Liga Mistrzów 2009/2010

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
^Slim^

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 123
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 23 maja 2010, 16:21

Jakoś bym jeszcze przełknął tą koszulkę, gdyby włożył ją np. Milito, ale Materazzi? Haha, co za prostak, jego wkład w ten puchar jest bliski zeru.


Obrazek
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2010, 16:32

^Slim^ pisze:Jakoś bym jeszcze przełknął tą koszulkę, gdyby włożył ją np. Milito, ale Materazzi? Haha, co za prostak, jego wkład w ten puchar jest bliski zeru.
Milito ma klasę, przynajmniej na takiego wygląda a Marco? wiadomo od zawsze jaki jest


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2010, 16:38

^Slim^ pisze:Jakoś bym jeszcze przełknął tą koszulkę, gdyby włożył ją np. Milito, ale Materazzi? Haha, co za prostak, jego wkład w ten puchar jest bliski zeru.
Milito nie miał powodu. Milito nie gra w interze wystarczająco długo żeby nabawić się kompleksu Juventusu, który dobitnie dał o sobie znać właśnie teraz. Materac nie myślał o zwycięstwie drużyny, tylko o swojej wrytej słabości wobec Juve. Chciał nas pod..denerwować i zwrócić na siebie uwagę, co udało mu się w 100 %. Skoro jest za słaby na grę podczas meczu, musi pajacować po jego zakończeniu. Szkoda że nie można w tym momencie napisać "a sprawiedliwość i tak wypłynie". Jakoś nie wierzę w ukaranie interu. Niby są powody, ale oni za głęboko tam siedzą.... Obym się mylił...
Ps.
L u k, interista, 17.05 pisze: Tak sobie mysle, ze wielu tu zarzuca kibicom, lub osobom zwiazanym z Interem, ze nie potrafia sie cieszyc "odpowiednio" z sukcesu, a jednoczesnie wiele osob tu pokazuje, ze nie potrafia przegrywac "odpowiednio", czytaj z klasa.

Zabawna byla to lektura.
Ciekawe czy teraz też materac pokazał klasę :lol:
Ps2. Dlaczego temat o interze jest zamknięty ? :prochno:
Ostatnio zmieniony 23 maja 2010, 16:45 przez Brutalo, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
^Slim^

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 123
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 23 maja 2010, 16:44

Eric6666 pisze:
^Slim^ pisze:Jakoś bym jeszcze przełknął tą koszulkę, gdyby włożył ją np. Milito, ale Materazzi? Haha, co za prostak, jego wkład w ten puchar jest bliski zeru.
Milito ma klasę, przynajmniej na takiego wygląda a Marco? wiadomo od zawsze jaki jest
Jasna sprawa, Milito wygląda na człowieka na poziomie i takiego cyrku pewnie nigdy by nie zrobił. Ale chodzi o to, że zrobił to tak słaby grajek jak Materazzi, który na ten puchar w ogóle nie zasługuje.
artur_89 pisze:Nie wiem, jak Wy, ale ja na poprawę humoru słucham zawsze tego http://www.youtube.com/watch?v=nQh2ufZ8I1U
Rzeczywiście poprawia humor :ok: .


Obrazek
Lord of San Siro

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2006
Posty: 396
Rejestracja: 08 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2010, 16:57

M. pisze:Dzisiaj rano znalazłem na ścianie w kuchni własnoręcznie wykonany plakat upamiętniający wczorajsze zwycięstwo Interu i obecne miejsce Juventusu. Ale możecie być spokojni. Zrobiłem już z tym porządek, a hołotę odpowiedzialną za ten niecny występek pogoniłem.
:bravo:
Swoją drogą niezłe masz klimaty w domu, czyżbyś pomieszkiwał z jakimiś Interistami?? O nie! Co na to Abdul i reszta "bohaterów"? Na Twoim miejscu nie wychylałbym się z takimi zwierzeniami, bo jeszcze Cię ekskomunikają albo zrobią wjazd na chatę :rotfl:

Uśmiecham się, przypominając jak byliśmy "eliminowani" na niemal każdym etapie rozgrywek LM w tym sezonie. O ile w grupie to skreślanie nas nie było jeszcze powszechne, o tyle od 1/8 przekonanie o naszej rychłej porażce udzialiło się już większości. Przetrwaliśmy ku Waszemu utrapieniu i jestem przekonany, że w następnych sezonach znów Was będziemy boleśnie rozczarowywać, zdobywając kolejne trofea.

Jose odejdzie na 99%, ten 1% niepewności to bezczelność Pereza, który jest na tyle nieobliczalny, że może postawić Mourinho jakieś skandaliczne warunki współpracy. Nie mówię tu o pieniądzach, bo to nie problem, ale o wpływie na zarządzanie drużyną, tranfery itp. W Madrycie trenerzy łatwo nie mają, o czym wiadomo od dawna.

Jose zostawia Inter zupełnie odmieniony, poukładany, świenie zgrany i pewny swoich możliwości i umiejętności. Ta dwuletnia współpraca z pewnością będzie procentowała w przyszłości, wierzę, że Moratti postara się o godnego następcę.

W trofeach międzynarodowych już Was wyprzedziliśmy, w lidze i coppa musimy nadal nadrabiać dystans. Kwestia czasu :D

Obrzucając nas błotem nie zapominajcie, że Inter zwiększył Wasze szanse na awans do LM w przyszłym sezonie. Wciąż wystarcza Wam czwarte miejsce w lidze. Wiem, że wyzwanie bardzo trudne do realizacji, no ale jak sie postaracie, to może się uda :-D


Cent'anni di storia ... di serie B non ho memoria!!!
Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2010, 17:06

Lord of San Siro pisze:Wciąż wystarcza Wam czwarte miejsce w lidze. Wiem, że wyzwanie bardzo trudne do realizacji, no ale jak sie postaracie, to może się uda :-D
Pisząc w taki sposób na pewno wołasz o szacunek na tej stronie. Szkoda, że nie wbiłeś wczoraj po 23 i nie napisałeś wtedy tego posta.

Co do meczu- oglądałem cały i można powiedzieć, że Mou wykonał kawał dobrej roboty. Mogliśmy już w 2007 albo 2008 roku brać takiego kogoś, lecz nasz zarząd poleciał w kulki i brał coraz to lepszych fachowców.

Milito pokazał klasę, wcale bym się nie zdziwił, gdyby zdobył Złotą Piłkę. W dodatku on również był do wyjęcia, ale samorząd szkolny zabrał wówczas Iaquintę.

Przez niektórych tutaj przemawia okrutna zazdrość, niestety, ale to Inter jest w tym sezonie najlepszy. Jednakże mamy obecny sezon za sobą i jeśli Del Neri z Marottą się postarają, znów zawalczymy z Interem o Scudetto. Będą przecież bez najlepszego trenera na świecie. Sezon pokazał, że tylko Juventus w formie ma szansę walczyć z Nerazzurrimi, ponieważ ani Roma ani Milan nie ich zdystansowały.

P.S. Nie martwcie się co do Europy. Na nas też przyjdzie czas :wink:


Lord of San Siro

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2006
Posty: 396
Rejestracja: 08 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2010, 17:21

Il Storico pisze: Pisząc w taki sposób na pewno wołasz o szacunek na tej stronie. Szkoda, że nie wbiłeś wczoraj po 23 i nie napisałeś wtedy tego posta.
Szacunek? Mając rangę "Interista" cokolwiek bym nie napisał, to i tak szacunku tu dużo nie uświadczę, mniejsza o to.

Zresztą nie stresuj się tak bardzo, to była tylko drobna uszczypliwość jakich wiele miedzy nami, a Wami. Przez wiele lat wyśmiewaliście nasze osiągnięcia, a raczej ich brak, więc jak troszkę weźmiemy rewanż teraz, to nikomu korona z głowy nie spadnie. Teraz jest NASZ CZAS, nasza radość i nasza satysfakcja, bez względu na to, jak bardzo jest to dla Was bolesne. Taki już jest los kibica.


Cent'anni di storia ... di serie B non ho memoria!!!
Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 23 maja 2010, 17:33

Lord of San Siro pisze:Zresztą nie stresuj się tak bardzo, to była tylko drobna uszczypliwość jakich wiele miedzy nami, a Wami. Przez wiele lat wyśmiewaliście nasze osiągnięcia, a raczej ich brak, więc jak troszkę weźmiemy rewanż teraz, to nikomu korona z głowy nie spadnie. Teraz jest NASZ CZAS, nasza radość i nasza satysfakcja, bez względu na to, jak bardzo jest to dla Was bolesne. Taki już jest los kibica.
Każdy dobrze wie, że Calciopoli Was uratowało. Gdyby nie ta afera to do tej pory nie wygralibyście Scudetto, nie mówiąc o Champions League.
A jak się ostatnio okazuje, nie tylko Juventus rozmawiał z sędziami.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2010, 17:48

Lord of San Siro pisze:Teraz jest NASZ CZAS,
Był. Bo Jose idzie do Realu. Oby wziął z sobą Maicona :)

Ale fakt, faktem nie często się zdobywa potrójną korone więc macie co świętować... Gratki! :o


Lord of San Siro

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2006
Posty: 396
Rejestracja: 08 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2010, 17:53

Marian. pisze:Każdy dobrze wie, że Calciopoli Was uratowało. Gdyby nie ta afera to do tej pory nie wygralibyście Scudetto, nie mówiąc o Champions League.
A jak się ostatnio okazuje, nie tylko Juventus rozmawiał z sędziami.
Każdy dobrze wie, że Calciopoli ratowało Was przez długie lata, gdy zabrakło Moggiego to do tej pory nie możecie się pozbierać. Tak, tak napiszecie, że klub został zdegradowany, kilku grajków odeszło itp. Tyle, że od tego czasu minęło już kilka lat, a Wy dalej się zbieracie. Kasę na transfery wydaliście ostatnio niemałą i co? I nic!
stahoo pisze:Był. Bo Jose idzie do Realu. Oby wziął z sobą Maicona
Maicon wyraził już wcześniej, gdzie zostaje (wybacz, że muszę przypominać Ci przykry moment)
http://www.youtube.com/watch?v=71g5j7UIwvo 46 sekunda.

A teraz to potwierdził
http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=60965

Nie liczcie, że kadra Interu się rozsypie, bo to nie nastąpi. Jestem przekonany, że Moratti dokupi jeszcze kogoś klasowego.


Cent'anni di storia ... di serie B non ho memoria!!!
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2010, 18:23

Moim zdaniem inter był ostatnio tak dobry głównie dzięki Mourinho, którego szczerze nie znoszę, ale jest świetnym taktykiem i to muszę przyznac i wydaje mi się, że teraz to już będziecie spadac ze szczytu a upadek będzie bolesny :rotfl:


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Don Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2006
Posty: 261
Rejestracja: 06 marca 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2010, 18:26

Lord of San Siro pisze:Maicon wyraził już wcześniej, gdzie zostaje (wybacz, że muszę przypominać Ci przykry moment)
http://forum.juvepoland.com/posting.php ... t&p=467030 46 sekunda.

A teraz to potwierdził
http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=60965
Dziwne żeby 15 minut po wygraniu Ligi Mistrzów mówił o odejściu. Radzę wstrzymać się z tym "Maicon zostanie" do końca sierpnia.
Lord of San Siro pisze:Nie liczcie, że kadra Interu się rozsypie, bo to nie nastąpi. Jestem przekonany, że Moratti dokupi jeszcze kogoś klasowego.
Mnie kadra Interu wisi i powiewa - jestem o tym przekonany.


Forza Juve!
Lord of San Siro

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2006
Posty: 396
Rejestracja: 08 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2010, 18:54

Gandalf8 pisze: wydaje mi się, że teraz to już będziecie spadac ze szczytu a upadek będzie bolesny :rotfl:
Wypowiedź kibica klubu, który w jednym sezonie nie dokonał tyle, co Inter w tym...

A co możesz innego pisać? Bezsilność Cie ogarnęła, więc pozostała Ci tylko nadzieja, że w końcu nam się nie powiedzie. Myślenie życzeniowe piranii.

Póki co to my jesteśmy na szczycie z tytułem najlepszej drużyny w Europie i przez najbliższy rok nikt nam tego nie odbierze, a Wy nie jesteście tak nisko, żeby nie spaść jeszcze niżej. Tak więc uważaj, teraz do pucharów dostaliście się kuchennymi drzwiami, w następnym sezonie możecie nie mieć tyle szczęścia. Są gorsze rzeczy niż gra w LE.


Cent'anni di storia ... di serie B non ho memoria!!!
Don Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2006
Posty: 261
Rejestracja: 06 marca 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2010, 18:59

Zapomniałeś dodać, że "jesteś o tym przekonany". Bez tego twój post to tylko czcza gadanina typa, któremu po 45 latach siedzenia pod stołem spadła kość do ogryzienia.


Forza Juve!
Yordash

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 15
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 23 maja 2010, 19:52

Lord of San Siro pisze:
Szacunek? Mając rangę "Interista" cokolwiek bym nie napisał, to i tak szacunku tu dużo nie uświadczę, mniejsza o to.
Nie zgodzę się z tym, zobacz jak był traktowany Luker, zanim wyszła afera z "nieprzeciętnymi wpisami" odnośnie Juve, na innych forach. Poza tym, zwróć uwagę na to co użytkownicy piszą o Milito, a co o Materazzim.
Lord of San Siro pisze: Przez wiele lat wyśmiewaliście nasze osiągnięcia, a raczej ich brak, więc jak troszkę weźmiemy rewanż teraz, to nikomu korona z głowy nie spadnie.
Mam pytanie, mianowicie, czy z tego typu "wyśmiewaniem" miałeś okazję spotkać się na stronach poświęconych Interowi? Pytam, ponieważ zwyczajnie nie wiem, nigdy nie odwiedzałem takich stron. Nie ma w tym pytaniu uszczypliwości, nie uważam też, żeby interesowanie się tym, co dzieje się w obozie rywala było czymś błędnym.
Lord of San Siro pisze:Teraz jest NASZ CZAS, nasza radość i nasza satysfakcja, bez względu na to, jak bardzo jest to dla Was bolesne. Taki już jest los kibica.
Zgoda, teraz jest czas Interu. Zasłużyliście na ten puchar. Gratulacje.


ODPOWIEDZ