Ekstraklasa 2010/2011

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto bedzie mistrzem Polski

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2010, 01:24

To mi się podoba rywala się osłabiają , w Legii cisza. Raczej o sprzedaży kluczowych zawodników mówi się mało, albo nawet wcale. Co lepiej dużo mówi się o transferach do klubu i to na pozycje na których mamy braki. Na pewno punkt pierwszy to środkowy obrońca, nie możemy liczyć na Choto. Raz, że ma tyle kontuzji w ostatnim okresie, czy i ile będzie grał niewiadome, a może gdzieś odejdzie? Kolejna pozycja przydał by się napastnik, Chinyego na boisku nie pamiętam kiedy widziałem. Mezenga nie przekonuje. Jest Kucharz, ale jednym napastnikiem to możemy sobie grać w PP. Lewy skrzydłowy też mile widziany. Mówi się o odejściu Rzeźnika i bardzo dobrze, fajnie było by gdyby odszedł, ale za jakąś kasę. Tu też nasi "spece" będą szukaj jakiegoś kopacza.

Jeszcze słowo o kadrze. Żewłakow powiedział gdzieś w TV, że kadrze zawsze można było pić alkohol. Wiem dobrze, że Franek pozbył się nie wygodnych graczy, nienawiść do Boruca, było ważniejsza niż dobro drużyny. Aha przecież Franek powiedział, że ma już pewną 15 na Euro :whistle: :rotfl:


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2010, 08:04

Negri normalnie mnie przeraziłeś Twoimi poglądami o piciu na kadrze. Nasz mierny zespół nie może sobie pozwolić na stratę czołowych piłkarzy przez chore jazdy Smudy. Może i Fabiański gra w Arsenalu a Tytoń w Rodzie, ale to Boruc jest naszym najlepszym bramkarzem i koniec.

Pomyślcie teraz o transferach z naszej ekstraklasy. Powiedzmy Peszko i Brożek. Piłkarze przydatni w kadrze. Życzę im dobrze ale nauczony doświadczeniami z poprzednimi transferami naszych rodaków, może się skończyć tak, że zamiast mieć w kadrze porządnego ligowca, będziemy mieć piłkarza z ławki co gra w Europie :roll:

Swoją drogą duże zamieszanie z tymi Brożkami. Turasy potwierdzają, Wisła zaprzecza.

PS Jagiellonia rzekomo jest zainteresowana Grzelakiem :shock: Mistrza chyba jednak nie będzie...


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 01 stycznia 2011, 19:11

Ekstraklasa bez Brozków i Peszki będzie znacznie... uboższa.

Paweł Brożek najlepszy czas na opuszczenie Wisły miał jakieś 3-4 lata temu po sukcesach w Pucharze UEFA, najlepiej do ligi francuskiej, gdzie wg mnie idealnie wpasowałby się.

Mam nadzieję, że dzięki grze w tureckim potentacie w końcu ktoś dostrzeże Piotrka Brożka dla Repry. Wg mnie jeden z najbardziej niedocenianych piłkarzy w Polsce. Ciekawe tylko gdzie będzie grał :think: Był już próbowany jako napastnik, lewy pomocnik, lewy obrońca i środkowy pomocnik. Wg mnie najlepiej dla polskiej reprezentacji, żeby grał na lewej obronie. Tam po Boenischu jest tylko ogromna pustka...

Ps. Piotr Brożek: 8 meczy w reprezentacji/3 gole
Paweł Brożek: 23 meczy/5 goli
:prochno:


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2011, 10:41

francois pisze:
Paweł Brożek najlepszy czas na opuszczenie Wisły miał jakieś 3-4 lata temu po sukcesach w Pucharze UEFA
Wielkich sukcesów to wtedy nie osiągali, ale zgadzam się, że powinien odejść dużo wcześniej.

Peszko odszedł z Lecha. Dla Kolejorza to ogromna strata, ale dla samego zawodnika wielka szansa. W Kolonii pewnie będzie jednym z czołowych piłkarzy, będzie miał szansę odpowiednio się zaprezentować, co nawet w przypadku spadku tego klubu może zaowocować transferem do silniejszej drużyny.


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2011, 12:43

Steru pisze:Negri normalnie mnie przeraziłeś Twoimi poglądami o piciu na kadrze.
Ja jestem za tym, żeby balangowiczów przykładnie karać. Skoro trener zakazał im pić, a oni go zignorowali to musieli zostać ukarani.

Z tym, że u Smudy to wyglądało tak, jakby chciał się pozbyć niewygodnych grajków pod pretekstem balangi. Sprecyzuje więc myśli - kara powinna być, może finansowa, może inna, ale powinna być. Problemem jest fakt, że Smuda nie ukarał wszystkich piłkarzy, którzy brali udział w libacji.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2011, 13:27

Negri pisze: Problemem jest fakt, że Smuda nie ukarał wszystkich piłkarzy, którzy brali udział w libacji.
Przecież nie mógłby zbierać kadry całkowicie od nowa.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2011, 13:45

Mówią że za obu Brożków Wisła dostała 2 mln euro. To całkiem sporo biorąc pod uwagę obniżenie ich lotów w ostatnich sezonach albo kwotę transferową Peszki [500 tysięcy euro?].


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2011, 18:30

deszczowy pisze:
Negri pisze: Problemem jest fakt, że Smuda nie ukarał wszystkich piłkarzy, którzy brali udział w libacji.
Przecież nie mógłby zbierać kadry całkowicie od nowa.
Powinien im wszystkim udzielić czegoś w rodzaju publicznej nagany zastrzegając, że ponowne nakrycie ich na czymś takim = out z kadry.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2011, 10:05

Ta może od razu ich publicznie wychłostać?

Każdy nowy dzień przynosi nowe paranoje - tak można określić całe to zameszanie transferowe. Peszko już oficjalnie w Kolonii ale mówi się, że podpisał kontrakt tylko do czerwca, z opcją przedłużenia w przypadku utrzymania się w Bundeslidze.

Wisła po raz kolejny zaprzecza pogłoskom odnośnie Brożków. Ci niby się porozumieli odnośnie kontraktów indywidualnych ( Paweł ma podobno zarobić 7,5 mln złotych w ciągu 2,5 roku ) ale Wisła wciąż nie jest usatysfakcjonowaną ofertą jaką przysłali Turcy. Za to Pawełek już w Turcji. Ciekawe kiedy Cabaj zostanie nowym bramkarzem Wisły? :lol:

No i ten Grosicki. Odejdzie? Nie odejdzie? Jaga pozyskała właśnie lewego pomocnika z Czarnogóry. Czy trafny wybór to się dopiero okaże ale oczywiście to jeden z "wielkich talentów" tamtejszej piłki.

Tylko o tej Legii jakoś cicho. Nikt nie przychodzi, nikt nie odchodzi?


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2011, 10:18

steru pisze:Ta może od razu ich publicznie wychłostać?
Nie, powinien ich wszystkich pochwalić i wznieść pod niebiosa, aby inni brali z nich przykład i wychlani wrzucali kierownikowi drużyny, tylko dlatego, że to Boruc i Peszko.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2011, 10:52

Negri pisze:
steru pisze:Ta może od razu ich publicznie wychłostać?
Nie, powinien ich wszystkich pochwalić i wznieść pod niebiosa, aby inni brali z nich przykład i wychlani wrzucali kierownikowi drużyny, tylko dlatego, że to Boruc i Peszko.
Na dodatek powinni dostać premię, proporczyk PZPN i zapewnienie, że będą grać w podstawowym składzie podczas Euro 2012.

Trochę Nam się temat ekstraklasy przerodził w gadkę o Smudzie więc możemy to w tym miejscu zakończyć. Jakby co to jest i priv i pewnie nie jeden temat o kadrze.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2011, 19:42

Wołąkiewicz w Lechu. Lech dobry zakup zrobił.
Ja żałuję, że Legia jeszcze się nie uaktywniła, bo chciałbym zobaczyć 28.02 na Łazienkowskiej jakichś nowych piłkarzy. Szczególnie by się przydał bramkarz i stoper.

EDIT: Jest pierwszy transfer - http://www.pilka24.com/news/zbozien-pon ... 56393.html :happy:
Przyznam, że nie słyszałem o zawodniku ale brzmi nieźle. No i być może Legia będzie miała też Maicona :prochno:


Malakay

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 grudnia 2010
Posty: 3
Rejestracja: 28 grudnia 2010

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2011, 21:45

Szymon Pawłowski podpisze kontrakt z Lechem Poznań jeszcze w tym tygodniu http://www.transferfield.com/?p=42


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2011, 21:34

Tymczasem brat Milosa Krasicia, Marko na testach w Śląsku!


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2011, 14:34

ArtHur pisze:Tymczasem brat Milosa Krasicia, Marko na testach w Śląsku!
Ciekawe co z tego będzie. Gdzieś czytałem, że miał już podejście w Jadze ale się nie sprawdził.

Ostatnio coś ciszej o transferach piłkarzy. No może poza transferem Robaka do Turcji :D Teraz temat numer 1 to kto będzie następcą Janasa w Poloni. Nawet podobno "sam" Leo kogoś mu polecił. Może będzie jednak jakieś konkretne zaskoczenie? Ktoś z uznanym nazwiskiem?

Ostatnio też mówi się coraz więcej o licencji na grę w Ekstraklasie Polonii Bytom. Podobno sytuacja nie wygląda za ciekawie. Czyżby znów zamieszanie na ostatnich miejscach w tabeli na koniec sezonu?
:roll: Jak słyszę o licencjach to się nóż w kieszeni otwiera. Który to już raz?


ODPOWIEDZ