Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2011/2012

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2011, 13:48

a dla nieposiadajacych polsatu, mecz legii w tv4 :dance:


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2011, 13:55

Według mnie Legia jest bez szans ale mimo to mecz zamierzam oglądać i gdzieś tam w środku tli się nadzieja na pozytywny wynik. Może Ljuboja coś puknie, może Radovic.

Śląsk w lepszej sytuacji. Ja to bym zobaczył Voskampa z Diazem od początku meczu. Mogliby rozpykać Rapid i jechać z fajną zaliczką do Rumunii. Pewnie i tak skończy się na 0-0 i dreszczowcu w rewanżu...

@PrzemasJuve - na TV4 jest taka jakość obrazu, że się tego oglądać nie da. Przynajmniej ja mam tak w UPC.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2011, 15:45

steru pisze:Według mnie Legia jest bez szans ale mimo to mecz zamierzam oglądać i gdzieś tam w środku tli się nadzieja na pozytywny wynik. Może Ljuboja coś puknie, może Radovic.
Mimo sympatii do Legii, myślę podobnie. Będzie dobrze jeśli już dziś nie przegrają i nie przekreślą szans na awans.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2011, 18:48

Po pierwszej Połowie jestem mega pozytywnie nastawiony na drugą część spotkania :shock: Bardzo składna gra (L) chyba najlepsza połowa w tym roku w rozgrywkach Europejskich (sezon 2011/12) Liczę na dwa dobre rezultaty Polskich drużyn dzisiaj!


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2011, 18:54

Faktycznie, przez pierwsze 20 min. siedli na nich niemiłosiernie. Niestety po golu na 1-0 skuteczność na poziomie Śląska. Naprawdę szkoda, bo mogło być nawet 3-0. W dalszej części meczu widać było zmęczenie i mecz się wyrównał. Dziwi mnie postawa Spartaka, prezentują się baaardzo słabo.

A tak nawiasem, postawa Wisły we wczorajszym meczu zadowalająca. Na własnym terenie strzelili bramkę (świetne uderzenie Małeckiego), a z tyłu na 0. Minimum zostało osiągnięte.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2011, 19:53

Było lepiej niż się spodziewałem, ale i tak szkoda zmarnowanej okazji na dowiezienie dobrego wyniku. Legia będzie musiała strzelać w Moskwie bramki, a straciła dwóch ofensywnych piłkarzy Manu i Radovicia. A Ljuboja okaże się chyba naprawdę dobrym zakupem.


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2011, 19:57

Szkoda, że TYLKO remis, bo gra nie była zła. Taki wynik, przy strzelonych dwóch bramkach przez gości jest niestety niekorzystny, ale jeszcze nic nie jest stracone.
Muszę powiedzieć, że póki co zaskakują mnie nasze kluby w tym roku, oby zaskoczył mnie też niedługo Śląsk :wink:


#AllegriOut
Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2011, 19:59

Legia pozytywnie mnie zaskoczyła, szkoda tej 2 bramki dla Spartaka... W Moskwie będzie ciężko, ale nawet jeśli odpadną to wstydu nie przyniosą.

Ljuboja :bravo:


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2011, 20:01

Kurka siwa urządza (L) tyko remis 3:3 i w górę no i zwycięstwo! Szkoda nadmiaru żółtych kartek bo osłabi to Warszawiaków. Rado - Manu - i środkowy obrońca


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2011, 20:07

Kiepski wynik, bohater i antybohater Radovic (tak idiotycznej kartki już dawno nie widziałem), wielki szacunek za ambicję dla Legii.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2011, 20:14

Szacunek to szczególnie należy się Ljuboji za przytomność i odegranie piętką. :bravo:


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2011, 20:59

Kapitalne bramki w meczu Śląska. Mila jak za dawnych lat przeciwsko City :D Szkoda że przegrywamy. Rapid bardzo skuteczny, mam nadzieje że wywalczymy chociaż remis bo będzie ciężko jeśli nie.


Ziółi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2009
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2011, 00:17

Legia pokazała świetną mentalność. Rzucili się na nich, jak Real na Barce (z tym, że dużo bardziej z klasą, oczywiście). Niestety i w tym wypadku umiejętności były po stronie tych zaspanych. Ale ogólnie gdyby taka mentalność w narodzie panowała, to jeszcze trochę i Rusków byśmy regularnie lali. No i gdybyśmy mieli odpowiednią ilość "Ljubojiów"... Warto w przyszłości myśleć o tego typu transferach, ze względu na to, że coraz lepiej płacimy. Po drugim golu Rado już zacząłem sobie wyobrażać, że w Moskwie zakneblujemy środek Vrdoljakiem, Golem i Rybusem i jakoś to będzie, a tu zaraz bęc. I co by nie mówić o Wawrzyniaku, to przy obu bramkach mocno dał ciała. W rewanżu pewnie na skrzydłach Rybus i Kucharczyk, a środek i tak będzie zakneblowany. Kartki Komorowskiego i Rado całkiem idiotyczne. Szanse minimalne, ale warto wierzyć.
W Śląsku zabrakło jakości. Na pewnym poziomie Celeban na prawej obronie, Socha na lewej, Wasiluk w podstawie, czy Cetnarski na skrzydle po prostu nie przejdzie.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2011, 07:52

Śląsk mnie zaskoczył i bardzo rozczarował. Nie czarujmy się, awans jest wręcz nierealny. Mimo to brawa dla chłopaków za wszystkie mecze w LE, przeżyli fajną przygodę.

Co do Legii. Wyniku nie można się wstydzić. Ljuboja z Radoviciem świetnie się dogadują na boisku. Niektóre ich akcje wyglądają jakby się znali od wielu lat. Niestety w rewanżu będzie więcej niż ciężko. Trzeba wygrać żeby awansować, a zespół Legii będzie poważnie osłabiony. \

Szkoda tych meczów. Przydałaby się jedna drużyna w fazie grupowej LE...


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2011, 07:59

steru pisze:
Szkoda tych meczów. Przydałaby się jedna drużyna w fazie grupowej LE...
Jest to jeszcze możliwe, wszystko zależy od Cypryjczyków ;)


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Zablokowany