Moratti a afera we Włoszech?

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Madara

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 kwietnia 2009
Posty: 802
Rejestracja: 29 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 14 marca 2010, 00:09

Dajcie sobie spokój z takim gadaniem chłopy.
Szkoda czasu na takie rzeczy.
Zapadną wyroki to wtedy się ogadacie ile wlezie.


L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 14 marca 2010, 11:40

oliver pisze: Widzisz brak Ci argumentów więc doczepiłeś się do ogółu (pogrubiłem). Dalej nie wiem na jakiej podstawie gadasz takie głupoty:
Mnie sie doczepiles, a nie doczepiles sie kolegi, od ktorej moja wypowiedz sie zaczela ?

Push3k napisał:
"Nie jest potwierdzone, bo materiały nie są udostępnione. Nie wiadomo za co został Moggi skazany."

Napisalem juz, ze sie zasugerowalem tym, i innymi kawalkami, przez co przyjalem ze rozmawiamy o sadzie sportowym, ale to juz do ciebie nie dociera ?

Masz sie czepiac, czepiaj sie innych, ze wprowadzaja w blad.

...

I jeszcze deser na koniec.

Ja udaje madrego ? Wiekszosc z was nie ma pojecia o co w Calciopoli chodzilo, a ja udaje madrego...

Przyklad. (jakze ironiczny)

Pan Oliver pisze nie tak dawno temu:

"Niestety kupiliśmy. Taka prawda, która niestety boli."

Po czym moderator ci odpisuje:

"Napiszę tylko - skoro uważasz, że Juventus kupił mistrzostwa to w takim razie polecił bym poczytać conieco o Calciopoli (szczególnie polecam lekture uzasadnienia wyroku.) "

Kolejny przejaw "wiedzy" Pana Olivera (ktory mnie posadza o bycie "madrym" - kolejna ironia):

"Skoro byliśmy tacy dobrzy i ślini na Serie A itd, To dlaczego kupowaliśmy mecze? "

...

Masz racje. Jestem "pan madry". Naturalnie w przeciwienstwie do ciebie...

Nie wiem kto sie powinien zamknac, ale wiem, ze nie mam zamiaru dyskutowac z osoba, ktora nie tak dawno temu, musiala byc ostro korygowana przez moderatorow (na skutek sporych brakow wiedzy), bo to jest wylacznie strata czasu "panie madry".


Obrazek
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 14 marca 2010, 14:44

Luker pisze:
Push3k napisał:
"Nie jest potwierdzone, bo materiały nie są udostępnione. Nie wiadomo za co został Moggi skazany."

Napisalem juz, ze sie zasugerowalem tym, i innymi kawalkami, przez co przyjalem ze rozmawiamy o sadzie sportowym, ale to juz do ciebie nie dociera ?
Ja Ci tylko zasugerowałem, że ty źle się zasugerowałeś i o to całe ale. Powinieneś ładnie przeprosić. :C

Co do drugiej części:
Heh wiedziałem że mi to wyciągniesz i pamiętam tą rozmowę. Nie ukrywam, że wtedy mało wiedziałem o tej aferze, bo co można się dowiedzieć gdy przebywa się w zakładzie zamkniętym. :prochno: . Później nie bardzo miałem czas dowiedzieć się jak to było, bo były rzeczy ważniejsze. Po tym jak white_wolv zwrócił mi grzecznie uwagę szybko zacząłem nadrabiać zaległości i na dzień dzisiejszy wiem i nie pozwolę takim burakom jak ty obrażać póki co nie słusznie kogoś kto tyle zrobił dla Juve. A ty od samego początku opowiadasz, że wiesz tyle o aferze zarzucasz nam kibicom Juve, że mało wiemy a sam nie błyszczysz wiedzą. Głupio przyznać racje osobie która pół roku temu (czy tam ile temu) nie miała o aferze zielonego pojęcia, a dziś wie nieco więcej? Lepiej powiedzieć, że nie ma co dyskutować. Chyba napisałem wszystko dość dość jasno.

Edit
PS. Po raz kolejny brakuje Ci argumentów i po raz kolejny wyciągasz coś co nie jest związane z tematem, aby zatuszować swoją winę czy brak wiedzy. I tak się z tobą dyskutuję. Chłopczyku ładnie przeroś , albo napisz wzmiankę o Moggim.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 24 marca 2010, 19:15

http://goal.com/en/news/10/italy/2010/0 ... ously-goes

Nie ma sie na razie co podpalac, ale robi sie co raz ciekawiej. Poczkamy, zobaczymy...... :)


Make friends for life or make hardcore enemies!
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 24 marca 2010, 20:24

póki nic nie ruszyło dalej to nie czepiajcie się już tak tego interu. Też im życzę spadku z ligi, ale bez przesady, że obrażacie zawsze ich kibiców itd.
Moim zdaniem z obecnych na forum nikt nie wie prawdy o calciopoli, bo jak wychodzi nic co było podane/oświadczone nie jest pewne, bo teraz dużo się dopowiada itd. Ja osobiście wiem, że juve nie kupowało meczów i gdyby nie odwrócono się od Moggiego i Giraudo to może udałoby się ich wybronić, ale jesteśmy w miejscu jakim jesteśmy i zamiast szukać sposobu na osłabienie interu powinniśmy poszukać sposobu na wzmocnienie juventusu, bo jak zawsze wszyscy wokół są źli tylko nie my.


gruzin_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 grudnia 2007
Posty: 457
Rejestracja: 28 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 25 marca 2010, 09:45

zamiast szukać sposobu na osłabienie interu powinniśmy poszukać sposobu na wzmocnienie juventusu, bo jak zawsze wszyscy wokół są źli tylko nie my.
dokładnie
JA TAM NIGDY nie zagłębiałem sie w calciopoli, ale pewne jest to co widać gołym okiem: Moggi zawieszony, Juve zdegradowane, a te spisowe teorie można sobie w tym momencie wsadzić, tego co straciliśmy nikt nam nie odda, jeśli sami sobie nie wywalczymy ciężko pracując


CIAO IL CAPITANO
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1767
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 31 marca 2010, 09:40

http://www.calciomercato.com/index.php?a=173739

Według nowych informacji, przechwycono rozmowy morattiego i Gallianiego z Bergamo.
Robi się coraz ciekawiej. Skoro już tak nabiera tempa ta sprawa, to wierzę, iż cała ta prawda o farsopoli wyjdzie na jaw.


L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2010, 00:11

Jedyne co wyjdzie na jaw, to zalosna obrona "druzyny" Moggiego, ktora robi wszystko, zeby ich pracodawca nie poszedl siedziec (no chyba, ze bedzie podobnie jak z Girraudo, ktory skorzystal z prawa, ktore mu przyslugiwalo).

Ich filozofia (strategia) jest bardzo prosta:

Nie moga walczyc z dowodami przeciwko Moggiemu, ktory w rozmowach wygladal tak jak wygladal i tego negowac nie moga, wiec probuja oczernic Inter (miedzy innymi), dochodzac do konkluzji: "Skoro Inter tak robil, to to nie bylo nic zlego -> Moggi jest niewinny".

Problem jest jednak taki, ze, Moggi (i Juve, i inni) nie mieli problemow za to, ze wydzwaniali, ale za to dlaczego wydzwaniali, czyli tresc tych rozmow.

Obroncy probuja teraz "wkrecic" Inter, mowia, ze dzwonilismy. Ok, poczekamy na zapiski tasm, tego "drugiego Calciopoli", porownamy z zapiskami Moggiego & Co, i wtedy juz tylko jedna strona sie bedzie usmiechac.

Po raz kolejny to mowie: to, ze Moratti cos krecil, to jest najwieksza obraza inteligencji, jaka byc moze. Moze jutro, obroncy Moggiego, beda probowac mi wmowic, ze Moratti tak swietnie "krecil", ze czekalismy ponad 15 lat na kolejne mistrzostwo ? :D:D:D

"Jaja" na resorach.
Fenrir pisze:http://goal.com/en/news/10/italy/2010/0 ... ously-goes

Nie ma sie na razie co podpalac, ale robi sie co raz ciekawiej. Poczkamy, zobaczymy...... :)
Gdyby "tajemniczo zaginely", to by sie "tajemniczo nie pojawily" 8).


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2010, 00:18

Mam nadzieję, że Moggi i adwokaci przez niego zatrudnieni nie są na tyle głupi żeby dać Lukierowi powody do szczerzenia zębów... :roll:

Skoro tak często Moggi powtarzał, że ma dowody na większe bagno w Serie A, skoro teraz chcą machać jakimiś taśmami w sądzie to mam nadzieje, że mają rzeczywiście czym.

Jeśli nie...to chyba Lucek powinien dać na wstrzymanie, odpuścić sobie powroty do Juve i zająć się plewieniem chwastów we własnym ogródku za domem.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2010, 00:18

Luker, napisz to jeszcze w dziesięciu innych tematach, zdobędziesz powszechne uznanie.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2010, 00:19

szczypek pisze:Luker, napisz to jeszcze w dziesięciu innych tematach, zdobędziesz powszechne uznanie.
Jeśli ma rację...to niech szerzy prawdę i sprawiedliwość...gryzie Cię to?


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2010, 00:39

LordJuve pisze:gryzie Cię to?
Nie. Mam Sanofil.
Nie zastanowiło Cię ani przez chwilę, dlaczego tylko Luker ma tutaj taki pogląd na te sprawy?

Nie napalam się w żadną ze stron. Jednakże, straciliśmy wiele, czy mamy coś jeszcze do stracenia?


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2010, 00:55

szczypek pisze:
LordJuve pisze:gryzie Cię to?
Nie. Mam Sanofil.
Nie zastanowiło Cię ani przez chwilę, dlaczego tylko Luker ma tutaj taki pogląd na te sprawy?

Nie napalam się w żadną ze stron. Jednakże, straciliśmy wiele, czy mamy coś jeszcze do stracenia?
Mnie ciągle zastanawia co tutaj taki Luker i jemu podobni robią na JP.

Mamy...resztki honoru jeśli się okaże, że te wielkie taśmy to chrapanie starych dziadków.

Chyba lepiej poczekać. Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni...


L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2010, 16:56

szczypek pisze: Nie zastanowiło Cię ani przez chwilę, dlaczego tylko Luker ma tutaj taki pogląd na te sprawy?
Co to znaczy "tylko Luker" ?

Masz na mysli, tylko Luker, a nie kibice Juve, czy masz na mysli tylko Luker wsrod kibicow Interu ?

Jesli to drugie, to zapewniam cie, ze nie jestem rodzynkiem, a jest wrecz odwrotnie.
LordJuve pisze: Mnie ciągle zastanawia co tutaj taki Luker i jemu podobni robią na JP.
Moze lubia tu pisac, przeszkadza ci to w jakis sposob ?

Moze lubia korygowac oczywiste bledy kibicow Juve, ktorych (co nie dziwne) inni kibice Juve raczej nie poprawia, zwlaszcza jesli to sie tyczy Interu.

Jak cie cos zastanawia, to sie zastanow czemu (przynajmniej ja) wypowiadam sie w 95% tylko w watkach, ktore dotycza bezposrednio Interu, lub w watkach gdzie dyskusja taczaca sie, odnosi sie do Interu. Gdyby byl ktos, kto by sie wypowiadal w roznych watkach, dotyczacych rowniez pilkarzy Juve, to moglbym zrozumiec takie watpliwosci. Ale jesli kibice Interu wypowiadaja sie, w watkach dotyczacych tylko i wylacznie Neroazzurrich, to nie widze w tym nic dziwnego.


Obrazek
meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2010, 17:05

Pozwolę sobie "wkleić" własny komentarz z ostatniego newsa.

Powoli zaczyna mnie to bawić. :-D Najlepsze jednak jest to, że nazwisko Morattiego pojawiło się w ostatnim czasie kilka razy (nawet odpowiedział krótko na pytania dziennikarzy), a na polskich stronach Interu cisza jak makiem zasiał. :lol: Coś na wzór - "plotek nie komentujemy".


Obrazek
ODPOWIEDZ