Liga Mistrzów 2009/2010

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 23 lipca 2009, 14:56

Kibice, którzy dziś - słusznie - śmieją się z Wisły, muszą mimo wszystko pamiętać o jednym: sami kibicują drużynom jeszcze gorszym.
Nie wiem komu ty kibicujesz, ale zadna druzyna, ktorej ja sprzyjam nie przegrala nigdy z Levadia Tallin :)


Make friends for life or make hardcore enemies!
JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 23 lipca 2009, 14:59

stahoo pisze:Wisła > Juventus :?: :think:

Po zat ym to nie tak, że się wszyscy śmieją z Wisły, tylko ogólnie z polskiej piłki, która- między innymi dzięki porażce Wisły- zakupuje sie w mule, bo dno osiągnęła już dawno :D
Koledze chodziło chyba o to, że Wisła jest mistrzem Polski, a więc jeżeli kibicujemy jakiejś innej polskiej drużynie, to jest ona jeszcze gorsza :P


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 23 lipca 2009, 15:05

paku pisze:Kibice, którzy dziś - słusznie - śmieją się z Wisły, muszą mimo wszystko pamiętać o jednym: sami kibicują drużynom jeszcze gorszym.
Paku, moim zdaniem fakt, że Mistrz Polski (nieważne kto nim akurat jest) odpada w II rundzie kwalifikacji do LM po kiepskim dwumeczu jest kompletnie nieśmieszny. Polskie drużyny są już chyba całkowicie niereformowalne.


Obrazek
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 23 lipca 2009, 15:15

paku pisze:Kibice, którzy dziś - słusznie - śmieją się z Wisły, muszą mimo wszystko pamiętać o jednym: sami kibicują drużynom jeszcze gorszym.

Pozdrawiam ;)
Tak sobie to tłumacz. Jak pocieszają Cie takie teksty to już twój problem. Wiśle została tylko liga i PP, a my gramy dalej. Jakoś nie przypominam sobie, żeby Legia przegrała kiedy kol wiek z estońską drużyną. Może w następnej rundzie będzie miała okazję. :rotfl: pokazać Wiśle jak to się robi w Tallinie.
:rotfl:


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 lipca 2009, 15:23

A na co wy liczycie ? Na wygranie Ligi Europejskiej ? Zejdź na ziemie.
Po za tym łatwo na tym forum jest wprowadzić nutkę goryczy poprzez napisanie jednego zdania :D

Ps. Vetry już nie pamiętasz? :D
Ostatnio zmieniony 23 lipca 2009, 15:28 przez paku, łącznie zmieniany 1 raz.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 23 lipca 2009, 15:28

co do Wisly to szkoda cos mowic. to Juventus grajac z Artmedia gryzie trawe zeby osiagnac dobry wynik a Wisla tak gra i tak zostaje przygotowana do jednego z najwazniejszych meczy sezonu ? ludzie ktorzy zarabiaja tak duza kase jak na polskie realia tak graja i tak sie staraja? i zarzadza nimi PZPN ? ludzie ktorzy zyja w swoim wyimaginowanym swiecie i sadza ze polscy pilkarze sa dobrzy tylko zly Leo nie potrafi ich trenowac? co on ma zrobic z reprezentacja ktorej liga znajduje sie ponizej dna? sytuacja jest tak beznadziejna ze najlepszych rozwiazaniem bylo rozwiazac ta smieszna lige i zainwestowac w siatke, reczna i inne dyscypliny ktore na to zasluguja.

dobrze byloby zeby Juve nie trafilo na 2 koniow w grupie tylko zeby grupa byla mozliwie prosta dzieki czemu Juve mogloby sie rozpedzac z meczu na mecz.
zebysmy nie trafili na cos takiego (lub podobnego): MU, Real, Juve. ale za to podoba mi sie pomysl zeby miec w grupie jakiegos anglika. na pewno byloby dobrze zeby Juventus-Ferrary zmierzyl sie z druzyna angielska juz w grupie i doswiadczyl na swojej skorze sile anglikow. takie doswiadczenie wplywnie pozytywnie gdybysmy po grupach trafili na anglikow.
Ostatnio zmieniony 23 lipca 2009, 15:39 przez marcinek, łącznie zmieniany 2 razy.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 23 lipca 2009, 15:29

bloktorun pisze:
Fenrir pisze:Moze generalizuje, ale Juve lepiej radzi sobie z Hiszpanskimi druzynami niz z tymi z wysp. Wolalbym abysmy trafili nawet na Barcelone czy Real niz Arsenal czy Chelsea.
A ja wychodzę z założenie, że aby... zaszaleć w CL trzeba się pozbyć angielskiego fatum im szybciej tym lepiej. Lepiej w grupie niż fazie pucharowej. Mam przeczucie że trafimy właśnie na Arsenal, AZ i Slavie Praga (ostatnie przez chęć wyjazdu na mecz CL i większe prawdopodobieństwo takowego przy przeciwniku=sąsiedzie granicznym 8) )

PS. Mój 500 post :) Pozdrowienia dla wszystkich twórców tej strony i kibiców Juventusu z całego świata. Jak w podpisie FORZA JUVE!!!
Tez chce angoli trafic. Wszystko jedno ktorych. Mam nadzieje, ze w tym roku sklepiemy im pięknie tyłek i skonczy się ich wieczne w ostatnim czasie rumakowanie.


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 23 lipca 2009, 15:32

paku pisze:A na co wy liczycie ? Na wygranie Ligi Europejskiej ? Zejdź na ziemie.
Może nie liczę na to, ale wierzę że zdobędziemy, ale wystarczy mi jak ogramy FC Flora Tallinn, mówi Ci to coś (miasto)/
paku pisze: Po za tym łatwo na tym forum jest wprowadzić nutkę goryczy poprzez napisanie jednego zdania :D
:płaczę: ... ... ... :rotfl:

edit
paku pisze:Wystarczy Ci ogranie ogórków ? Słabe ambicje macie ;)
Mierze siły na zamiary, skoro mistrz polski nie dał rady, to dlaczego jeszcze "gorszej drużynie" ma się udać?
Ostatnio zmieniony 23 lipca 2009, 16:02 przez oliver, łącznie zmieniany 2 razy.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 lipca 2009, 15:33

oliver pisze: Może nie liczę na to, ale wierzę że zdobędziemy, ale wystarczy mi jak ogramy FC Flora Tallinn, mówi Ci to coś (miasto)/
Wystarczy Ci ogranie ogórków ? Słabe ambicje macie ;)
I swoją drogą ładne miasto ;)


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 lipca 2009, 20:53

Paku rozumie Twoją irytacje, ale mimo to Twoje argumenty są śmieszne. Nie mam swojego ulubionego klubu w ekstraklasie, więc mówię to jako obserwator naszych rodzimych rozgrywek. Kiedy Wisła sprzeda Pawła Brożka straci jakiekolwiek argumenty. Teraz widać, jak ważnymi elementami w drużynie byli dwaj weteranie - Zieńczuk i Baszczu.


Obrazek
Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 23 lipca 2009, 21:21

zoff pisze:Paku rozumie Twoją irytacje, ale mimo to Twoje argumenty są śmieszne. Nie mam swojego ulubionego klubu w ekstraklasie, więc mówię to jako obserwator naszych rodzimych rozgrywek. Kiedy Wisła sprzeda Pawła Brożka straci jakiekolwiek argumenty. Teraz widać, jak ważnymi elementami w drużynie byli dwaj weteranie - Zieńczuk i Baszczu.
Baszczu i owszem, ale z Zieńczukiem bym polemizował. Kirm jest stokroć lepszy !


Forca Sporting y Juve Leo ! Forca Verde Leones !
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 lipca 2009, 22:09

Gherrick pisze:
Baszczu i owszem, ale z Zieńczukiem bym polemizował. Kirm jest stokroć lepszy !
Być może, nie znam jego możliwości, bo po prostu nie widziałem gościa w akcji.

Mam nadzieję, że jest w stanie powtórzyć wyczyn Zieńczuka w sezonie 07/08.


Obrazek
Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 23 lipca 2009, 23:10

zoff pisze:
Gherrick pisze:
Baszczu i owszem, ale z Zieńczukiem bym polemizował. Kirm jest stokroć lepszy !
Być może, nie znam jego możliwości, bo po prostu nie widziałem gościa w akcji.

Mam nadzieję, że jest w stanie powtórzyć wyczyn Zieńczuka w sezonie 07/08.
To był jednorazowy wyskok. Zienczuk sezon wczesniej i sezon pozniej to nedzna namiastka tego z 07/08 ! Wczesniej w Amice tez jakos specjalnie nie szalal. Kosowski stokroc lepszy !


Forca Sporting y Juve Leo ! Forca Verde Leones !
Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 23 lipca 2009, 23:16

marcinek pisze:co do Wisly to szkoda cos mowic. to Juventus grajac z Artmedia gryzie trawe zeby osiagnac dobry wynik a Wisla tak gra i tak zostaje przygotowana do jednego z najwazniejszych meczy sezonu ? ludzie ktorzy zarabiaja tak duza kase jak na polskie realia tak graja i tak sie staraja? i zarzadza nimi PZPN ? ludzie ktorzy zyja w swoim wyimaginowanym swiecie i sadza ze polscy pilkarze sa dobrzy tylko zly Leo nie potrafi ich trenowac? co on ma zrobic z reprezentacja ktorej liga znajduje sie ponizej dna? sytuacja jest tak beznadziejna ze najlepszych rozwiazaniem bylo rozwiazac ta smieszna lige i zainwestowac w siatke, reczna i inne dyscypliny ktore na to zasluguja.
Sam Skorża przyznał się po meczu, że popełnił błąd w sztuce trenerskiej, jestem ciekawy, czy zaplikował w przygotowaniach duża dawkę treningów, że zawodnicy nie zdążyli się zregenerować, czy wręcz odwrotnie, dostali zbyt lekkie treningi i piłkarze nie mieli kondycji, albo jeszcze coś innego...troszkę mnie ten jego błąd nurtuje..
Ja od kilku lat, uważam, że problem Polaków jako ogółu czyli piłkarzy też, to mentalność, taka Levadia, wie, że nie ma nic do stracenia to to daje z siebie wszystko, a nóż się uda i będzie sukces, Wiślacy podeszli do tego meczu chyba, z myślami, e tam awans już mamy zapewniony...
Sam osobiście nie trenuje piłki, ale jak gdzieś z sobie gram z ludźmi to daje z siebie zawsze wszystko, bo futbol to dla mnie pasja, nie rozumiem ludzi, którzy zostają piłkarzami. Wystarczy spojrzeć na Hiszpanów, Brazylijczyków, oni się cieszą grą, a nasi piłkarze, futbol traktują chyba jako zawód, a wiadomo jak to jest w pracy, raz się chcę, raz się nie chcę itd. Tak czy inaczej jestem przeciwny rozwiązywaniu ligi, bo jakaby nasza piłka nożna nie była, jest to wciąż najbardziej popularny sport w naszym kraju. Poprostu trzeba to co wszyscy chcą od dawna oprócz PZPN, czyli zaorania tego"burdelu, gdzie dziwki zarażają Hiv'em"(cyt. z Palikota :D )
i zmienić cały system szkolenia, ale to dużo i długo trzeba by było pisać, każdy wie jak jest i wie jak powinno być...


JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 23 lipca 2009, 23:19

Gherrick pisze:
zoff pisze:
Gherrick pisze:
Baszczu i owszem, ale z Zieńczukiem bym polemizował. Kirm jest stokroć lepszy !
Być może, nie znam jego możliwości, bo po prostu nie widziałem gościa w akcji.

Mam nadzieję, że jest w stanie powtórzyć wyczyn Zieńczuka w sezonie 07/08.
To był jednorazowy wyskok. Zienczuk sezon wczesniej i sezon pozniej to nedzna namiastka tego z 07/08 ! Wczesniej w Amice tez jakos specjalnie nie szalal. Kosowski stokroc lepszy !
No to przecież pisze zoff, że ma nadzieje na powtórzenie przez niego wyczynu Zieńczuka w sezonie 07/08,a Ty tu wyskakujesz z innymi latami :think:


ODPOWIEDZ