Ekstraklasa 2010/2011

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto bedzie mistrzem Polski

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 02 listopada 2010, 19:55

Chip pisze:http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstra ... omosc.html

Podobno Jacek Zieliński został zwolniony z Lecha. Moim zdaniem jest to niezrozumiała decyzja włodarzy tego klubu. O co tu chodzi? Czy jak zespół wreszcie zaczyna ładnie grać w piłkę, a dodatkowo przekonywująco wygrywa, to jest to dobry moment na podejmowanie takiej decyzji? Myślałem, że Lech to dobrze zorganizowana i profesjonalna spółka. Myliłem się. W sumie to nie moje problemy. Legia mistrz :)
Decyzja jest skandaliczna, beznadziejna i kompromituje zarząd Chłodziarek. Ale jakoś mnie to nie martwi, żal mi może jedynie Jacka Z.


Darius19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2008
Posty: 905
Rejestracja: 10 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 02 listopada 2010, 20:35

ArtHur pisze:
Chip pisze:http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstra ... omosc.html

Podobno Jacek Zieliński został zwolniony z Lecha. Moim zdaniem jest to niezrozumiała decyzja włodarzy tego klubu. O co tu chodzi? Czy jak zespół wreszcie zaczyna ładnie grać w piłkę, a dodatkowo przekonywująco wygrywa, to jest to dobry moment na podejmowanie takiej decyzji? Myślałem, że Lech to dobrze zorganizowana i profesjonalna spółka. Myliłem się. W sumie to nie moje problemy. Legia mistrz :)
Decyzja jest skandaliczna, beznadziejna i kompromituje zarząd Chłodziarek. Ale jakoś mnie to nie martwi, żal mi może jedynie Jacka Z.
Jak dla mnie to była tylko kwestia czasu. I się stało został zwolniony choć myślałem, że po tej wygranej z Wisłą jeszcze trochę pociągnie widocznie się myliłem. Z drugiej strony zmieniać trenera przed meczem z Manchesterem City to mnie zaskoczyło.


FORZA JUVE
Klasyczna 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 362
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 02 listopada 2010, 23:03

ArtHur pisze:
Chip pisze:http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstra ... omosc.html

Podobno Jacek Zieliński został zwolniony z Lecha. Moim zdaniem jest to niezrozumiała decyzja włodarzy tego klubu. O co tu chodzi? Czy jak zespół wreszcie zaczyna ładnie grać w piłkę, a dodatkowo przekonywująco wygrywa, to jest to dobry moment na podejmowanie takiej decyzji? Myślałem, że Lech to dobrze zorganizowana i profesjonalna spółka. Myliłem się. W sumie to nie moje problemy. Legia mistrz :)
Decyzja jest skandaliczna, beznadziejna i kompromituje zarząd Chłodziarek. Ale jakoś mnie to nie martwi, żal mi może jedynie Jacka Z.
Zarząd był już pewnie jak to się mówi po słowie z nowym szkoleniowcem i dlatego taki szok. Ja bym jednak nie rozgrzeszał Zielińskiego po meczu z Wisłą, bo przecież mieli grać w LM, a w lidze walczyć o czołowe lokaty. Transfery również to niewypały poza Łotyszem...


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 03 listopada 2010, 14:26

Zarząd Lecha musiał narazić się kibicom. Ci dali jasno do zrozumienia, że nie chcą widzieć Bakero na ławce trenerskiej a tu taka niespodzianka.

Ruch ten dla mnie nie jest do końca przemyślany i uważam go za marny wybór ale cóż, lepiej dla innych. Przyznam, że po cichu liczyłem że po zwolnieniu Zielińskiego, Lech zdobędzie się na coś czego do tej pory żaden polski klub nie uczynił. Chciałbym dożyć dnia w którym w naszej rodzimej lidze zostaje zatrudniony trener z doświadczeniem i z nazwiskiem znanym ze swojego warsztatu trenerskiego. Nawet w Uzbekistanie czy Azerbejdżanie potrafili zatrudnić Scolariego, a u nas same odrzuty :roll:

Wojciechowski już nawet zabrał głos w tej sprawie i według niego Zieliński jest lepszym fachowcem od Bakero i chętnie widziałby go na jakimkolwiek stanowisku w klubie (kolejny genialny pomysł JW :lol: ).

Przy okazji, Jańczyk ma już podobno zgodę na trenowanie w Legii. Jak nie będzie gwiazdorzył to transfer jak najbardziej na plus.


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 03 listopada 2010, 15:26

Z tym, że Scolari sam dostaje na tym zadupiu tyle kasy, co cały roczny budżet Lecha...


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 03 listopada 2010, 15:32

Skibil pisze:Z tym, że Scolari sam dostaje na tym zadupiu tyle kasy, co cały roczny budżet Lecha...
A co to zmienia? Kilka klubów jest stać na rzeczywiście wysokie zarobki dla trenerów. Patrz na pierwszy przykład z brzegu : Wojciechowski. Wiadomo, że pensja nie byłaby liczona w milionach euro ale porządnych, uznanych europejskich trenerów mogłaby przekonać.


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 03 listopada 2010, 16:07

Jakiś przykład? Pokaż mi porządnego trenera (jak to się mówi z "nazwiskiem") który zarabia tyle co trener Poloni Warszawa? Albo nawet 2 razy tyle co Janas - W końcu Wojciechowski byłby w stanie wywalić więcej pieniędzy...


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 03 listopada 2010, 16:24

Skibil pisze:Z tym, że Scolari sam dostaje na tym zadupiu tyle kasy, co cały roczny budżet Lecha...
Albo nawet ciut więcej... Swoją drogą: nieźle dziadzio Scolari poleciał za mamoną. Mistrzostwo świata z Brazylią, v-ce mistrzostwo Europy z Portugalią i prowincja w Uzbekistaine, czy jakiejś innej "republice poligonów atomowych". Masakra.

J.W. myśli chyba, że jak zapłaci trenerowi miliony, to on mu zagwarantuje sukces.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Darius19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2008
Posty: 905
Rejestracja: 10 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 03 listopada 2010, 20:12

deszczowy pisze:
Skibil pisze:Z tym, że Scolari sam dostaje na tym zadupiu tyle kasy, co cały roczny budżet Lecha...
Albo nawet ciut więcej... Swoją drogą: nieźle dziadzio Scolari poleciał za mamoną. Mistrzostwo świata z Brazylią, v-ce mistrzostwo Europy z Portugalią i prowincja w Uzbekistaine, czy jakiejś innej "republice poligonów atomowych". Masakra.

J.W. myśli chyba, że jak zapłaci trenerowi miliony, to on mu zagwarantuje sukces.
Niestety tak jest trenerzy idą tam gdzie dobrze płacą. A swoje już zrobił. A co do Bakero nie należy go tak od razu skreślać tylko trzeba dać mu trochę czasu może okaże się to jednak dobrym posunięciem? Poczekamy zobaczymy.


FORZA JUVE
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 03 listopada 2010, 22:53

Mnie się to kojarzy z sytuacją, gdy Orest Lenczyk był trenerem Ruchu Chorzów i po wygranej z - nomen omen - Lechem Poznań (było wtedy 1:0 o ile dobrze pamiętam) zrezygnował ze stanowiska, a po tych wydarzeniach Ruch spadł z ligi... Nie mówię, że i teraz będzie podobnie bo kadra Lecha jest dużo silniejsza niż ówczesnego Ruchu, ale zmiana trenera w trakcie sezonu chyba nigdy nikomu nie wyszła na dobre.


Mourinho88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 listopada 2010
Posty: 1
Rejestracja: 03 listopada 2010

Nieprzeczytany post 03 listopada 2010, 23:37

Bakero to jakaś pomyłka. Mogli dać jeszcze szansę Zielińskiemu, ostatnio dobrze Lech grał. Bezsensu zwalniać trenera dzień przed meczem w LE. W Poznaniu nie potrafią się żegnać http://pilkarskiekomentarze.com/?p=1763


artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 03 listopada 2010, 23:47

Do Waszej wiadomości, Scolari, nie trenuje już Uzbeków, od niedawna jest trenerem Palmeiras. :wink: bo synuś musiał uciekać na studia do Brazylii, a ten pojechał z nim :smile: pewnie, żeby się tam sam nie rozpił, jak przystało na studenta.

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/inne-l ... omosc.html


Darius19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2008
Posty: 905
Rejestracja: 10 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 04 listopada 2010, 13:59

Tak jak się spodziewałem zobaczył, że liga jest za słaba na jego kompetencje :) Po drugie rodziny nie zostawi szczególnie, że syn idzie na studia za granice :C


FORZA JUVE
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 08:25

W lidze powoli wszystko wraca do normy.

Ciekawe co Lech pokaże w lidze. Na razie jest strefa spadkowa :C

Oglądałem wczoraj mecz Legia - Jagiellonia. Ogólnie dobre widowisko, ale co chwila jakiś kiks :prochno: Ale Grzyb pobił wszystkich :oops:


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 23:36

Osobiście jako mieszkaniec Śląska kibicuje każdej drużynie z regionu i bardzo się cieszę wygraną Ruchu nad Lechem. ;)


ODPOWIEDZ