Uche zawieszony na pół roku!!!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Jak myślisz, czy władze krakowskiego zespołu dobrze zrobiły?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
BianconeriFan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 340
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 21:07

Władzie Wisły Kraków surowo ukarały nigeryjskiego pomocnika Kalu Uche, który przez ostatnie dni nie trenował z zespołem przygotowującym się do meczu z Omonią Nikozja.

Podczas posiedzenia Zarządu Klubu podjęto decyzję o zawieszenie Uche w prawach zawodnika na okres pół roku.

źródło - serwis www.pilkanozna.pl

Piłkarz ma tydzień czasu na złożenie apelacji od tej decyzji.


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 21:09

Nalezało mu sie , jadnak myśle ze na mecze z Anderlachtem powinien zostać odwieszony :?


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 21:15

Jak najbardziej postąpiono słusznie. Przecież w profesjonalnym klubie nie ma mowy o nie graniu bez powodu. On ma kontrakt i powinien sie z niego wywiązywać. A jak nie to dyskwalifikacja.


srali muszki będzie wiosna
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 21:21

To jest śmieszne...... za to co powiedział i zrobił powinni go oddać.... niech spier.... do Amsterdamu gdzie ławe bedzie grzał.......
A polubiłem go troche w poprzednim sezonie..... ale teraz pokazał co znaczy dla niego polska piłka i polscy kibice..... rozumiem oferta z większego klubu....... no ale nie tak..... nie w taki stylu... a teraz to se może grać na zakurzonym placu a nie na profesjonalnych boiskach


non mollare mai
Shadow_Alex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 373
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 21:25

Popieram BIGGIego!!


Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 21:25

PEWNIE ŻE MU SIĘ NALEŻAŁO!!!!!!!!!! NIECH TEN <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> SOBIE NIE MYŚLI ŻE JEST WIELKĄ GWIAZDĄEUROPEJSKIEJ PIŁKI NOŻNEJ I ŻE MOŻE STAWIAĆ WARUNKI PORZĄDNEJ DRUŻYNIE JAKĄ JEST WISŁA!!!!!
NIECH TEN CIEMNIAK PAMIĘTA DZIĘKI KOMU ZACZEŁY SIĘ NIM INTERSOWAĆ WIELKIE KLUBY Z EUROPY!!!!
OCZYWIŚCIE ŻE DZIĘKI WIŚLE I DOBREJ POSTAWIE CAŁEJ DRUŻYNY W PUCHARZE UEFA!!!!
BEZ NIEGO WISŁA POTRAFI DOBRZE GRAĆ I WYGRYWAĆ!!!!!
DZISIAJ 5-2!!!!
WCIĄŻ MAJĄ NAJLEPSZYCH ZAWDONIKÓW NP. ŻURAWSKI, SZYMKOWIAK, FRANKOWSKI, STRĄK ITD.!!!!!
ZNALAZŁ SIĘ KARIEROWICZ!!!!! MYŚLAŁ ŻE KLUB BĘDZIE GO BŁAGAŁ NA KOLANACH ŻEBY ZOSTAŁ ALBO ŻE NA WŁASNE ŻYCZENIE SIĘ OSŁABI PRZED LM!!!!!!!


ForzaInter

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 80
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 21:56

Dla mnie to Kalu Uche ma racje. Te <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> z zarzadu wisly nie chcialy go puscic do Ajaksu. Mogl sie tam dalej rozwijac i wszystko byloby spoko gdyby nie doczepil sie ten caly basalaj z jego zarzadem. Gdyby chociaz chwile pomysleli. Teraz widza jak sie konczy trzymanie zawodnika na sile. To prawda wybil sie w Wisle, ale to nie znaczy ze bedzie tam gral do konca kariery. Poza tym jak juz dali mu sie wybic to niech sie licza z tym zee moze szukac innych klubow. Zastanawiam sie dlaczego Kosowskiego nie chcieli tak bardzo zatrzymac????


Forza Ragazzi Fateci Sogniare
Inter Campeone
Obrazek
ForzaInter

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 80
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 21:59

Sylwia pisze:PEWNIE ŻE MU SIĘ NALEŻAŁO!!!!!!!!!! NIECH TEN <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> SOBIE NIE MYŚLI ŻE JEST WIELKĄ GWIAZDĄEUROPEJSKIEJ PIŁKI NOŻNEJ I ŻE MOŻE STAWIAĆ WARUNKI PORZĄDNEJ DRUŻYNIE JAKĄ JEST WISŁA!!!!!
Wiesz powiem ci ze ja nie lubie rasistow i chyba nikt tutaj ich nie lubi.


Forza Ragazzi Fateci Sogniare
Inter Campeone
Obrazek
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 22:07

ForzaInter pisze:
Sylwia pisze:PEWNIE ŻE MU SIĘ NALEŻAŁO!!!!!!!!!! NIECH TEN <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> SOBIE NIE MYŚLI ŻE JEST WIELKĄ GWIAZDĄEUROPEJSKIEJ PIŁKI NOŻNEJ I ŻE MOŻE STAWIAĆ WARUNKI PORZĄDNEJ DRUŻYNIE JAKĄ JEST WISŁA!!!!!
Wiesz powiem ci ze ja nie lubie rasistow i chyba nikt tutaj ich nie lubi.
Ja też odniosłem takie wrażenie..... że ona ma coś wspólnego z rasistami... powaga.... tylko bez obrazy bo to tylko moje odczucia:)


non mollare mai
Kobe

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lipca 2003
Posty: 31
Rejestracja: 27 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 22:12

TO SKANDAL!


tak kocham Juve Ze cały świat jest dla mnie biało-czarny FORZA BIANCONERI
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 22:12

No Sylwia na przyszłośc lepiej słowo ,,<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>'' zastąp czarnoskóry lub ciemnoskóry :wink:
A co do Uche, kara jak najbardziej słuszna. Zdziwił mnie Uche bo dzięki komu sie wybił, że stara sie o niego Ajax :?: Dzięki Wiśle i juz podniecony do Wisly sie odwrócił pupą i do Ajaxu mu sie chce :? Nieladnei isę zachował. Zawiódł kolegów z drużyny jak i działaczy.
Niemniej jednak to duże osłabienie dla Wisły :? I to kolejne!


Obrazek
Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 22:14

Temu nie chciał grać bo po ewentualnym przejściu do Ajaxu nie mógł by już w tym sezonie wystąpić w pucharach Nie dziwie mu sie że chce przejść do lepszego klubu myśle że Wisła z nim sie dogada skróci kare i wszystko będzie dobrze Życze mu jak najlepiej


Zawsze Wierni ! ! !
Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 maja 2003
Posty: 75
Rejestracja: 19 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 22:32

Ja podobnie... to naprawde swietny pilkarz. Prawda jak zawsze... lezy gdzies posrodku. Trzeba po prostu zrozumiec i Wisle i Uche. Trudno sie dziwic, ze Uche nie przywiazal sie do Wisly. Od poczatku zapewne wiedzial i kojarzyl Wisle jako klub, ktory zapoczatkuje jego kariere. Gral naprawde kapitalnie w ubieglym sezonie przyczyniajac sie do sporego sukcesu Wisly jakim bez watpienia byl awans do 4 rundy PU. Teraz, kiedy zaczely sie nim interesowac takie kluby jak chociazby Ajax Amstrerdam, ktory powoli odbuduwuje potege sprzed kilku lat... naprawde, ktory z was by sie nie zdecydowal na to? .... a Wisla po prostu po sprzedaniu Kosowskiego nie chciala jeszcze bardziej oslabiac drugiej linii. Powaznie przeciez mierzy sie z zamieraem awnasu do fazy grupowej LM. Na taki sukces Polska Pilka w koncu czeka ladnych 7 lat... jaki jest final tego?
Chu* dla Wisly i <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>* dla Uche... Panowie powinny sie zastanowic o co im do k* nedzy chodzi. Sprzedajcie Uche i za to kase sprowadzcie jakiegos dobrego polskiego pilkarza wyrozniajacego sie w lidze... takich mysle nie brakuje albo zmuscie go jakos do gry. Bo tutaj wszystkim przeciez chodzi o jedno... o awansie do LM i wy musicie pomagac w kazdy mozliwy sposob, aby tak sie stalo a nie unosic sie honorem w takiej chwili. Bezmozgi i nic wiecej. Taki jest moj komentarz :x


Rap, Maria, Przyjazn, Sex, JuVe ;)
Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 22:37

[quote="ForzaInter"]Dla mnie to Kalu Uche ma racje. Te <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> z zarzadu wisly nie chcialy go puscic do Ajaksu.

Z JAKIEJ RACJI NAZYWASZ LUDZI Z ZARZĄDKU <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>!???!.
DO ZARZĄDU NIE MOŻE TRAFIĆ <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>!!!! TYLKO KTOŚ KTO SIĘ NA TYM ZNA!!!! I PROWADZI ROZSĄDNĄŁ POLITYKĘ!!!!!!!! BOGUSŁAW CUPIAŁ JEST PRZEDSIĘBIORCĄ I OTACZA SIĘ FACHOWCAMI!!!!I JEŻELI WIDZI ŻE TAKA DECYZA MOŻE MU PRZYNIEŚĆ KORZYŚCI TO ZA WSZELKĄ CENĘ TAK ZROBI!!!!!!!
ZARZĄD W TYM WYPADKU PROWADZI MĄDRĄ POLITYKĘ !!!!!!!
WIADOMO ŻE KAŻDY KLUB CHCE WYPAŚĆ W TYCH ROZGRYWKACH JAK NAJLEPIEJ!!!! A ŻE UCHE DO TEJ PORY DOBRZE GRAŁ!!! ZARZĄD POSTANOWIŁ GO ZATRZYMAĆ BO NA KILKA DNI PRZED MECZAMI DO LM NIE ZNAJDZIE SIĘ ZAWODNIKA KTÓRY ZGRA SIĘ Z ZESPOŁEM , ZAAKLIMATYZUJE SIĘ W KRAJU(EWENTUALNIE JAKBY BYŁ ZZA GRANICY) A PO ZA TYM OKRES TRANSFERÓW POMAŁU SIĘ KOŃCZY !!!! A WIĘKSZOŚĆ DOBRYCH ZAWODNIKÓW MA PRZEDŁUŻONE KONTRAKTY ALBO TRAFIŁO DO INNYCH ZESPOŁÓW!!!!!!!
Ostatnio zmieniony 30 lipca 2003, 22:42 przez Sylwia, łącznie zmieniany 1 raz.


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 22:40

Sylwia pisze:
ForzaInter pisze:Dla mnie to Kalu Uche ma racje. Te <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> z zarzadu wisly nie chcialy go puscic do Ajaksu.

Z JAKIEJ RACJI NAZYWASZ LUDZI Z ZARZĄDKU <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>!???!.
DO ZARZĄDU NIE MOŻE TRAFIĆ <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>!!!! TYLKO KTOŚ KTO SIĘ NA TYM ZNA!!!! I PROWADZI ROZSĄDNĄŁ POLITYKĘ!!!!!!!! BOGUSŁAW CUPIAŁ JEST PRZEDSIĘBIORCĄ I OTACZA SIĘ FACHOWCAMI!!!!I JEŻELI WIDZI ŻE TAKA DECYZA MOŻE MU PRZYNIEŚĆ KORZYŚCI TO ZA WSZELKĄ CENĘ TAK ZROBI!!!!!!!
ZARZĄD W TYM WYPADKU PROWADZI MĄDRĄ POLITYKĘ !!!!!!!
WIADOMO ŻE KAŻDY KLUB CHCE WYPAŚĆ W TYCH ROZGRYWKACH JAK NAJLEPIEJ!!!! A ŻE UCHE DO TEJ PORY DOBRZE GRAŁ!!! ZARZĄD POSTANOWIŁ GO ZATRZYMAĆ BO NA KILKA DNI PRZED MECZAMI DO LM NIE ZNAJDZIE SIĘ ZAWODNIKA KTÓRY ZGRA SIĘ Z ZESPOŁEM , ZAAKLIMATYZUJE SIĘ W KRAJU(EWENTUALNIE JAKBY BYŁ Z ZA GRANICY) A PO ZA TYM OKRES TRANSFERÓW POMAŁU SIĘ KOŃCZY !!!! A WIĘKSZOŚĆ DOBRYCH ZAWODNIKÓW MA PRZEDŁUŻONE KONTRAKTY ALBO TRAFIŁO DO INNYCH ZESPOŁÓW!!!!!!!
Dziewczyno !! Wyłącz ten Caps Lock !!!!!!!!!!!!!


ODPOWIEDZ