Liga Mistrzów 2009/2010

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Don Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2006
Posty: 261
Rejestracja: 06 marca 2006

Nieprzeczytany post 24 maja 2010, 12:44

white_wolv pisze:Swoja droga pamietacie transparent Milanu w strone interu po wygraniu CL w 2007 ? Cos w stylu "Nie wygralem Ligi Mistrzow od 40 lat" ? Ilu z Was wtedy uwazalo ze to calkiem fajna akcja ?
Tego transparentu nie pamiętam, jednak ten Ambrosiniego:
http://fantacancio.files.wordpress.com/ ... udetto.jpg

http://www.striscionistadio.com/images/ ... ettilo.jpg

Jak najbardziej.
Łukasz pisze:
Brutalo pisze: Też o tym myślałem. Uważasz że Del Piero, Nedved, Buffon czy Camor bawili by się w takie przebieranki ? Tym właśnie nasze Legendy odróżniają się od takiego materaca.
nazywanie Camora legendą to moim zdaniem nadużycie.
Rozpoczynanie zdania małą literą to również nadużycie.


Forza Juve!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 24 maja 2010, 21:06

Jedenastka sezonu CL :
Hugo Lloris - Daniel Alves , Lucio , Michael Ciani , Javier Zanetti - Xavi Hernandez , Bastian Schweinsteiger , Wesley Sneijder, Arjen Robben - Ivica Olić , Diego Milito

Jak widać nie ma Messiego :-D a przecież został królem strzelców.
Nie dziwi obecność Sneidera i Robbena obydwaj ciągneli swoje zespoły ciekawe jak zagrają na mundialu w oranje :whistle:


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 maja 2010, 22:53

<<W@jTEk>> pisze:Jedenastka sezonu CL :
Hugo Lloris - Daniel Alves , Lucio , Michael Ciani , Javier Zanetti - Xavi Hernandez , Bastian Schweinsteiger , Wesley Sneijder, Arjen Robben - Ivica Olić , Diego Milito
Trochę dziwi brak Maicona, ale w sumie nie wiem jak grał w grupie...
Don Mateo pisze:
Łukasz pisze:
Brutalo pisze: Też o tym myślałem. Uważasz że Del Piero, Nedved, Buffon czy Camor bawili by się w takie przebieranki ? Tym właśnie nasze Legendy odróżniają się od takiego materaca.
nazywanie Camora legendą to moim zdaniem nadużycie.
Rozpoczynanie zdania małą literą to również nadużycie.
Zawsze mówiłem, że kara śmierci zrobiłaby porządek z takimi co rozpoczynają zdania małą literą.


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 maja 2010, 23:30

Inter jest galaktyczny, niech dziękują Mourinho, że znalazł się w tym "włoskim" klubie. Fajnie, że Portugalczyk odchodzi... Ten klub już nie będzie tak groźny jak tym roku.

Jose podczas oficjalnego pożegnania


L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 24 maja 2010, 23:50

sisman pisze: W przyszłym sezonie LM wygra Tottenham,
To miala byc jakas docinka w moim kierunku ?

Ja juz napisalem, ze nie licze na to, ze Inter w przyszlym roku obroni trofeum. 1% daje tylko dlatego, bo szanse teoretycznie sa. Tego jednak nie dokonala zadna druzyna odkad ta edycja powstala.

Jestem interista w 110% od ponad 10'ciu lat i wierze w druzyne, ale nie zyje w chmurach, ani tym bardziej nie jestem napinaczem, ktory uwaza, ze Inter stal sie nagle najbardziej galaktyczna druzyna w historii pilki noznej, i nikt nam nie podskoczy w przyszlym sezonie. Historia mnie dobrze wyuczyla.

A co do Tottenhamu. Daj im Boze. Byle by to nie byl Milan, ani Roma, ani Real/Barca ani Arsenal/Chelsea/Man Utd. Reszta mi odpowiada, kto by to nie byl, a najlepiej Sampdoria. Tym daj Boze tym bardziej.

ps. A niby jaki mielibysmy powod w tym sezonie zeby sie wyladowywac na was tu na forum ? Dlatego, ze wygrywamy potrojna korone, ktorej jeszcze zadna wloska druzyna nie wygrala ? Ciekawa, masz teorie.
Łukasz pisze: No niestety, niektórzy nie potrafią przełknąć goryczy porażki. Taka frustracja juventinich, niedojrzałość emocjonalna, jest przykra.
Wygraliście zasłużenie i - można was i Mourinho nie lubić, ale jednak - trzeba to docenić.
Wiecej takich kibicow jak ty, a rozmawialoby sie na forum znacznie przyjemniej.

ps. Powiem nawet, ze nas i Mourinho wrecz NALEZY nie lubic, jesli jest sie juventinim, tak samo jak interista nigdy nie bedzie lubil Juve ani Milanu. Docenic rywala jednak, tak samo jak ja wam pogratulowalem zwyciestwa w derbach, to nie jest zadna hanba. Przynajmniej wedlug mnie.
Ironek pisze: No to się przeliczysz. Pewnie nie wiesz, ale Hiddink podpisał już kontrakt z kebabami, według którego zaczyna pracę 1-go sierpnia.
Dlatego licze po cichu ;)

ps. Wiem o tym. Jednak umowa to nadal tylko umowa a wola nieraz jest od niej silniejsza, co widzisz nawet w tej chwili - przypadek Mourinho (kontrakt z Interem nadal wazny do 2012).
white_wolv pisze:Koszulka materaca oraz posty ludzi spod niebiesko-czarnych barw tutaj dobitnie pokazuja tylko ze oni maja i zawsze beda miec kompleks Juventusu. I nawet w najwspanialszym momencie swojej historii nie sa w stanie cieszyc sie z sukcesu nie myslac o nas takze generalnie to dobry znak 8)
Masz racje. To jest kompleks Juventusu. Zadnego innego wytlumaczenia nie ma.
MaxiLopez pisze:Mihajlovic odszedł z Catanii. Ciekawe gdzie idzię :rotfl:.
Troche cie zmartwie, bo najprawdopodobniej do Fiorentiny ;)

Licze po cichu na Capello/Hidinka, z preferencja tego drugiego, o ktorych sie najczesciej mowi. Nie wiem jak to Morattiemu sie uda, bo obaj sa zwiazani z reprezentacjami, ale po tym czego Moratti dokonal i czego zwienczenie mielismy w sobote, wierze w goscia 8)


Obrazek
Yordash

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 15
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 25 maja 2010, 10:10

L u k pisze: Licze po cichu na Capello/Hidinka, z preferencja tego drugiego, o ktorych sie najczesciej mowi. Nie wiem jak to Morattiemu sie uda, bo obaj sa zwiazani z reprezentacjami, ale po tym czego Moratti dokonal i czego zwienczenie mielismy w sobote, wierze w goscia 8)
Mnie zastanawia, czy któryś z nich odważy się trenować Inter. Po tym co zrobił Mourinho następca może tylko próbować go doścignąć. W przypadku takich gwiazd światowej trenerki jak wymienieni Hiddink/Capello z pewnością pojawią się bezpośrednie porównania do poprzednika, a wówczas obaj mogą tylko stracić. Choć jest też druga strona medalu. Po pierwsze możliwość obronienia LM, jako pierwszy trener, po drugie ogromne pieniądze. Dla Capello jest też dodatkowo możliwość zdobycia scudetto z kolejną drużyną.


kow3l

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2004
Posty: 73
Rejestracja: 05 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 25 maja 2010, 12:15

filippo0 pisze:Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to ze mimo iż Inter wygrał CL to i tak strata 4 miejsca Serie A dającego el LM jest w przyszlosci praktycznie nieunikniona. No chyba, że Włoskie drużyny w tym sezonie zagrają nadzwyczaj dobrze. Ale nie ma co liczyc na to, Juventus musi celowac w miejsca 1-3. Mam nadzieje ze nie przespimy mercato bo będzie kompletna katastrofa i pogrzeb
Oczywiscie, ze mozna tego uniknac. Tylko wloskie kluby musza zaczac powaznie traktowac Lige Europejska. Jak tego nie zrozumieja to beda sami sobie winni. A skad taki wysoki ranking Niemiec? W Lidze Mistrzow to raczej cieniutko przeda, tylko ta Liga Europejska (a wczesniej Puchar UEFA) ich ratuje.

W finale Ligi Mistrzow bylem jednak za Interem. Z jednego powodu &#8211; sa wloska druzyna. Pilkarze co prawda z innych panstw, ale ratowali honor calcio. Nie ma co opracowywać teorii spiskowych, bo takowe można by tworzyc zawsze. Nawet w czasach jak Milan zdemolowal Steua&#8217;e w finale 4:0, a w półfinale rozniosl Real Madryt 5:0 (w II rundzie ogral Crvena Zvezda po karnych, a runde pozniej meczyl się okrótnie z Werderem). To bez sensu, wygrali zasłużenie. Po fazie grupowej w każdym dwumeczu w koncowej fazie kontrolowali sytuacje. Nawet ta &#8222;wielka&#8221; Barcelona tylko pierwsza ćwiartkę dwumeczu miala udana. Pozostale &frac34; układało się po mysli Interu. W zasadzie nie tyle układało, co robili z Barca dokladnie to co chcieli. I tyle pochwal w kierunku &#8222;mediolańczyków&#8221;.

Ze wszystkich druzyn wloskich ich najbardziej nie lubie i nie zmieni tego nikt i nic. Swoja pozycje zawdzięczają we Włoszech tylko aferze calciopolli i starzejacąym się &#8222;dziadkom&#8221; z Milanu.

To Juventus jest najbardziej utytuowanym klubem w serie a i niech kibice Interu nie mysla sobie, ze ta chwilowa passa będzie trwala wieczność. Co kilkadziesiąt lat taka sytuacja ma miejsce. Co nie zmienia faktu, ze jesteśmy najprawdopodobniej naocznymi świadkami najgorszych lat Juventusu ;/ FORZA JUVE!


L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 25 maja 2010, 19:35

Yordash pisze: Mnie zastanawia, czy któryś z nich odważy się trenować Inter. Po tym co zrobił Mourinho następca może tylko próbować go doścignąć. W przypadku takich gwiazd światowej trenerki jak wymienieni Hiddink/Capello z pewnością pojawią się bezpośrednie porównania do poprzednika, a wówczas obaj mogą tylko stracić. Choć jest też druga strona medalu. Po pierwsze możliwość obronienia LM, jako pierwszy trener, po drugie ogromne pieniądze. Dla Capello jest też dodatkowo możliwość zdobycia scudetto z kolejną drużyną.
Masz pare celnych uwag.

Przede wszystkim to, ze teraz moze byc tylko "gorzej", bo nikt nie wierzy, ze Inter obroni potrojna korone. Mysle jednak, ze zdecydowana wiekszosc kibicow Interu zdaje sobie sprawe, ze powtorzyc taki sezon to bedzie cos niemozliwego, wiec nikt sie na taki sukces nie bedzie nastawial.

Presji wiec takiej juz byc nie powinno, ale cien Mourinho, chocby przez chwile bedzie za nastepca na pewno chodzil.

Mysle jednak, ze okazja prowadzenia Inter przewazy te minusy, jesli naturalnie ktorys sie na prace zdecyduje, bo to nie bedzie latwe ich wyciagnac z reprezentacji.
Maly pisze: odchodzi jose - konczy sie ow passa
(mowiac teoretycznie) Przychodzi jeden z dwojki Hiddink/Capello.

Piszesz to samo zdanie ?

(nie mowie o wygrywaniu potrojnej korony rok w rok, ale o pozostaniu w czolowce druzyn europejskich)


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 25 maja 2010, 19:54

Generalnie to jak zagracie w przyszłym sezonie, zależy od tego, czy mourinho wjedzie z koszyczkiem do supermarketu Inter i weźmie Maicona, Milito czy też Cambiasso.

Wiem- Moratti nie pozwoli, bla bla bla.
Jeśli jednak Mou się uprze, Perez da mu swoją kartę kredytową. A Moratti puści Maicona, Milito itd.

Wiem- za te 100 mln &#8364; można wzmocnic inaczej skład. Mozna, ale czy to wypali? ;)


L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 25 maja 2010, 20:35

Stahoo jak rzadko pisze z sensem. Wow, co to sie wyprawia ;p

Powinnismy chyba czesciej wygrywac potrojna korone ;)

Mowiac juz powaznie, kazdy przypadek trzeba rozwazyc indywidualnie.

Mysle, ze kluczem tu nie jest Moratti, a to jaka osobowosc ma kazda z tych osob. Nie liczac to, ktory z tych pilkarzy faktycznie by byl pozadany w klubach to:

Cambiasso, to wedlug mnie szanse bliskie zeru. Gosc jest niesamowicie zwiazany z barwami, z klubem. Jesli nie zauwazyles, to przy prezentacji Esteban mial ubrana koszulke z numerem 3 na plecach (Facchetti). Robi tak juz od lat. To jest przyszly kapitan Interu.

Milito, to jak na pewno dobrze wiesz, gosciu dla ktorego kasa nie jest najwazniejsza, lub honory. Gdy odchodzil z Genoi, powiedzial, ze do klubu jeszcze wroci. Gdy z Saragossy odchodzil po paru latach, mogl isc do Tottenhamu, za wiecej kasy i dla klubu, i dla niego. On jednak uparcie twierdzil, ze Genoa albo nikt inny i tak sie tez stalo. Il Principe jest znany ze skromnosci. 99.9% jak dla mnie, ze z klubu nie odejdzie.

Maicon - tu sytuacja jest najbardziej prawdopodobna z tych trzech przypadkow, ale i w tym, nie daje wiecej szansy niz 1%. Maicon juz od LAT jest pytany przez wiele klubow. Juz agent co roku praktycznie powtarza, ze Moratti po raz kolejny odrzuca gigantyczne oferty z innych klubow (glownie z Chelsea). I to bylo w latach kiedy nie mielismy tak wielkiego sukcesu jak w tym. Tak na prawde, wszystkie plotki na temat Maicona biora sie od jego agenta, ktory wedlug mnie nie robi niczego innego, jak tylko chce podwyzki dla swojego klienta. Nie chce sie rozpisywac o tym za wiele, ale z przebiegu lat, taki mozna wysnuc jedyny wniosek. A czego sam chce Maicon mozna podsumowac jego reakcja z meczu derbowego z wami.

Oczywiscie, w pilce wszystko jest mozliwe. Perez zaoferuje 200 baniek za Maicona, i sam Douglasa tam zaciagne ;p

ps. Nie, chyba nawet za 200 bym go nie oddal ;)


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 25 maja 2010, 20:53

L u k pisze:Stahoo jak rzadko pisze z sensem. Wow, co to sie wyprawia ;p
Pomyliłeś mnie z panem Zambrottą. Ja zawsze pisze z sensem.

Co do Twojej wypowiedzi to generalnie się zgadzam. Chociaż o ile Cambiasso pewnie zostanie, o tyle Milito- chłopak Mourinho może chcieć ruszyc za swoim mistrzem ;) Diego M., piłkarz zawsze niedoceniany, piłkarz świetny, ale drugiego planu może zechcieć stawic czoła wielkiemu wyzwaniu.
Maicon- Brazylijczycy, przynajmniej tak mi sie wydaje, nie maja takiego wielkiego przywiązania do klubowych barw. Ale Ty siedzisz w tym lepiej kto kocha Inter, a kto nie ;)


Effe

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2008
Posty: 367
Rejestracja: 17 lipca 2008

Nieprzeczytany post 25 maja 2010, 21:19

Gratulacje i szacunek dla Interu! Oglądałem finał kilka razy i naprawdę zagrali fantastycznie. Chociaż nie lepiej niż z Barcą w Mediolanie. W całym sezonie była to piłka zorganizowana, perfekcyjna. Nie wiem czy bez Mou ta drużyna będzie dalej to potrafić, ale w minionym sezonie prezentowała grę po prostu rewelacyjną, wzniosłą się na szczyt. Potrafiła znaleźć receptę na solidną, nieustępliwą Chelsea i "pięknie grającą" Barcelonę. Potrójna korona w pełni zasłużona.

Co do Bayernu. Przed sezonem każdy wziąłby takie osiągnięcia w ciemno, więc jest się z czego cieszyć ;) W dodatku co by nie mówić, to drużyna jest młoda i ambitna. Takim graczom jak Badstuber, Muller czy Contento z pewnością talentu nie brakuje i mają przed sobą wielką przyszłość. Można wymienić jeszcze wszechstronnego Alabę czy też powracającego z wypożyczenia Toniego Kroosa, który może być największym wzmocnieniem. A są to wszystko gracze związani z Bayernem od lat i pewnie na dobre i złe. Jeśli do nich dodać Ribery'ego, Robbena, Schweiniego i Lahma, którzy przecież poniżej pewnego poziomu nie zejdą, to można z optymizmem patrzeć w przyszłość. Tym bardziej, że zarząd przygotował ładne pieniądze na wzmocnienia na najsłabiej obsadzonych pozycjach. Dzięki Bayern!

O to, że Bundesliga nie będzie miała w tym roku 4 miejsc w CL kosztem Serie A nie martwię się. W ogóle mało mnie to interesuje prawdę mówiąc. Smerfy, Aptekarze, Borrusje i inne przeciętne w skali Europy kluby i tak by z tego nie skorzystały i to ich problem, a Bayern będzie przecież walczył, jak zawsze, o miejsce numer jeden. Sądzę zresztą nie od dziś, że we Włoszech jest więcej klubów aspirujących do europejskiej czołówki niż w Niemczech (tak naprawdę w tej rywalizacji jest 3-1, Juve,ACM,Inter - Bayern).


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2010, 20:15

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-m ... omosc.html

Hi hi hi, jak to przeczytałem, to aż mi się gęba uśmiechnęła :D


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2010, 20:37

To byłoby zbyt piękne żeby było prawdziwe :]
Sam dzisiaj wpadłem na ten news ale oglądałem wcześniej GP Kanady, więc nie zdążyłem się jako pierwszy tym podzielić.

Jaka jest szansa, że mogą wszystko odebrać Interowi? Bo mnie się wydaje to mało realne?

I jakim cudem Motta i Milito mieliby mieć nieważne kontrakty? Czyż to nie zimą Milito zawitał do Interu?


__Alex__

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 78
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2010, 21:14

Tu nieco więcej na ten temat:

http://sport.wp.pl/kat,2193,title,Inter ... omosc.html

To byłoby zbyt piękne aby było prawdziwe :lol:


ODPOWIEDZ