Liga Mistrzów 2009/2010

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
MaxiLopez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2007
Posty: 134
Rejestracja: 09 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2010, 22:52

Ważne, że Calcio znów górą. Gratuluje Interowi ale mam nadzieję, że w lidze gdzieś jeszcze punkty pogubią. Brawa, FORZA JUVE.


Feeps

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 321
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2010, 22:52

Święte słowa stahoo.
Tak jak mówili komentatorzy Mourinho wybił ten przeciętny zespół o parę poziomów w górę taktycznie, majstersztyk.

Swoją drogą jak Interiści tu wpadną powinna być miła atmosfera, nawet my się zgadzamy, że zasłużyli :D
Ostatnio zmieniony 28 kwietnia 2010, 22:53 przez Feeps, łącznie zmieniany 1 raz.


Nie ma nic piękniejszego niż Juve
sk1le

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2008
Posty: 304
Rejestracja: 22 marca 2008

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2010, 22:52

Genialny Inter, genialny Mourinho. Fantastycznie rozegrał to taktycznie. Inter zasłużył na ten finał.


Juve Forever !!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2007
Posty: 17
Rejestracja: 31 lipca 2007

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2010, 22:53

Chciałbym serdecznie pozdrowić ludzi z tego Forum którzy trzymali kciuki za Inter i życzyli im awansu do kolejnych faz turnieju motywując to jakimiś bredniami o honorze włoskiej piłki i tym ze stracimy miejsce w LM na rzecz Niemców...

Jesteście tak beznadziejni ze brak mi słów!

Teraz może jeszcze życzcie im wygranej w finale albo od razu POTRÓJNEJ KORONY ! ! !

żal.pl


Obrazek
flying_birds

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2008
Posty: 162
Rejestracja: 30 września 2008

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2010, 22:53

Miec takiego trenera, jak Mourinho to byłoby coś. Fantastyczny był Inter w obronie, z bólem serca to przyznaję. Mimo wszystko w finale jestem za Bayernem - Interu nienawidzę dużo bardziej, a tam jest rewelacyjny Ribery (tak, tak wiem, że nie zagra w finale).


Medzeer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2008
Posty: 214
Rejestracja: 20 marca 2008

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2010, 22:55

Pytam sie w pelni serio, zero ironii i podtekstow. Czy w pilce noznej istnieje cos takiego jak reka przy ciele ? swojego czasu gralem w paru klubach mlodziezowych i co sedzia, to inne zdanie.


Fonczek1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2008
Posty: 75
Rejestracja: 24 października 2008

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2010, 22:56

Po wyeliminowaniu Barcy wątpię by zdegradowali Inter do Serie B


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2010, 22:57

Juve Forever !!! pisze:Chciałbym serdecznie pozdrowić ludzi z tego Forum którzy trzymali kciuki za Inter i życzyli im awansu do kolejnych faz turnieju motywując to jakimiś bredniami o honorze włoskiej piłki i tym ze stracimy miejsce w LM na rzecz Niemców...

Jesteście tak beznadziejni ze brak mi słów!

Teraz może jeszcze życzcie im wygranej w finale albo od razu POTRÓJNEJ KORONY ! ! !

żal.pl
Ale nie będziesz płakać?


Feeps

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 321
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2010, 22:57

Medzeer pisze:Pytam sie w pelni serio, zero ironii i podtekstow. Czy w pilce noznej istnieje cos takiego jak reka przy ciele ? swojego czasu gralem w paru klubach mlodziezowych i co sedzia, to inne zdanie.
Mi się zdaję, że rozchodzi się o to czy pomaga sobie zawodnik ręką w akcji.
Czyli w tym wypadku jeśli ręka nie jest przy ciele to zawsze piłka może zmienić kierunek.A przy ciele to już tak nie bardzo.

No ale to tylko moje zdanie.
Odpowiadając na Twoje pytanie - jeśli wpłynęło na tor lotu piłki to jest w zasadach, że powinno być odgwizdane - jeśli nie to chyba nie.
Ostatnio zmieniony 28 kwietnia 2010, 22:59 przez Feeps, łącznie zmieniany 1 raz.


Nie ma nic piękniejszego niż Juve
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2010, 22:58

I teraz niech panowie z naszego "zarządu" uczą się, co znaczy trener z najwyższej światowej półki. Inter przed dwumeczem skazywany na porażkę pokazał, że można wyeliminować "wielką" Barcę, która momentami waliła głową w mur. Messi niby najlepszy piłkarz na świecie nie istniał przez 180 minut. Dlaczego mamy takich darmozjadów z zarządzie, którzy żałowali pieniędzy na Hiddinka, a teraz założę się, iż nie dogadają się z Benitezem bądź Prandellim i kolejny sezon z Zaccheronim na ławce pójdzie na straty. Przykro to mówić, aż nie chce przejść przez gardło, ale gratulacje Inter!


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2010, 22:58

Medzeer pisze:Pytam sie w pelni serio, zero ironii i podtekstow. Czy w pilce noznej istnieje cos takiego jak reka przy ciele ? swojego czasu gralem w paru klubach mlodziezowych i co sedzia, to inne zdanie.
Moim zdaniem sędzia powinien puścić grę. Podobna sytuacja była w 2006 podczas meczu Milanu z Bayernem. Któryś z zawodników Milanu "nabił" jednego z obrońców Bayernu w polu karnym i sędzia podyktował jedenastkę, a potem wszyscy byli zgodni, że był to błąd.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2010, 22:58

Mam nadzieję, że Bayern zrobi Interowi kuku w finale. Naprawdę mam nadzieję.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2010, 22:59

jak mowilem znajomym gdy byla 1/8 LM ze Inter moze naprawde namieszac w tej edycji to nikt mi nie wierzyl. tu nie pisalem ze sadze ze Inter moze naprawde cos ugrac bo od razu wszyscy by mnie zlinczowali. mozna nienawidzic Mourinho mozna nienawidzic Interu ale trzeba im przyznac ze w tym sezonie w LM graja fenomenalnie. szkoda ze przyszlo im grac z Barca bez Iniesty bo teraz sie beda tym tlumaczyc i szkoda ze przyjdzie im (wygrac?) z Bayernem bez Riberiego bo tez beda mieli wymowke. Mourinho pokazal jak gra sie z Barca. naprawde wielkie brawa.
Ostatnio zmieniony 28 kwietnia 2010, 23:01 przez marcinek, łącznie zmieniany 2 razy.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2010, 22:59

Feeps pisze:Swoją drogą jak Interiści tu wpadną powinna być miła atmosfera, nawet my się zgadzamy, że zasłużyli :D
To może któryś z nich, tak dla zasady, udowodni, że jednak nie zasłużyli :prochno: ?

BTW, wydaje mi się, że Barcelona padła trochę ofiarą własnej broni. Przez lata przyzwyczaili się, że z piłką to oni sobie właściwie wchodzą do bramki. Dzisiaj było mało strzałów z dystansu. W pamięci zapadła mi sytuacja z pierwszej połowy, gdzie Xavi, mając piłkę na 18-19 metrze centralnie przed bramką, zamiast strzelać, próbował rozgrywać do boku.


Obrazek
flying_birds

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2008
Posty: 162
Rejestracja: 30 września 2008

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2010, 23:02

No co do trenerów to ludzie z zarządu powinni się biczowac, że nie zaklepali Hiddinka. Tylko on dorównuje taktycznie Mourinho. A tak dostaniemy średniego Zacha, albo trenera na dorobku czy wydającego ogromne sumy na nieudaczników i trernera środka tabeli czyt. Beniteza.

Tak, czy siak wydaje mi się, że Bayern ma szansę. O ile Robben nie dostanie kontuzji.


ODPOWIEDZ