Liga Mistrzów 2010/11

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Wesoł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2006
Posty: 211
Rejestracja: 10 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 09:18

zoff pisze:
Wesoł pisze: To, że Manchaster w ogóle znalazł się w tym finale to w wielkim stopniu robota Giggsa właśnie. Facet ma za sobą fantastyczny sezon i absolutnie nie gra w pierwszym składzie MU tylko za zasługi.
Co z tego? W drugiej połowie ani razu nie był przy piłce. Na ławce byli Anderson, Nani, Berba. Ferguson mógł zareagować wcześniej.

We wcześniejszym poście specjalnie pogrubiłem fragment do którego się odnosiłem. Łukasz zasugerował, że Ryan powinien być już na emeryturze, ja się tej tezie stanowczo przeciwstawiam, bo Giggs cały czas jest na topie.
Wczoraj zagrał słabiutko? No oczywiście, że tak. Ale to, że w związku z tym nie została dokonana żadna korekta w składzie to już wina Fergusona chyba? Czy może uważasz, że Giggs powinien zakończyć karierę w 45 minucie wczorajszego meczu, żeby zrobić miejsce któremuś z młodszych? :smile:

EDYTKA
Łukasz pisze: Zdaję sobie sprawę, że rozgywa dobry sezon. Tyle że we wczorajszym meczu, najważniejszym w sezonie, zupełnie sobie nie poradził. A tacy piłkarze jak on, właśnie dla takich meczów odkładają decyzję o zawieszeniu butów na kołku.
Nie jestem w stanie zrozumieć twojego punktu widzenia. Facet odkłada decyzję, bo najzwyczajniej w świecie ciągle jest w kapitalnej dyspozycji fizycznej.

Maj 2010
Drogi Sir Alexie Fergusonie,
pomimo tego, że wciąż jestem lepszym piłkarzem niż większość grajków z naszej drużyny, mam dla ciebie smutną wiadomość. Znalazłem kryształową kulę, w której odczytałem, że Barcelona będzie dokładnie za rok w doskonałej dyspozycji, nieosiągalnej dla nikogo innego. Będą na tyle dobrzy, że nie dotknę ani razu piłki. Dlatego sam rozumiesz, że muszę zakończyć karierę w tym momencie, żeby się nie "kompromitować".
z poważaniem
Ryan Giggs


No proszę cię...
Ostatnio zmieniony 29 maja 2011, 09:44 przez Wesoł, łącznie zmieniany 1 raz.


"Życie to jedna wielka impreza, rób wszystko żeby nie być na niej kelnerem"
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 09:40

No cóż chociaż dzisiaj moge powiedzieć że wygrał lepszy i to dużo lepszy. Man Utd zrobił to co dwa lata temu pierwsze 5-10 minut dobre, mocno przyciśli a potem nic.
Bramka Rooneya ze spalonego Giggsa, fenomenalna bramka Villi :bravo: Dobrze że VdS idzie na emeryture :whistle:

Brawa dla Barcy :bravo:


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 11:01

Bartek88 pisze:
deszczowy pisze:
Marchisio87 pisze: FORZA JUVENTUS Liga Mistrzów nasza za 2 lata
Nie śmiejcie się z niego za głośno. Starość się musi wypierdzieć, młodość się musi wyszumieć.
Jesli przyjda do nas boczni obroncy, jeden swiatowy napastnik i skrzydlowy to nie widze przeszkód aby zwojowac LM skladem z Buffonem, Kielinim, Melo, Pirlo, Krasicem, Matrim, Quagliarella. Chyba, ze Conte okaze sie koniem trojanskim i zamiast nas uzlozyc rozbije jeszcze bardziej.
Zreszta popatrzcie na zeszly rok, slaby inter z Mourinho ogral barce i zdobyl tytul...
Każdy z tych zawodników jest bez wątpienia gorszy od swojego odpowiednika w MU, Barcy i wielu innych klubach.

A "słaby inter" nie był słaby. Był perfekcyjnie przygotowany i odpowiednio zgrany. Większość piłkarzy zaliczyła życiowy sezon i nic dziwnego, że jednak wygrali. Jeżeli to był słaby klub to ja nie wiem jak określić Juventus.
Ouh_yeah pisze:A co myślicie o tym, że Abidal podniósł puchar? Jak dla mnie to już była przesada ze strony Puyola. Wiem, że ciężko było z Abidalem ale oni już rozpoczęli proces beatyfikacyjny.
To jest kolejny dowód na to, że to pozerzy.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 11:11

zoff pisze:Na ławce byli Anderson, Nani, Berba.
Berbatova nie było na ławce. Nie mam pojęcia dlaczego... Kontuzja? Ktoś taki przydałby się w tym meczu.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 11:21

Jeden z najlepszych ekspertów ligi angielskiej, Michał Okoński, na swoim blogu napisał, że brak Berbatova w kadrze meczowej był tylko i wyłącznie wyborem Fergusona a krąży donos, jakoby Bułgar rozwścieczony tą decyzją opuścił stadion przed rozpoczęciem meczu.

Dziwna sprawa. Ferguson zawsze uparcie stawiał na Berbatova.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 11:22

Łukasz pisze:
zoff pisze:Na ławce byli Anderson, Nani, Berba.
Berbatova nie było na ławce. Nie mam pojęcia dlaczego... Kontuzja? Ktoś taki przydałby się w tym meczu.
http://www.manusite.pl/?co=aktualnosci&id=28193

Jednak nie kontuzja. W sumie na miejscu Berbatova byłbym mocno wkurzony. Gość jest najlepszym strzelcem a mimo tego większość czasu przesiaduje na ławie. W najważniejszym meczu sezonu nawet na tą ławkę się nie dostaje kosztem MICHAELA OWENA! Nie wiem co Fergusonowi strzeliło do głowy bo to była głupia decyzja. W sumie, tamtego wieczoru on same głupie decyzje podejmował.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 11:23

Wiedzieliście, że niewiele brakowało, aby wczorajszy finał w ogóle się nie odbył:

Obrazek

:lol:

Gratulacje dla Barcelony, wygrali w pełni zasłużenie.


Obrazek
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 11:38

Nie oglądałem meczu, widziałem tylko skrót. Gratulacje dla Barcy, byli w tym roku po prostu najlepsi.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 12:08

Finał obnażył największy brak Manchesteru, czyli środek pola.


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 12:21

--Maq-- pisze:Finał obnażył największy brak Manchesteru, czyli środek pola.
Tak. Ni dość, że środek grał pasywnie, to brakowało lidera - kogoś, kto rozrzuciłby kilka piłek do boku. Stąd takie moje pretensje do Giggsa - najlepszego lewoskrzydłowego, jakiego w życiu widziałem, który dogorywa jako środkowy pomocnik...


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
esteban

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2010
Posty: 117
Rejestracja: 22 października 2010

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 13:06

Łukasz pisze:
--Maq-- pisze:Finał obnażył największy brak Manchesteru, czyli środek pola.
Tak. Ni dość, że środek grał pasywnie, to brakowało lidera - kogoś, kto rozrzuciłby kilka piłek do boku. Stąd takie moje pretensje do Giggsa - najlepszego lewoskrzydłowego, jakiego w życiu widziałem, który dogorywa jako środkowy pomocnik...
Może raczej do Fergusona który go tam ustawił
:-D


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 13:22

Vimes pisze:Wiedzieliście, że niewiele brakowało, aby wczorajszy finał w ogóle się nie odbył:

Obrazek

:lol:
Polscy kibice rządzą :prochno:

Nie lubię Barcelony, ale trzeba przyznać, że byli lepsi. Najlepsi w tym sezonie.

Mecz przypominał mi trochę spotkanie Polska - Niemcy z ostatniego Euro. W pierwszych minutach dobra gra ManU, a później rzadko mieli piłkę przy nodze.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 16:36

Łukasz pisze:
--Maq-- pisze:Finał obnażył największy brak Manchesteru, czyli środek pola.
Tak. Ni dość, że środek grał pasywnie, to brakowało lidera - kogoś, kto rozrzuciłby kilka piłek do boku. Stąd takie moje pretensje do Giggsa - najlepszego lewoskrzydłowego, jakiego w życiu widziałem, który dogorywa jako środkowy pomocnik...
Wlasnie, nie rozumiem za cholerę decyzji Fergusona. Park Ji-Sung tez gral marnie. Na Barcę trzeba 4-5-1, zagescic srodek. Scholes i Nani na lawie? Brak Berby? Giggs na srodku? <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>...
ja bym ustawil MU tak:

Van der Sar - Evra, Ferdinand, Vidic, Fabio - Scholes, Carrick - Giggs, Rooney, Nani - Berbatov

mysle ze zdzialaloby to wiecej dobrego, niz te eksperymenty wujaszka Fergusona.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 17:04

a ja z innej beczki pytanie mam. Wiecie, może z kad moge pobrać cały wczorajszy mecz? :wink:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 17:06

Machnes pisze:a ja z innej beczki pytanie mam. Wiecie, może z kad moge pobrać cały wczorajszy mecz? :wink:
Prosze


ODPOWIEDZ