Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2011/2012

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2010, 14:47

Dzisiaj Lech mocno wierze w awans jest to do zrobienia, wiadomo że Polsat pokaże ten mecz.
Ale mam pytanie co z meczem Wisły otwarty polsat nie ma go w ramówce WHY ? :roll:


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2010, 15:15

Wypowiadali się, że będzie tylko na PS. Widocznie spodziewają się małej ogladalności, bo w końcu przegrali u siebie a u Azerów pogoda nie będzie im sprzyjała. Ja na szczeście mam PS więc nie narzekam ;)
Co do Lecha to mocno wierzę, że uda im się ograc Spartę. Prażanie są w beznadziejnej formie, Lech po pierwszym meczu zorientował się, że Czesi nie są wcale tak świetni i tylko na stałe fragmenty trzeba uważac. Jeśli Lech zagra skutecznie, a Wichniarek nie będzie grał pomocnika, możemy liczyc na awans.


Meraviglioso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 210
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2010, 22:44

Jest jakas szansa ze Lech trafi na Juve? ;p


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2010, 23:04

Raczej nie. Lech miał najwyższy współczynnik spośród zespołów nierozstawionych w 3. rundzie eliminacji LM. Więc pewnie się załapie na rozstawienie w LE.
Zresztą nie chciałbym tego. Chcę, żeby chociaż jedna polska drużyna zagrała w fazie grupowej.


sleezer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 marca 2008
Posty: 18
Rejestracja: 22 marca 2008

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 00:55

Patrząc na dzisiejszą grę Lecha można wywnioskować, że w ciągu kolejnych 20-kilku lat nie obejrzymy polskiej drużyny w LM. Mam wrażenie, że wytwarza się pewien schemat powtarzający się co roku, mianowicie, że zespoły polskie są "jednosezonowe". Po świetnym roku gry wypalają się, tracą formę... Nie wiem, może w tym przypadku zmiana trenera tak fatalnie wpłynęła na drużynę.

Nie twierdzę, że sprzedaż Lewandowskiego była w wypadku Lecha kluczowa, widać bowiem, że cały zespół źle działał. A najlepiej świadczy o tym brak sytuacji bramkowych.

Wybaczcie nieskładność wypowiedzi, ale podsumuję to jednym zdaniem: dopóki jakakolwiek drużyna z Polski nie będzie w stanie rozegrać dwóch, równorzędnych sezonów, utrzymać najważniejszych graczy, formy i trenera, dopóty nie zobaczymy żadnej z nich (drużyn) w Lidze Mistrzów. :(


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 08:57

Szikit pisze:Raczej nie. Lech miał najwyższy współczynnik spośród zespołów nierozstawionych w 3. rundzie eliminacji LM. Więc pewnie się załapie na rozstawienie w LE.
Zresztą nie chciałbym tego. Chcę, żeby chociaż jedna polska drużyna zagrała w fazie grupowej.
I dobrze, ja chce żebyśmy z nimi zagrali grupie LE :twisted:

A co do meczu wkurzający sędzia czerwoną kartke powinien dostać Peszko a nie Bosacki...Gwizdał co chwile, na dodatek karny z kapelusza :angry:
Ale to i tak nie zmienia faktu że Lech poprostu grał słoabo,brak zagrożenia :doh:
No nic mam nadzieję że zagrają w fazie grupowej LE licze że Wisła też zagra na Jage i Ruch nie ma co liczyć :whistle:


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 09:04

Oczywiście ,że był karny, w drugiej "fazie" akcji Bosacki nie trafił w piłkę tylko wsadził nogę pomiędzy kulasy napastnika, powodując jego upadek, karny jak najbardziej słuszny. Szkoda, że z roku na rok nic się nie zmienia, a wygląda na to ,że jest coraz gorzej w naszej piłce.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 09:29

No i jedno wielkie ufff, nadety do granic przyzwoitosci balonik kartoflany w Poznaniu wkoncu pękł. :D A najlepsi kibice w Polsce pokazali klase :lol:

"Coscie tak cicho, kartofle coscie tak cicho" :prochno:

PS: Karny z kapelusza? No no, z pewnoscią. W pełni zasłuzony, i w pełni zasluzona porazka Wielkiego Lecha (:D)


Obrazek
rafal-1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2010
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2010

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 10:40

Z Lechem jest coś nie tak i nie będę tego ukrywał. W obronie jest ok, tracą jedną bramkę na mecz, ale to właściwie nie jest aż tak wielki problem. Całe zło tkwi w ataku. Sprzedano Lewandowskiego i nie zastąpiono go żadnym dobrym grajkiem. Wichniarek to nie jest zawodnik, który może zastąpić Lewego. Peszko wyprowadza bardzo szybkie kontry i gdy jest już na pozycji do dośrodkowanie musi czekać aż ktoś z łaski swojej wejdzie w pole karne, ale i tak nic to nie daje. Tshibamba to był zły transfer. Może do Legii by się nadał, ale nie do Lecha. Jest środkowym napastnikiem razem z Wichniarkiem, a nagle patrze i razem są na lewym skrzydle. I o co tu chodzi :?: Na szczęście przyszedł Rudnevs co daje nadzieję na jakiś lepszy wynik w lidze i może w LE jeśli oczywiście panowie, którzy zarabiają ciut więcej niż inni zaczną wykonywać swoją robotę jak należy. Zarząd zapowiadał wzmocnienia, a jak na razie zaserwował tylko jedno osłabienie...

Krótko mówiąc koszmar, kompromitacja, a na trybunach fatalne nastroje...

PS: pocieszające jest to, że niektórzy fani Legii i może Wisły się cieszą razem ze Spartą...


Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 14:44

http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uef ... l2010.html

Spójrzcie na czwartą rundę. Nie analizowałem zbyt szczegółowo, ale Lech raczej nie ma szans na rozstawienie. Inna sprawa czy tu będzie taka reforma Platiniego jak w LM? Żeby "Wisła nie grała z Barceloną", a my z Lechem?


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 15:27

Jeśli chodzi o nas i o polskie zespoły nie możemy trafić na Wisłe,Ruch cz Jage (zakładając że przejdą) ale za to możemy trafić na Lech :whistle:

Nie chce żebyśmy trafili na Lech trafmy na jakichś leszczy a w grupie zagramy z Lechem lub Wisłą :C

A co do dzisiejszych meczów uważam że Wisła da rade i zagra w 4 rundzie el.LE wątpie by coś ugrały Jaga i Ruch :whistle:


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 15:50

<<W@jTEk>> pisze:Ale mam pytanie co z meczem Wisły otwarty polsat nie ma go w ramówce WHY ? :roll:
Hmmm :think:, może dlatego, że oglądanie polskich drużyn w europejskich pucharach zakrawa na masochizm i dzieci mogą oglądać takie "widowiska" tylko i wyłącznie za wiedzą i zgodą rodziców.


Obrazek
pcpcpc

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 sierpnia 2010
Posty: 17
Rejestracja: 05 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 16:47

Tu macie wszystkie mecze z dnia dzisiejszego


Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 18:49

Brawo Wisła! 3:0 do 1szej połowy z klubem z jakiegoś zadupia, a którym ludzkość zapomniała. W sumie to się ciesze, bo jak odpadną teraz to może nawet się nikt nie zorientuje.


Obrazek
Chip

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 240
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 18:55

Brawo Wisła! Jedziecie chłopaki! Dość tej żenady. Wycofajmy się z UEFA. Żal na to patrzeć. Nic tylko się śmiać z tych patałachów.


"Czyż to, co daje szczęście człowiekowi, musi być następnie źródłem jego cierpień?"-Johann Wolfgang Goethe
Zablokowany