Ekstraklasa 2010/2011

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto bedzie mistrzem Polski

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 02 października 2010, 23:49


Edita:


Albo sie ugryze w jezyk.

Niech wiesniaki maja cos z zycia :lol:


Obrazek
strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 03 października 2010, 00:01

Smok-u pisze:Wczoraj z Ojcem chcieliśmy obejrzeć Wisłę-Śląsk, poziom był tak wysoki, że po 15 minutach przełączyliśmy na KUNK-FU Pandę. I ją obejrzeliśmy do końca. Nasze ekstraklasa jest na tak słaba ,że szkoda tracić czas na jej oglądanie. Znowu będzie blamaż w pucharach.
Muszę Ci powiedzieć, że oglądanie polskiej ekstraklasy mnie akurat bardzo dobrze potrafi zahipnotyzować,to taki stan odrętwienia umysłowego, ponieważ z reguły "z tyloma ciekawymi akcjami na boisku mamy do czynienia". No czasem w formie przerywnika dośrodkowanie w kosmos, ale najgorsze jest to tempo gry, a właściwie jego brak. Jak widać im bardziej kluby bogate tym wcale nie są lepsze, wydawałoby się, że nieżli jak na nasze warunki piłkarze, a grają tylko dla kasy(że o Brożkach i Iwańskich nie wspomnę) na to wychodzi, co w połączeniu z polską "myślą" szkoleniową daje efekt jaki daje (na razie Probierz jest jeszcze póki co "nieskalany", ale Ulatowskiego i Skorżę-jak widać, szybciutko dopadła rutyna) Każdy wygrać może z każdym, a bardziej spłaszczona jest tylko SerieA :prochno:
Weż na takim fundamencie buduj kadrę.
Nie dziwne, że jej główna nadzieja(z importu) została wygryziona ze składu przez Silvestre'a-staczającego się ostatnimi laty po równi pochyłej...
Ostatnio zmieniony 03 października 2010, 00:35 przez strong return, łącznie zmieniany 2 razy.


Chip

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 240
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 03 października 2010, 00:05

Jestem załamany dzisiejszą postawą Legii. Kibicuję tej drużynie od dziecka ale takiego upokorzenia chyba nigdy nie zaznałem :| Wydaje mi się, że czas Skorży w Legii się skończył. Trzeba go zwolnić. Nie widać żadnej poprawy w grze. Jest bardzo źle :płaczę:


"Czyż to, co daje szczęście człowiekowi, musi być następnie źródłem jego cierpień?"-Johann Wolfgang Goethe
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 października 2010, 00:42

Nasza Ekstraklasa jest tak słaba, że aż mistrz owej Ekstraklasy remisuje w Turynie z Juventusem.
I co ma Boenisch do polskiej Ekstraklasy? Jak krytykujemy to konstruktywnie.
Co do aktualnej sytuacji, teraz widać jak Ryszard T. zepsuł drużynę Śląska. Przecież przy sprzyjających okolicznościach to Ślązuń mogł być liderem czy wiceliderem ligi z perspektywą rozegranie już meczów z Amiką, Legią i Wisłą.


strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 03 października 2010, 00:55

ArtHur pisze:Nasza Ekstraklasa jest tak słaba, że aż mistrz owej Ekstraklasy remisuje w Turynie z Juventusem.
I co ma Boenisch do polskiej Ekstraklasy? Jak krytykujemy to konstruktywnie.
Co do aktualnej sytuacji, teraz widać jak Ryszard T. zepsuł drużynę Śląska. Przecież przy sprzyjających okolicznościach to Ślązuń mogł być liderem czy wiceliderem ligi z perspektywą rozegranie już meczów z Amiką, Legią i Wisłą.
Owszem ma. Ma tyle, że Boenish pokazał jakość na boku obrony, jakiej nie mógł dać żaden inny obrońca(w ofensywie) Taki. Red Bull Salzburg jest teraz w sytuacji Legii w swoich krajowych rozgrywkach. A Juventus miał i tak znacznie więcej strzałów, nie grając za dobrze.
Zresztą nawet dwa całkiem niezłe występy Lecha nie mogą powodować, że nagle rodzima liga staje się przez to ligą lepszą.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 03 października 2010, 10:09

ArtHur pisze:Nasza Ekstraklasa jest tak słaba, że aż mistrz owej Ekstraklasy remisuje w Turynie z Juventusem.
Jedna sikorka wiosny nie czyni, jeżeli sądzisz ,iż remis Lecha z Juve zmienia fakt, że nasza ekstraklasa jest słaba to gratuluję :).

Podobno Jaga znów wygrała.


pilkarzyk888

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 maja 2010
Posty: 54
Rejestracja: 13 maja 2010

Nieprzeczytany post 05 października 2010, 11:43

Przed meczem z Salzburgiem prawie doszło do dramatu (video) http://pilkarskiekomentarze.com/?p=1093


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 08 października 2010, 20:09

Tak się walczy w Ekstraklasie:
http://ekstraklasa.wp.pl/gid,8418051,ka ... jecie.html

:-D


pilkarzyk888

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 maja 2010
Posty: 54
Rejestracja: 13 maja 2010

Nieprzeczytany post 12 października 2010, 11:18

Mouhamadou Fall – Legia testuje Pana X http://pilkarskiekomentarze.com/?p=1233


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 października 2010, 22:09

sharikk pisze:Mała pomyłka Mędrku.... STOLCEM, jesteście naszym STOLCEM :rotfl:


ŁÓDZKI WIDZEW OLE! OLE!
Tak z dedykacją dla napinaczy za Widzewem.

Widzew - Legia 0:1

I chyba nie możecie powiedzieć, że nie zasłużone, bo Legii nie uznano drugiej prawidłowej bramki :wink:


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 15 października 2010, 22:13

Nevermind pisze:
Widzew mistrzem nie zostanie. Co nie zmienia faktu, że Legie ogra dwa razy.
Masz cos jeszcze pionku ciekawego do napisania? :lol:


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 15 października 2010, 22:38

Oj jedni warci drugich. Przecież Legia w tym sezonie to jakaś porażka jak na razie, no ale powinno się z tego zespołu coś więcej wyciągnąć. Nie mam przekonania czy z tym panem na ławce trenerskiej się to uda, ale nie moja to sprawa. Mają jakiś patent na Widzew, który dobrze sezon zaczął, ale chyba za bardzo w siebie uwierzyli. Spokojniej podejść do wszystkiego, bo to jest zespół na górną część tabeli.
Ile razy o tych dwóch zespołach nie pomyślę to zawsze mi się przypomina sezon 96/97.

A tak poza tematem, to polska piłka ssie.


Don Tom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2006
Posty: 123
Rejestracja: 08 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 16 października 2010, 23:28

zgadzam się z przedmówcą.

legioniści jesteście za... kozacy.. pokonaliście beniaminka 1:0. Świetnie jak na zespół o 2 razy (pewnie więcej) większym budżetem, "walczący o tytuł"..
i kto tu się napina?

zgodzę się, że Legła wygrała zasłużenie, pomimo tego, że mógł i myślę, że powinien paść remis po 'faulu Ukaha'. Macie kolejne zwycięstwo w tym wieku. Mówię to jako kibic(tudzież sympatyk) Widzewa.
Warto też zaznaczyć, iż L jest o 1 poz. wyżej od Widzewa.. tytułu nie będzie, a to pokazuje jaką mamy ''ekstraklasę''.

Ps. Widzew przynajmniej osiąga cele minimum. :bravo:


JUVE TI AMO!
SIAMO NOI ! SIAMO NOI! I CAMPIONI DELL'ITALIA SIAMO NOI !
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 października 2010, 20:06

Don Tom pisze:zgadzam się z przedmówcą.

legioniści jesteście za... kozacy.. pokonaliście beniaminka 1:0. Świetnie jak na zespół o 2 razy (pewnie więcej) większym budżetem, "walczący o tytuł"..
i kto tu się napina?

zgodzę się, że Legła wygrała zasłużenie, pomimo tego, że mógł i myślę, że powinien paść remis po 'faulu Ukaha'. Macie kolejne zwycięstwo w tym wieku. Mówię to jako kibic(tudzież sympatyk) Widzewa.
Warto też zaznaczyć, iż L jest o 1 poz. wyżej od Widzewa.. tytułu nie będzie, a to pokazuje jaką mamy ''ekstraklasę''.

Ps. Widzew przynajmniej osiąga cele minimum. :bravo:
Tu sie nikt nie napina i nie jara zwyciestwem z Widzewem, nasze posty to raczej reakcja na napinanie sie właśnie kibiców z Łodzi chwile wcześniej. Radzę poczytać temat, a potem się czepiać :wink: Tak samo ja moge powiedzieć, że Legia powinna wygrać, bo nie uznano jej prawidłowej bramki. Mielcarz odstawił maniane przy niej :P


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 18 października 2010, 08:42

Fajno jest :lol:

Po 9 kolejkach na czele Jaga i Korona. Kto by pomyślał przed sezonem.
Wisła 3 porażki, Lech 4 a Legia 5. Brawo :bravo:

P.S. To kto po Janasie przejmie Polonie? Smolarek już chyba ma jakieś przecieki skoro bez ogródek odwala taki numer : http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstra ... omosc.html

P.S. 2 Wiem, wiem - widzę, że to info z Faktu :whistle:


ODPOWIEDZ