Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2011/2012

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 16 lutego 2012, 22:18

Nikt nie ogląda dzisiaj naszych drużyn w europejskich pucharach?
O ile Legia zremisowała 2:2 na własnym stadionie i ma szanse na awans to Wiśle będzie ciężko przegrywają 1:0 i grają w 10-tkę. Gdyby jedna nasza drużyna przeszła dalej to byłbym bardzo zadowolony.


Bianconero92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 września 2007
Posty: 251
Rejestracja: 07 września 2007

Nieprzeczytany post 16 lutego 2012, 23:05

Oglądałem oba mecze i jestem pozytywnie nastawiony do rewanżu. Myślę, że Wisła sobie poradzi podobnie jak Legia, chociaż ta druga może mieć problemy.
Wisła dziś mnie zaskoczyła, pozytywnie rzecz jasna. Pomimo gry w 10 potrafili wyrównać, grali do końca co się opłaciło. Co do samej gry to wielki plus. Składne szybkie akcje. Liczę na awans chociaż jednej drużyny. Miejmy nadzieje, że szczęście nie opuści ani Wisły (Odense :C ) ani Legii (Spartak :C )


Welcome to my world,
the world of JUVENTUS !
strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 16 lutego 2012, 23:23

Legia powinna swój mecz wygrać. Jakby oni mieli napastnika... :roll:
No, a tak to gol z dupy, jak zawsze z południowcami, którzy stworzyli na pewno mniej okazji. I dominowali jedynie przez mniej-więcej 10minut. Szkoda. Legioniści na pewno mają szansę, ale to zależy też może na co się nastawią.
Czy tylko ja sądzę, że Kuciak w ogóle nie był sobą?

Wisła Moskala>>>>>Maaskanta-dobrze, że pikny pojechał pedałować do siebie. Ofensywna, szybka piłka i więcej Polaków. :bravo: Chyba przypakowo dobra decyzja Cupiała. Krakusy zagrały dobrą drugą połowę, szczególnie mając na uwadze ich grę w osłabieniu. Tylko Iliev powinien sobie wsadzić jaja w imadło za tę ostatnią sytuację. :stop: Co prawda w rewanżach będzie ciężko, ale polskie drużyny były nawet przygotowane do rozgrywek przed nową rundą. :think: Na pewno lepiej niż w przypadku Bakero rok temu.
Ostatnio zmieniony 16 lutego 2012, 23:27 przez strong return, łącznie zmieniany 2 razy.


Dzięki Beppe za Teveza!
I believe in Fernando GoLLente!
19YB19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 lutego 2004
Posty: 86
Rejestracja: 13 lutego 2004

Nieprzeczytany post 16 lutego 2012, 23:23

ja wiem, że ostatni obrońca... ale nie powinnien dostac czerwa... i tyle odemnie.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 16 lutego 2012, 23:25

Patrząc na grę Legii, która powinna była wygrać to spotkanie i na mecz Wisły, która w dziesięciu potrafiła grać jak równy z równym to jestem pozytywnie nastawiony. Aż dziwne, że na tym etapie rozgrywek polskie kluby radzą sobie tak dobrze. Szkoda zmarnowanych szans Legii i karnego w meczu Wisły, ale mimo wszystko wierzę, że chociaż jedna drużyna awansuje ;)


PS: a i jeszcze jedno. Gra Wilka i Jovanovica to coś pięknego. Fakt, mecz Wisły oglądałem urywkami ale obaj mi zaimponowali :bravo:


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 16 lutego 2012, 23:37

strong return pisze:Legia powinna swój mecz wygrać. Jakby oni mieli napastnika... :roll:
No, a tak to gol z ###, jak zawsze z południowcami, którzy stworzyli na pewno mniej okazji. I dominowali jedynie przez mniej-więcej 10minut. Szkoda. Legioniści na pewno mają szansę, ale to zależy też może na co się nastawią.
Czy tylko ja sądzę, że Kuciak w ogóle nie był sobą?
Fakt, Ljuboja to nie jest klasyczny napastnik. Nie ma szybkości i za bardzo lubi się cofać. Ale teraz dojdzie Novo i może do tego Ismael Blanco więc takie połączenie może zaskoczyć.

Gdyby Ludojad strzelił na 2-0 w tej sytuacji z początku 2 połowy :doh: Już myślałem, że będzie mijał bramkarza a ten oddał strzał właściwie w najgorszej pozycji :(

Co do Kuciaka to swoją grą postawił sobie poprzeczkę bardzo wysoko i teraz wiele się od niego wymaga ale moim zdaniem nie zawinił przy bramkach. Występ przyzwoity.

Szkoda tak zawalonego meczu bo 2-2 to kiepski wynik u siebie. Ale nic nie jest jeszcze stracone.

Mimo wszystko uważam, że możemy być dumni z postawy naszych drużyn w LE. I tak zaszli daleko, ogrywając naprawdę znane ekipy. No poza Jagą :prochno:


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 lutego 2012, 00:44

Bramkowe remisy na własnym stadionie to nie są zbyt dobre wyniki, ale biorąc pod uwagę fakt, że w polskiej piłce klubowej panuje wielka posucha to jednak jest się z czego cieszyć. Szanse na awans wciąż istnieją, a Legia już pokazała, że wyjazdy jej niestraszne. Cieszę się, że Wisła dała radę odrobić stratę w dziesiątkę, bo kibice Standardu to ponoć wredna komunistyczna swołocz.


Obrazek
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 17 lutego 2012, 00:58

Bardzo przyzwoite mecze gdyby dopisało trochę szczęście, to zarówno Legia jak i Wisła mogły wygrać swoje spotkania. Apetyt rośnie w miarę jedzenia i o ile przed meczami nie spodziewałem się tak dobrej gry to teraz czuję spory niedosyt. Szkoda, że chociaż jedna ekipa nie wygrała.
Tak jak już wcześniej pisaliście bramkowe remisy u siebie i granie decydującego o awansie meczu na wyjeździe to na pewno nie jest wymarzona sytuacja. Zobaczymy co z tego będzie niech grają, zdobywają punkty do rankingów i chcę widzieć jedną naszą ekipę w kolejnej rundzie rozgrywek :dance:


Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 17 lutego 2012, 01:06

Vimes pisze:Bramkowe remisy na własnym stadionie to nie są zbyt dobre wyniki, ale biorąc pod uwagę fakt, że w polskiej piłce klubowej panuje wielka posucha to jednak jest się z czego cieszyć. Szanse na awans wciąż istnieją, a Legia już pokazała, że wyjazdy jej niestraszne. Cieszę się, że Wisła dała radę odrobić stratę w dziesiątkę, bo kibice Standardu to ponoć wredna komunistyczna swołocz.
Zgadza się i to w wczorajszym meczu na R22 pokazali... Byłem na meczu i widziałem. Rzucali race, kubki z piciem, paczki...
Zresztą sędziowanie było tragiczne. Mimo przeciwności losu Wisełce udało się zremisować. Co bardzo cieszy. :bravo: za walkę do końca.
Czekaj nie zasłużył na czerwoną kartkę max żółtą.
Szkoda straconej bramki przez Legie w 88 min.
Obie drużyny mają szanse na awans :ok: .


Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 17 lutego 2012, 08:10

Legia powinna to wygrać, szczególnie żal sytuacji Ljuboji. Piłkarz z takim doświadczeniem powinien z zamknętymi oczami to wcisnąć do bramki. W rewanżu sprawa jest wciąż otwarta.

Wisły nie widziałem ale myślę, że sędzia równo zwalił im mecz. Czerwona dla Czekaja to jakieś nieporozumienie. Zółta i karny i po sprawie, a tu taka lipa... W rewanżu też może się wszystko wydarzyć.


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 17 lutego 2012, 09:30

Sprawa awansow jest dalej otwarta a to najwazniejsze. Szkoda zmarnowanych sytuacji Legii i czerwonej kartki Wisly, kto wie jak wtedy by sie mecze ulozyly.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
Bianconero92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 września 2007
Posty: 251
Rejestracja: 07 września 2007

Nieprzeczytany post 17 lutego 2012, 10:36

Myślę, że gdyby nie czerwień dla Czekaja, Wisła spokojnie by ograła Liege. Junior Diaz nie musiałby się cofać do tyłu przez co Wisła miałaby + jednego playera w środku linii. ehh :lol:

Stawiam na awans obu drużyn. Starczy 1:0 i autobus w pole karne i git majonez :prochno:


Welcome to my world,
the world of JUVENTUS !
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 17 lutego 2012, 13:21

Obie drużyny zagrały dobre spotkania, ale po obu zostaje niedosyt.

Meczu Legi widziałem tylko skrót, ale (co już zostało tutaj podkreślone) należy żałować niewykorzystanych sytuacji. W rewanżu będzie bardzo ciężko, mimo to wierzę w awans.

Z kolei mecz Wisły oglądałem w całości.
Najbardziej trzeba żałować pierwszej okazji Garguły z początku meczu.
Z kolei karny i czerwona kartka IMO całkowicie słuszne. Szkoda tego młodego chłopaka, ale w tej sytuacji widoczny był brak doświadczenia - Wiślak prawdopodobnie nie miał zamiaru go faulować, ale zawodnik Standardu wykorzystał jego zabiegnięcie i wybicie z rytmu biegu.
Bramka Genkova - :prochno: Gol to zawsze gol :wink:
Bardzo słabo zagrał przede wszystkim Małecki, który w dodatku przy zejściu nie podał ręki Moskalowi :stop:
Z kolei rewelacyjną zmianę dał Kirm :bravo:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 23 lutego 2012, 18:59

No to jedziemy, pierwsza Wisła zobaczymy co z tego wyjdzie.


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 23 lutego 2012, 19:50

Jak narazie to niezbyt dobrze to wyglada, praktycznei zadnej szansy na strzelenie gola nie bylo :doh:


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
Zablokowany