Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2011/2012

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 23 lipca 2010, 11:05

A propos Lecha, mam małe pytanie o tą flagę Polski na środku koszulki - to jest osobista inwencja klubu, czy może Ekstraklasa postanowiła w ten sposób wyróżniać mistrza Polski?


Obrazek
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2010, 11:45

Lech zgrał słabo podobnie jak Ruch, ale na szczęście obie ekipy awansowały. Wisła pięknie rozgromiła rywali :bravo:

Teraz Lech ma trudny mecz ze Spartą Praga, ale myślę, że do wygrania.
Jaga z Arisem Saloniki też myślę, że może wygrac.
Wisła z Karabachem Agdam powinna wyhrac bez większych problemów.
Ruch będzie miał najtrudniej, bo z Austrią Wiedeń i raczej sobie nie poradzi niestety :/


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 23 lipca 2010, 16:30

Tyle, że Austria Wiedeń to już nie ta ekipa sprzed kilku lat. Ruch oczywiście nie jest faworytem tego spotkania, ale przy odrobinie szczęścia mogą sobie poradzić z tym zespołem.
Za to Lech trafił dużo gorzej. Poważny sprawdzian dla Kolejorza. Jeśli trafią z formą na ten dwumecz, to Czesi nie będą mieli czego szukać, ale jeśli zaprezentują futbol z meczu z Azerami to LM kolejny raz nie dla nas. Idzie się przyzwyczaić :whistle:


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
Ciągnik_Na_Gąsienicach

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2010
Posty: 330
Rejestracja: 17 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 25 lipca 2010, 15:45

jsduga pisze:Tyle, że Austria Wiedeń to już nie ta ekipa sprzed kilku lat. Ruch oczywiście nie jest faworytem tego spotkania, ale przy odrobinie szczęścia mogą sobie poradzić z tym zespołem.
Jeśli trafią z formą na ten dwumecz, to Czesi nie będą mieli czego szukać
Wierzysz w to? :whistle: Poza tym, nawet jak trafią z formą, to i tak widzę ich przegrywających po remisie w Poznaniu i nikłej porażce w Pradze. Jesli nie trafią, widzę ostry wpieprz w obu meczach.
jsduga pisze:Tyle, że Austria Wiedeń to już nie ta ekipa sprzed kilku lat. Ruch oczywiście nie jest faworytem tego spotkania, ale przy odrobinie szczęścia mogą sobie poradzić z tym zespołem.
Yyy ? Prawie odpadli z Maltańczykami, nie daje Ci to nic do myślenia? nie wierze że Ruch strzeli im nawet jedną bramkę, chyba że Austria huknie sobie jakiegoś samobója. Tomaszem nie jestem ale pod tym względem JESTEM niewierny. Nie uwierzę póki nie zobaczę.


Bo żeby wyjść to trzeba wejść, a żeby wejść to trzeba wyjść !
gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 27 lipca 2010, 16:03

Dobra nowina. Mecz Lecha będzie transmitowany na żywo na Polsacie Sport. O 19:30 zaczyna się studio, godzinę później mecz. [program tv]


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 lipca 2010, 16:04

gawron pisze:Dobra nowina. Mecz Lecha będzie transmitowany na żywo na Polsacie Sport. O 19:30 zaczyna się studio, godzinę później mecz. [program tv]
no fajnie, tylko szkoda że nie mam polsatu sport :whistle:

swoją drogą ciekawe czemu nie puścili na otwartym kanale polsatu ? :whistle:


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 27 lipca 2010, 16:39

<<W@jTEk>> pisze:swoją drogą ciekawe czemu nie puścili na otwartym kanale polsatu ? :whistle:
Negocjacje trwały za długo, bo aż do dzisiaj i było już za późno na zmianę ramówki otwartego Polsatu.


rafal-1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2010
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2010

Nieprzeczytany post 27 lipca 2010, 19:09

No i dobrze. Przynajmniej nie będzie trzeba szukać w Internecie...


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 27 lipca 2010, 21:31

Jak na razie gra wygląda dobrze. Podoba mi się jak gra Drygas, szkoda tylko, że poza strzałem zza pola karnego, boi się ryzykowac jakimś dłuższym podaniem, jakbym widział Poulsena z pierwszego sezonu. Tylko przecina. No ale chłopak ma bodajże 19 lat, jeszcze się wyrobi :wink: Świetnie gra Arboleda. Ogólnie dobrze gra cały zespół, tylko Stilic jakiś niewidoczny. No i Wichniarek bawi się znowu w pomocnika. W pierwszym meczu z Interem to mi się podobało, ale zaczyna przesadzac i nie ma do kogo zagrywac w pole karne.


rafal-1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2010
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2010

Nieprzeczytany post 27 lipca 2010, 22:50

Szkoda Lecha. Wydaje mi się, że Wilfried powinien zobaczyć drugą żółtą, a Sionko za pyskówki przynajmniej jedną. Ten, który faulował Drygasa powinien też coś zobaczyć. Cóż, widocznie sędzia widział inaczej. Mam nadzieję, że się zrewanżują i awansują...


Ciągnik_Na_Gąsienicach

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2010
Posty: 330
Rejestracja: 17 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 27 lipca 2010, 23:58

Bye bye Lech. Gdy bylo 0:0, to Sparta stresowala sie i grala z Lechem w kotka i myszke. Gdy bylo 1:0, to praktycznie wynik mogl zwiekszac sie tylko dla Sparty. W Poznaniu, gdy Sparta bedzie miec korzystny wynik, rowniez nie beda musieli specjalnie sie wysilac. Typuje 2:1 dla Sparty na wyjezdzie. Najpierw strzeli Sparta po kontrze, Lech wyrowna, zacznie cisnac wszystkimi silami i straci w 60-70 kolejnego. Sionko najlepszy, Wilfried przereklamowany. Wichniarek za bardzo stara sie wracac po pilke. Z tak kreatywnymi pilkarzami jak Peszko, Stilic czy Kriwiec moim zdaniem to bez sensu iz Wichniar tez musi sie wracac. Generalnie jestem zwolennikiem 4-4-2, ew. 4-1-3-2, bo w tym 4-2-3-1 Lech nie gra tak ofensywnie jak teoretycznie powinien. W 2 meczu powinni wyjsc: Kotor - Gancarczyk, Arboleda, Bosacki, Wojtkowiak - Kriwiec, Injac, Bandrowski, Peszko - Tshibamba, Wichniarek. Przy 4-1-3-2 - Injac/Bander - Tshibamba, Kriwiec, Peszko - Wichniar ...


Bo żeby wyjść to trzeba wejść, a żeby wejść to trzeba wyjść !
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2010, 08:42

E tam Lech przegrał ale ma jeszcze drugi mecz, cośik mi się zdaje że Lechici wygrają u siebie 1:0 i znowu będzie dogrywka :lol:
A jak nie to przeca będą grać w 4 rundzie el.LE :whistle:


Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 28 lipca 2010, 14:25

Spartanie z Pragi staną w 11 w bramce a lech będzie próbował strzelić bramkę :wink: Ale tak na poważnie, to Sparta jest podobno bardzo groźna z kontry, więc lech lepiej żeby się nie zagapił i przypadkiem nie zapomniał o obronie. Istnieje też możliwość, że sparta od początku będzie atakować, by strzelić szybko gola i potem skupić się na obronie... No zobaczymy jak to będzie.


Obrazek
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 29 lipca 2010, 08:07

Jeśli chodzi o dzisiejsze mecze, to transmisje są w Polsacie i Polsacie Sport :

Ruch Chorzów - Austria Wiedeń, czwartek godz. 18:00, transmisja: Polsat Sport

Wisła Kraków - Karabach Agdam, czwartek godz. 20:00, transmisja: Polsat


Jagiellonia Białystok - Aris Saloniki, czwartek godz. 20:45, transmisja: Polsat Sport


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2010, 19:58

Jesteśmy po pierwszym spotkaniu polskiej drużyny. Ruch przegrał u siebie z Austrią 1-3. Niestety taki wynik to praktycznie awans drużyny z Wiednia, Chorzowianom pozostają już tylko teoretyczne szanse ponieważ muszą strzelić 4 bramki nie tracąc żadnej. Szkoda, tym bardziej, że Ruch zaczął od mocnego uderzenia zdobywając bramke w 4 minucie. Już na początku odpada pierwsza drużyna. Zobaczymy jak poradzą sobie pozostałe. Już za chwilę mecz rozpoczyna Wisła a o 20.45 Jaga.

Bramki z meczu Ruchu:
1:0
1:1
1:2
1:3


Obrazek
Zablokowany