Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2011/2012

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2011, 19:50

w ciekawości odpaliłem pierwszy mecz polskiego klubu w eliminacjach do europejskich pucharów. w legii nic nowego, kopią się po czołach. nie naliczyłem więcej niż 6 podań w jednej akcji. mnie nie dziwi, czemu ljuboja gra w polskiej lidze, wszedzie indziej grzalby glebokie rezerwy.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2011, 20:24

Ljuboja przynajmniej się wyróżnia, w tej fruzyrze wygląda jakby ptak mu narobił na głowę. A dlaczego Miśku wybrałeś mecz Legii, a nie Śląska? Gdzie Twój lokalny patriotyzm?


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2011, 20:55

Vimes pisze:Gdzie Twój lokalny patriotyzm?
nie posiadam w sobie czegoś takiego, a przynajmniej jeśli chodzi o śląsk wrocław. ciekawszy dla mnie był mecz legii.
legia przekopała się dalej, zobaczymy jak śląsk. tutaj zamurowanie bramki nie wystarczy i wieszczę jako lokalny patriota koniec europejskiej piłki we wrocku.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2011, 22:16

Pamięta ktoś, kiedy 3 Polskie drużyny były w 4 rundach pucharów Europejskich ?


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2011, 22:19

Weeeeeeee. Brawo Śląsk. Mecz na równi, ale to Śląsk miał lepsze okazje. Pod koniec rywale kładli się kiedy mogli :prochno: Dobrze że Śląsk wygrał w karnych bo po przebiegu dwumeczu to nam się należał awans.

Dawno nasze Polskie drużyny tak daleko nie doszły taką grupką ;)


Juventino79

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2009
Posty: 193
Rejestracja: 18 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2011, 22:19

Udało się - brawa :bravo: dla Legii i Śląska. Może wreszcie będziemy mieć więcej niż 1 drużynę w fazie grupowej europejskiego pucharu, ale będzie o to ciężko. Śląsk musi zdecydowanie poprawić skuteczność, bo w tym dwumeczu to naprawdę się nie popisali jeżeli chodzi o bramki :think:


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2011, 23:13

Trener kebsów jest prześmieszny.Pewnie cholernie mu wstyd, że Legia nawet nie musiała wspinać się na wyżyny swoich umiejętności, żeby pokonać jego popierdółki. Najbardziej mi się podoba fragment:
Nie wiem z czego śmieją się polscy dziennikarze.
:C
Mecz słaby, nerwowy. Po zmianie Vrdoljak - Gol, całkowicie zawaliła się równowaga w środku pola, Żewłak niepewny, Manu po raz kolejny omal nie spowodował u mnie zawału ale dobrze się układa współpraca Serbów w ataku.
Atmosfera na stadionie - fantastyczna.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2011, 23:22

pan Zambrotta pisze: legia przekopała się dalej, zobaczymy jak śląsk. tutaj zamurowanie bramki nie wystarczy i wieszczę jako lokalny patriota koniec europejskiej piłki we wrocku.
Panie Zambrotta chyba zacznę Cię szukać po ulicach Wro...

Gratulacje dla Wisełki, Śląska i Lechii (:lol: :lol: :lol:)

Zbieramy punkty, zbieramy. Odpadło Palermo i Mainz więc niedługo wyprzedzimy Włochów i Niemców w klasyfikacji UEFA :D:D:D


Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2011, 00:00

Śląsk prawie przyprawił mnie o zawał :D Gratulacje także dla Wisełki.

Legiony Śląska!!


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2011, 08:23

Ostatecznie wszystko fajnie się ułożyło. Wszystkie kluby awansowały dalej, co można uznać za ewenement patrząc na poprzednie lata. Nie ma co się podniecać, że i Śląsk i Legia zagrają w rozgrywkach grupowych (bo z taką grą jak wczoraj nie zagrają) ale miło wreszcie popatrzeć przez dłuższą chwilę na nasze kluby w konfrontacji z resztą Europy.

Co do meczu Legii to trzeba powiedzieć sobie szczerze, że poziom przygotowania fizycznego na tym etapie jest tragiczny. Piłkarze nie mają siły pobiegać więcej niż 60 minut. Szczególnie Ljuboja, który póki co nadaje się bardziej na ławkę. Gdyby doszło do dogrywki to by Turki pozamiatały Legię.

Śląsk natomiast znów ma ogromne problemy ze skutecznością. Lenczyk musi to poprawić. Horror kibicom zgotowali ale szczęśliwie w ich bramce stoi Kelemen i jakoś udało się przejść dalej. Niestety na następną rundę jest to za mało więc będzie bardzo ciężko.

Dziś losowanie. W najlepszej sytuacji Wisła. Kluby rozstawione w LM są zdecydowanie w zasięgu Wisły (a nawet słabsze). Śląsk i Legia mogą trafić na PSV, Atletico Madryt czy Romę. Wtedy będzie po ptokach...


paruf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2006
Posty: 317
Rejestracja: 19 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2011, 08:23

Śląsk obiektywnie był lepszy w obu spotkaniach, zmęczeni byli pod koniec meczu strasznie, ale jakoś dobiegali a raczej dochodzili. Czekamy teraz na dzisiejsze losowanie polskich drużyn.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2011, 08:37

steru pisze: Dziś losowanie. W najlepszej sytuacji Wisła. Kluby rozstawione w LM są zdecydowanie w zasięgu Wisły (a nawet słabsze). Śląsk i Legia mogą trafić na PSV, Atletico Madryt czy Romę. Wtedy będzie po ptokach...
Właściwie 85% klubów na które można trafić jest zdecydowanie mocniejsze od obu polskich zespołów. PSG, Panathinaikos, Tottenham, Sporting, Schalke, Rangers, Celtic, Lazio, Anderlecht...

To jakaś masakra... Wisła ma łatwiejszych potencjalnych rywali w LM... :shock:


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2011, 08:52

Generalnie Śląsk i Legia są jednymi z najsłabszych drużyn w całej stawce patrząc na te całe współczynniki. Patrząc na nazwę zespołów to myślę, że przynajmniej połowa jest mocniejsza... Takie czasy nastały dla naszego futbolu niestety. Muszę jednak przyznać, że to fajne uczucie kiedy Legia wygrywa z zespołem silniejszym od siebie (tak właśnie postrzegam Turków).

Patrząc na zespoły rozstawione to ciężko mi sobie wyobrazić, żeby jakikolwiek był słabszy od naszych zespołów.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2011, 09:09

yanquez pisze:Panie Zambrotta chyba zacznę Cię szukać po ulicach Wro...
jak widzisz gościa na traugutta z jednym długim, grubym dredem z boku to ja :D
RuTeK pisze:Pamięta ktoś, kiedy 3 Polskie drużyny były w 4 rundach pucharów Europejskich ?
no i co z tego, jak wszystkie odpadną w tej 4. rundzie ? legia i śląsk kopały się po czołach, by przejść jakiś podrzędnych turków i drwali ze szkocji i bułgarii.
yanquez pisze: To jakaś masakra... Wisła ma łatwiejszych potencjalnych rywali w LM... :shock:
podziękuj platiniemu, dzięki któremu będę widział w champions league takie tuzy jak ogóry z rumunii, litwy, czy... może nawet polski


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2011, 09:49

Póki co jest jakiś podział na grupy (koszyki?) w których będzie losowanie wewnętrzne.

Wynika z tego, że Legia może trafić na :

Tottenham Hotspur FC (Anglia)
Spartak Moskwa (Rosja)
Hapoel Tel-Awiw (Izrael)
Athletic Club de Bilbao (Hiszpania)
PAÓK (Grecja).

Śląsk może trafić na :

PSV Eindhoven (Holandia)
Dynamo Kijów (Ukraina)
Celtic FC (Szkocja)
SS Lazio (Włochy)
Birmingham City FC (Anglia)
Rapid Bukareszt (Rumunia).

Z mojego punktu widzenia Legia ma szanse jedynie z Hapoelem, a Śląsk ewentualnie z Rapidem. Ewentualnie...


Zablokowany