuła, Paweł Nowak, Arkadiusz Baran i Łukasz Skrzyński.
Szacunek dla tych Panów :bravo:


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2011, 17:55

Do zarzutu przyznał się także Maciej I., ale nie zgłosił się do prokuratury, aby ustalić wysokość proponowanej kary.
Hehe, Pączuś, będzie ekstradycja :D Dobrze, że już go nie ma w Legii bo byłoby nieciekawie.

Tak nawiasem, cenzura w prasie jest przekomiczna, o czym świadczy choćby to
http://legionisci.com/news/42280_Maciej ... meczu.html. O kogo może chodzić :?: :think:


KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2011, 18:23

Lech dzisiaj pokonał Legie 1:0 z czego jestem bardzo zadowolony :dance:
Legia grała lepiej w 1 połowie , w 2 połowie Lech mocno zaczął , później mecz się wyrównał i pod koniec Legia przycisnęła ale straciła bramkę ;-)

KOLEJORZ !!!!


Fino Alla Fine Forza Juventus!
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2011, 18:50

Ciekawe, kto obejmie teraz Legię. :think: bo coś mam wrażenie, że Skorża już niedługo porządzi...


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2011, 19:08

Jeden jest mistrz Polski..
Jedna <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> w Polsce jest..
Mistrzem jest Kolejorz..
a tą <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> legia jest..

Mecz niezbyt porywający, w 1 połówce przeważały warszawskie wywłoki, druga z kolei dość wyrównana. Gol Rudnevsa z zamieszania, brak czerwa dla Kotora bardzo fuksiarski.. aha ładna poprzeczka ległonistów :*

Niby nędzne widowisko, ale poznaniaka zawsze cieszy, jeżeli na końcu czarno-biali wracają na tarczy do stolycy. :) :C

Aha P.S - mimo mojej całej niechęci, gratulacje za oprawę :>


kowal1990

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 144
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2011, 19:40

Juve Master, nie napinaj się czlowieczku z krainy kwitnącej bulwy.
Lech miał dziś dużo szczęścia, pomoc pana Małka który z sedziowaniem ma niewiele wspólnego wpłynęła na wynik meczu.
Mam nadzieje na szybki rewanż w finale pucharu Polski.


Pozdrawiam


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2011, 20:24

KondzioJuveFans pisze:Lech dzisiaj pokonał Legie 1:0 z czego jestem bardzo zadowolony :dance:
Legia grała lepiej w 1 połowie , w 2 połowie Lech mocno zaczął , później mecz się wyrównał i pod koniec Legia przycisnęła ale straciła bramkę ;-)

KOLEJORZ !!!!
Juve Master pisze:
Mecz niezbyt porywający, w 1 połówce przeważały warszawskie wywłoki, druga z kolei dość wyrównana.
Jaki ty mecz oglądałeś ?? To, że leciał na dwójce to nie znaczy, że trzeba oglądać i wypowiadać tak od razu. Legia nie zasłużyła przez ANI MINUTE NA PORAŻKĘ.



Tak jak bramkarz Lecha zasłużył na czerwoną kartkę, tak Lech nie zasłużył nawet na jeden punkt.

Cały sezon to samo!


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2011, 20:27

Juve Master pisze:Jeden jest mistrz Polski..
Jedna ### w Polsce jest..
Mistrzem jest Kolejorz..
a tą ###ą legia jest..

Mecz niezbyt porywający, w 1 połówce przeważały warszawskie wywłoki, druga z kolei dość wyrównana. Gol Rudnevsa z zamieszania, brak czerwa dla Kotora bardzo fuksiarski.. aha ładna poprzeczka ległonistów :*

Niby nędzne widowisko, ale poznaniaka zawsze cieszy, jeżeli na końcu czarno-biali wracają na tarczy do stolycy. :) :C

Aha P.S - mimo mojej całej niechęci, gratulacje za oprawę :>
Pozdrów mamę.
Małek wałek - śmiech na sali za sytuację z Kotorowskim. Ten człowiek nie pierwszy raz udowadnia, że jest tragicznym sędzią i nie wiem jakim prawem prowadzi tak ważny mecz.
Legia lepsza, ale skuteczność zerowa.

Z pozdrowieniami dla GW i jej wielbicieli :D
http://legionisci.com/photos11w/11lech2_f24.jpg


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2011, 21:09

@Lypskie, olivery i inne kowale:

Widzę, że bardzo przeżywacie, że w tym arcyciekawym spotkaniu górą był jednak Lech a nie warszawska panienka. Mecz oglądałem z trybun i mogę go podsumować jako kopaninę, z małą liczbą sytuacji dla obu stron.. poziom gry żenujący tak jak doping na sektorze gości. Legia miała główkę Vrdoljaka czy jak on tam się zwie, wyjście Mudżina w kicie sam na sam po szkolnym błędzie Bosego i jakieś chaotyczne akcje pod bramkę Lecha. Co do kartki dla Kotora... przyznam, że obiektywnie spodziewałem się czerwa ale z tego co słuchałem wypowiedzi komentatorów i `ekspertów`to decyzję DA się obronić na korzyść sędziego, więc nie róbcie w majtki. Szansa na rewanż może się nadarzy w PP, więc szanse na grę w ELIMINACJACH (i tylko w nich) dla legijnej panienki nie są jeszcze pogrzebane :)
Lypsky - pozdrów swoją, dzisiaj wracała w kiepskim nastroju za to w eskorcie panów policjantów, więc na pewno bezpiecznie :)


ODPOWIEDZ