Liga Włoska w Canal+

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 20 lipca 2010, 11:33

Temat czysto informacyjny gdyż nie było jeszcze tej informacji. Canal + nabył pełne prawa do Serie A na sezony 2010/2011 i 2011/2012. Nie będzie więc już żadnych transmisji Serie A w Polsacie. Zapowiadane są 2 transmisje tygodniowo czyli trochę więcej niż w tamtym sezonie gdzie najczęściej była jedna tygodniowo. Więcej meczy cieszy zobaczymy jak będzie z doborem tych meczy gdy będą mogli pokazywać wszystkie spotkania.

Źródło:http://www.canalplus.pl/aktualnosci-lig ... 1970701990


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
rafal-1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2010
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 lipca 2010, 12:49

I teraz podziękujmy Borucowi, bo gdyby nie On to pewnie byśmy tego nie doczekali... A tak ogólnie to dużo będzie pewnie Interu, Romy, czy Milanu. Juventus chyba nie będzie miał dużo transmisji. Cieszy chociaż to, że takowe będą...


maciek_11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2007
Posty: 161
Rejestracja: 08 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 20 lipca 2010, 13:42

Reszta meczy być może będzie na Polsat Futbol. Przynajmniej w zeszłym sezonie dużo oglądnąłem...


Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 20 lipca 2010, 21:34

2 pewne transmisje w tygodniu to super wiadomość. Oby tak było, jak dla mnie mogą być nawet 3 :D Wyłączność to wiadomo. Bywały akcje że nie pokazywali naszego meczu z Fiorentiną, nie wiem czy ze względu na brak praw do pokazywania meczów z ich stadionu czy z powodu innej transmisji. Ale fakt jest taki że mecz interesujący a nie było go w TV.

Mam też zwykły Polsat Sport w Aster i widziałem tam tylko 2-3 mecze Juve. Bo Polsat Futbol tam nie mają a Extra chyba od niedawna. Na zwykłym widziałem 1 retransmisje po kilku godzinach ze Sieną i na żywo z Napoli, także cieszy mnie decyzja o wyłączności z C+.

Oby tylko nie pokazywali na siłę Fiorentiny i Palermo z wiadomych względów :pray:


Z Juve na dobre i złe!
pawełek89

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2009
Posty: 241
Rejestracja: 26 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 20 lipca 2010, 21:44

maciek_11 pisze:Reszta meczy być może będzie na Polsat Futbol. Przynajmniej w zeszłym sezonie dużo oglądnąłem...

juz nie zobaczysz zadnych meczy Serie A na Polsat futbol... wylaczne prawa ma C+ :/ polsat moze sie pochwalic ligami takimi jak rosyjska,ukrainska czy holenderska :roll: :/


Obrazek
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 lipca 2010, 21:54

2 mecze Serie A w tygodniu to chyba żadna nowość. Nowością jest wyłączność C+ na Serie A. W poprzednich sezonach również były te dwa mecze.

Co do Juve to wszystko będzie zależeć od ich formy, jeżeli będą bić się o mistrza to transmisja będzie prawie pewna, jeżeli będą walczyć o niższe lokaty to Juve będzie można zobaczyć tylko podczas meczy między Violą, Interem, Milanem czy Romą. Poza tym pamiętajmy, że gramy w Europa League, kiedy to mecze będą w czwartek, dlatego w soboty będziemy grali bardzo rzadko. A mecz w sobotę to bądź co bądź 50 % szans na transmisję. Poza tym ta wyłączność C+ to nie do końca dobra wiadomość dla Juve. Kiedy graliśmy wyjazdy ze Sieną, Atalantą, Udine, Parmą transmisję zdarzały się naprawdę często.

Mało będzie Juve w TV. No, ale to tylko kolejny skutek, kolejnych przegranych sezonów.


Obrazek
rafal-1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2010
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 lipca 2010, 22:54

Ktoś wie, czy strona http://www.bet365.com/ będzie miała prawa do Serie A tak jak w poprzednich sezonach :?: Za odpowiedź będę wdzięczny :wink: .

Tak jak wcześniej napisałem, pewnie nie będzie dużo potyczek Juve. Raczej będziemy zdani na transmisje w Internecie...


LukaS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 203
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 21 lipca 2010, 22:02

Szlagiery z Interem czy Milanem bądź Romą to raczej tylko na C+ bo na tych meczach największa oglądalność więc raczej nie dają puścić tego gdzie indziej a Polsat pewnie kasy nie wyłoży.


Lord of San Siro

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2006
Posty: 396
Rejestracja: 08 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 24 lipca 2010, 19:13

zoff pisze:2 mecze Serie A w tygodniu to chyba żadna nowość. Nowością jest wyłączność C+ na Serie A. W poprzednich sezonach również były te dwa mecze.
Chyba nie jesteś abonentem C+ skoro piszesz o dwóch meczach tygodniowo. Najczęściej był tylko jeden mecz, a skróty obejmowały połowę spotkań w kolejce, czyli nędza. Cieszę się, że C+ nabył pełne prawa. Dwa mecze w tygodniu to naprawdę postęp w porównaniu z tym co było do tej pory, a do tego wszystkie bramki z kolejki. Nie jest to prawda poziom ligi angielskiej, gdzie tych spotkań jest bodaj 4 w kolejce, ale nie ma co narzekać. Polsat jeśli chodzi o piłkę to telewizja dziadowska. W LM mają nędzną sublicencję na jedno spotkanie w tygodniu, a o ligach zagranicznych szkoda nawet gadać.


Cent'anni di storia ... di serie B non ho memoria!!!
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 lipca 2010, 16:12

Moim zdaniem, to nie jest dobra wiadomość. Canal+ pokaże pewnie mecze z Milanem, Interem, Romą, Lazio, być może z Fiorentiną, Sampą i Napoli, czyli jakieś 4-7 meczów na 19 w jednej rundzie. Polsat pokazywał mecze z tymi mniej atrakcyjnymi przeciwnikami, a teraz spotkań z Bari, Chievo czy Parmą na pewno nie obejrzymy.


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 25 lipca 2010, 22:32

A ja się cieszę. C+ ma najlepszych komentatorów, jakich oglądała polska kamera. A że będą mecze najlepszych drużyn? I bardzo dobrze! Co mnie obchodzą szlagiery Catanii, Chievo, czy Bari?
Castiel pisze:Mówię teraz ogólnie o C+ to to, że są całkiem świerze filmy nieprzerywane
No nawet Ci fajerfoks podkreślił.... :doh:
Ostatnio zmieniony 26 lipca 2010, 02:17 przez deszczowy, łącznie zmieniany 1 raz.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 25 lipca 2010, 23:09

Ja tam lubię C+ i dlatego mam to w domu od lat.
Mówię teraz ogólnie o C+ to to, że są całkiem świerze filmy nieprzerywane reklamami :bravo: a jeśli chodzi o C+ Sport to to już całkowicie miażdzy Polsat i TVP bo w C+ Ci komentatorzy to się znają na piłce jak np pan Lipiński (Serie A) czy Orłowski (Primeradivision) i bodajże Nahorny (Premiership). Ci goście to się na piłce znają i wszyscy w porównaniu do reszty znają wszystkie nazwiska, umieją je normalnie wymówić i zawsze w trakcie meczu w czasie przerwy lub gdy na boisku jest nudno porcja wieści z klubu. Nic dodać nic ująć. Jeśli chodzi o piłkę nożną to C+ od lat jest na 1 miejscu.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 26 lipca 2010, 17:16

deszczowy pisze:A ja się cieszę. C+ ma najlepszych komentatorów, jakich oglądała polska kamera. A że będą mecze najlepszych drużyn? I bardzo dobrze! Co mnie obchodzą szlagiery Catanii, Chievo, czy Bari?
Mnie z kolei nie bardzo obchodzą szlagiery typu Milan-Inter, Inter-Roma czy Lazio-Roma, wolałbym obejrzeć Bari-Juve, Chievo-Juve czy Parma-Juve. Polsat te mecze transmitował, a Canal+ z pewnością nie będzie ich pokazywać. O to mi chodziło.


Obrazek
Lord of San Siro

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2006
Posty: 396
Rejestracja: 08 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 28 lipca 2010, 21:16

Vimes pisze:wolałbym obejrzeć Bari-Juve, Chievo-Juve czy Parma-Juve. Polsat te mecze transmitował
Polsat te mecze transmitował, bo nie miał prawa pokazywać meczów rozgrywanych na stadionach lepszych drużyn. Rozumiem, że spotkania Inter-Juventus, Milan-Juventus, Roma-Juventus, Genoa-Juventus itd. i wszystkie spotkania Juventusu w Turynie Cię nie interesują? Polsat do nich praw nie miał żadnych.


Cent'anni di storia ... di serie B non ho memoria!!!
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2010, 21:43

Lord of San Siro pisze:
Vimes pisze:wolałbym obejrzeć Bari-Juve, Chievo-Juve czy Parma-Juve. Polsat te mecze transmitował
Polsat te mecze transmitował, bo nie miał prawa pokazywać meczów rozgrywanych na stadionach lepszych drużyn. Rozumiem, że spotkania Inter-Juventus, Milan-Juventus, Roma-Juventus, Genoa-Juventus itd. i wszystkie spotkania Juventusu w Turynie Cię nie interesują? Polsat do nich praw nie miał żadnych.
Sytuacja, w której Canal+ transmitował szlagiery, a Polsat mecze niszowe jest lepsza od sytuacji, w której Canal+ będzie transmitować wyłącznie szlagiery, bo tak będzie jeżeli pokaże tylko dwa mecze w jednej kolejce, czy tak trudno to zrozumieć? W poprzedniej sytuacji mecze pomiędzy drużynami z czołówki oglądałeś na Canal+, a wyjazdowe mecze drużyn z czołówki z drużynami słabszymi na Polsacie. Myślisz, że teraz Canal+ pokaże Ci wyjazdowe mecze Interu z takimi drużynami jak Bari, Chievo czy Parma? Raczej nie, jeżeli już to tylko domowe. Myślenie nie boli, spróbuj to się przekonasz.


Obrazek
ODPOWIEDZ