Dida Gotowy!!!!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Kobe

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lipca 2003
Posty: 31
Rejestracja: 27 lipca 2003

Nieprzeczytany post 31 lipca 2003, 10:35

Bramkarz Milanu Dida przed wylotem do USA wypowiedział się na temat najbliższych spotkań ACM: "Uwaga wszystkich jest skupiona na meczu z Juve. Zaczynamy z Barceloną, ale to będzie tylko test. Choć bardzo prestiżowy. Potem ponownie spotkamy bianconerich. Oni są groźni, świetnie się bronią i groźnie kontrują. Mają szybkich, klasowych graczy, ale my również mamy takie zalety. Milan chce wygrywać. Superpuchar Włoch jest ważny dla nas i może pomóc Paolo Maldiniemu w wygraniu Złotej Piłki." Dida nie obawia się, że znów może dojść do karnych. "I Buffon i ja chcemy wygrać. Jeśli będą karne, to jestem na nie gotów. Obronie wszystkie. obronie wszystkie jaki tekst!!!!!!!!!!!!!!!


tak kocham Juve Ze cały świat jest dla mnie biało-czarny FORZA BIANCONERI
JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 lipca 2003, 10:41

Dida i tak jest cieńki on nie umie bronic karnych tak jak nasz Buffon.
W finale Ligi Mistrzów nasi zawodnicy szczelali w niego i to ma być obrona karnego.


JESTEM OSZUSTEM
azuriana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 321
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 31 lipca 2003, 12:39

Co on pieprzy właśnie oglądałam urywki Milan_Barca i przegrali ćmoki 0-2.Milan tak samo przegra z Juve jak z Barcą :D


ForzaInter

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 80
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 31 lipca 2003, 12:43

Powiem tak! DIda lekko mowiac za wysoko siebie ocenil. On i bronienie karnych... buehehehehehe. Gdyby nie te szmaty w finale,ktore lecialy prosto na niego to by mogl se kurna pomachac!!!


Forza Ragazzi Fateci Sogniare
Inter Campeone
Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 31 lipca 2003, 13:04

ForzaInter pisze:Powiem tak! DIda lekko mowiac za wysoko siebie ocenil. On i bronienie karnych... buehehehehehe. Gdyby nie te szmaty w finale,ktore lecialy prosto na niego to by mogl se kurna pomachac!!!
Masz rację. A Dida zabardzo sie wywyższa. Wielce co to on obronił w finale jak juventini strzelali prosto w niego :cry: A tak to wcale taki dobry niejest jak go malują. W Superpucharze to wyjdzie... :twisted:


Obrazek
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 31 lipca 2003, 13:56

OOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale sie wkur...... Za co niby ma Maldini dostać złotą piłke. Nie wytrzymam! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: . Jak on ją dostanie to będzie to największa kpina jaką w życiu słyszałem :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


srali muszki będzie wiosna
booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 lipca 2003, 14:12

Dida umie bronic tylko karne... i nic więcej...


azuriana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 321
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 31 lipca 2003, 15:36

Buffon is the best.Pamiętacie karnego w meczu Włochy- Korea w 4 minucie.Ha ha ha :D


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 31 lipca 2003, 16:05

azuriana pisze:Buffon is the best.Pamiętacie karnego w meczu Włochy- Korea w 4 minucie.Ha ha ha :D
Jak można niepamiętać :wink: Skakałem z radości! pieknie to wyjął. Strzelał chyba J.Hwan...ten co nas pogrążył w dogrywce :(


Obrazek
JUVEJAH90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2003
Posty: 121
Rejestracja: 23 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 lipca 2003, 16:29

BUUUUUUUUAAAAHAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Maldini złotą piłkę??Za co za pchanie kaluzeli w mediolańskim przedszkolu chyba..
Co do Didy to temu <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> chyba rzeczywiście szajba odbiła on ikarneBBUaaaaahha gdyby nie fatalna forma tereze i spóly przy karnych w finale to by frajer nic nie obronił z naszym Buffonikiem nie ma szans! :P


Czy jestem prawdziwym kibicem? Trudne pytanie...Myślę że niedokońca:(
daras

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 53
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 31 lipca 2003, 16:52

Buffon jest o wiele lepszy w bronieniu karnych... to ze przegrali finał LM nieznaczy ze dida jest lepszy, presja sprawiła ze piłkarze JUVE źle strzelali, po za Birindellim, no i oczywiście DEL PIERO


I LOVE JUVE, dziękujmy Bogu że stworzył coś tak wspaniałego
azuriana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 321
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 31 lipca 2003, 17:03

No właśnie.Tak samo było na Mundialu cały czas grali strasznie stremowani i jeszcze ten Byron Moreno.Buffonek się nie da. :D


Yuwe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2003
Posty: 221
Rejestracja: 18 marca 2003

Nieprzeczytany post 31 lipca 2003, 17:32

Jedyne na co Dida jest przygotowany to na puszczenie trzech bramek w meczu z Juve :D .


Obrazek
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 31 lipca 2003, 17:35

RadeKas pisze:OOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale sie wkur...... Za co niby ma Maldini dostać złotą piłke. Nie wytrzymam! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: . Jak on ją dostanie to będzie to największa kpina jaką w życiu słyszałem :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Nie wiem dlaczego kpina. Maldini to wielki piłkarz, ktory zrobił wiele dla Włoch i naprawde na tą nagrodę zasługuje. Albo raczej zasługiwał, już pare lat temu. W tym sezonie jednak grał gorzej od Nedveda. Nie musisz obrażac wszystkich piłkarzy, którzy nie graja w Juve. Poza naszym ukochanym klubem tez sa fantastyczni piłkarze. A wracając do Didy to koleszka napewno obroni wszytskie karne, które poleca w jego twarz. 8)


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 31 lipca 2003, 18:31

Ja nie wiem, ale zawsze wydawało mi sie, że Złotą Piłke dostaje piłkarz, który grał najlepiej w danym sezonie. To że Maldini jest zasłużonym piłkarzem dla Włoch, nie znaczy że był w tym roku najlepszy. Myśle że było dużo lepszych od niego zawodników. W tym roku on na tą nagrodę w żadnym stopniu nie zasłużył.


srali muszki będzie wiosna
ODPOWIEDZ