Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2011/2012

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 18:58

Wisła to największa pomyłka polskich drużyn grających w pucharach.
Po pierwsze żadnego wartościowego zawodnika! Dziadek Żurawski i o jakieś 600% przereklamowany Brożek nie są w stanie pokonać takie potęgi jak ta z Azerbejdżanu. Do tego wybitny trener Kasperczak ,który ostatnimi laty osiągnął multum sukcesów. Powiem wprost w ogóle mnie nie dziwi ten wynik, bo Wisła jest po prostu bardzo,bardzo,bardzo cienka.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 20:06

W związku z dzisiejszym meczem Wisły nasuwa mi się jedna refleksja. Jeszcze całkiem niedawno temu to piłkarze z polskiej ligi jeździli na piłkarską emeryturę na Cypr. Teraz kierunek podróży się odwrócił. Dzisiaj cypryjskie kluby grają w Lidze Mistrzów, a Żurawski na emeryturę wraca do ligi polskiej, która chyba tylko z czystej ironii nosi nazwę "Ekstraklasy". Jeszcze tylko Jaga odpadnie w Salonikach oraz Ruch w Wiedniu i jedynym zespołem, który zagra w IV rundzie eliminacji Ligi Europejskiej będzie Lech, tylko i wyłącznie dzięki temu, że nie potrafił awansować do Ligi Mistrzów.
Ostatnio zmieniony 05 sierpnia 2010, 21:24 przez Vimes, łącznie zmieniany 19 razy.


Obrazek
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 20:18

Rachu Ciachu Karabachu :evil: :lol: :doh:

Nie no jestem pod wrazeniem gry krakowskiej Wisły. Naprawde fantastyczna druga polowa w jej wykananiu, co potwierdzaja dwie bramki strzelone, trzeciej druzynie Azerbejdżanu. Mam nadzieje ze Henio zostanie w Wisle :cool:


Obrazek
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 20:25

Olejcie Wisłę, Jaga gra bardzo fajnie w Salonikach. Zdecydowanie lepiej od Wisły i Kuchenek.
http://www.freedocast.com/forms/embedpl ... ype=stream


rafal-1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2010
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2010

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 20:35

ArtHur pisze:Olejcie Wisłę, Jaga gra bardzo fajnie w Salonikach. Zdecydowanie lepiej od Wisły i Kuchenek.
http://www.freedocast.com/forms/embedpl ... ype=stream
Daj se spokój...

Wisła znowu (tak jak się zresztą spodziewałem :whistle: ) przegrała. Jak nie wygrali u siebie to w Azerbejdżanie tym bardziej. Ostatnie mecze pokazują gdzie jest polski "futbol". Polskie kluby płacą coraz więcej, ale oczywiście nie wiedzą, że to się nie opłaca. Im więcej będą dawali tym gorzej piłkarze będą grac, bo im nie będzie zależeć...


arthur9

Evertonista
Evertonista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2010
Posty: 13
Rejestracja: 31 lipca 2010

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 20:40

it doesn't matter pisze:Rachu Ciachu Karabachu :evil: :lol: :doh:
tak ,tak, to świetna puenta, nie ma co zbierać :rotfl: , teraz przynamniej zapamiętam sobie nazwę tego klubu :lol:

naprawdę współczuję młodzieży która musi się wychowywać na takim a nie innym polskim . . . tym czymś :doh:


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 20:44

10 minut i Ruch już 2:0 w plecy. Ale jaja, tak źle jeszcze z nami nie było. Ale jest Polska myśl szkoleniowa!


Obrazek
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 20:44

Dno i syf a nie polska piłka.
Z szacunku do siebie te pseudo grajki powinni pozakańczać kariery, bo to jest tragiczne żeby zostać zmiażdzonym przez jakichś azerskich amatorów.
Jak ja bym zarządzał Wisłą to bym wszystkich patałachow po kolei wywalił na zbity pysk i niech sobie szukają roboty gdzie indziej jak im się wygrać takiego meczu nie chce i osmieszają nasz kraj nie po raz pierwszy.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 20:47

Jeżeli już muszą się tak kompromitować, to mogliby to robić w krajowym składzie, po co im te zagraniczne wynalazki :whistle:.


Obrazek
Meraviglioso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 210
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 21:01

Wynik Wisły zupełnie mnie nie dziwi, biorąc pod uwagę, to co Azerowie wyprawiali z Polakami w Krakowie.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 23:43

Wygląda na to, że ten temat bardzo szybko straci rację bytu. Polska Ekstraklasa jest za mało ekstra na III rundę europejskich pucharów. W poprzednim sezonie Wisła tak szybko odpadła z eliminacji Ligi Mistrzów, że nawet tego nie zauważyłem, teraz nie przegapiłem tego żałosnego spektaklu, ale czy jest się z czego cieszyć?


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2010, 01:25

Rok w rok to samo. Ma być pięknie cudnie a jak jest to każdy widzi. Powiedzieć, że staczamy się na dno? Nie wiem, czy może być gorzej, ale patrzmy optymistycznie.

Lech jak Lech, spodziewałem się, że tak się to skończy, bo po sprzedaniu Lewandowskigo stracili koncepcję ataku. Może on nie jest czy był wielkim grajkiem, ale Wichniarek za krótki okres czasu przepracował z drużyną, aby być tak samo ważnym zawodnikiem jak Robert. Najbardziej śmiać mi się chce jednak z Wisły, bo to ona miała nas zbawić. Kasperczak przynajmniej mówi jak jest: przegraliśmy jak frajerzy.

Dobrze, że chociaż wywalczyliśmy ten awans na Euro :ok:


Ciągnik_Na_Gąsienicach

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2010
Posty: 330
Rejestracja: 17 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2010, 15:39

Dobrze że farsa zwiazana z podnieta wystepami polskich pseudokopaczy w pucharach się kończy. Jeszcze tylko Lech obskoczy w dupę od Dnipra i bye bye. I dobrze. Dość kompromitacji.


Bo żeby wyjść to trzeba wejść, a żeby wejść to trzeba wyjść !
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2010, 14:20

Jeśli Lech ugra coś w meczu z Dnipro, to będzie cud. Po Bosackim i Wojtkowiaku wypadł z gry Gancarczyk.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
rafal-1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2010
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2010

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2010, 19:52

deszczowy pisze:Jeśli Lech ugra coś w meczu z Dnipro, to będzie cud. Po Bosackim i Wojtkowiaku wypadł z gry Gancarczyk.
I możliwe, że nie zagra też Peszko, bo UEFA chce przenieść karę Bosackiego na pomocnika... Ale tu problemu nie widzę, bo Kiełb jest w tej chwili lepszy od niego. Będzie ciężko, ale wierzę w awans. Mam nadzieję, że przeanalizują całą sytuację i grę. Bez tego i jeszcze paru wzmocnień nic nie wyjdzie... Tyle, że na transfery na Dnipro już czasu nie ma :/ ...


Zablokowany