Ekstraklasa 2009/2010

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto zdobędzie tytuł Mistrza Polski?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Ciągnik_Na_Gąsienicach

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2010
Posty: 330
Rejestracja: 17 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2010, 19:39

Nie wiem kto awansuje, ale wlalbym Sandecje. Powiew swiezosci, a nie smrodu znad haldy. Wszyscy byle nie żabskie szczewa. Juz wystarczy sam fakt, iz znosic bedziemy musieli w ekstraklasie pejsatych z Lodzi. Grrr. Mam nadzieje ze tylko przez jeden sezon. Obstawiam do spadku ich - ich oraz Arke/Korone...


Bo żeby wyjść to trzeba wejść, a żeby wejść to trzeba wyjść !
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2010, 20:07

Wole Górnika w Ekstraklasie niż jakas popierdołke bez kibiców z Nowego Sacza :lol: wystarcz juz Amik, Oder, Piastów czy innych Groclinów.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2010, 20:23

2 dróżyny ze śląska spadły do 1 ligi a jedna weszła do ekstraklasy...
bardzo dobrze że górnik zaawansował,sandecja ma skromny stadion mało kibiców za małe wymogi na ekstraklase jak dla mnie oni chyba są beniaminkiem jeśli sie nie myle :whistle:

btw. A trenerem Legii został Maciej Skorża :prochno:


Ciągnik_Na_Gąsienicach

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2010
Posty: 330
Rejestracja: 17 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2010, 00:36

it doesn't matter pisze:Wole Górnika w Ekstraklasie niż jakas popierdołke bez kibiców z Nowego Sacza :lol: wystarcz juz Amik, Oder, Piastów czy innych Groclinów.
Wolnego. Nie jestem Nowosądeczczaninem, ale tam, jest jeden duzy klub. Obok Wronek byl Poznan, obok Odry jest caly Slask, obok Groclinu - Warszawa, Poznan.. dlatego kibice byli podzieleni. W Nowym Saczu wszyscy wspieraja Sandecje, a nieliczni Wisle/Cracovie. I z tego co widzialem frekwencja od 5000-8000, wiec niezle. Lepiej niz Piasty etc, a gorzej niz topowe kluby. Ale i tak lepszy powiew swiezosci. Brak mi w e-klasie Pogoni i GKS Katowice tak szczerze... fajne kluby:)


Bo żeby wyjść to trzeba wejść, a żeby wejść to trzeba wyjść !
Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2010, 00:44

Ciągnik_Na_Gąsienicach pisze:Nie wiem kto awansuje, ale wlalbym Sandecje. Powiew swiezosci, a nie smrodu znad haldy. Wszyscy byle nie żabskie szczewa. Juz wystarczy sam fakt, iz znosic bedziemy musieli w ekstraklasie pejsatych z Lodzi. Grrr. Mam nadzieje ze tylko przez jeden sezon. Obstawiam do spadku ich - ich oraz Arke/Korone...

:lol: :lol: :lol:

tyle komentarza co do Twojej wspaniałej wypowiedzi.


Górnik wraca i bardzo to mnie cieszy, Widzew jakoś zniosę, bo to klub z tradycjami i sporą ilością kibiców a takich drużyn w Ekstraklasie oby jak najwięcej.
Co do Górnika to obawiam się tylko co ze stadionem, podobno jak będzie przebudowywany to tylko 4tys ludzi będzie mogło mecze oglądać, a to jak na nasze możliwości bardzo mało :think:
No nic, przede wszystkim jakieś wzmocnienia są konieczne.


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2010, 14:31

Niedzielan w Koronie... jak sam mówi poszedł tam tylko i wyłącznie dla kasy. A kiedyś twierdził, że kasa się nie liczy, że w Chorzowie ma radość z gry, wspaniałych kibiców, przyszłościową drużynę. Cóż, mentalność polskiego piłkarzyka, który nic nigdy nie osiągnął i nie osiągnie. Ostatnia szansa, by zaistnieć zagrać w pucharach, a on odchodzi do przeciętnej drużyny, by dorobić na nowe Ferrari. Wszystkiego najgorszego dla płaczka.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2010, 23:50

ArtHur pisze:Niedzielan w Koronie... jak sam mówi poszedł tam tylko i wyłącznie dla kasy. A kiedyś twierdził, że kasa się nie liczy, że w Chorzowie ma radość z gry, wspaniałych kibiców, przyszłościową drużynę. Cóż, mentalność polskiego piłkarzyka, który nic nigdy nie osiągnął i nie osiągnie. Ostatnia szansa, by zaistnieć zagrać w pucharach, a on odchodzi do przeciętnej drużyny, by dorobić na nowe Ferrari. Wszystkiego najgorszego dla płaczka.
Boli? Tylko się nie popłacz hanysie jeden. Poczekaj jeszcze aż Sobiech i Sadlok odejdą.

Z jednej stronie dziwie się, że nie chce grać w LE. Z drugiej strony, wszystko byle nie chorzów.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2010, 23:56

Czemu nie Chorzów? Ruch jest lepszą drużyną niż Korona. Dziwny ruch Andrzeja, poleciał na kasę, wolno mu. Ale ambicji nie posiada.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2010, 12:12

paku pisze:Czemu nie Chorzów? Ruch jest lepszą drużyną niż Korona. Dziwny ruch Andrzeja, poleciał na kasę, wolno mu. Ale ambicji nie posiada.
Wtorek miał dosyć problemów finansowych Ruchu. Szkoda Ruchu i jego problemów bo prawdopodobnie przez nie Ruch nie odbuduje swojej renomy i będzie mógł być na dłuższą metę tylko średniakiem. Zimą odszedł niezły Brzyski, teraz Niedzielan. W klubie jest jeszcze kilku świetnych graczy pokroju Sobiecha czy Janoszki, ale obawiam się, że to nie wystarczy do tego by skutecznie znowu bić się podium.

Szkoda Ruchu.


Obrazek
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2010, 12:52

steru pisze:
ArtHur pisze:Niedzielan w Koronie... jak sam mówi poszedł tam tylko i wyłącznie dla kasy. A kiedyś twierdził, że kasa się nie liczy, że w Chorzowie ma radość z gry, wspaniałych kibiców, przyszłościową drużynę. Cóż, mentalność polskiego piłkarzyka, który nic nigdy nie osiągnął i nie osiągnie. Ostatnia szansa, by zaistnieć zagrać w pucharach, a on odchodzi do przeciętnej drużyny, by dorobić na nowe Ferrari. Wszystkiego najgorszego dla płaczka.
Boli? Tylko się nie popłacz hanysie jeden. Poczekaj jeszcze aż Sobiech i Sadlok odejdą.

Z jednej stronie dziwie się, że nie chce grać w LE. Z drugiej strony, wszystko byle nie chorzów.
Pozdro 600 z Breslau.


pilkarzyk888

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 maja 2010
Posty: 54
Rejestracja: 13 maja 2010

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2010, 17:27



Ciągnik_Na_Gąsienicach

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2010
Posty: 330
Rejestracja: 17 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 09 lipca 2010, 16:35

pilkarzyk888 pisze:"Król Artur" wraca do Poznania! http://pilkarskiekomentarze.com/news.php?extend.315.6
Ten "krol" to dziadek ktory przyszedl wycyckac troche kasy na emeryture. Tak jak Zurawski, ale Zurawski przynajmniej ma ciag na bramke, a Wichniar to typowy "snajpa" ktory sie tylko czai pod bramka przeciwnika i czeka na pily... zeby jeszcze mial instynkt jak chociazby Franek. Dla mnie takie transfery to zenada i wciskanie ludziom kitu. Zarobili 8 mln ojro na Lewym i Murawskim, mieli kupic Rudnevsa/Mido/Sobiecha/Rodionowa a kupili dziadzie Wichniara i nędznego Kiełba. Wisla nie lepsza. Sprzedaz Marcelo i Głowackiego, i praktycznie zadne wzmocnienia czy to ataku, pomocy czy przede wszystkim obrony, sugeruja, ze Cupiał chce raczej zarobic, niz cos wygrac. Legia robi najbardziej rozbuchane transfery, i wraca nam (L)egia cudzoziemska... ale to moze byc patent. Vrdoljak, Cabral, Manu czy Mezenga moga nie byc gwiazdami na skale swiatowa, ale przewyzszaja naszych kopaczy o klasę. W koncu granie w mlodziezowce Argentyny, bycie uznanym najlepszym pomocnikiem ligi serbskiej czy granie w Maritimo i strzelanie goli Sportingowi czy Porto jest jakims tam osiagnieciem. Polonia tez sie wzmacnia, jesli kupia w pakiecie Sadloka i Sobiecha, skrzydlowego, oraz Zewlakowa/Rodionowa moga byc mocni. Maja juz Tosika, Pietrasiaka i Nowaka, co wg. mnie jest sporym wzmocnieniem, patrzac na to ze wczesniej grali Mąkami, Nikoliciami czy Skrzyńskimi. A, i jeszcze jest Onyszko, b. dobry bramkarz, lata swietlne przed Przyrowskim. Jesli Wisla nie kupi kogos poza anonimowym dla mnie Buzoną na obronę, nie wzmocnia pomocy (Lobodzinski, Jirsak i wypalony Gargula mnie nie przekonuja) i nie sprowadza 3 wartosciowego napastnika (Boguski to zaden napastnk, a Brozek i Zurawski to malo, bo Wisla gra 2 napastnikami, a w razie kontuzji kogo wystawia?) to predzej Polonia zdobedzie mistrzostwo niz oni. Jedyne co popieram, to zakup bramkarza. Nie znam tego calego Jovanicia ale od Pawelka KAZDY jest lepszy nawet mlody Filip Kurt ktorego nie wykorzystuja, nie wiadomo swoja droga dlaczego.


Bo żeby wyjść to trzeba wejść, a żeby wejść to trzeba wyjść !
pilkarzyk888

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 maja 2010
Posty: 54
Rejestracja: 13 maja 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2010, 15:15

Wywiad z Radosławem Majdanem - piłka jak showbiznes http://pilkarskiekomentarze.com/news.php?extend.355.6


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 11 lipca 2010, 11:46

Dajcie spokój. Ja wiem, że okienko jeszcze zamknięte nie jest, ale niewyobrażalnie skompromitowali się psuedodziałacze Amicolecha i Wisły. Ściągnięcie Wichniarka to ewidentny plan ratunkowy, zachowanie dobrej miny i optymizmu przed dziennikarzami. I w <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, kolejny rok bez LM albo też powinniśmy mówić bez 3 rundy eliminacji, wszak Twór z Poznania będzie miał problemy z Interem.
A Wisła strzeliła sobie już w oba kolana tracąc najlepszych obrońców ligi + Alvareza i Jopa. Przy tym mając pewność, że nikogo lepszego na bank nie sprowadzą. Na plus to jedynie zakontraktowanie bramkarza, po 40178354918541029 próbach. Jednak atak i tak kuleje, bo kto tam jest Żurawski, Brożek, może Boguski, a Małecki to pajac, który powinien wylecieć(jeśli pseudodziałacze posiadają pewne narządy, w co wątpie). Trenerem Henryk. Wielki fachowiec co to przegrał wygrany tytuł i spuścił Górnika z ekstraklasy.
Warto, by pochwalić (L) za transfery. Towarzysze z ajtiaj sypnęli groszem sprowadzając zawodników nawet całkiem nieanonimowych. Tylko Bóg wie czy coś z tego będzie? Na papierze wygląda to super i rozum wskazuje ich jako głównego faworyta. Gdyby wrócił doping na Łazienkowską nie miałbym wątpliwości...
A poza tym mam nadzieję, że Kaźmierczak podpisał już w Schlesien Breslau i to też nieźle wygląda jeśli nowy Argentyńczyk będzie trafiał w prostokąt. W przypadku sprowadzenia jakiegoś jeszcze skrzydłowego, środek pola wygląda byczo: Kaźmierczak, Mila, Sobota(objawienie 2 zwanej 1 ligą), a w ataku Vuk i Diaz. Niestety, na wyżej niż 5-6 miejsce nie liczę. Brakuje czegoś(trenera?) w kochanym WKS-ie, że nie będzie taką rewelacją jak Ruch...


pilkarzyk888

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 maja 2010
Posty: 54
Rejestracja: 13 maja 2010

Nieprzeczytany post 17 lipca 2010, 16:18

Joel Tshibamba w Lechu: Tryumf Pogorzelczyka http://pilkarskiekomentarze.com/news.php?extend.377.6


ODPOWIEDZ