Moratti a afera we Włoszech?

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 03 marca 2010, 03:11

oliver pisze:
Luker pisze: Jak to nie wiadomo za co zostal skazany. Oczywiscie, ze wiadomo. Za wplyw na obsade sedziowska, za stworzenie systemu we Wloszech, w ktorym sedziowie musieli gwizdac przychylnie w stosunku do Juve, bo inaczej moga zostac pozbawieni sedziowania (kasa) w kolejnych meczach, lub sedziowania w Europie (jeszcze wieksza kasa).

Moggi nie musial kupowac sedziow. Stworzyl system, w ktorym albo sedziowales przychylnie dla Juve, albo nie sedziowales wogole. Do tego dochodzi wybieranie sedziow, ktorzy nam odpowiadaja i mamy perfekcyjny system, w ktorym teoretycznie nie bylo wymiany pieniedzy, ale w ktorym Moggi na sedziow wplywal.
Czy ty jesteś umysłowo chory?? Wierzysz w to co chcesz wierzyć i to nie podlega dyskusji. Zapytam normalnie czy są na to papiery?? Nie, Dziennikarze trąbią o tym od samego początku? Tak. Dziękuje dobranoc!
Ale czego innego oczekiwać o takiego gnoma internetowego jak on? Dajcie sobie spokoj...


Ciągnik_Na_Gąsienicach

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2010
Posty: 330
Rejestracja: 17 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 03 marca 2010, 12:32

evilboy pisze:
Ciągnik_Na_Gąsienicach pisze:
FelekJUVE pisze:Inter w koncu beknie. Wspomnicie moje słowa
Oby nie. Czy tego chcesz, szalony głupcze ?! Znów liga włoska osłabnie, tak jak po Calciopoli ! Poza tym lepiej żeby Juventus doszedł do triumfów sam z siebie, a nie po relegacji lub minusowych punktach dla Interu. Żeby wytrącić im z ręki argument o "tak, wygrywacie, ale Inter został ukarany :roll: ". Amen to that !
Kibicujesz Juventusowi czy Lidze Włoskiej? Może zamiast siedzieć na JP idź na seriea.pl i tam już zostań...

interowi z natury życzę wszystkiego najgorszego, ale na co zasługują, to już inna kwestia. Chociaż po relegacji, bankructwie klubu, śmierci prezesa czy sraczce działaczy na pewno bym nie płakał :wink:
Zyczyc komus smierci? :doh:
Tak, ja po ich sportowym spadku bym nie plakal, ale relegacji ktora znow postawi Wlochy na 1 miejscu, oslabi jeden z najsilniejszych klubow, i sprawi ze pilkarze nie beda sie garnac do skorumpowanej ligi to sory, nie.


Bo żeby wyjść to trzeba wejść, a żeby wejść to trzeba wyjść !
Don Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2006
Posty: 261
Rejestracja: 06 marca 2006

Nieprzeczytany post 04 marca 2010, 15:56

Ciągnik_Na_Gąsienicach pisze: sprawi ze pilkarze nie beda sie garnac do skorumpowanej ligi to sory, nie.
Potrafisz wskazać takiego piłkarza, który gardzi jakąś ligą, bo ta jest skorumpowana?


Forza Juve!
Ciągnik_Na_Gąsienicach

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2010
Posty: 330
Rejestracja: 17 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 04 marca 2010, 19:18

G.O.R.O.L pisze:
Ciągnik_Na_Gąsienicach pisze: sprawi ze pilkarze nie beda sie garnac do skorumpowanej ligi to sory, nie.
Potrafisz wskazać takiego piłkarza, który gardzi jakąś ligą, bo ta jest skorumpowana?
Potrafisz zauważyć różnicę w transferach DO ligi w porownaniu z transferami jakie byly pare lat temu, potrafisz zauważyć różnicę jakościową klubów? Pojedyncze mecze nie grają roli, tylko występy w LM na szeroką skalę w ostatnie pare lat. Dziękuję, dobranoc.


Bo żeby wyjść to trzeba wejść, a żeby wejść to trzeba wyjść !
Don Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2006
Posty: 261
Rejestracja: 06 marca 2006

Nieprzeczytany post 04 marca 2010, 21:17

Ciągnik_Na_Gąsienicach pisze:
G.O.R.O.L pisze:
Ciągnik_Na_Gąsienicach pisze: sprawi ze pilkarze nie beda sie garnac do skorumpowanej ligi to sory, nie.
Potrafisz wskazać takiego piłkarza, który gardzi jakąś ligą, bo ta jest skorumpowana?
Potrafisz zauważyć różnicę w transferach DO ligi w porownaniu z transferami jakie byly pare lat temu, potrafisz zauważyć różnicę jakościową klubów? Pojedyncze mecze nie grają roli, tylko występy w LM na szeroką skalę w ostatnie pare lat. Dziękuję, dobranoc.
Potrafisz odpowiedzieć na poprzednie pytanie?

Ta, nikt nie przyjdzie do Włoch, bo liga jest skorumpowana. Taki E2 zawitał do Interu, bo kibicował im od dziecka, a dziesięcio (?) milionowy kontrakt to sprawa drugorzędna.

Odpowiadając na twoje pytania - będzie kasa, będą piłkarze ze światowego topu, ot cała filozofia.


Forza Juve!
Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 marca 2010, 22:02

G.O.R.O.L pisze:Odpowiadając na twoje pytania - będzie kasa, będą piłkarze ze światowego topu, ot cała filozofia.
Hmm.
Będą wyniki, będzie kasa, ot cała filozofia.


From rivers of sorrow, to oceans deep with hope, I have travelled them.
Now, there is no turning back, the limit, the sky. I ask my questions:
Why? What today? When tomorrow?
Won't you join me on the perennial quest?
Don Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2006
Posty: 261
Rejestracja: 06 marca 2006

Nieprzeczytany post 04 marca 2010, 22:59

Wojt pisze:
G.O.R.O.L pisze:Odpowiadając na twoje pytania - będzie kasa, będą piłkarze ze światowego topu, ot cała filozofia.
Hmm.
Będą wyniki, będzie kasa, ot cała filozofia.
Pozdrów MC, Chelsea, i resztę z bogatym wujkiem.

Wyniki same się nie zrobią, ktoś musi je wypracować. Przy czym pisząc "ktoś" nie mam na myśli zawodników pokroju Poulsena, Tiago, i innych przeciętnych, niekoniecznie z Juventusu, a wiadomo.


Forza Juve!
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 04 marca 2010, 23:31

Ciągnik_Na_Gąsienicach pisze:
evilboy pisze:
Ciągnik_Na_Gąsienicach pisze:
Oby nie. Czy tego chcesz, szalony głupcze ?! Znów liga włoska osłabnie, tak jak po Calciopoli ! Poza tym lepiej żeby Juventus doszedł do triumfów sam z siebie, a nie po relegacji lub minusowych punktach dla Interu. Żeby wytrącić im z ręki argument o "tak, wygrywacie, ale Inter został ukarany :roll: ". Amen to that !
Kibicujesz Juventusowi czy Lidze Włoskiej? Może zamiast siedzieć na JP idź na seriea.pl i tam już zostań...

interowi z natury życzę wszystkiego najgorszego, ale na co zasługują, to już inna kwestia. Chociaż po relegacji, bankructwie klubu, śmierci prezesa czy sraczce działaczy na pewno bym nie płakał :wink:
Zyczyc komus smierci? :doh:
Tak, ja po ich sportowym spadku bym nie plakal, ale relegacji ktora znow postawi Wlochy na 1 miejscu, oslabi jeden z najsilniejszych klubow, i sprawi ze pilkarze nie beda sie garnac do skorumpowanej ligi to sory, nie.
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Gdzie ja komuś życzyłem śmierci? :roll:
Liga włoska jest na tyle prestiżowa, że z zawodnikami problemu by nie było. Zresztą teraz nie liczy się prestiż, liczą się pieniądze...


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
Don Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2006
Posty: 261
Rejestracja: 06 marca 2006

Nieprzeczytany post 05 marca 2010, 11:18

evilboy pisze:Zresztą teraz nie liczy się prestiż, liczą się pieniądze...
To zależy od zawodnika i jego priorytetów, ambicji. Dajmy na to Robinho zamienił Real na MC nie dla prestiżu, ale dla kasy. To samo Adebayor, o czym otwarcie podkreślał w wywiadach. Z kolei Ronaldinho wybrał Milan, choć City proponowało mu o wiele wyższą gażę.


Forza Juve!
L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 06 marca 2010, 15:11

FelekJUVE pisze:Inter w koncu beknie. Wspomnicie moje słowa
Slysze to od 2006'tego roku i chyba jeszcze dlugo bede sluchal.

Ciekawy jestem, czy fani zlotego medalisty, ktory zostal przylapany na dopingu i w efekcie stracil medal, za wlasna glupote (byc moze naiwnosc) winia osobe, ktora koniec koncow, otrzymala zloty medal.
Push3k pisze:To tylko przypuszczenia dziennikarzy i kilku ważniaków, a nie wypowiedzi sędziów, prokuratorów czy cytaty z sali rozpraw. Nie znamy dowodów i konkretnego działania. Jak je udostępnią to się zobaczy.
Nie. My chcemy konkretów.
oliver pisze: Czy ty jesteś umysłowo chory?? Wierzysz w to co chcesz wierzyć i to nie podlega dyskusji. Zapytam normalnie czy są na to papiery?? Nie, Dziennikarze trąbią o tym od samego początku? Tak. Dziękuje dobranoc!
Jakie przypuszczenia, jakie domysly ? Glownym dowodem w sprawie, byly od poczatku nagrania rozmow. Czy zapisy rozmow, ktore GdS podawala to rowniez domysly, przypuszczenia ?

Zrodlo Gazzetta Dello Sport.

(Jak bedzie malo, to nie ma problemu; sporo tego jeszcze jest)

.

Moggi: Gigi, what fuck of a referee did you send us?

Pairetto: [Herbert] Fandel? He's number one, he's a top guy.

Moggi: Yes, whatever, but Miccoli's goal was valid.

Pairetto: No.

Moggi: It's valid, it's valid.

Pairetto: No, it was right in front [of the ref].

Moggi: What are you talking about ... it wasn't in front ... the entire game was an absolute disaster.

Pairetto: But you know he [i.e. Fandel] is one of the best guys.

Moggi: Well, I tell you, he can really fuck off. I have to make the return match in Stockholm secure no?

Pairetto: For fuck's sake ... mamma mia ... this [one] really has to be a proper game.

Moggi: No, we are going to win ... but with another [referee] like [Fandel] it's going to be a bit difficult no? You follow me?

Moggi then gives orders for the upcoming Juventus v Messina friendly, naming various referees and linesmen.

Moggi: For Messina, send me Consolo and Battaglia ... with Cassara eh? [None of these officials is suspected of any offence.]

Pairetto: Done already.

Moggi: And who did you send?

Pairetto: I think it's Consola and Battaglia. I've even sorted the friendly in Livorno. It's all fine.

Moggi: In Livorno, Rocchi [a referee who is eventually investigated but cleared] eh?

Pairetto: Yes, its Rocchi in Livorno.

Moggi: And [against Milan] ... it has to be Pieri.

Pairetto: We haven't done that yet.

Moggi: OK, we'll see to that later.


Obrazek
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 06 marca 2010, 15:19

Luker pisze:
oliver pisze: Czy ty jesteś umysłowo chory?? Wierzysz w to co chcesz wierzyć i to nie podlega dyskusji. Zapytam normalnie czy są na to papiery?? Nie, Dziennikarze trąbią o tym od samego początku? Tak. Dziękuje dobranoc!
Jakie przypuszczenia, jakie domysly ? Glownym dowodem w sprawie, byly od poczatku nagrania rozmow. Czy zapisy rozmow, ktore GdS podawala to rowniez domysly, przypuszczenia ?

Zrodlo Gazzetta Dello Sport.

(Jak bedzie malo, to nie ma problemu; sporo tego jeszcze jest)

.

Moggi: Gigi, what fuck of a referee did you send us?

Pairetto: [Herbert] Fandel? He's number one, he's a top guy.

Moggi: Yes, whatever, but Miccoli's goal was valid.

Pairetto: No.

Moggi: It's valid, it's valid.

Pairetto: No, it was right in front [of the ref].

Moggi: What are you talking about ... it wasn't in front ... the entire game was an absolute disaster.

Pairetto: But you know he [i.e. Fandel] is one of the best guys.

Moggi: Well, I tell you, he can really fuck off. I have to make the return match in Stockholm secure no?

Pairetto: For fuck's sake ... mamma mia ... this [one] really has to be a proper game.

Moggi: No, we are going to win ... but with another [referee] like [Fandel] it's going to be a bit difficult no? You follow me?

Moggi then gives orders for the upcoming Juventus v Messina friendly, naming various referees and linesmen.

Moggi: For Messina, send me Consolo and Battaglia ... with Cassara eh? [None of these officials is suspected of any offence.]

Pairetto: Done already.

Moggi: And who did you send?

Pairetto: I think it's Consola and Battaglia. I've even sorted the friendly in Livorno. It's all fine.

Moggi: In Livorno, Rocchi [a referee who is eventually investigated but cleared] eh?

Pairetto: Yes, its Rocchi in Livorno.

Moggi: And [against Milan] ... it has to be Pieri.

Pairetto: We haven't done that yet.

Moggi: OK, we'll see to that later.
Chyba się nie rozumiemy. To wszystko co podałeś to jest to o czym piszę podają gazety, tak?? To jest to czym się żywice 3 lata. Byłeś kiedyś w sądzie? Jeśli jesteś winny lub coś czy zapada jakiś wyrok tak? i jest do tego uzasadnienie PROSTO Z SĄDU nie z prasy o to mi chodzi. Wiem, że tego z gazet czy na necie jest pełno mi chodzi tylko i włącznie o papierek z sądu czy od kogoś kto postanowił zdegradować Juve. Podajesz te kart sim jak wiemy ostatnio coś ciężko z nimi już nie są tak mocnym dowodem jak 3 lata temu.

Edit
Skopiowałeś jakieś bzdury. Masz gdzieś co zrobił źle według kodeksu nie wiem karnego popisane z którego artykuły i paragrafu zawinił? Jeśli nie to skończ pisać farmazony, bo zygać się chcę.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 06 marca 2010, 16:07

oliver pisze: Chyba się nie rozumiemy. To wszystko co podałeś to jest to o czym piszę podają gazety, tak?? To jest to czym się żywice 3 lata. Byłeś kiedyś w sądzie? Jeśli jesteś winny lub coś czy zapada jakiś wyrok tak? i jest do tego uzasadnienie PROSTO Z SĄDU nie z prasy o to mi chodzi. Wiem, że tego z gazet czy na necie jest pełno mi chodzi tylko i włącznie o papierek z sądu czy od kogoś kto postanowił zdegradować Juve.
Teraz juz sie rozumiemy.

Chcesz uzasadnienie wyroku, tak ?

Prosze cie bardzo:

http://www.filefront.com/15756087/C_2_C ... 72006.pdf/

Milej lektury...


Obrazek
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 06 marca 2010, 16:46

Luker pisze:
oliver pisze: Chyba się nie rozumiemy. To wszystko co podałeś to jest to o czym piszę podają gazety, tak?? To jest to czym się żywice 3 lata. Byłeś kiedyś w sądzie? Jeśli jesteś winny lub coś czy zapada jakiś wyrok tak? i jest do tego uzasadnienie PROSTO Z SĄDU nie z prasy o to mi chodzi. Wiem, że tego z gazet czy na necie jest pełno mi chodzi tylko i włącznie o papierek z sądu czy od kogoś kto postanowił zdegradować Juve.
Teraz juz sie rozumiemy.

Chcesz uzasadnienie wyroku, tak ?

Prosze cie bardzo:

http://www.filefront.com/15756087/C_2_C ... 72006.pdf/

Milej lektury...
Widzę, że się postarałeś, ale chyba o to nam się rozchodziło:
Luker pisze:
Push3k pisze:Nie jest potwierdzone, bo materiały nie są udostępnione. Nie wiadomo za co został Moggi skazany. Tyle tylko wiemy (domysły prasy?), że za korupcję tzn. kontakty z osobami dobierającymi sędziów w latach 2004-2006.
Jak to nie wiadomo za co zostal skazany. Oczywiscie, ze wiadomo. Za wplyw na obsade sedziowska, za stworzenie systemu we Wloszech, w ktorym sedziowie musieli gwizdac przychylnie w stosunku do Juve, bo inaczej moga zostac pozbawieni sedziowania (kasa) w kolejnych meczach, lub sedziowania w Europie (jeszcze wieksza kasa).
Chyba nie bardzo jedno z drugim. Gdzieś w tym wszystkim masz racje, ale nie do końca, czy ja się mylę? To nie jest wyrok sądu tylko włoskiego związku piłki nożnej, jeśli się nie mylę Moggi nie został jeszcze skazany sądem karnym we Włoszech. Tak? Tylko został zawieszony na pięć lat i nie może w jaki sposób ingerować w sprawy piłki nożnej. Jeśli to jest wyrok sądu to zwracam zwrócę honor jeśli nie to nie możesz głosić takich teorii i tyle.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 13 marca 2010, 15:22

oliver pisze: Chyba nie bardzo jedno z drugim. Gdzieś w tym wszystkim masz racje, ale nie do końca, czy ja się mylę? To nie jest wyrok sądu tylko włoskiego związku piłki nożnej, jeśli się nie mylę Moggi nie został jeszcze skazany sądem karnym we Włoszech. Tak? Tylko został zawieszony na pięć lat i nie może w jaki sposób ingerować w sprawy piłki nożnej. Jeśli to jest wyrok sądu to zwracam zwrócę honor jeśli nie to nie możesz głosić takich teorii i tyle.
To jest uzasadnienie wyroku sadu sportowego, tak, masz racje.

To co napisalem, napisalem w oparciu o sad sportowy (na razie), ktory was zdegradowal. Nie zrobi tego sad cywilny, ktory sie zajmie tylko osobami (nie jestem pewny na 100%, ale prawie pewny).

Wiec jakby nie bylo, was chyba bardziej interesuje wyrok sadu sportowego, a przynajmniej takie odnioslem wrazenie, poniewaz o "wyrokach" mowiliscie w czasie przeszlym. O co innego moglo wam chodzic, skoro w zdecydowanej wiekszosci pytania z jakimi sie spotykam brzmia:

"Wiec za co zostal Juventus skazany?"

Mialem o tym pisac, w watku poprzednim, ale wasz kolega eslk sie troche zblaznil, kiedy stwierdzil, ze wyrok (najwazniejszy) na Moggiego juz zapadl, i ze najwazniejszy motyw w calej aferze dotyczyl kart SIM, wiec nie bylo kiedy przejsc do dania glownego, czyli pytania:

"Wiec za co zostal Juventus skazany? Ktory mecz kupilismy? Ktorego sedziego kupilismy?"

Strona 109 jesli mnie pamiec nie myli. Jesli chcesz, to mozesz je strescic tutaj.

...

Wyrok sadu cywilnego z kolei, moze poprzec co prawda, przez swoje wyroki, orzeczenie sadu sportowego, ale jesli juz idzie o samo uzasadnienie zdegradowania Juventusu, to masz to w dokumencie, ktory podeslalem.

Poczekamy jeszcze pare miesiecy, miejmy nadzieje nie dluzej, i bedzie wszystko jasne.

Jednak nie spodziewalbym sie na waszym miejscu cudow, skoro Giraudo dostal 5 lat. Ten wyrok juz bardzo zmartwil w grudniu wyznawcow teorii spiskowych na zachodnich stronach.


Obrazek
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 13 marca 2010, 23:51

Luker pisze:
oliver pisze: Chyba nie bardzo jedno z drugim. Gdzieś w tym wszystkim masz racje, ale nie do końca, czy ja się mylę? To nie jest wyrok sądu tylko włoskiego związku piłki nożnej, jeśli się nie mylę Moggi nie został jeszcze skazany sądem karnym we Włoszech. Tak? Tylko został zawieszony na pięć lat i nie może w jaki sposób ingerować w sprawy piłki nożnej. Jeśli to jest wyrok sądu to zwracam zwrócę honor jeśli nie to nie możesz głosić takich teorii i tyle.
To jest uzasadnienie wyroku sadu sportowego, tak, masz racje.

To co napisalem, napisalem w oparciu o sad sportowy (na razie), ktory was zdegradowal. Nie zrobi tego sad cywilny, ktory sie zajmie tylko osobami (nie jestem pewny na 100%, ale prawie pewny).

Wiec jakby nie bylo, was chyba bardziej interesuje wyrok sadu sportowego,
a przynajmniej takie odnioslem wrazenie, poniewaz o "wyrokach" mowiliscie w czasie przeszlym. O co innego moglo wam chodzic, skoro w zdecydowanej wiekszosci pytania z jakimi sie spotykam brzmia:

"Wiec za co zostal Juventus skazany?"

Mialem o tym pisac, w watku poprzednim, ale wasz kolega eslk sie troche zblaznil, kiedy stwierdzil, ze wyrok (najwazniejszy) na Moggiego juz zapadl, i ze najwazniejszy motyw w calej aferze dotyczyl kart SIM, wiec nie bylo kiedy przejsc do dania glownego, czyli pytania:

"Wiec za co zostal Juventus skazany? Ktory mecz kupilismy? Ktorego sedziego kupilismy?"


Strona 109 jesli mnie pamiec nie myli. Jesli chcesz, to mozesz je strescic tutaj.

...

Wyrok sadu cywilnego z kolei, moze poprzec co prawda, przez swoje wyroki, orzeczenie sadu sportowego, ale jesli juz idzie o samo uzasadnienie zdegradowania Juventusu, to masz to w dokumencie, ktory podeslalem.
Widzisz brak Ci argumentów więc doczepiłeś się do ogółu (pogrubiłem). Dalej nie wiem na jakiej podstawie gadasz takie głupoty:
Luker pisze:
Push3k pisze:Nie jest potwierdzone, bo materiały nie są udostępnione. Nie wiadomo za co został Moggi skazany. Tyle tylko wiemy (domysły prasy?), że za korupcję tzn. kontakty z osobami dobierającymi sędziów w latach 2004-2006.
Jak to nie wiadomo za co zostal skazany. Oczywiscie, ze wiadomo. Za wplyw na obsade sedziowska, za stworzenie systemu we Wloszech, w ktorym sedziowie musieli gwizdac przychylnie w stosunku do Juve, bo inaczej moga zostac pozbawieni sedziowania (kasa) w kolejnych meczach, lub sedziowania w Europie (jeszcze wieksza kasa).

Luker pisze: Poczekamy jeszcze pare miesiecy, miejmy nadzieje nie dluzej, i bedzie wszystko jasne.

Jednak nie spodziewalbym sie na waszym miejscu cudow, skoro Giraudo dostal 5 lat. Ten wyrok juz bardzo zmartwil w grudniu wyznawcow teorii spiskowych na zachodnich stronach.
Jednak doszedłeś do tego żeby poczekać parę miesięcy, jeśli sąd "karny" potwierdzi to co powiedziała federacja jak najbardziej będziesz mógł biadolić te kawałki. A na dzień dzisiejszy zamknij się!. Ktoś dobrze powiedział udajesz mądrego, a zadowalasz się pierwszymi lepszymi tekstami. Tyle w tym temacie panie "mądry"


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
ODPOWIEDZ