Wisła - Omonia 5-2 !!!! Spokojnie przed rewanżem !!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 20:49

No to chyba mozna powiedziec ze Wisła (pewne z Anderlachtem) zagra w 3. rundzie kw. LM. A potem....jak ich przejdzie......trzeba trzymac kciuki zeby trafiła do grupy z Juve !!!!!!!

a co do meczu....wynik mówi sam za siebie, dobra gra do 75 minuty (było juz 5-0) , potem dali luzu,.....a bramki dla Omonii padły po karnych, chociaż w końcówke miali jeszcze dwie poprzeczki, jednak szczęście sprzyja lepszym....FORZA WISŁA :D !!!! :D

ps. bardzo dobra oprawa meczu, widac ze tvp sie przyłożyła....


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 20:53

No nieźle. Ale w końcówce schrzanili. Jak tak można grać. Z Anderlechtem będzie ciężkoooooo. Ale za to super gole. Piękne.


srali muszki będzie wiosna
BianconeriFan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 340
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 20:57

Moje gratulacje - meczu nie oglądałem, ale o wynik się bałem.... :-D :D :-D


Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 21:33

[quote="BIGGI"]No to chyba mozna powiedziec ze Wisła (pewne z Anderlachtem) zagra w 3. rundzie kw. LM. A potem....jak ich przejdzie......trzeba trzymac kciuki zeby trafiła do grupy z Juve !!!!


NA PEWNO ZAGRA W 3 RUNDZIE KW.!!!!!!!!!!! MIEJMY NADZIEJĘ ŻE PRZEJDZIE DO FAZY GRUPOWEJ!!!!!!!!! ALE CO DO TEGO ŻEBY TRAFIŁA NA JUVE LEPIEJ NIE!!!!! Z JEDNEJ STRONY DOBRZE BO ZAWODNICY JUVE GOŚCILIBY W POLSCE A Z DRUGIEJ ŹLE PONIEWAŻ JUVE NA PEWNO WYGRAŁOBY Z WISŁĄ!!!! A WTEDY AWANS DO KOLEJNYCH ETAPÓW MÓGŁBY BYĆ BARDZO CIĘŻKI!!!!!!!! ALBO JUVE POZBAWIŁOBY NAS GO!!!!!!! PO CO JUVE MIAŁOBY MIEĆ ANTYFANÓW W POLSCE Z TEGO POWODU!!!!!!!


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 21:37

Sylwia pisze:
BIGGI pisze:No to chyba mozna powiedziec ze Wisła (pewne z Anderlachtem) zagra w 3. rundzie kw. LM. A potem....jak ich przejdzie......trzeba trzymac kciuki zeby trafiła do grupy z Juve !!!!


NA PEWNO ZAGRA W 3 RUNDZIE KW.!!!!!!!!!!! MIEJMY NADZIEJĘ ŻE PRZEJDZIE DO FAZY GRUPOWEJ!!!!!!!!! ALE CO DO TEGO ŻEBY TRAFIŁA NA JUVE LEPIEJ NIE!!!!! Z JEDNEJ STRONY DOBRZE BO ZAWODNICY JUVE GOŚCILIBY W POLSCE A Z DRUGIEJ ŹLE PONIEWAŻ JUVE NA PEWNO WYGRAŁOBY Z WISŁĄ!!!! A WTEDY AWANS DO KOLEJNYCH ETAPÓW MÓGŁBY BYĆ BARDZO CIĘŻKI!!!!!!!! ALBO JUVE POZBAWIŁOBY NAS GO!!!!!!! PO CO JUVE MIAŁOBY MIEĆ ANTYFANÓW W POLSCE Z TEGO POWODU!!!!!!!
1. wyłącz caps lock

2. ja chce Juve w Polsce nawet kosztem odpadnięcie Wisły


Kobe

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lipca 2003
Posty: 31
Rejestracja: 27 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 21:40

brawo Wisełka!


tak kocham Juve Ze cały świat jest dla mnie biało-czarny FORZA BIANCONERI
Kobe

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lipca 2003
Posty: 31
Rejestracja: 27 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 21:42

Brawo Wisełka


tak kocham Juve Ze cały świat jest dla mnie biało-czarny FORZA BIANCONERI
Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 21:52

Wisła zagrała słabo a Omonia jeszcze gorzej z taką gra będzie ciężko z Anderlechtem Henio jeszcze musi dużo popracować z drużyną i ciekawe co dalej z Uche


Zawsze Wierni ! ! !
ForzaInter

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 80
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 22:08

Powiem wam tak! Nioe jestem takim kolesiem jak Kibice Poloni*, ale bylem obojetnie nastawiony co do tego meczu. Wisialo mi czy wygra Wisla czy Omonia. Tak bedzie do konca swietnosci Wisly w Lidze Mistrzow.
Jezeliby juz miala dojsc do fazy grupowej to powiem, ze bedzie najlepiej jak trafi do grupy z Interem (wtedy oczywiscie bede kibicowal Interowi) i pojade se na meczyk huhu ^_^.


Forza Ragazzi Fateci Sogniare
Inter Campeone
Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 22:08

BIGGI pisze: 2. ja chce Juve w Polsce nawet kosztem odpadnięcie Wisły
Pięknie o ujołeś Biggi, naprawdę.
A co do meczu. Bardzo widoczny brak kluczowych zawodników. Trochę niecelnych podać. No potem to jakoś nabrało kolorów. Piękne gole, ta gra jakoś zaczeła sie układać a piłka sluchała sie Wiślaków. Po 5-0 juzodpuścili i stracili 2 głupie gole po rzutach karnych :? I jeszcze machnięcie Pikutowskiego...żenada :? Ale sprawa awansu juzna 99% wyjaśniona.


Obrazek
Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 maja 2003
Posty: 75
Rejestracja: 19 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 22:14

Z tego meczu jest bardzo trudno wyciagnac jakies wnioski. Ostatni kwadrans w wykonaniu Wisly byl tragiczny... do tego nie mozna dopuszczac. Co sie stalo?... naprawde trzeba sie nad tym zastanowic. A tak to przez cale spotkanie Wisla kontrolowa przebieg gry. Swietne akcje, kapitalnie gral Żurawski. Mysle, ze Wisla nie odczuje tak duzo jakby sie moglo wydawac po odejsciu Kuźby. Bo oto Frankowski pokazal sie z dobrej strony a Żurawski caly czas sie rozwija... naprawde trafil sie nam niesamowity talent. Podobala mi sie gra Wisly w ataku, ale prawda jest, ze na sporo pozwalali im goscie z Cypru. Za to nie mam zdania o obronie Wisly... nie miala za duzo pracy. W koncowce troche swirowal Piekutowski... trudno mi zrozumiec dlaczego Wisla nie uczy sie na bledach i robi z siebie druga Barcelone pozostawiajac na bramce jakiegos ślimaka. Pojecie przechodzi, ze w tak profesjonalnym klubie majacym aspiracje na LM gra taki bramkarz... nie dosc, ze wyglada jak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> to i jeszcze nie blyszczy umiejetnosciami. Brasilia ma niby zastapic Kosowskiego... sa plusy i minusy tego. Kosowski mial jak pamietamy przeblyski geniuszu... kapitalny gracz... ale czasami gral jak idiota... strzela bezsensu... bardzo kontrowersyjny styl gry. Brasilia to taki bardziej uporzadkowany gracz.... moze nie potrafi tak wrzucac, ale posiadaa znakomite wyszkolenie techniczne i jezeli wejdzie w gre i zespol... nie bedzie zle. Za to zmartwiony jestem tym, ze zabraknie Uche. To byl gracz, ktory wywarl na mnie najwieksze wrazenie w ubieglym sezonie. Nie rozumiem calej tej sytuacji... przydalby sie okropnie... no coz... moze poradzimy sobie i bez niego. Mecz ogolnie mi sie podobal. Awans jest w zasiegu reki.


Rap, Maria, Przyjazn, Sex, JuVe ;)
ForzaInter

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 80
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 22:37

Sorry zapomnialem to napisac!!

*Kibicem Polonii - moze widzieliscie taki wywiad z paroma (lekko mowiac: malomozgami) z POloni w TVN24. To bylo przed meczem Wislyz bodajze Lazio. Powiedzieli miej wiecej cos takiego (ton mieli taki jak idioci):
My.....Jako kibice Polonii.......Nienawidzimy z calego serca wisly.......Dlatego zyczymy im przegranej!


Forza Ragazzi Fateci Sogniare
Inter Campeone
Obrazek
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 22:46

Z Omonia jakoś jeszcze przejdzie ale z Anderlechtem to już będzie Baaaardzo ciężko..... z taką grą to wiecie co?
Brak porządnego obrońcy widać brak Głowackiego......
Dwie bramki z karnych to większy wstyd niż gdyby Omonia strzeliła z akcji..... to świadczy że Wiślacy nie umieli sobie poradzić w obronir i byli zmuszeni do nieczystych zagrań


non mollare mai
Hotbe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2003
Posty: 119
Rejestracja: 14 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 23:01

A ja mogę założyć się z każdym o browca, że Wisła zagra w następnej rundzie z Rapidem a nie Anderlechtem! Mimo bezbramkowego remisu w Bukareszcie. Kto chętny?


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 23:09

Jotbe pisze:A ja mogę założyć się z każdym o browca, że Wisła zagra w następnej rundzie z Rapidem a nie Anderlechtem! Mimo bezbramkowego remisu w Bukareszcie. Kto chętny?
Wiesz, również wydaje mi ise, że Rapid sprawi mała niespodziankę i to on awansuje...


Obrazek
ODPOWIEDZ