Sezon 2009/2010

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Choperini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2008
Posty: 259
Rejestracja: 16 maja 2008

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2010, 14:08

Widzę, że "obczyzna" przejęła ten temat :P

Powiem przekornie - pamiętajcie sezon się jeszcze nie skończył i wszystko jest możliwe... trzeba wierzyć... :lol:

Nawet jak nie wierzę w to, co piszę, to wierzę w Juventus :P


"Run Hassan. Run! ;)"
Pontius21

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2008
Posty: 156
Rejestracja: 24 listopada 2008

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2010, 15:50

Luker pisze: Sam twierdzilem, ze Juve ma mocniejszy sklad na papierze od Milanu, oraz, ze Milan wedlug mnie bedzie o jeden krok za pierwsza czworka.
O ile to jest w tej chwili malo popularna opinia, to jej nie zmieniam.
odważnie
Luker pisze: Gracie w tym momencie bardzo dobrze, ale wedlug mnie taka gra sie do konca sezonu nie utrzyma.
Pewnie , że nie. To byłoby zbyt piękne. Mało możliwe że nie zaczną nas dopadać kontuzje i zmęczenie. Pytanie jest , ile będzie kontuzji i jak duże będzie zmęczenie - to zadecyduje czy Ty i inni podzielający twoje zdanie się ośmieszą , czy nie.
Luker pisze: Nie zapominajmy rowniez, ze dopiero to byl poczatek waszego "maratonu" styczniowego. Juve na chwile dzisiejsza, wszyscy wiedza w jakiej sa formie, wiec zwyciestwo nad nimi takim stosunkiem bramkowym, nie uznawalbym za cos nadzwyczajnego (zwlaszcza, ze bramki padaly tylko po stalych ragmentach).
rozumiem , że za nic nadzwyczajnego uznajesz też 4-0 z nieporadnym zarodkiem LeoMilanu z chorym psychicznie Rino w składzie ? :prochno:
Luker pisze: Mecze z Fiora i Interem beda znacznie trudniejszymi testami.
wiadomo , że z Interem będzie bardzo ciężko ale Fiorentina rozegrała w tym sezonie tyle samo meczów przy gorszej kadrze więc ich aż tak się nie obawiam.


L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2010, 17:28

Pontius21 pisze: odważnie
Przede wszystkim szczerze.
Pewnie , że nie. To byłoby zbyt piękne. Mało możliwe że nie zaczną nas dopadać kontuzje i zmęczenie. Pytanie jest , ile będzie kontuzji i jak duże będzie zmęczenie - to zadecyduje czy Ty i inni podzielający twoje zdanie się ośmieszą , czy nie.
Osmieszac sie moze ktos kto napisze:

Milan max 6 miejsce. I koniec.

Ja troche rozwinalem swoje zdanie, i sam po czescie mnie zrozumiales, wiec raczej nie powiedzialbym ze gdyby sie okazalo, ze Milan bedzie pod koniec sezonu na drugim miejscu to sie osmiesze.
rozumiem , że za nic nadzwyczajnego uznajesz też 4-0 z nieporadnym zarodkiem LeoMilanu z chorym psychicznie Rino w składzie ? :prochno:
Za nadzwyczajne? Nie, chociaz bardzo satysfakcjonujace ;p

Podobnie bym powiedzial gdybym byl na waszym miejscu w tym momencie.

To, ze to byl zarodek Milanu sie zgadza. Ale rownoczesnie zapomniales, ze mielismy 5 nowych zawodnikow w skladzie, ktorzy dopiero do Interu zawitali. I nie mowimy tu o pilkarzach kadry, ale pierwszej 11'ki. Wiec o ile Milan mozna tlumaczyc, to i Inter nie gral na pelni swoich mozliwosci.

Inna sprawa jest, ze w tej chwili zdziwilbym sie gdybysmy wygrali zblizonym bilansem bramkowym poniewaz gracie znacznie lepiej niz na poczatku sezonu, a my standardowo (jak to w styczniu) mamy lekka zadyszke. Dlatego moim typem jest nasze zwyciestwo jedna bramka do przodu.
wiadomo , że z Interem będzie bardzo ciężko ale Fiorentina rozegrała w tym sezonie tyle samo meczów przy gorszej kadrze więc ich aż tak się nie obawiam.
Ok, ale akurat na tym sie nie skupialem.

Fakt jest, ze Fiora jest w niezlej formie, znacznie lepszej od Juve, czynia niezle zakupy w tej chwili i moim zdaniem o wiele trudniejsza bedziecie mieli z nimi przeprawe niz ostatnio z Juve.


Obrazek
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2010, 22:42

Poszczęściło się nam dziś...Palermo porażka Napoli remis..jest szansa przeszkoczyć pierwszych i zbliżyć sie do 4 miejsca na 2 pkt :pray:


Don Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2006
Posty: 261
Rejestracja: 06 marca 2006

Nieprzeczytany post 19 marca 2010, 09:14



Forza Juve!
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2010, 17:07

Z wyników które nas interesują:

* Sampdoria - Milan 2:1 (Cassano 54' (k), Pazzini 90' - Borriello 20')
* Bari - Napoli 1:2 (Almiron 63' - Lavezzi 28' 57')
* Cagliari - Palermo 2:2 (Cossu 28' Jeda 87' - Miccoli 88' Hernandez 94')

Tabela:
4. Sampdoria 57
5.Palermo 55
6.Napoli 52
7.Juventus 51

Mecze do końca:

Sampdoria: Roma (A), Livorno (H), Palermo (A), Napoli (H)
Palermo: Milan (H), Siena (A), Sampdoria (H), Atalanta (A)
Napoli: Cagliari (H), Chievo (A), Atalanta (H), Sampdoria (A)
Juventus: Bari (H), Catania (A), Parma (H), Milan (A)

Nie wierzę już chyba w Ligę Mistrzów i coraz ciężej mi uwierzyć w Ligę Europy, ale zakładając wersję Hiperultratotalmega optymistyczną:

Sampa: Roma (L), Livorno (W), Palermo (L), Napoli (X) = 4 pkt
Palermo: Milan (L), Siena (X), Sampdoria (W), Atalanta (W) = 7 pkt
Napoli: Cagliari (W), Chievo (X), Atalanta (W), Sampdoria (X) = 8 pkt
Juventus Bari (W), Catania (W), Parma (W), Milan (W) = 12 pkt

Wtedy:
4.Juventus 63
5.Palermo 62
6.Sampdoria 61
7.Napoli 60

Niestety, nierealne :prochno:, musiałby być masakryczny fuks i cudowne odrodzenie naszego zespołu na które się nie zebraliśmy przez cały sezon i teraz nagle się zbierzemy ;) ? Kluczowym momentem tego sezonu były dla mnie dwie porażki pod rząd z Sampdorią i Napoli. Gdybyśmy tam ugrali chociaż te głupie remisy, sytuacja byłaby bardziej kolorowa.


Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2010, 17:13

Nie no do LE chyba też 7 miejsce się dostaje czyli tu chyba damy radę bo Fiora i Genoa to chyba nas nie wyprzedzą? Też nie grają za dobrze :P

LM... no jeszcze jest szansa, Sampa ma dużą przewagę ale trudny terminarz a z nimi jako jedynymi mamy korzystne mecze bezpośrednie więc wystarczy że się z nimi zrównamy. Liczę na Milan, oby wygrał na Sycylii, choć będzie ciężko.
Dla mnie cichy faworyt wyścigu o LM to Napoli :roll:

Emocje będą do ostatniej kolejki!

Forza Juve!


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2010, 17:15

Coldsoul pisze:Nie no do LE chyba też 7 miejsce się dostaje czyli tu chyba damy radę bo Fiora i Genoa to chyba nas nie wyprzedzą? Też nie grają za dobrze :P
Do Ligi Europejskiej awansują drużyny z miejsc 5 i 6, więc nie jest ciekawie jednym słowem :)


matti26209

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 stycznia 2006
Posty: 50
Rejestracja: 01 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2010, 17:15

ale jeśli Puchar Włoch wygra Roma lub Inter to wydaje mi się, że z 7 miejsca też da rade się zakwalifikować do LE :)


Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2010, 17:18

Właśnie, 7 miejsce awansuje, bo PW wygrają Roma lub Inter :)

No choć teraz widzę że niby Udinese ma jakieś szanse, bo nie było rewanżu. No ale 1 mecz wygrała Roma 2-0 więc raczej to utrzyma.
Ostatnio zmieniony 18 kwietnia 2010, 17:20 przez Coldsoul, łącznie zmieniany 1 raz.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2010, 17:20

No cóż, co miało się stać to się praktycznie stało, wiele już przeżyłem z Juventusem chwil, raz były to szczęśliwe, a raz smutne. Teraz kolejny sezon czeka nas bez ligi mistrzów. Mam ogromny żal, że nie będzie mi dane oglądać naszych w najlepszych rozgrywkach europejskich :angry:
Ale jak to się mówi, jak się naważyło piwa, trzeba je teraz wypić i wcale nie współczuję wszystkim zawodnikom. Przez większość sezonu dają ciała i po sezonie liczę, że większość opuści Juventus, razem z nimi bla-blanki i seki.
Teraz trzeba zbudować zespół od podstaw na przyszłoroczne scudetto.

Kolejny sezon stracony.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2010, 17:26

chlopie, nie dramatyzuj; maja jeszcze na rozkladowce Rome, Palermo i Napoli


calma calma
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2010, 17:30

Pluto pisze:chlopie, nie dramatyzuj; maja jeszcze na rozkladowce Rome, Palermo i Napoli
Jeżeli chodzi o mnie, to nie dramatyzuję tylko wiem na co stać naszych. Co z tego, że Sampdoria ma trudnych rywali, jak znając życie Juventus z taką grą znów puści klocka ?


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2010, 18:25

jeśli juve marzy o grze w LM musi zdobyć 12 pkt co i tak nie gwrantuje gry LM...
Ja osobiście już nie wierze w LM jestem pogodzony z tym...

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło w juve będzie rewolucja wróci Lucek(jeśli zostanie oczyszczony) i wszystko zaczniemy od nowa...

FORZA JUVE!!!


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2010, 18:31

No to już po Lidze Mistrzów... Nawet jak zdobędziemy 12pkt to i tak to nic nam nie da. Po pierwsze to na bank nie ugramy kompletu.
Pozostaje bronić miejsca premiowanego w Lidze Europejskiej.

Wstyd nie sezon!


ODPOWIEDZ