Liga Mistrzów 2009/2010

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Kostek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2003
Posty: 118
Rejestracja: 20 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 12:07

Ja tak poprzyglądałem się tym możliwym konfiguracjom grup i wyszło mi że najciekawszy układ jaki mógłby paść to :

Sevilla-Juventus-Besiktas-Debreczyn

Chelsea-Inter-Atletico-Wolfsburg

Milan-Real-Stuttgart-Rubin Kazań

dla nas byłby to idealny myślę zestaw bo ani Besiktas , ani Debreczyn to nie są drużyny piłkarsko nawet zbliżone do nas , a Sevillę już w tym sezonie pokonaliśmy i myślę że teraz też byśmy spokojnie dali rade :) a nasi rywale niech się wybijają w fazie grupowej :)


Obrazek
eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 12:41

Nie będę płakał jak z pierwszego koszyka dostaniemy jakas angielska druzyne. Moze nie chcialbym tylko za bardzo trafic na Arsenal (kanonierow akurat lubie), ale Chelsea, Mu, czy Liverpool mogą byc. Powalczymy na pewno. Generalnie to mi wszystko jedno, takze jesli chodzi o pozostale 2 koszyki.

Zabawie sie teraz w profete i postaram sie przewidziec jaką grupe trafimy ; )

Liverpool
Juventus
Olympiakos
Standard

I nie zapominajmy, ze w 4 koszyku a takie druzyny jak Vfl czy Rubin Kazan (mistrz Rosji), a w 3 Atletico czy Bordeaux; wiec teoretycznie grupa smierci moze wygladac nastepujaco:

Chelsea
Juventus
Atletico
Rubin/Vfl


Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 13:21

Z polskich stacji losowanie będzie chyba tylko na n-sporcie . Ja liczę na grupę
Bayern
Juventus
Olympiacos
Debreczyn
Byłaby w miarę łatwe i można byłoby się postarać o jakiś wyjazd z JPC jeśli byłby w dobrym terminie.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
sk1le

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2008
Posty: 304
Rejestracja: 22 marca 2008

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 13:53

Nie wiem dlaczego prawie każdy uparł się na jakąś łatwą grupę. Ja osobiście wolałbym żeby Juve trafiło na mocnych przeciwników. I nachętniej w grupie zobaczyłbym jakąś ekipie z ligi angielskiej.

Ja chciałbym taką grupę:
1. Chelsea
2. Juventus
3. Atletico Madryt
4. VfL Wolfsburg

Grupa śmierci jak nic
:lol: :lol: :lol: :lol:


piotrinho1234...

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 480
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 14:38

Co do transmisji Losowania LM to Odbędzie się na Nsport,oraz na canale5
czyli tam gdzie odbywało się trofeo TIM


evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 14:39

Moim marzeniem jest przede wszystkim grupa, która przypodoba się włodarzom Polsatu i której mecze będą puszczane na kanale otwartym :) Wprawdzie z biało-czarnym składem i tak pewnie będziemy na wszystkie mecze chodzili do pubu, więc z obejrzeniem spotkań nie byłoby problemów, ale niech sobie dziadki i sezonowcy pooglądają Wielkie Juve :D


Raaja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 158
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 15:03

Mam nadzieje , że żartujecie z tymi propozycjami grup śmierci , jeśli teraz trafilibyśmy na Barcelona to zostalibyśmy wręcz zmiecieni z powierzchni ziemi , liczyłbym wtedy tylko żeby nie padł większy wynik niż pamiętny mecz Manu z Roma. Według mnie najlepiej jeśli trafilibysmy na Bayern i jakieś inne 2 średnie drużyny nie za mocne, żeby nasza przygoda z LM nie zakończyła się tak szybko jak sie zacznie


paul636

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2006
Posty: 176
Rejestracja: 11 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 15:10

Raaja pisze:Mam nadzieje , że żartujecie z tymi propozycjami grup śmierci , jeśli teraz trafilibyśmy na Barcelona to zostalibyśmy wręcz zmiecieni z powierzchni ziemi , liczyłbym wtedy tylko żeby nie padł większy wynik niż pamiętny mecz Manu z Roma.
To chyba ty żartujesz.

Miło byłoby w końcu utrzeć nosa jakiejś angielskiej druzynie. Poza tym wszystkie ekipy z 3. i 4. koszyka spokojnie do ogrania. Zabawa zacznie się w 1/8.


LA LEGGENDA DEL CALCIO SIAMO NOI !
Raaja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 158
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 15:14

Zgadzam się granie zaczyna sie od 1/8 ale najpierw trzeba tam dotrzeć , a jeśbli trafilibyśmy np na Ars/Manu/Chealsa z 1 koszyka z 3 Athletico a z 4 Wolfsburg to nie byłbym takim optymistą.


JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 15:16

Raaja pisze:Mam nadzieje , że żartujecie z tymi propozycjami grup śmierci , jeśli teraz trafilibyśmy na Barcelona to zostalibyśmy wręcz zmiecieni z powierzchni ziemi , liczyłbym wtedy tylko żeby nie padł większy wynik niż pamiętny mecz Manu z Roma. Według mnie najlepiej jeśli trafilibysmy na Bayern i jakieś inne 2 średnie drużyny nie za mocne, żeby nasza przygoda z LM nie zakończyła się tak szybko jak sie zacznie
Kolego już dawno każdy przestał czytać twoje posty... To już nawet śmieszne nie jest. Szukaj innej piaskownicy...

A my nadal nie wiemy czy jest gdzieś transmisja tego losowania czy nie :? Hmmm?

EDIT:
Tak. Tylko czy nie zakodują na piątce? No nic, dowiemy się za 2 godziny. O drużyny z 1. koszyka bym się nie martwił bo trzeba pamiętać, że awansują 2 drużyny, a nie zawsze drużyna która awansuje właśnie z drugiego miejsca ma trudniej.
Ostatnio zmieniony 27 sierpnia 2009, 15:37 przez JuveR, łącznie zmieniany 5 razy.


Raaja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 158
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 15:18

Wiemy na nsport i canale 5.
Edit. nie wiadomo
ps.Dlaczego nie czytaja moich postów bo napisałem prawdę , że Barca jest od nas lepsza ?


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 15:34

Raja pisze:Dlaczego nie czytaja moich postów bo napisałem prawdę , że Barca jest od nas lepsza ?
Bo dla wielu jesteś noobem. Słowo teraz jest nieadekwatne, bo kolego nawet nie znasz terminarzu rozgrywek i nie wiesz w jakiej formie będzie Barcelona a w jakiej Juventus i kiedy doszłoby do starcia. (w razie czego - ustali to Secco w Monte Carlo).
A z tego co wiem na dniach meczu z Barceloną nie gramy.


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 15:37

Jeśli ktoś z niewiadomych przyczyn nie może być w domu podczas losowania to niech wyśle mi na PW swój nr :) wyślę wtedy sms z naszą grupą.


Obrazek
JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 15:37

Raaja pisze:Wiemy na nsport i canale 5.
Edit. nie wiadomo
ps.Dlaczego nie czytaja moich postów bo napisałem prawdę , że Barca jest od nas lepsza ?
To akurat najmniejszy problem. Ty poprostu masz jakiś dar zarażania wszystkich naokoło swoim "optymizmem". A więc podsumujmy:

- Secco jest pupą, bo ściągnął tylko Cannavaro (po co nam taki stary dziad?), Caceresa (nie potrafił przebić się w Barsie a przychodzi do Juve?), Melo (oczywiście przepłacił 3 razy) i jakiegoś tam Diego (kto to jest w ogóle?), a nie sprowadził Rafihni,
- w lidze walczymy zaciekle z milanem o 2. miejsce
- w lidze mistrzów gramy w 1/4 z barceloną i przegrywamy z nią u siebie 1-7. Przepiąkną bramkę w tym meczu zdobywa bohater mojego avataru, pomimo tego, że tuż przed strzałem wypadła mu proteza.
- chociaz dopiero 1. kolejka za nami, to juz gołym okiem widać, że inter jest od nas trzy razy silniejszy niż rok temu. W końcu ledwo udało nam się wygrać w chievo....
- nasz skład na ten sezon to w ogóle jakaś kpina - boków obrony nie mamy w ogóle, wystarczy popatrzeć na skład interu...

I tak pewnie o czymś zapomniałem.


Sajan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2005
Posty: 402
Rejestracja: 04 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 15:44

piotrinho1234... pisze:Co do transmisji Losowania LM to Odbędzie się na Nsport,oraz na canale5
czyli tam gdzie odbywało się trofeo TIM
to na eurosporcie nie ma ??


"Wyobraź sobie worek, w worku bilon, worek ze trzy metry i wazy ze sto kilo. Wyobraź sobie worek, w worku banknoty, a teraz spójrz na tych co sprzedali się za pięć złotych"
ODPOWIEDZ