Wszystko o AS Bari

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 15:27

Beniaminek nieźle sobie radzi chyba jednak, 3 mecze 3 remisy. Stara prawda piłkarska głosi, że trzeba mieć tyle pkt ile jest meczów żeby się utrzymać, nie spotkałem się jeszcze z sytuacją, żeby to się nie sprawdziło. No i aktualnie prowadzą 2-0 z Atalantą, jak utrzymają to do końca to całkiem nieźle.
Dlaczego Iaqo ani razu od początku sezonu nie znalazł się na ławce? To w Juve by chociaż ławkę miał czasami i pewnie by ugrał trochę w pucharze. Jakaś kontuzja?


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 15:54

Możliwe dlatego że nie trenował z drużyną przez cały okres przygotowawczy, to chyba jedyne wytłumaczenie bo nie jestem w stanie pojąć dlaczego nie dostał nawet 10 minut szans. A jest dzisiaj w kadrze meczowej? Prowadzą 3:0 do przerwy więc mecz mają praktycznie wygrany, bo nie wierzę że przy dyspozycji Atalanty i ambicji Bari mógł się zmienić, to może by go wpuścił.


piotrinho1234...

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 480
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 16:00

Vincitore pisze:Możliwe dlatego że nie trenował z drużyną przez cały okres przygotowawczy, to chyba jedyne wytłumaczenie bo nie jestem w stanie pojąć dlaczego nie dostał nawet 10 minut szans. A jest dzisiaj w kadrze meczowej? Prowadzą 3:0 do przerwy więc mecz mają praktycznie wygrany, bo nie wierzę że przy dyspozycji Atalanty i ambicji Bari mógł się zmienić, to może by go wpuścił.
Nie przypominam sobie by Yago był powoływany do kadry na wcześniejsze mecze,a i z Atalantą nie ma go w składzie.


Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 16:04

Z tego co wie, to Yago ostatnio rozgrywa mecze w Primaverze Bari :lol:


bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 16:06

Vincitore pisze:Możliwe dlatego że nie trenował z drużyną przez cały okres przygotowawczy, to chyba jedyne wytłumaczenie bo nie jestem w stanie pojąć dlaczego nie dostał nawet 10 minut szans.
Rozgrywki Serie A zaczęły się prawie miesiąc temu, także chyba nie masz racji.
A jest dzisiaj w kadrze meczowej? Prowadzą 3:0 do przerwy więc mecz mają praktycznie wygrany, bo nie wierzę że przy dyspozycji Atalanty i ambicji Bari mógł się zmienić, to może by go wpuścił.
Nie ma go, ławę grzeje nasza była gwiazda Almiron :lol:

Co do samego Bari to faktycznie radzi sobie nadzwyczaj dobrze, dziś raczej pewne 3 punkty, a do tego remisy w meczach wyjazdowych z Interem i Palermo robią wrażenie.


Obrazek
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 16:10

Macie rację, Bari radzi sobie nadzwyczaj dobrze, ale to chyba tylko kwestia czasu, bo nie ma takiego potencjału kadrowego jak w zeszłym sezonie rewelacja - Genoa. Szkoda, że Yago nie gra, chociaż powinien siedzieć na ławce zamiast Almirona.


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 18 października 2009, 19:08

Bari ogrywa Chievo 2:1, Iago jak zwykle nie ma na ławce, Almiron gra od pierwszej minuty i.. strzela bramkę.


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 18 października 2009, 20:52

Bobek1991 pisze:Almiron gra od pierwszej minuty i.. strzela bramkę.
I jaką ładną z łysiny ;). Co do Bari to naprawdę nieźle im idzie o ile mnie pamięć nei myli to mają 8 miejsce w lidze <szok>


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 18 października 2009, 20:56

FalsoVero pisze:
Bobek1991 pisze:Almiron gra od pierwszej minuty i.. strzela bramkę.
I jaką ładną z łysiny ;). Co do Bari to naprawdę nieźle im idzie o ile mnie pamięć nei myli to mają 8 miejsce w lidze <szok>
Lada chwila nas przeskocza.


ODPOWIEDZ