Ekstraklasa 2009/2010

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto zdobędzie tytuł Mistrza Polski?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 października 2009, 12:31

Śląsk-Wisła 1:3.
Wynik powinien być wyższy. Ale nie będziemy dobijać zgody ;)


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 października 2009, 20:13

Paku, byłeś na meczu?
Wisła jest świetna, gdyby nie ta skuteczność, byłby kosmos. My mogliśmy zagrozić jedynie nominalnym obrońcą, Spahiciem.................Swoja drogą gość jest niesamowity, ale niestety nie posiada 10 braci.
I te błędy... osobiście zacząłby karać za frajerstwo i głupotę. Nie powinno to stanowić problemu, gdyż zarząd liczy każdą złotówkę. Na następny mecz z LUBINEM bilety od 30 do 60 zł bez ulg dla MAŁYCH dzieci. Drogie to koncertowe sranie.
I zaczyna mnie drażnić te protest, ale jak mus to mus...
Tutaj doping: 3:29 rzecz jasna najlepsze.


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 04 października 2009, 00:06

Extra!!
Wisła odpływa! Legie załatwia były piłkarz. Dobrze, że na Legie jest za słaby. :angry:
Brawo Grosicki powinien strzelić 4 i Franek jedną po asyście właśnie Grosika. Zasłużone zwycięstwo Jagi.
Grzelak zaś kontuzja

Może Henry posiedziałby na naszej ławce. Teraz byłby dobry czas, bo jest przerwa na reprezentacje. Chyba, że dalej Urban realizuje założony plan to czegoś tu nie rozumiem.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 04 października 2009, 00:15

Nie przesadzaj, Kosmalski sam stwierdzil ze idziemy w dobrym kierunku, takze nie ma co sie martwić na zapas, ja mu wierze. To dopiero poczatek sezonu, jeszcze multum meczów gdzie Legia moze odrobić strate do Wisly.

A co do spotkanie z Jagą, no to wiesz ze tam Legii sie zawsze ciezko gralo, a organizatorzy spotkan zawsze albo za mocno poleją murawe i naszym sie zle gra, albo sedzia nie odgwizdze zadnego karnego, jeszcze duzo druzyn tam straci punkty, szkoda jedynie tego ze Legia bramki nie strzelila chocby jednej bo moze miec to znaczenie pod koniec sezonu, no ale nadrobimy to... ufam im, zoabczysz, w sierpniu bedziemy miec Lige Mistrzów na Łazienkowskiej.


a tak na serio to: Bez kitu, brak słów na to co sie dzieje w tym klubie... :doh:


Obrazek
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 października 2009, 01:25

ArtHur pisze:Paku, byłeś na meczu?
Wisła jest świetna, gdyby nie ta skuteczność, byłby kosmos. My mogliśmy zagrozić jedynie nominalnym obrońcą, Spahiciem.................Swoja drogą gość jest niesamowity, ale niestety nie posiada 10 braci.
I te błędy... osobiście zacząłby karać za frajerstwo i głupotę. Nie powinno to stanowić problemu, gdyż zarząd liczy każdą złotówkę. Na następny mecz z LUBINEM bilety od 30 do 60 zł bez ulg dla MAŁYCH dzieci. Drogie to koncertowe sranie.
I zaczyna mnie drażnić te protest, ale jak mus to mus...
Tutaj doping: 3:29 rzecz jasna najlepsze.
Jasne że byłem :)
Dobre piwo macie :D

Ps. Nasze serca, jedwabista przyśpiewka!


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 18 października 2009, 16:17

Nigdy nie spadnie, hej Legia nigdy nie spadnie :dance: :lol:

Jedynie co mozna bylo w Gliwicach przelknac to kiełba, nie wspominajac o tych niepelnosprawnych gwiazdeczkach :lol: oni na paraolimpiadzie pewnie nie wyszliby z grupy :lol:

LEGIA TO MY!!


Obrazek
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 października 2009, 12:35

VirusT pisze:Jedynie co mozna bylo w Gliwicach przelknac to kiełba,
Piknik :smile:


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 07 listopada 2009, 11:13

Coś tu cicho. Hm... Po szlagierze. Legia za Urbana tylko raz przegrała z Wisła szkoda, że ten najważniejszy mecz. Może gdyby Chiny wtedy ... :think:

A więc do wczorajszego meczu. Ogólnie słaby mecz, obie drużyny pokazały w tym sezonie, że mogą grać lepszą piłkę. Mało składnych akcji, mało rajdów skrzydłami. Można powiedzieć, że skrzydła nie istniały, dużo gry w środku, dużo kopaniny. Na pewno najlepszymi zawodnikami w tym meczu byli środkowi obrońcy Astiz, Choto i Marcelo szkoda, że żaden z nich nie jest Polakiem na pewno przydali by się Smudzie.

Może teraz o najsłabszych na boisku: Gwiazdor Małecki :rotfl: , który miał problemy z przyjęciem piłki, Jop który o niemal nie zaliczył bramki na swoje konto. Z Legii na minus Chiny on takie prezenty musi wykorzystywać nie wiem co on robił na boisku do końca meczu mając na ławce Palucha. Rybus też grywał lepiej.

Na pewno zwycięstwo w takim meczy bardzo cieszy, ale zgodzę się z Urbanem nie ma się czym podniecać.

1. Wisła Kraków wygrana
.
3. Ruch Chorzów wygrana
4. Lech Poznań wygrana
5. GKS Bełchatów jeszcze nie grali
6. Polonia Bytom wygrana
.
.
.
13. Jagiellonia Białystok przegrana
14. Polonia Warszawa jeszcze nie grali
15. Odra Wodzisław przegrana
16. Cracovia Kraków remis
:think:


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 listopada 2009, 13:59

Nihil novi. Legia wygrywa z Wisłą. Tak pewnie będzie też na wiosnę, więc zapewne Wisła zostanie mistrzem. Ta prawidłowość spełnia się od kilku sezonów.


Obrazek
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 07 listopada 2009, 19:35

Już po raz kolejny Legia wygrywa pojedynek z Wisłą. A na początku sezonu mogłoby się wydawać, że to będzie nudny sezon zdominowany przez Wisłę Kraków, która od pierwszej kolejki zaczęła wszytko wygrywać. Co do samego meczu, to rzeczywiście poziom nie był zbyt wysoki, ba , był niski, ale kiedyś ktoś powiedział: "Jaki hit, taka liga", no czy coś takiego :p


Elohi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 372
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2009, 20:23

oliver pisze: Na pewno najlepszymi zawodnikami w tym meczu byli środkowi obrońcy Astiz, Choto i Marcelo szkoda, że żaden z nich nie jest Polakiem na pewno przydali by się Smudzie.
Chwalony przez Ciebie Marcelo zawalił bramkę i został totalnie wyeleminowany przy wrzutkach przez Astiza.

Legia zagrała jeden z lepszych meczów w tym sezonie, ale nie pod względem widowiskowym, a taktycznym - bezbłednie w obronie, wystarczająco skutecznie w ataku (można powiedzieć, że wygrali we włoskim stylu) i nawet składnie konstruowali akcje (I polowa). Brawa dla Iwańskiego, Astiza i Choto, Wiedziałem, że na Pawełka mogę liczyć i nie zawiodłem się na nim. Popełnił błąd na spółkę z w/w Brazylijczykiem i gol dla (L).

CWKS (L)EGIA!! :D


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 07 listopada 2009, 20:36

Pemek pisze:
oliver pisze: Na pewno najlepszymi zawodnikami w tym meczu byli środkowi obrońcy Astiz, Choto i Marcelo szkoda, że żaden z nich nie jest Polakiem na pewno przydali by się Smudzie.
Chwalony przez Ciebie Marcelo zawalił bramkę i został totalnie wyeleminowany przy wrzutkach przez Astiza.
Wydawało mi się, że to był najlepszy zawodnik Wisły. Bramkę chyba bym zapisał bardziej Pawełkowi lub Piotrkowi Brożkowi, który 1. nie utrzymał lini spalonego 2. To jemu Rado uciekł.

Jeśli chodzi o te głowy. Legia dobrze wiedziała, że większość jak nie wszystkie wrzutki będą szły na Marceo. Ustawienie Astiza było dobrym posunięciem on tez dobrze gra głową. Marcelo to obrońca i jego gra z tyłu podobała mi się. Nie można oczekiwać, że w każdym meczu obrońca będzie brylował pod polem karnym rywala jeszcze z takim rywalem jak Legia.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2009, 20:17

Podobno Małecki znowu kozaczy:
http://www.weszlo.com/news/4146

Biały Balotelli?
:wink:


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2009, 00:33

Małecki ma nasrane we łbie. Pieniążki i gwiazdorstwo uderzyło do główeczki. 35 tyś złociszy za miesiąc się bierze to i głupoty jak i rzucanie mięsem wychodzi świetnie.


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2009, 13:49

Małecki strzelił kilka goli w polskiej lidze. zadebiutował w kadrze i gwiazda. Pojedzie zagranice i ławka. W tych ważnych meczach zagrał beznadziejnie tzn. z Legią dno, z Lechem widziałem mecz kontem oka i nic specjalnego nie pokazał, w kadrze też nie zachwycił. Nie wiem czym on się tak jara tym, że zawodnicy Odry gdy wbiegał w pole karne od suwali się od niego. W ogóle z takim tekstem do Sadloka pod czas meczu ligowego z Ruchem to też nie wróży najlepiej atmosferze w kadrze Smudy. Ale co tam najważniejszy jest Małecki :rotfl: .

Piłkarskie Oscary 2009 - nominacje:

Piłkarz roku:
Paweł Brożek (Wisła Kraków)
Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre)
Robert Lewandowski (Lech Poznań)

Najlepszy bramkarz ekstraklasy:
Jan Mucha (Legia Warszawa)
Mariusz Pawełek (Wisła Kraków)
Wojciech Skaba (Legia Warszawa/Polonia Bytom)

Najlepszy obrońca ekstraklasy:
Manuel Arboleda (Lech Poznań)
Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków)
Marcelo (Wisła Kraków)

Najlepszy pomocnik ekstraklasy:
Maciej Iwański (Legia Warszawa)
Sławomir Peszko (Lech Poznań)
Radosław Sobolewski (Wisła Kraków)

Najlepszy napastnik ekstraklasy:
Paweł Brożek (Wisła Kraków)
Robert Lewandowski (Lech Poznań)
Andrzej Niedzielan (Wisła Kraków/Ruch Chorzów)

Odkrycie roku - nadzieja na Euro 2012:
Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok)
Patryk Małecki (Wisła Kraków)
Artur Sobiech (Ruch Chorzów)

Trener roku:
Waldemar Fornalik (Ruch Chorzów)
Maciej Skorża (Wisła Kraków)
Franciszek Smuda (Lech Poznań/Zagłębie Lubin/reprezentacja Polski)

Najlepszy dziennikarz prasowy:
Zbigniew Cieńciała (Sport)
Marek Gilarski (Przegląd Sportowy)
Dariusz Tuzimek (Przegląd Sportowy)

Najlepszy komentator telewizyjny i radiowy:
Mateusz Borek (Polsat)
Marcin Rosłoń (Canal Plus)
Tomasz Smokowski (Canal Plus)

Publiczność roku:
Lech Poznań
Lechia Gdańsk
Ruch Chorzów

Bramka roku (głosują abonenci Canal Plus):
Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok)
Paweł Gamla (Piast Gliwice)
Marek Gancarczyk (Śląsk Wrocław)
Marcin Kikut (Lech Poznań)
Adam Marciniak (Górnik Zabrze)

Oscar specjalny:
Brak nominacji. Laureat zostanie ujawniony podczas gali 14 grudnia 2009.

Kilka nominacji mnie śmieszy: Piłkarz roku Brożek no tak jest tym królem strzelców, ale jak to ma być najlepszy piłkarz to ja się nie dziwię, że Polska nie pojechała do RPA. Najlepszy obrońca brak Astiza lub Choto dla mnie sensacja. Co pokazał w tym roku Arboleda? Według mnie dostał tą nominacja za zeszły rok.
Odkrycie roku - nadzieja na Euro 2012: A gdzie Rybus najlepiej wypadł w ostatnich meczach kadry. Sobiech nawet nie zadebiutował, Małecki w tym gronie też mnie bulwersuje, on swoim zachowaniem przekreśli swoją przygodę z kadrą po porostu się nie przyjmie.
Najlepszy napastnik ekstraklasy: A gdzie król strzelców Takesure Chinyama? Jeśli jest "Wtorek", który przez pół roku grzał ławkę w Wiśle to tym bardziej powinien być Chiny. Smuda też w tym gronie dziwi w tym roku zdobył tylko PP, w sumie nie było lepszego kandydata. Jeszcze Pawełek :rotfl: , a gdzie Sandomierski??

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/eks ... ja,1409836
To się nazywa mieć pecha. Tak to jest podpisać najwyższy kontrakt w lidze pół roku wcześniej.

I jeszcze słowo o ostatnich meczach Legii. Wygrana w Bełchatowie, strata punktów w Lubinie czyli nie zmienia się nic golimy mocnych, tracimy punkty ze słabymi.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
ODPOWIEDZ