Uche zawieszony na pół roku!!!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Jak myślisz, czy władze krakowskiego zespołu dobrze zrobiły?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
ForzaInter

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 80
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 22:41

1. Jak juz to ktos pisal wylacz Capa.
2. Skoro zarzad prowadzi jak to powiedzialas madra polityke i zatrzymuje Kalu tylko dlatego zeby nie oslabiac Lini pomocy. TO PO JAKA CHOLERE GO ZAWIESZAJA. Jest to wedlug mnie malo Inteligentne posuniecie. A poza tym zawodnik ma prawo grac tam gdzie mu sie spodoba i odpowiada!


Forza Ragazzi Fateci Sogniare
Inter Campeone
Obrazek
Hotbe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2003
Posty: 119
Rejestracja: 14 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 22:52

"JAK <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> MOŻE TRAFIĆ DO ZARZĄDU? CUPIAŁ JEST PRZEDSIĘBIORCĄ I OTACZA SIĘ FACHOWCAMI!!!" :] ALE TEKST!!! DZIEWCZYNO NIE ROZŚMIESZAJ MNIE!!! TAK ICH BRONISZ BO SĄ BIALI? :lol:


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 22:59

Wcale nie dziwie się Kalu Uche skoro Kosowski o Kuźba którzy są Polakami poszli za granice dla kasy czemu niby Uche który nie jest polakiem i ma daleko w dupie Polska piłkę miałby zostać? Wiadomo że zachował się jak świnia ale nie ma się czemu dziwić, nie żębym to popierał ale...
PS. Gdybym grał w Wiśle i dostał propozycje od Juve zrobiłbym coś podobnego tylko że nie domawiał bym gry w Wiśłe :D No ale Ajax...;)


Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 23:03

BIGGI pisze:
Sylwia pisze:
ForzaInter pisze:Dla mnie to Kalu Uche ma racje. Te <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> z zarzadu wisly nie chcialy go puscic do Ajaksu.

Z JAKIEJ RACJI NAZYWASZ LUDZI Z ZARZĄDKU <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>!???!.
DO ZARZĄDU NIE MOŻE TRAFIĆ <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>!!!! TYLKO KTOŚ KTO SIĘ NA TYM ZNA!!!! I PROWADZI ROZSĄDNĄŁ POLITYKĘ!!!!!!!! BOGUSŁAW CUPIAŁ JEST PRZEDSIĘBIORCĄ I OTACZA SIĘ FACHOWCAMI!!!!I JEŻELI WIDZI ŻE TAKA DECYZA MOŻE MU PRZYNIEŚĆ KORZYŚCI TO ZA WSZELKĄ CENĘ TAK ZROBI!!!!!!!
ZARZĄD W TYM WYPADKU PROWADZI MĄDRĄ POLITYKĘ !!!!!!!
WIADOMO ŻE KAŻDY KLUB CHCE WYPAŚĆ W TYCH ROZGRYWKACH JAK NAJLEPIEJ!!!! A ŻE UCHE DO TEJ PORY DOBRZE GRAŁ!!! ZARZĄD POSTANOWIŁ GO ZATRZYMAĆ BO NA KILKA DNI PRZED MECZAMI DO LM NIE ZNAJDZIE SIĘ ZAWODNIKA KTÓRY ZGRA SIĘ Z ZESPOŁEM , ZAAKLIMATYZUJE SIĘ W KRAJU(EWENTUALNIE JAKBY BYŁ Z ZA GRANICY) A PO ZA TYM OKRES TRANSFERÓW POMAŁU SIĘ KOŃCZY !!!! A WIĘKSZOŚĆ DOBRYCH ZAWODNIKÓW MA PRZEDŁUŻONE KONTRAKTY ALBO TRAFIŁO DO INNYCH ZESPOŁÓW!!!!!!!
Dziewczyno !! Wyłącz ten Caps Lock !!!!!!!!!!!!!
O.K. ale co Ci nie pasi?


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 23:07

Sylwia pisze:
BIGGI pisze:
Sylwia pisze:
Dziewczyno !! Wyłącz ten Caps Lock !!!!!!!!!!!!!
O.K. ale co Ci nie pasi?
To ze pisze sie bez caps locka, a jesli nie wierzysz to przeczytaj regulamin w pokoju ogólnym. Zresztą lepiej sie czyta jak jest wyłączony.


Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 23:20

Jotbe pisze:"JAK <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> MOŻE TRAFIĆ DO ZARZĄDU? CUPIAŁ JEST PRZEDSIĘBIORCĄ I OTACZA SIĘ FACHOWCAMI!!!" :] ALE TEKST!!! DZIEWCZYNO NIE ROZŚMIESZAJ MNIE!!! TAK ICH BRONISZ BO SĄ BIALI? :lol:
Bo ekonomicznie myślą!!!!!!!!!!!!
a w ekonomii głównie chodzi o to żeby osiągać wszelkimi możliwymi sposoami Zysk!!


Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 23:23

ForzaInter pisze:1. Jak juz to ktos pisal wylacz Capa.
2. Skoro zarzad prowadzi jak to powiedzialas madra polityke i zatrzymuje Kalu tylko dlatego zeby nie oslabiac Lini pomocy. TO PO JAKA CHOLERE GO ZAWIESZAJA. Jest to wedlug mnie malo Inteligentne posuniecie. A poza tym zawodnik ma prawo grac tam gdzie mu sie spodoba i odpowiada!
Zawieszają bo się źle zachowuje!!!!!!!!!
opuszcza treningi i zgrupowania przed meczami!!!!! i za to ma nauczkę!!


ForzaInter

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 80
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 31 lipca 2003, 12:26

Sylwia pisze:
ForzaInter pisze:Dla mnie to Kalu Uche ma racje. Te <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> z zarzadu wisly nie chcialy go puscic do Ajaksu.

Z JAKIEJ RACJI NAZYWASZ LUDZI Z ZARZĄDKU <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>!???!.
DO ZARZĄDU NIE MOŻE TRAFIĆ <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>!!!! TYLKO KTOŚ KTO SIĘ NA TYM ZNA!!!! I PROWADZI ROZSĄDNĄŁ POLITYKĘ!!!!!!!! BOGUSŁAW CUPIAŁ JEST PRZEDSIĘBIORCĄ I OTACZA SIĘ FACHOWCAMI!!!!I JEŻELI WIDZI ŻE TAKA DECYZA MOŻE MU PRZYNIEŚĆ KORZYŚCI TO ZA WSZELKĄ CENĘ TAK ZROBI!!!!!!!
ZARZĄD W TYM WYPADKU PROWADZI MĄDRĄ POLITYKĘ !!!!!!!
WIADOMO ŻE KAŻDY KLUB CHCE WYPAŚĆ W TYCH ROZGRYWKACH JAK NAJLEPIEJ!!!! A ŻE UCHE DO TEJ PORY DOBRZE GRAŁ!!! ZARZĄD POSTANOWIŁ GO ZATRZYMAĆ BO NA KILKA DNI PRZED MECZAMI DO LM NIE ZNAJDZIE SIĘ ZAWODNIKA KTÓRY ZGRA SIĘ Z ZESPOŁEM , ZAAKLIMATYZUJE SIĘ W KRAJU(EWENTUALNIE JAKBY BYŁ ZZA GRANICY) A PO ZA TYM OKRES TRANSFERÓW POMAŁU SIĘ KOŃCZY !!!! A WIĘKSZOŚĆ DOBRYCH ZAWODNIKÓW MA PRZEDŁUŻONE KONTRAKTY ALBO TRAFIŁO DO INNYCH ZESPOŁÓW!!!!!!!
1. Rzeczywiscie smiszny ten tekst z tymi <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Jak to nie moze trafic <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>??? Pewnie, ze moze!! Powiem wiecej jest ich tam kilku.
2. Piszesz, ze chcieli go zatrzymac bo dobrze gral i nie znajda nowego zawodnika przed meczami itd. Ale zauwaz:SKORO GO ZAWIESILI TO WYSZLO IM TO TAK JAKBY GO SPRZEDALI, BO I TAK NIE GRAL. I gowno im z tego wyszlo.


Forza Ragazzi Fateci Sogniare
Inter Campeone
Obrazek
JUVEJAH90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2003
Posty: 121
Rejestracja: 23 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 lipca 2003, 19:55

Hmmmm.......Uwazam iż działacze Wisły postąpili bardzo kontrowersjnie,ale w sumie wg. mnie mają rację bo Uche trochę za bardzo gwiazdą się poczuł.W takich sytuacjach trzeba postępować radykalnie, niech za przykład posłurzy trener Irlandii na ostatnich MŚ, wyrzucił, największą gwiazdę Keana a i tak Irlandia świetnie radziła sobie bez gracza MU.Czasami aby poprawić atmosfere w drużynie trzeba karać największych.

P.S-Sylwio nie używaj więcej słowa <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, czarni ludzie to tacy sami ludzie!!!!!!STOP Z RASIZMEM!!!!!!


Czy jestem prawdziwym kibicem? Trudne pytanie...Myślę że niedokońca:(
ODPOWIEDZ