Transfery Motty i Milito niezgodne z prawem? Inter straci ty

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
milosz261

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 stycznia 2010
Posty: 5
Rejestracja: 18 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2010, 10:52

Prokuratura Federcalcio ze Stefano Palazzim na czele rozpoczęła śledztwo w sprawie transferów Diego Milito i Thiago Motty z FC Genoi do Interu Mediolan. Podejrzewa się, że podczas przeprowadzania tych operacji mercato zostało nagięte prawo.

Prezes Interu Mediolan Massimo Moratti negocjował z prezydentem FC Genoi Enrico Preziosim warunki przeprowadzki tych zawodników, chociaż numer jeden Rossoblu został wcześniej zawieszony w prawach działacza piłkarskiego na pięć lat.

Jak donosi Tuttosport, obaj zawodnicy mieli znaczący wpływ na wyniki osiągane przez Inter w zakonczonym sezonie i jeżeli wina zostanie udowodniona, Nerazzurri grozi nawet utrata mistrzostwa kraju i Pucharu Włoch.

Obrońcy obu klubów już przystąpiły do pracy i liczą, że skończy się na karze finansowej.
źródło : (goal.com/it) i pilka.pl


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2010, 11:32

To już nie pierwsza taka akcja. Ale jak zwykle kupa z tego wyniknie. Tak jak było z tymi paszportami. Macki Morattiego sięgają daleko.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
LukaS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 203
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2010, 13:11

Możesz mi podać bezpośredni link to tego newsa z pilka.pl ? bo nie mogę go tam znaleźć.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2010, 13:13

LukaS pisze:Możesz mi podać bezpośredni link to tego newsa z pilka.pl ? bo nie mogę go tam znaleźć.
http://www.pilka.pl/transfery-motty-i-m ... aci-tytuly

Poczytaj sobie komenty kibiców interu, na poprawę humoru.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
LukaS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 203
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2010, 13:23

No nic nowego nie napisali jak przy każdej aferze z Interem związanej :)
I zdziwienie, że o Romie nic nie piszą, bo może nie brali udział w przekrętach? Tak ciężko im to zrozumieć.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2010, 14:27

A mieli interiści pretensje jak Moggi coś robił przy transferach.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Portfel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 62
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2010, 14:37

Agnieszka sobie chyba wzięła Juvepoland do serca, skoro w ogóle to opublikowała. :prochno:


rawr
L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2010, 14:03

milosz261 pisze:Prokuratura Federcalcio ze Stefano Palazzim na czele rozpoczęła śledztwo w sprawie transferów Diego Milito i Thiago Motty z FC Genoi do Interu Mediolan. Podejrzewa się, że podczas przeprowadzania tych operacji mercato zostało nagięte prawo.

Prezes Interu Mediolan Massimo Moratti negocjował z prezydentem FC Genoi Enrico Preziosim warunki przeprowadzki tych zawodników, chociaż numer jeden Rossoblu został wcześniej zawieszony w prawach działacza piłkarskiego na pięć lat.

Jak donosi Tuttosport, obaj zawodnicy mieli znaczący wpływ na wyniki osiągane przez Inter w zakonczonym sezonie i jeżeli wina zostanie udowodniona, Nerazzurri grozi nawet utrata mistrzostwa kraju i Pucharu Włoch.

Obrońcy obu klubów już przystąpiły do pracy i liczą, że skończy się na karze finansowej.
źródło : (goal.com/it) i pilka.pl
Co mi sie najbardziej z tego "niusa" podoba, to to, ze ewentualne nastepstwa zostaly pokazane w odniesieniu do Interu, chociaz to Genoa zawinila najbardziej w tym "procederze". To prezydent Genoi byl ukarany, nie Interu.

Jak widac dziennikarze Tuttosport rowniez maja problem z pogodzeniem sie co do tego, jak sie ubiegly sezon zakonczyl.

ps. Takie przypadki juz mialy miejsce w historii, i jedyne czym to sie skonczylo to skromna kara pieniezna, i parenascie dni zawieszenia. Rozumiem, ze mamy isc w mysl "fair play" i zdegradowac teraz Inter do Serie C ?


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2010, 15:37

L u k pisze:Rozumiem, ze mamy isc w mysl "fair play" i zdegradowac teraz Inter do Serie C ?
Ty to napisałeś. Jeżeli coś wam w końcu udowodnią, to możecie zaproponować dobrowolny spadek nawet do C2 :wink:

Z tego co czytałem, to Interowi grozi także odebranie Pucharu Mistrzów.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2010, 16:21

Interowi nic nie grozi. (z apokaliptycznych wizji Tuttosport, ktore co tydzien wysnuwa, aby zatrzec wrazenie po poprzednim sezonie)

Jedyne czym sie to moze skonczyc to skromna kara finansowa, oraz ban dla Morattiego, okolo 30 dniowy.
jackop pisze:Jeżeli coś wam w końcu udowodnią, to możecie zaproponować dobrowolny spadek nawet do C2 :wink:
To "Jeżeli" to jest bardzo duze "Jeżeli" ;)


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2010, 16:38

L u k pisze:z apokaliptycznych wizji Tuttosport, ktore co tydzien wysnuwa, aby zatrzec wrazenie po poprzednim sezonie
Tak, Luker, Tuttosport nie myśli o niczym innym tylko o tym jak zapomnieć o tym słabym sezonie w wykonaniu Juventusu. Wszyscy tylko o tym myślimy, jak tu uszczypać Inter i co tu zrobić, żeby jak już Juventus nie mógł to aby i Inter nie miał swojego koryta. I ja dzień w dzień wyczekuje, na takie wiadomości, bo tak bardzo nie mogę zapomnieć o tym nieudanym sezonie. Nie wiem czy wspomniałem, ale próbuję w ten sposób zatrzeć wrażenie po poprzednim sezonie.
L u k pisze:ban dla Morattiego, okolo 30 dniowy.
Lol. Przecież i tak nie wchodzi na fcinter.pl.


Don Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2006
Posty: 261
Rejestracja: 06 marca 2006

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2010, 18:16

L u k pisze:Rozumiem, ze mamy isc w mysl "fair play" i zdegradowac teraz Inter do Serie C ?
W waszym przypadku fair play to Serie Ż, lub eutanazja całego tałatajstwa, wybieraj.
L u k pisze:ban dla Morattiego, okolo 30 dniowy.
Zależy na co ten ban, bo jeżeli na powietrze, to dwa razy poproszę!


Forza Juve!
L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2010, 19:27

szczypek pisze: Tak, Luker, Tuttosport nie myśli o niczym innym tylko o tym jak zapomnieć o tym słabym sezonie w wykonaniu Juventusu. Wszyscy tylko o tym myślimy, jak tu uszczypać Inter i co tu zrobić, żeby jak już Juventus nie mógł to aby i Inter nie miał swojego koryta.
Niestety tak to wyglada.

ps. Nie nie wszyscy. Sa bardzo inteligente osoby tu na forum, z ktorymi mozna calkiem przyjemnie podyskutowac na rozne tematy.
Don Mateo pisze: W waszym przypadku fair play to Serie Ż, lub eutanazja całego tałatajstwa, wybieraj.
Nie ma planu 'c' ? 8)


Obrazek
Don Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2006
Posty: 261
Rejestracja: 06 marca 2006

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2010, 11:27

L u k pisze:
Don Mateo pisze: W waszym przypadku fair play to Serie Ż, lub eutanazja całego tałatajstwa, wybieraj.
Nie ma planu 'c' ? 8)
Plan "C" to "Inter do pieca", ale wątpię byś zdecydował się na ten wariant.

Interowi nic nie zrobią. Z tego co pamiętam nawet Secco dostał kilkutysięczną karę za podobny numer.


Forza Juve!
L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2010, 18:37

Don Mateo pisze: Plan "C" to "Inter do pieca",[...]
ObrazekObrazekObrazek

Prawidlowa odpowiedz kibica Juve ;)
[...]ale wątpię byś zdecydował się na ten wariant.
Prawie mnie przekonales, ale chyba spasuje ;)
Z tego co pamiętam nawet Secco dostał kilkutysięczną karę za podobny numer.
Zgadza sie.

...

Powoli ta historia schodzi na dalszy plan, tak jak sie mozna bylo tego spodziewac.


Obrazek
ODPOWIEDZ