Transfery Motty i Milito niezgodne z prawem? Inter straci ty

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2010, 22:38

L u k pisze:Powoli ta historia schodzi na dalszy plan, tak jak sie mozna bylo tego spodziewac.
Nie, ja jej nie dam umrzeć. W końcu to dla mnie jedyny sposób, aby zapomnieć o tym słabym sezonie w wykonaniu Juventusu.
L u k pisze:ps. Nie nie wszyscy. Sa bardzo inteligente osoby tu na forum, z ktorymi mozna calkiem przyjemnie podyskutowac na rozne tematy.
Cieszę się bardzo, ze i tu na tym forum odnajdujesz osoby bardzo inteligentne, z którymi możesz przyjemnie podyskutować na różne tematy.

Wydaje mi się, że Inter jednak straci potrójną koronę.


L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2010, 09:29

szczypek pisze: Nie, ja jej nie dam umrzeć. W końcu to dla mnie jedyny sposób, aby zapomnieć o tym słabym sezonie w wykonaniu Juventusu.
A to co, Calciopoli juz zamkneli ? :smile:
Wydaje mi się, że Inter jednak straci potrójną koronę.
Dobrze ci sie wydaje 8)

Nie trzeba geniusza, zeby doszedl do takiego wniosku, patrzac na fakt, ze nikomu sie to nie udalo od bardzo dawna.

ps. Koncze OT.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 lipca 2010, 12:29

http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=24973

Są kary nałożone na Morattiego za transfery Milito i Motty. Moratti został zaiwszony na trzy miesiące, czy to oznacza że nie będzie mógł brać udziału do końca tego mercato ? :dance:


Internazionalista

Interista
Interista
Rejestracja: 02 lipca 2007
Posty: 48
Rejestracja: 02 lipca 2007

Nieprzeczytany post 10 lipca 2010, 14:03

<<W@jTEk>> pisze:http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=24973

Są kary nałożone na Morattiego za transfery Milito i Motty. Moratti został zaiwszony na trzy miesiące, czy to oznacza że nie będzie mógł brać udziału do końca tego mercato ? :dance:
Tak. Na szczęście nie wpłynie to praktycznie na mercato Interu.


ODPOWIEDZ