Ekstraklasa 2009/2010

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto zdobędzie tytuł Mistrza Polski?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 20 maja 2010, 12:43

Nevermind pisze:
steru pisze:
Nevermind pisze:Do miecza!
Widzew wraca do Ekstraklasy.
Nie na długo :whistle:

P.S. Takie teksty to do koleżanki z Twojego avatara.

Pozdrawiam i buziakuje :*
Jestem pewny, że Widzew w następnym sezonie zajmie miejsce w pierwszej piątce. Dziękuje, dobranoc
A ja jestem pewny ze Ficef bedzie miszczem!!!111 Ba, zagra w Czempions Lig.

Kto ma takie samo zdanie, wpisywac miasta wpisywać wioski!!11
Nevermind pisze:Do miecza.
Chlopak cie nauczył tak mowić? :prochno:


Obrazek
Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 maja 2010, 13:45

Widzew i 5 piątka? Zarty sobie chyba robisz.

Taki skład jest dobry na 1 lige, a nie na ekstraklase. Musza sie solidnie wzmocnic jezeli marza o takiej pozycji.

Moim zdaniem nikt solidny do Widzewa nie przejdzie - po za zrzutami z 1 czwórki, Szala itp.
Widzew narazie musi przetrwac w Ekstraklasie, mieć solidną podstawe, zeby zachęcić pilkarzy do transferu. Za rok jak najbardziej możliwe, teraz? Zdecydowanie nie!!

Jest ktos w stanie powiedzieć co się dzieje z Fabiniakiem? Z tego co mi się wydaje jest 3 ? bramkarzem, a zapowiadał się na solidnego łapacza. Troche małpował styl Casillasa - czyli robinsonady i rzucanie sie do piłki, którą można spokojnie złapać tego nie czyniąć. Jednak sprawiał dobre wrażenie.

@edit - No i jest coś na rzeczy z Głowackim, z tego co pisza pismaki Trabzon usilnie o niego zabiega. Oby nie skończył jak Szymek.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 20 maja 2010, 15:40

Jeden z pierwszych transferów - Onyszko w Polonii Warszawa. To chyba jasny sygnał dla Przyrowskiego, że Wojciechowskiemu się skończyła cierpliowść. Nie raz publicznie mówił o nim w nienajlepszym tonie.

No to czekamy na kolejne transfery. Najbardziej interesuje mnie co się stanie z Bełchatowem. Przecież tam większość podstawowych piłkarzy lada dzień zostanie bez kontraktu. Tosik już odszedł do Polonii. Aktywna ta Polonia od samego początku na rynku transferowym.


Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 maja 2010, 16:05

steru pisze:Jeden z pierwszych transferów - Onyszko w Polonii Warszawa. To chyba jasny sygnał dla Przyrowskiego, że Wojciechowskiemu się skończyła cierpliowść. Nie raz publicznie mówił o nim w nienajlepszym tonie.

No to czekamy na kolejne transfery. Najbardziej interesuje mnie co się stanie z Bełchatowem. Przecież tam większość podstawowych piłkarzy lada dzień zostanie bez kontraktu. Tosik już odszedł do Polonii. Aktywna ta Polonia od samego początku na rynku transferowym.
Nie wiem jak Wisła mogła puścić tak solidnego bramkarza:/ Z drugiej strony Wojciechowski musiał sypnąć groszem.

Bełchatów - tak jak Amica, Groclin, za małe miasta na duże kluby, a za dużo kasy się tam wpompowuje. Choć kapitan - w tym przypadku Ulatowski jak najszybciej sie powinien stamtąd ulotnić. Skoro juz połowe podstawowej 11 ma rozgrabionej - tak to można nazwać. Lada chwila odejdą Nowak, Gol, Cetnarski, Pietrasiak (też podobno Polonia), Rachwał. Zostanie młodzież która bedzie ambitna i szybko przejdzie do lepszych klubów no i piłkarscy emeryci.

Skończyła sie kasa skończy i klub tak niestety przewiduje.


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 20 maja 2010, 16:10

it doesn't matter
Po Twoim poście zrozumiałem, że cierpisz na poważnie schorzenia nerwowe. Mówiąc prościej... nie jesteś mądrą osobą.


Co do wzmocnień Widzewa. Nie bójcie się o to :wink: , Widzew będzie silny. Trochę nie rozumiem stwierdzenia, że Widzew nie będzie miał szans na pierwszą piątkę. Już teraz jesteśmy silni, a zapowiadają się bardzo solidne transfery. Dla porównania Ruch tylko i wyłącznie się osłabi, w Bełchatowie będzie licytacja zawodników, Zagłębie pozbędzie się Micanskiego.

Także, no... do miecza!

[/b]


Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 maja 2010, 16:17

Nevermind pisze:it doesn't matter
Po Twoim poście zrozumiałem, że cierpisz na poważnie schorzenia nerwowe. Mówiąc prościej... nie jesteś mądrą osobą.


Co do wzmocnień Widzewa. Nie bójcie się o to :wink: , Widzew będzie silny. Trochę nie rozumiem stwierdzenia, że Widzew nie będzie miał szans na pierwszą piątkę. Już teraz jesteśmy silni, a zapowiadają się bardzo solidne transfery. Dla porównania Ruch tylko i wyłącznie się osłabi, w Bełchatowie będzie licytacja zawodników, Zagłębie pozbędzie się Micanskiego.

Także, no... do miecza!

[/b]
Powiedz więc kto ma wzmocnić Widzew?
Jak narazie kadrowo wygląda lepiej - Lech, Wisła, Legia, Jagiellonia, nawet Zaglębie i Lechia. Nie wiem skąd u Ciebie ten hura optymizm.

Kazdy moze powiedziec nie bójcie sie o transfery itp. Śląsk tez ma kase i może kupować, tak samo Arka, z resztą połowa ligi wygląda lepiej kadrowo? Więc ? Fakty kolego.

Ja jako postronna osoba, stwierdzam obietywną opinię, za to Ty jestes fanem Widzewa, więc cięzko zebyś myslał inaczej, ale wiecej obiektywizmu i prawdy, a nie tylko domysłów i marzeń.

@Edit - z Twojego postu wynika również, że Zagłębie to tylko Ilian. Nie wiem skąd takie domysły. Pawłowski, Traore, Stasiak, jak narazie MArtins Ekwueme, Costa, ISAILOVIC (jak dla mnie najaśniejsza postać miedziowych), Błąd, Kędziora, Bartczak. To nie jest drużyna z przypadku, ale dobrze poukładana solidna ekipa.


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 20 maja 2010, 16:27

Fakty? Będą dopiero po oficjalnej prezentacji zawodnika. Po co bawić się w spekulacje?


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 20 maja 2010, 16:36

Nevermind pisze: Po Twoim poście zrozumiałem, że cierpisz na poważnie schorzenia nerwowe. Mówiąc prościej... nie jesteś mądrą osobą.
Najwyrazniej jednak zle zrozumiałes garbaty nosie :lol:
Ostatnio zmieniony 20 maja 2010, 16:53 przez D-Rose, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 maja 2010, 16:48

Nevermind pisze:Fakty? Będą dopiero po oficjalnej prezentacji zawodnika. Po co bawić się w spekulacje?
No właśnie to robisz!!! Spekulujesz cały czas. Piszesz zdanie zupełnie bez argumentacji.

@Edit - podobno Micański po słowie z Polonią W.

No to Wojciechowski wziął się do roboty. Tosik, Onyszko, Micański, byłoby ciekawie. W koncu zmienił kierunek z Ameryki na Polskę i za to mu chwała. Swoja drogą zamienił stryjek siekierkę na kijek (micański) w 1na1, w rozmowie z Rosłoniem mówił, że jezeli odejdzie to tylko do Trójki LEch - Wisła - Legia albo zagranica, a tu Polonia. Dziwne to troche, ale cóż jezeli dopną transfer, bedzie ciekawie na Konwiktorskiej, czesciej bede odwiedzał:P


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 21 maja 2010, 07:56

No Polonia może mieć pake. Wojciechowski na poważnie bierze się za transfery. Nazwiska które są łączone z Polonią, mają w Polsce sporą wartość. Pytanie czy to wystarczy?

Ciekaw jestem natomiast co zrobi Lech, Legia i Wisła. W Lechu potrzebne są wzmocnienia do walki w Europie. Wisła i Legia muszą niemalże przebudować drużyny od podstaw. Pewnie pojawi się nowa kolonia obcokrajowców w Polsce. Rzekomo są tańsi i lepsi. Tylko znaleźć takiego,

No i jeszcze Żurawski. Jest szansa, że powróci do Ekstraklasy. Przyznam, że chętnie popatrzyłbym na jego wyczyny w naszej lidze. Ale on twierdzi, że Lech i Wisła wchodzą tylko w rachubę. Że Maciek już zaawansowany wiekowo to nie wiadomo czy akurat te zespoły po niego sięgną.


Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 21 maja 2010, 08:52

steru pisze:No Polonia może mieć pake. Wojciechowski na poważnie bierze się za transfery. Nazwiska które są łączone z Polonią, mają w Polsce sporą wartość. Pytanie czy to wystarczy?

Ciekaw jestem natomiast co zrobi Lech, Legia i Wisła. W Lechu potrzebne są wzmocnienia do walki w Europie. Wisła i Legia muszą niemalże przebudować drużyny od podstaw. Pewnie pojawi się nowa kolonia obcokrajowców w Polsce. Rzekomo są tańsi i lepsi. Tylko znaleźć takiego,

No i jeszcze Żurawski. Jest szansa, że powróci do Ekstraklasy. Przyznam, że chętnie popatrzyłbym na jego wyczyny w naszej lidze. Ale on twierdzi, że Lech i Wisła wchodzą tylko w rachubę. Że Maciek już zaawansowany wiekowo to nie wiadomo czy akurat te zespoły po niego sięgną.
Najlepsze jest to że Polonia juz na ten sezon miała niezłą ekipę. Co z tego ze cała drużyna grała przeciętnie. Dopiero pod koniec sezonu rozegrał się Gańcarczyk i Trałka. Swój poziom trzymali tylko Gołębieski i Mierzejewski i do kontuzji Dziewicki.

Najbliższe okienko może być na prawde fajne.
Wisła potrzebuję moim zdaniem delikatnych przetasowań. Koniecznie nowy bramkarz, może prawy pomocnik bo i Kirm i Łobodziński grali dość przeciętnie. Napastnik - sam Brożek nie da rady - Nowak? Prawa pomoc, bo najprawdopodobniej odejdzie Alvarez, a Singlar jak narazie to nie jest godny zastępca. Dużo zależy od transferów. Bo jezeli Wisła kogoś sprzeda straci podwójnie( mam na myśli środek obrony Marcelo-Głowacki).

Lech - Też dużo zależy kogo sprzedadza. Istotna jest decyzja Peszki, bo wtedy siadaja Lechowi totalnie skrzydła. Ale w razie sprzedaży Sławka - Kiełb wydaje mi się dobrym kandydatem. Napastników potrzebują na gwałt. I fajnie byłoby jakby zakontraktowali Sobiecha i własnie Zurawskiego - młodość - doświadczenie. Reszte pozycji do wzmocnien zna tylko trener, to on widzi na jakiej pozycji ma "dziury"

A o Legii to aż strach myślec, wykupią pewnie pół Serbii albo Brazylii i na takich transferach się skończy. Tam do obsadzenia jest prawie każda formacja, ciekawi mnie ta ich rewolucja. Coś czuje ze pozbędą sie Szalgado, Mięciela, Jarzębowskiego i na tym pozostaną. Powinni na stałe dołączyc do 1 składu młodzi - Kosecki no i muszą w koncu wypróbować wiecznie wypożyczanego Korzyma, Jędzrzejczyka - koleś jest na prawde solidnym obrońcą, no i nie zapominajmy o Martinsie Ekwueme. No i bramkarz? Skaba za słaby, Gostomski to jeszcze nie to, ciekawe jak prezentuje sie Ukrainiec MAchnowski.

Bedzie sie działo:P


@Edit - Ulatowski odchodzi Z GKS-u, czyli wyprzedaż w Bełchatowie stanie się faktem.


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 22 maja 2010, 17:43

Czuję, że na wyprzedaży w Bełchatowie skorzysta Widzew.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 maja 2010, 22:25

Pierwsza piątka, Nowaki i inne gwiazdy GKSu w Widzewie. No no. Wyobraźnia Cie ponosi :D


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 25 maja 2010, 13:02

Akurat miałem na myśli Rachwała i Pietrasiaka, którym po sezonie kończą się kontrakty.

Martw się o Wisłę i jej słynne poszukiwania bramkarza "idealnego".


Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 maja 2010, 14:41

Jezeli juz odejda to, do Polonii, gdzie dostana wyższe kontrakty, jezeli nie najwyższe w lidze - przykład Nowaka, któremu W. chce dać 300tys ojro.

Taka prawda, Widzew w porównaniu z $$ Polonii wypada marnie, nie zapominajmy o Legii, Wiśle i Lechu, paru zawodników też jest na liscie tych klubów.

No i ciekawe rzeczy w Krakowie, Leńczyk poleciał, jednym z kandydatów Ulatowski. Może zabierze ze sobą swoją kolonie :P


ODPOWIEDZ