Liga Mistrzów 2010/11

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 00:17

Łukasz pisze:Przykro było patrzeć na żenującą bezradność Manchesteru. Przykro było patrzeć na kompromitującego się Giggsa, piłkarza, którego zawsze uwielbiałem, a który dziś w ogóle nie nadążał za grą - trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść. Przykry to był finał, zbyt jednostronny.
Prawda. ManU w ogóle sprawiało wrażenie drużyny, która nie ma zbytnio ochoty wygrać tego meczu. 15 minut dobrej w miarę gry, a potem Barca zaczęła wymieniać swoje miliony podań... i wyszło jak wyszło. Mam nadzieję, że za rok będzie inaczej. Mam nadzieję, że za rok będzie inaczej.

Tfu.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
probeert

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2011
Posty: 179
Rejestracja: 12 marca 2011

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 00:39

Początkowo miałem wrażenie, że jednak United nie dadzą się zdominować Barcelonie. Ale tak jak w meczu z Realem, Barca po słabym starcie znów zaczęła grać swoje, a Man byli bezradni. Oczekiwałem bardziej wyrównanego meczu, bo 0 rzutów rożnych Czerwonych Diabłów czy kilka ich strzałów w światło bramki mnie nie zachwyciło. Co nie znaczy, że jestem zawiedziony meczem. :lol:


boryseusz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2007
Posty: 111
Rejestracja: 13 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 00:41

zastanówcie się, w dzisiejszym Juve nie było by problemu wygrać z Barcą... W jakimś dwumeczu gładki awans, ale pózniej przyszlo by jakies silne Lecce czy Catania i kupa...


Marchisio87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2011
Posty: 157
Rejestracja: 30 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 00:54

Ja liczyłem na coś więcej po tym finale i liczyłem też że Manchaster pokaże się z lepszej strony że SAF coś wymyśli a tu otwarta gra z Barcą i 1-3 dobrze że Rooney strzelił honorową bramkę.najbardziej zawiódł mnie
Van Der Sar bo 2 bramki z do wyciągnięcia miał przy strzale Pedro powinien skrócić kąt a strzał Messiego był w środek bramki...

Gratulacje dla Kibiców Barcelony bo to ich drużyna dominuje kilka lat już... ja tam jednak zawsze będę za JUVE i WISEŁKĄ...


FORZA JUVENTUS Liga Mistrzów nasza za 2 lata


----------Buffon--------------
-DeSciglio-Benatia-Caldara--Taglafico
------Marchisio---Pjanić-----
-------------Dybala------------
--Costa---Higuain---Martial--

FOOTBALL LOVE THE GAME! 4-2-1-3, 4-3-1-2
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 01:18

Marchisio87 pisze: FORZA JUVENTUS Liga Mistrzów nasza za 2 lata
Nie śmiejcie się z niego za głośno. Starość się musi wypierdzieć, młodość się musi wyszumieć.

Ale poza tym wszystko w porządku, nie?







Kowalczyk to pewnie musi już czwartą flaszkę z Kołtoniem rozpijać.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
DiaVolO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2010
Posty: 487
Rejestracja: 09 lutego 2010

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 01:32

Ojojojoj nie ładnie panie Fergusonie :naughty:
Grając drugi raz w finale z Barcą + mierząc się z nią kiedyś tam w półfinale chyba nie nauczył się że z nią nie da się wygrać idąc na wymianę ciosów,a tak dzisiaj United wyglądało. Miałem nie oglądać ale w sumie finał to finał,aczkolwiek patrzałem z przymrużeniem oka,bekając po czipsach,wiem że LM od kilku lat jest nudna jak nigdy ale że już finały stają się coraz bardziej jednostronne,ehh... :(


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 01:42

DiaVolO pisze:Ojojojoj nie ładnie panie Fergusonie :naughty:
Grając drugi raz w finale z Barcą + mierząc się z nią kiedyś tam w półfinale chyba nie nauczył się że z nią nie da się wygrać idąc na wymianę ciosów,a tak dzisiaj United wyglądało. Miałem nie oglądać ale w sumie finał to finał,aczkolwiek patrzałem z przymrużeniem oka,bekając po czipsach,
Utyjesz, a mądrzejszy od nich nie będziesz. Zostaw syntetyk, ratuj życie!
DiaVolO pisze:wiem że LM od kilku lat jest nudna jak nigdy ale że już finały stają się coraz bardziej jednostronne,ehh... :(
Taaaa.... Szczcególnie, jak choćby w tym sezonie Inter przerżnął z Tottenhamem, grającym w LM po raz pierwszy od.... nie od zawsze przypadkiem?, a do półfinału dobrnęło Schalke.

Piłeś- nie jedź.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 01:53

deszczowy pisze:
Marchisio87 pisze: FORZA JUVENTUS Liga Mistrzów nasza za 2 lata
Nie śmiejcie się z niego za głośno. Starość się musi wypierdzieć, młodość się musi wyszumieć.
Jesli przyjda do nas boczni obroncy, jeden swiatowy napastnik i skrzydlowy to nie widze przeszkód aby zwojowac LM skladem z Buffonem, Kielinim, Melo, Pirlo, Krasicem, Matrim, Quagliarella. Chyba, ze Conte okaze sie koniem trojanskim i zamiast nas uzlozyc rozbije jeszcze bardziej.
Zreszta popatrzcie na zeszly rok, slaby inter z Mourinho ogral barce i zdobyl tytul...
Deszczowy przestan byc takim pesymista, bo przyjdzie susza i przestanie sie robic wesolo :-D :P





KLIK ==>www
Wesoł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2006
Posty: 211
Rejestracja: 10 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 02:02

Łukasz pisze: Przykro było patrzeć na kompromitującego się Giggsa, piłkarza, którego zawsze uwielbiałem, a który dziś w ogóle nie nadążał za grą - trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść.
Ło stary, lepiej to usuń, bo Misiek będzie miał kolejny (po transferze stulecia - nowym Nedvedzie) powód, żeby się z twoich postów nabijać. Palnąłeś trochę bez zastanowienia.

To, że Manchaster w ogóle znalazł się w tym finale to w wielkim stopniu robota Giggsa właśnie. Facet ma za sobą fantastyczny sezon i absolutnie nie gra w pierwszym składzie MU tylko za zasługi.

A że dzisiaj nie nadążał to fakt, ale nie nadążał tak samo jak jego koledzy z drużyny ( no może poza Vidicem i Roo). Barcelona była bezkonkurencyjna w tym sezonie.

Wszyscy jarają się Messim (bardzo słusznie!), ale na mnie osobiście największe wrażenie robi Xavi. Uwielbiam jego styl gry. Facet widzi wszystko, nigdy nie traci głowy. Mam nadzieję, że Pirlo da nam namiastkę tego w przyszłym sezonie.


"Życie to jedna wielka impreza, rób wszystko żeby nie być na niej kelnerem"
DiaVolO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2010
Posty: 487
Rejestracja: 09 lutego 2010

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 02:08

deszczowy pisze:Taaaa.... Szczcególnie, jak choćby w tym sezonie Inter przerżnął z Tottenhamem, grającym w LM po raz pierwszy od.... nie od zawsze przypadkiem?, a do półfinału dobrnęło Schalke.
Ej,no właśnie,kto to jest Tottenham ? Skąd oni dorobili się takiego składu żeby <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> sam Milan w 1/8 ? hmmm...
A co do Interu to w tym sezonie nie ciężko było ich pokonać :D


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 02:12

Zobacz ile Tottenham wydaje na transfery...


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 03:39

Wesoł pisze: To, że Manchaster w ogóle znalazł się w tym finale to w wielkim stopniu robota Giggsa właśnie. Facet ma za sobą fantastyczny sezon i absolutnie nie gra w pierwszym składzie MU tylko za zasługi.
Co z tego? W drugiej połowie ani razu nie był przy piłce. Na ławce byli Anderson, Nani, Berba. Ferguson mógł zareagować wcześniej.


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 08:45

A co myślicie o tym, że Abidal podniósł puchar? Jak dla mnie to już była przesada ze strony Puyola. Wiem, że ciężko było z Abidalem ale oni już rozpoczęli proces beatyfikacyjny.


jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 08:45

Co by nie sądzić o Barcelonie, to wygrała ten mecz czysto piłkarsko. Byli po prostu lepsi w każdej formacji. Momentami wydawało mi się, że w MU che wygrać tylko Rooney.
Faktycznie Ferguson powinien zareagować wcześniej i ściągnąć bezbarwnych Giggsa i Valencie. Ale z drugiej strony sądzę, że Ferguson już wiedział, że nie ugra tego finału. Zmiana Fabio na Naniego wymuszona, bo chwilę wcześniej z grymasem twarzy opierał się o słupek bramki Edvina.
Gratulacje dla Barcy.
PS: Strasznie mnie irytowali komentatorzy, a już szczególnie Boniek. Sugerowanie po 10 minutach gry, że MU przegra wytrzymałościowo z Barcą jest idiotyczne. Widział po tych kilku minutach, że gracze Fergusona opadli z sił? Bez przesady. To nie B - klasa. :whistle:


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 09:03

Wesoł pisze: Ło stary, lepiej to usuń, bo Misiek będzie miał kolejny (po transferze stulecia - nowym Nedvedzie) powód, żeby się z twoich postów nabijać. Palnąłeś trochę bez zastanowienia.

To, że Manchaster w ogóle znalazł się w tym finale to w wielkim stopniu robota Giggsa właśnie. Facet ma za sobą fantastyczny sezon i absolutnie nie gra w pierwszym składzie MU tylko za zasługi.

A że dzisiaj nie nadążał to fakt, ale nie nadążał tak samo jak jego koledzy z drużyny ( no może poza Vidicem i Roo). Barcelona była bezkonkurencyjna w tym sezonie.
Zdaję sobie sprawę, że rozgywa dobry sezon. Tyle że we wczorajszym meczu, najważniejszym w sezonie, zupełnie sobie nie poradził. A tacy piłkarze jak on, właśnie dla takich meczów odkładają decyzję o zawieszeniu butów na kołku.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
ODPOWIEDZ