Liga Mistrzów 2009/2010

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2010, 13:43

Moim zdaniem Inter wcale się nie przybliżył do finału. Po prostu wczoraj nie przegrał swojej nadziei. Na Camp Nou będzie ciężko.
A ja jestem w stanie zalozyc sie o duze pieniadze, ze inter juz jest w finale. Pamietacie jak po pierwszym meczu 1/8 z Chelsea wiekszosc z was byla pewna, ze merdy dostaną w rewanzu, i ze sa w praktycznie najgorszym polozeniu ze wszystkich wloskich druzyn? Jak dla mnie po tym, co we wczorajszym spotkaniu inter zaprezentowal pod wzgledem taktyki ciezko przewidywac aby obraz gry ulegl diametralnej zmianie w rewanzu. Barcelona moze i wygra, ale na 90% nie awansuje. Nie cieszy mnie zbytnio sam fakt prawdopodobnego awansu interu do finalu, ale juz perspektywa ich ewentualnej porazki z takim na przyklad Lyonem jak najbardziej. :D


Make friends for life or make hardcore enemies!
cygi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 450
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2010, 13:46

artur_89 pisze:Takie są skutki, jeżeli cała drużyna jest uzależniona od jednego gracza...
Właściwie, to jest uzależniona od dwóch graczy: Iniesta, Xavi. Messi jest słaby. Nie wiem skąd bierze się moja awersja do tego zawodnika, ale po prostu totalnie nie podoba mi się jego styl gry. Nie zachwycają dryblingi, gdyż 2/3 z nich ma w sobie 80% farta. Przypomina mi to trochę Ronaldinho za czasów Barcy. Bramek natomiast Katalończycy strzelali by nie 3 (Messi, Messi, Messi), a np 5, z tym że nie oglądali byśmy tak często jego nazwiska.
pan Zambrotta pisze:ot i zaczyna się kozaczenie typowego polaczka, znawcy w każdej dziedzinie...
Jak pięknie zatytułowałeś swoją wypowiedź. Proszę, proszę.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2010, 13:55

cygi pisze:Właściwie, to jest uzależniona od dwóch graczy: Iniesta, Xavi. Messi jest słaby. Nie wiem skąd bierze się moja awersja do tego zawodnika, ale po prostu totalnie nie podoba mi się jego styl gry. Nie zachwycają dryblingi, gdyż 2/3 z nich ma w sobie 80% farta.
:lol: przewietrz wora facet, bo zaczyna śmierdzieć głupotą.


jestem z całego serca za Interem, to "drużyna iście galaktyczna". Nadchodzi era Moratticos!


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2010, 14:18

Cieszę się, że Inter wygrał. Remis sprawiłby, że drugi mecz to byłby tylko formalność tak jak w dwumeczu z Arsenalem. Na Camp Nou będzie wielkie widowisko. Inter wbrew pozorom nie jest to drużyna taka słaba, ale uważam, że nadal jest do ugryzienia. Przez Romę Ranieriego czy Barcę. A może Inter sięgnie po potrójną koronę..


Obrazek
PaulCone

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2008
Posty: 332
Rejestracja: 13 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2010, 14:41

Jakby nie patrząc, Inter broni "naszego" włoskiego honoru w tych rozgrywkach. Dobrze że wygrali. Powiem więcej, zagrają w finale z Bayernem.
Co do Lega Calcio, wygra ją Roma, tak sądzę, a i nawet wolałbym Romę niż Inter jako zwycięzcę ligi.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2010, 14:44

cygi pisze:Messi jest słaby.

pan Zambrotta pisze:Wczoraj powinęła się noga i już kilku zawistnych krzykaczy zaczyna swoje mądrzenie po fakcie...
Dokładnie. Przed meczem nikt nie był w stanie przewidzieć takiego scenariusza. Nieliczni tylko mieli na takowe nadzieję. Z tym że jest jeszcze drugi mecz, o tym się zapomina, dlatego Barcelony bym nie skreślał, bo nie jeden raz potrafili zrobić coś z niczego. Niczego też nie ujmując Interowi, bo wczoraj zagrali bardzo dobre spotkanie, perfekcyjne taktycznie. Ten jeden raz nawet pogratuluję im Barwuaha, wspaniały zawodnik i człowiek(?).

Stado bydła tradycyjnie.
Ostatnio zmieniony 21 kwietnia 2010, 14:44 przez szczypek, łącznie zmieniany 1 raz.


Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2010, 14:44

Btw. ciekawy scenariusz. Mozemy sobie teoretycznie wyobrazic sytuacje, w ktorej inter spotyka sie z Bayernem w finale LM i gra z nim o utrzymanie trzeciego miejsca w rankingu dla ligi wloskiej, wygrywa ta rywalizacje po czym zostaje zdegradowany do serie b. :)


Make friends for life or make hardcore enemies!
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2010, 15:37

PaulCone pisze:Jakby nie patrząc, Inter broni "naszego" włoskiego honoru w tych rozgrywkach. Dobrze że wygrali. Powiem więcej, zagrają w finale z Bayernem.
Co do Lega Calcio, wygra ją Roma, tak sądzę, a i nawet wolałbym Romę niż Inter jako zwycięzcę ligi.
Jakiego honoru bronią? bo chyba się przesłyszałem ;p

Co by nie było, kibicuje z całego serca Barcelonie, jednak nienawiść do interu jest większa, aczkolwiek gratuluje świetnego meczu.


Ciągnik_Na_Gąsienicach

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2010
Posty: 330
Rejestracja: 17 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2010, 17:22

W rewanzu obstawiam wynik 3:1, i dogrywke, oraz karne w ktorych Barca wygra.


Bo żeby wyjść to trzeba wejść, a żeby wejść to trzeba wyjść !
L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2010, 17:40

Inter to dzis druzyna, ktora grac w Europie sie nie boi.

Te lata juz minely, i az serce roscie, kiedy sie widzi Inter grajacy w CL z takim charakterem, z taka pewnoscia siebie, jak to wyglada w lidze.

Mozna by powiedziec w KONCU :)


Ciesze sie, kiedy twierdzilem jeszcze 4 lata temu, ze Inter zaczyna madrze budowac druzyne, i kiedys przyniesie to efekty.

Ciesze sie, kiedy twierdzilem, ze dla Inter nie ma lepszego trenera na swiecie, dla srodowiska w jakim Inter sie znajduje, jak Mourinho.

Ciesze sie, ze sie nie pomylilem, kiedy pisalem rok temu po meczu z Man Utd, ze widac zdecydowana roznice i postep jesli idzie o aspekt psychologiczny, w porownaniu z meczami Manciniego w CL.

Ciesze sie, ze to nie byle czcze zyczenia, mowiac, ze kiedy Inter straci swoj syndrom CL, wtedy Inter pokaze swoje prawdziwe oblicze.

Ciesze sie, ze powiedzenie "nic nie trwa wiecznie" znowu sie spelnilo. Najpierw bylo to w przypadku ligi, a teraz CL.

Ciesze sie rowniez, ze mamy w koncu trenera, ktory powoli sie staje legenda klubu.

I na koniec, ciesze sie, ze wczorajszy mecz upokorzyl opinie, ze Barcelona to najlepsza druzyna na swiecie. Owszem najlepsza jest, ale jesli mowimy o faze ofensywna, a nie defensywna. Inter w tej chwili to najlepsza chyba druzyna na swiecie, jesli idzie o ta druga strone medalu, czyli gre obronna.

"Gra sie tak jak przeciwnik pozwala", a wczoraj Inter nie pozwolil Barcelonie na wiele.

Spotkaly sie wczoraj 2 druzyny, ktore w swoim aspekcie chyba w chwili obecnej kroluja na swiecie, i tym razem to ta sztuka typowo wloska, czyli gra obronna, byla gora.

Przeciwnika nie moza lekcewazyc, zwlaszcza kiedy jest to przeciwnik, ktory potrafi najlepiej na swiecie atakowac, ale Mourinho nie bylby "The Special One", gdyby sie na takie pulapli nabieral. Jestem pewny, ze druzyna bedzie nastawiona na ten mecz tak samo, jak na mecz wyjazdowy z Chelsea.

3-1 to powazna zaliczka, ale w futbolu wszystko jest mozliwe. Przewaga psychologiczna jednak zdeycowanie na korzysc Interu, wiec trudno nie byc optymista.

No coz. Kto by sie spodziewal takiego obrotu sytuacji, kiedy w 2002 roku mialo sie prawie lzy w oczach, i przez lata kibicowalo sie sie druzynie "nieudacznikow", jakto wielu kibicow innych druzyn lubialo przypominac 8)

Warto byc cierpliwym kibicem 8)
mrozzi pisze: Co do pojedynków Interu w Europie... Kiedy oni się wreszcie nauczą, że są "wielcy" tylko i wyłącznie dzięki Calciopoli i mimo tyku baniek wpakowanych w zespół szans na zwycięstwo w LM NIE MA? Nie Chelsea to inna Barca.
Mysle, ze wczoraj sie wielu nauczylo, rowniez kibicow Interu :)


Obrazek
binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2010, 17:55

Nie wyłącznie, ale niestety również dzięki Calciopoli Inter jest tam gdzie jest.

Nie ma co jednak narzekać, wielki szacunek dla Interu za wczorajszy mecz. Pokazał kawał dobrej piłki i dość ładnej. Oby przeszli Barcę.

Forza Juve.


Fred_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2008
Posty: 173
Rejestracja: 14 listopada 2008

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2010, 18:57

niech inter sie jeszcze tak nie cieszy ze zagra w finale,Barcelona na swoim boisku jest bardzo grozna wszyscy pamietamy jak rozwalili Arsenal 4-1,Barca moze wygrac 2-0 choc napewno łatwo nie bedzie


Alex_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 235
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2010, 19:39

A ja mam takie pytanie odnośnie dzisiejszego meczu, wie ktoś może czy na cyfrze będzie można gdzieś obejrzeć ten mecz bo jest on na polsaciea a jak wiadomo polsatu nie ma w pakiecie cyfry. Na stronkach jest napisane że na Rai Due ale tam zapewne zakodują.. Jak ktoś się orientuje to niech pomoże :think:


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2010, 19:45

Lista programów jest dosyć długa, nie wiem dokładnie co jest na Cyfrze, przejrzyj to, może coś masz:

2BE
Al Jazeera Sport +3
Al Jazeera Sport +4
Al Jazeera Sport +5
Arena Sport 4
BHT 1
C+ Sport 1 (Fin)
Club RTL
CT2
Digi Sport (HU)
Fox Sports Espanyol **
Hi Soccer
HRT 2
Iran TV3
Israel 10
ITV 1
ITV 1 Wales
Kanal A (Slovenia)
Nederland 3
NET Hellas
nSport SD
NTV+ Football
ORF 1
ORTM (Mali)
Polsat TV
Pro.bg
RAI Due
RSI La 2
RTS 1 (Serbia)
RTÉ Two
Rustavi 2
SAT.1 Austria
SAT.1 Germany
Scottish TV
SF 2
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (Germany)
Sky Sport 1 (Italy)
Sky Sport Info (Portal)
Sky Sports 1 (uk)
Sport 1 (Ukr)
Sport 1.1 (Ned)
Sport TV1
Sportsmax
Star Turkey
STV 2 Slovakia
SuperSport 1 (DigitAlb)
SuperSport 3 (ZA)
SuperSport 3A
TF 1
TSR 2
TV Klan
TV3+ Denmark
TV6 Estonia
TV6 Latvia
TV6 Lithuania
TVR 1
Ulster TV
UT-1
Viasat 4 (Nor)
Viasat Football (Swe)
Viasat Sport Baltic (ee)
Viasat Sport Baltic (lt)
Viasat Sport Baltic (lv)
~ Al Jazeera Sport HD1
~ DigitAlb HD5
~ HD Suisse
~ ITV HD
~ nSport HD
~ NTV+ Sport HD
~ ORF 1 HD
~ SAT.1 HD
~ Sky Calcio 1 HD
~ Sky Sport HD (Germany)
~ Sky Sport HD1 (Italy)
~ Sky Sports HD1 (uk)
~ Sport 1 HD (Ned)
~ Sport HD (Ukr)
~ Sport TV HD
~ Star TV
~ TF 1 HD
~ TVR HD
~ Viasat Sport HD

Ale jest na otwartym Polsacie więc możesz obejrzeć za pomocą telewizji zwykłej naziemnej.


Obrazek
Alex_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 235
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2010, 20:06

Tylko gorzej z jakością obrazu..


ODPOWIEDZ