Oficjalnie: Rafa Benitez w Interze Mediolan

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2010, 15:38


Benitez oficjalnie w Interze Mediolan


Rafael Benitez będzie nowym trenerem Interu Mediolan. Podpisał kontrakt do 30 czerwca 2012 roku. Hiszpan zastąpi Jose Mourinho, który odszedł do Realu. Wciąż nie wiadomo, kto będzie następcą Beniteza w Liverpoolu.

Jest to tym samym potwierdzenie środowej deklaracji Massimo Morattiego. - Doszliśmy do porozumienia. Zostało do dogadania tylko kilka szczegółów, które nie są ważne. Jutro poinformujemy, kiedy nowy trener zostanie przedstawiony - powiedział Massimo Moratti w środę włoskim mediom.
Oficjalna prezentacja nowego szkoleniowca odbędzie się 15-ego czerwca.


Niewiem jak wy ale ja tam sie ciesze że Rafa nie zawitał do nas. Benitez to wielka,ogromna niewiadoma pracował w Hiszpani przez 18 lat (zaczynał od młodzieżówki) a w Anglii 6 lat. Koleś pewnie nie ma pojęcia o włoskim futbolu :whistle:
Przed nim też ogromna presja raczej wiadomo że Benio nie powtórzy wyczynu Mou co jest praktycznie nierealne...Pierwszy rok dla niego będzie trudny.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2010, 15:46

raduja sie moje czlonki z tej hiobowej (dla interu) wiesci :C
po pierwsze na pewno straca jako druzyna w sotsunku do tego co prezentowali za Mourinho,tutaj nie ma watpliwosci
po drugie Benitez w Liverpoolu tyle razy zachowywal sie jak niespelna rozumu, ze juz nie moge sie doczekac az zacznie takie smae szopki dostawiac u naszych znajomych z Mediolanu
po trzecie czy Liverpool mial chocby jeden sezon w PL gdzie nie zanotowalby poteznego kryzysu?
po czwarte czy Benitezowi udalo sie chociaz raz wyciagnac klub z takiej zadyszki?
po piate to Hiszpan
po szoste moglibyscie otworzyc temat o zlodziejach


calma calma
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2010, 16:06

Benitez to jest niewiadoma. On albo wypromuje wielką drużynę albo zrobi padakę. No i ma talent na niewygrywanie ligi krajowej, więc może to szansa dla nas. Zobaczymy za rok jak się będzie miała sytuacja.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Szwarou

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2005
Posty: 212
Rejestracja: 12 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2010, 16:53

a mnie denerwuje to ze my go chcielismy a wzial go nasz rywal... to nie dobrze

oby okazal sie niewypalem :)


Obrazek
sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2010, 17:09

dobrze inter zrobił zanosi sie na tłóste lata interu nie tylko w lidze cięzko nam będzie ich pokonać


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2010, 17:12

sebastian10 pisze:dobrze inter zrobił zanosi sie na tłóste lata interu nie tylko w lidze cięzko nam będzie ich pokonać
jeżeli nie zepsujemy mercato to nie będzie się czego bać.


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2010, 17:16

Czy ja wiem czy Benitez jest takim specjalistom jak Mourinho ? Napewno nie. Liczę po cichu, na małe zrujnowanie interu poprzez tego Pana, którego nie chciałbym w Juventusie za żadne skarby.

P.S. Faktycznie, jeżeli nie schrzanimy Mercato, to możemy namieszac.


AVE JUVE!!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2009
Posty: 221
Rejestracja: 17 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2010, 17:50

Benitezowi to przydalby sie z rok odpoczynku od pilki w poprzednim sezonie widac bylo ze sie bardzo meczy i pomysly mu sie koncza . Mysle ze inter moze zalowac jeszcze tej decyzji Rafa to jest gosc z zadza wladzy , fochmen i potrafi sklocic ludzi...moze za kilka lat zostawi inter w takim stanie w jakim jest teraz Liverpool :D :D :D


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2010, 17:51

Eric6666 pisze:
sebastian10 pisze:dobrze inter zrobił zanosi sie na tłóste lata interu nie tylko w lidze cięzko nam będzie ich pokonać
jeżeli nie zepsujemy mercato to nie będzie się czego bać.
Już zapomnieliście kto nas bedzie trenował ? :)


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2010, 17:59

Moim zdaniem większość z Nas zazdrości drużynie Interu, że potrafili ściągnąć do siebie kolejnego świetnego trenera z sukcesami w europejskiej piłce klubowej, a w dodatku trenera, o którego niedawno ponoć starał się Juventus. => Stąd też większość uszczypliwych wypowiedzi na forum!
Prawda jest taka, że na dzień dzisiejszy to Inter ma klasowego trenera, a my kolejny raz zadowalamy się przeciętniakiem, bo kolejny raz nie potrafimy zakontraktować coacha ze światowej elity (czyt. Hiddink).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2010, 18:14

dimebag11 pisze:Moim zdaniem większość z Nas zazdrości drużynie Interu, że potrafili ściągnąć do siebie kolejnego świetnego trenera z sukcesami w europejskiej piłce klubowej, a w dodatku trenera, o którego niedawno ponoć starał się Juventus. => Stąd też większość uszczypliwych wypowiedzi na forum!
Prawda jest taka, że na dzień dzisiejszy to Inter ma klasowego trenera, a my kolejny raz zadowalamy się przeciętniakiem, bo kolejny raz nie potrafimy zakontraktować coacha ze światowej elity (czyt. Hiddink).
tylko, że Del Neri miał lepszy ten rok niż Benitez. Nazwisk nawet nie wypada porównywać, ale liczę, że Benitez się wypalił i inter będzie teraz spadał i spadał. Ale mimo wszystko wolę oglądać się na Juve niż na Inter i liczyć, że może ktoś ich wyrzuci do Serie B itd. Jeżeli Juventus nie weźmie się do roboty to za darmo scudetto nie dostanie. Widzicie na naszej drodze tylko Inter, a co z resztą drużyn? Kluczowe będzie mercato. Jeżeli stworzą zwartą i silną drużynę, to powalczymy, jeżeli nakupią średniaków to i Boniek w Interze by wygrał z nami.


sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2010, 18:39

to ostatni słabiej nie znaczy że jest słabym trenerem jeden z lepszych w dzisiejszych czasach przyszedł do druzyny co już jest zbudowana jest swietna i ma duze mozliwosci finasowe ciezko benkowi bedzie to spieprzyc za dobry trener jest .jedyny minus w interze to że paru mistrzów ma juz duzo latek


Damianoss60

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lutego 2010
Posty: 120
Rejestracja: 27 lutego 2010

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2010, 01:34

dobrze , że nie u nas :-D bo nie przepadam za nim(bo posadził Dudka na ławie min.)Mam nadzieje że będzie z Interem tak jak z Juve w sezonie 09/10 czyli poza pierwszą 4.Jedyne na co liczyłem z przyjściem Rafy to że przyjdzie do nas Torres ale to było mało realne.


Obrazek
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2010, 07:26

Damianoss60 pisze:)Mam nadzieje że będzie z Interem tak jak z Juve w sezonie 09/10 czyli poza pierwszą 4.
Na to nie licz. W Premier League jest Man Utd, Chelsea, Arsenal, Tottenham, City. A u nas Milan, Juve i Roma. Sampdoria czy Viola są na poziomie AV lub Evertonu. Inter ma najsilniejszy skład i jakich transferów byśmy nie zrobili to i tak na papierze będziemy gorsi. No chyba, że Mourinho rozkupi drużyne, w co wątpię.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Dominxon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 44
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2010, 08:19

Osobiście jestem zadowolony że Beni nie trafił do Juve odchodzi z Liverpoolu jako trener przegrany i po Ciro i Zacku byłby trzecim treneiro bez sukcesów. W przyszłym sezonie zapowiada się ciekawa rywalizacja , w serie A , mam wiarę w to że po udanym mercato będziemy bić się o scudetto.
Co do samego Beniteza , to jeżeli Mourinho nic nie podkupi ze składu to dostanie kompletną drużynę z parciem na sukces , i jeżeli zacznie w niej mieszać to spiepszy - przyszły rok bez sukcesów Interku i Benitez zostanie wywalony na zbity :prochno:
Moim zdaniem wszelkie próby robienia Hiszpańskiej rewolucji w obecnym składzie Interu sprowadzą nieuchronny kataklizm, czego nikomu bym nie życzył ale Interkowi TAK .

:pray:


ODPOWIEDZ