Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2011/2012

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2011, 19:00

jarmel pisze:Super, gratulacje dla Legii! :) Rybus zrobił na mnie ogromne wrażenie. Oby tylko nie trafili na siebie z Wiślakami w jednej grupie.
Nie wiem jak w LE ale w CL w grupie nie mogą być dwie drużyny z jednego państwa więc nie ma na to szans!

O 20 Śląsk. Wiadomo sznase znikome ale niech chociaż powalczą by odpaść z honorem.
Ostatnio zmieniony 25 sierpnia 2011, 19:01 przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.


roccoco23r

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2011
Posty: 56
Rejestracja: 09 lipca 2011

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2011, 19:01

Oceniając z przebiegu dwumeczu, to Legia zagrała dużo lepiej niż twu! ruskie. Zasłużony awans. Bravo Legia. Chyba już dawno nie mieliśmy 2 drużyn w europejskich pucharach. To cieszy podwójnie. Forza!
<<W@jTEk>> pisze:
jarmel pisze:Super, gratulacje dla Legii! :) Rybus zrobił na mnie ogromne wrażenie. Oby tylko nie trafili na siebie z Wiślakami w jednej grupie.
Nie wiem jak w LE ale w CL w grupie nie mogą być dwie drużyny z jednego państwa więc nie ma na to szans!

O 20 Śląsk. Wiadomo sznase znikome ale niech chociaż powalczą by odpaść z honorem.
W LE jest ta sama zasada co w LM.
Ostatnio zmieniony 25 sierpnia 2011, 19:02 przez roccoco23r, łącznie zmieniany 1 raz.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2011, 19:01

leniup z tematu o Lidze Mistrzów pisze:A kibice Wisły będą mieć z pewnością bekę dzisiaj oglądając poczynania w Moskwie
I jak tam? Beka dobra była? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Obrazek
kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2011, 19:06

Gratulacje dla Legi :bravo:Dobrze ze nie poddali sie przy 2 do 0 dla Spartaka.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2011, 19:06

paku pisze:
Piotr Juvefan pisze: Cudowny mecz z happy endem zupełne przeciwieństwo Wisły,
I tą Wisłę trzeba wszędzie wcisnąć prawda?
Szacun dla CWKS. :)
sorki jeśli CIę uraziłem nie kibicuje żadnej polskiej drużynie jak Juve,ale w Europie kibicuję wszystkim naszym,szkoda mi bardzo Wisły,bo ta miała większy priorytet i LE jest dla niej jakby "karą" natomiast Legia marzyła o tym i chwała jej za to,że to osiągnęła.Liczę na Obie drużyny bardzo ciekawe kogo wylosują:)


ReggaeMan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2011
Posty: 153
Rejestracja: 28 czerwca 2011

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2011, 19:09

Brawo Legia! Jak przegrywali 2:0 już kompletnie zwątpiłem..Ale jednak, mamy dwie drużyny w PUEFA, jest postęp :smile:


Być piłkarzem Juventusu to należeć do jednej z nielicznych prawdziwych legend sportu.

Michel Platini
Gigi Buffon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 230
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2011, 19:10

Będziemy, a raczej jesteśmy świadkami historycznego sezonu, gdyż po raz pierwszy w historii LE czy faz grupowych PU mamy dwie polskie drużyny na etapie fazy grupowej jednocześnie w tym sezonie. :dance:

Szkoda,że Wisła tak nie grała w LM z APOELEM,ale po dzisiejszym meczu Legii i tak jest super. Od 0-2 do 3-2 z Spartakiem nie jest łatwo, a jeszcze trudniej o ten wyczyn, gdy gra polska drużyna, skłonna zazwyczaj do odwalania maniany przy niekorzystnym wyniku...


Milan prawie jak Juve ! Prawie robi wielką różnicę
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2011, 19:10

Piotr Juvefan pisze:
paku pisze:
Piotr Juvefan pisze: Cudowny mecz z happy endem zupełne przeciwieństwo Wisły,
I tą Wisłę trzeba wszędzie wcisnąć prawda?
Szacun dla CWKS. :)
sorki jeśli CIę uraziłem nie kibicuje żadnej polskiej drużynie jak Juve,ale w Europie kibicuję wszystkim naszym,szkoda mi bardzo Wisły,bo ta miała większy priorytet i LE jest dla niej jakby "karą" natomiast Legia marzyła o tym i chwała jej za to,że to osiągnęła.Liczę na Obie drużyny bardzo ciekawe kogo wylosują:)
Karą? jeszcze dwa lata temu grupowa LE była by brana w ciemno.
it doesn't matter pisze:
leniup z tematu o Lidze Mistrzów pisze:A kibice Wisły będą mieć z pewnością bekę dzisiaj oglądając poczynania w Moskwie
I jak tam? Beka dobra była? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nom, beka jak sto chuyi ;)


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2011, 19:18

Piotr Juvefan pisze:
paku pisze:
Piotr Juvefan pisze: Cudowny mecz z happy endem zupełne przeciwieństwo Wisły,
I tą Wisłę trzeba wszędzie wcisnąć prawda?
Szacun dla CWKS. :)
sorki jeśli CIę uraziłem nie kibicuje żadnej polskiej drużynie jak Juve,ale w Europie kibicuję wszystkim naszym,szkoda mi bardzo Wisły,bo ta miała większy priorytet i LE jest dla niej jakby "karą" natomiast Legia marzyła o tym i chwała jej za to,że to osiągnęła.Liczę na Obie drużyny bardzo ciekawe kogo wylosują:)
Karą? jeszcze dwa lata temu grupowa LE była by brana w ciemno.
Tak,ale umówmy się nie było to celem mistrza Polski na ten sezon,życzę dobrze i Wiśle i Legii w kolejnych zmaganiach:)


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2011, 19:20

Będziemy, a raczej jesteśmy świadkami historycznego sezonu, gdyż po raz pierwszy w historii LE czy faz grupowych PU mamy dwie polskie drużyny na etapie fazy grupowej jednocześnie w tym sezonie. Dance
A przypadkiem nie było sezonu z "Amiko" i jakims innym klubem w PUEFA? Też chyba grupy były, te dziwne z jednym meczem tylko, bez rewanżu.


gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2011, 19:22

Wiele osób uważało, że Legia nie ma szans w starciu ze Spartakiem zwłaszcza, że grają na trudnym terenie i brakuje 3 podstawowych zawodników. Przy stanie 2-0 zacząłem wątpić w awans ale Legioniści pokazali charakter doprowadzając do wyrównania o w 2 połowie kontrolując przebieg meczu i ostatecznie wygrywając 3-2.

Swoją drogą - wszyscy tak o tym patriotyzmie - to jest ciekaw ilu kibiców Wisły, Lecha i wielu innych drużyn kibicowało Legii.
Marat87 pisze:
Będziemy, a raczej jesteśmy świadkami historycznego sezonu, gdyż po raz pierwszy w historii LE czy faz grupowych PU mamy dwie polskie drużyny na etapie fazy grupowej jednocześnie w tym sezonie. Dance
A przypadkiem nie było sezonu z "Amiko" i jakims innym klubem w PUEFA? Też chyba grupy były, te dziwne z jednym meczem tylko, bez rewanżu.
Był takowy sezon ale wtedy Amica tylko bramki traciła i każdy chciał o tym szybko zapomnieć.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2011, 19:27

biję się w pierś, pisałem że Legia jako jedyna pokazała jaja i umiejętności, ale wieszczyłem im lanie w Moskwie.

Dwie drużyny w fazie grupowej LE - niezły wyczyn.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
ReggaeMan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2011
Posty: 153
Rejestracja: 28 czerwca 2011

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2011, 19:32

Pozostaje zobaczyć co zrobi Śląsk, są w stanie wygrać, ale niestety za duże straty są..


Być piłkarzem Juventusu to należeć do jednej z nielicznych prawdziwych legend sportu.

Michel Platini
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2011, 19:35

Super sprawa utrzeć nosa kacapom w Moskwie. Brawo Legia :!:

Jak to było? 1612 - 1812 - 2011 (2012?) :P


Obrazek
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2011, 19:44

Brawo Legia! Fajnie by było jakby dwie nasze awansowały z grupy. Trochę punkcików by się nazbierało.
gosciu_Muranista pisze:Swoją drogą - wszyscy tak o tym patriotyzmie - to jest ciekaw ilu kibiców Wisły, Lecha i wielu innych drużyn kibicowało Legii.
Ja zawsze kibicuje Polskim drużyną :). I serdeczne pozdrowienia i gratulacje ze Szczecina!


Zablokowany