Włosi stracą miejsce w LM na rzecz Niemców?

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 lutego 2010, 21:30

Włosi stracą miejsce w LM na rzecz Niemców?

Musimy zbierać punkciki w Europie...Bo będziemy mieli gorszą lige od Niemców :doh:
No niestety włoska liga jest ligą defensywną co nie przynosi skutku w Europie a do tego włosi prawie zawsze trafiają na ofensywnych Angilków :whistle:
W tym roku zostaje Inter(małe szanse ale liczymy na awans);Milan marne szanse z MU :| ; Fiorentina niech powalczy (wyelminują bayern z LM oby :pray: ) Roma odpadła z LE i jeszcze zostajemy my gdybyśmy wygrali LE nazbierało by sie pkt :whistle:
Z niemców to Stuttgart z Barcą raczej nie wygrają ; Hamburger SV ,Werder i Wolfsburg dlaej grają w LE. Musimy dać rade!

Co o tym sądzcie ?

PS.Gdyby nie Calciopoli we Włoszech to byśmy byli może mocniejszą ligą nawet od Hiszpańskiej.
Pajo1906 pisze:Hamburg nie odpadł :?
Dzięki za poprawe :) masz racje nie odpadł ale przegrał z PSV 3-2 w drugim meczu :P
Ostatnio zmieniony 26 lutego 2010, 21:56 przez Wojtek, łącznie zmieniany 2 razy.


Pajo1906

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2007
Posty: 349
Rejestracja: 23 maja 2007

Nieprzeczytany post 26 lutego 2010, 21:50

Hamburg nie odpadł :?


Obrazek
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 26 lutego 2010, 21:55

Pajo1906 pisze:Hamburg nie odpadł :?
A Werder i "Wilki" nie grają w LM ;).
Jednak problem jest! I trzeba coś z tym zrobić. Liczę strasznie ,że Juve wygra LE a Milan i Fiorentina przejdą dalej, mam taką nadzieję :)


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 27 lutego 2010, 11:11

:( przyszły czas gdzie trzeba kibicować interowi, fiorentinie, milanowi, czyli największym rywalom którzy pracują na too by nie stracić miejsca w LM, coo leży w interesie nie tylko juve ale całej włoskiej piłki


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 27 lutego 2010, 11:20

Ja czegoś tutaj nie rozumiem, jak można kibicować największym wrogom ?
Fakt, przez ten ranking włoska piłka straci jedno miejsce do ligi mistrzów, ale ludzie - my jesteśmy Juventusem i powinniśmy się skupić na walce o mistrza. Nasze miejsce to pierwsze bądź ewentualnie drugie, i wiem że w końcu się odrodzimy i odzyskamy nasze miejsce, a o 3 pozycję powinny martwić się takie kluby jak Milan, inter, Roma, Viola, czy inne takie tam :whistle:
Tak więc powinniśmy skupić się na sobie i na scudetto, a nie przejmować się o 3 miejsce.


playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 27 lutego 2010, 11:23

Ja już w meczu z Chelsea kibicowałem Interowi. Ze względu na ligę włoską oraz większe szanse Milanu i Romy na dogonienie Interu. Milan już jest właściwie za burtą, o Romie każdy wie.
Najbardziej trzeba liczyć na Fiorentinę, niestety przegrali pierwszy mecz po niewyobrażalnej pomyłce sędziego. Ale jak przejdą to nie tylko zarobią punkciki, ale i odbiorą je Niemcom.
Stuttgartowi nie daje najmniejszych szans na awans.
Jeśli chodzi o LE - Wolfsburg moim zdaniem odpadnie z Rubinem, Werder raczej też z Valencią, Hamburg powinien przejść dalej. Liczę że Juve coś ugra :)
Może ktoś powiedzieć jak podliczane są punkty?


eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 27 lutego 2010, 11:36

pmx10 pisze:Ja już w meczu z Chelsea kibicowałem Interowi. Ze względu na ligę włoską oraz większe szanse Milanu i Romy na dogonienie Interu. Milan już jest właściwie za burtą, o Romie każdy wie.
Najbardziej trzeba liczyć na Fiorentinę, niestety przegrali pierwszy mecz po niewyobrażalnej pomyłce sędziego. Ale jak przejdą to nie tylko zarobią punkciki, ale i odbiorą je Niemcom.
Stuttgartowi nie daje najmniejszych szans na awans.
Jeśli chodzi o LE - Wolfsburg moim zdaniem odpadnie z Rubinem, Werder raczej też z Valencią, Hamburg powinien przejść dalej. Liczę że Juve coś ugra :)
Może ktoś powiedzieć jak podliczane są punkty?
Zgadzam się ;) Trzeba kibicować włoskim drużynom w pucharach, bo za dwa lata obudzimy się na 4 miejscu w rankingu. Koniecznie Viola musi wyeliminować Bayern. Zresztą, szkoda, że wszystkie zespoły niemieckie przeszły do następnej rundy w LE. Wlasnie w tych rozgrywkach da się zgarnąć bardzo dużo punktów. Nadzieja w Juve ;)

Jeśli się nie mylę to punkty zliczane są następująco (przynajmniej kilka lat temu tak było):
- wygrana 2 pkty
- remis 1 pkt
- suma punktów wszystkich druzyn z jednego kraju jest dzielona przez ilośc druzyn wystepujach w europejskich pucharach.

Jeśli więc w jednej pucharowej "kolejce" wygra Roma, Lazio, Genua, Juventus, a zremisuje Inter, Milan i Viola, to zdobywamy 11 pktów, które dzielimy przez 7.
Ostatnio zmieniony 27 lutego 2010, 11:40 przez eslk, łącznie zmieniany 1 raz.


playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 27 lutego 2010, 11:39

Ale jest chyba różnica jeśli chodzi o pkt w LM a LE?


eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 27 lutego 2010, 11:40

pmx10 pisze:Ale jest chyba różnica jeśli chodzi o pkt w LM a LE?
No właśnie chyba nie ;)


playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 27 lutego 2010, 12:01

To spoko, Juve może dużo zdziałać :)
Z Fulham liczę na 3 pkt (wygrana i remis ;))
Aha i punkty dostaje się tylko za wyniki? Czy np jeśli Bayern przejdzie do nast. rundy to i tak może nie zarobić żadnych punktów? (np. w sytuacji porażki z Violą 3:2, a następnie porażki w dwóch meczach po 1:0)?


eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 27 lutego 2010, 12:23

pmx10 pisze:To spoko, Juve może dużo zdziałać :)
Z Fulham liczę na 3 pkt (wygrana i remis ;))
Aha i punkty dostaje się tylko za wyniki? Czy np jeśli Bayern przejdzie do nast. rundy to i tak może nie zarobić żadnych punktów? (np. w sytuacji porażki z Violą 3:2, a następnie porażki w dwóch meczach po 1:0)?
A wiesz, że zacząłem się nad tym głębiej zastanawiać i poszukałem w necie.

Oto, co znalazłem:
In addition one bonus point is allocated for reaching the quarter final, the semi final and the final. Qualification for the group-stage of the Champions League is awarded with 4 bonus points (from 2004-2009: 3 bonus points, from 1996-2004: 1 point, before 1996: 2 points). Qualification for the first knock-out round of the Champions League yields 5 bonus points (from 2004-2009: 1 bonus point, before 2004: no bonus).
Czyli jednak dostaje się dodatkowe punkty ;)


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 27 lutego 2010, 12:40

Co za ironia losu... kibicować Interowi czy nie. Mam nadzieje że Fiore i/lub Milan przejdą dalej i nie trzeba będzie kibicować Interkowi.


Mateo21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 marca 2007
Posty: 239
Rejestracja: 23 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 lutego 2010, 16:41

Mam wątpliwość: niektóre portale piszą ze te ewentualne zmiany będą już od następnego sezonu. Słyszałem ze jest opóźnienie o jeden sezon w tych zmianach. Jak to w końcu jest?


evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 27 lutego 2010, 18:27

Nie wiem jak Wy możecie kibicować interowi w jakichkolwiek rozgrywkach :roll: Dla mnie to szczyt hipokryzji, kiedy na krajowym podwórku ma się ich za największych wrogów Juve i życzy im się wszystkiego najgorszego, niejednokrotnie nie szczędząc kolorowych epitetów, a w Lidze Mistrzów trzyma się za nich kciuki.

Ja jestem konsekwentny i mam nadzieję, że inter również konsekwentnie, jak co roku ostatnimi czasy, odpadnie już w 1/8. :twisted:

A Włochy w rankingu niech sobie spadają - my i tak powinniśmy celować w mistrza, a w nie 4 miejsce...


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 27 lutego 2010, 19:11

A Włochy w rankingu niech sobie spadają - my i tak powinniśmy celować w mistrza, a w nie 4 miejsce...
Celować można.. ale i tak mamy ślepaki.


ODPOWIEDZ