Wszystko o zagranicznych ligach

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
^Slim^

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 123
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 13 września 2010, 23:15

arthur9 pisze:
francois pisze:Ciekawa sytuacja w Premier Laegue. Na czele niezmiennie Man Utd, Chelsea i Arsenal, a L'pool, Man City i Tottenham zawodzą. Miejsc w CL jest tylko 4, ciekawe kto je zajmie :think: Może we wszystko wmiesza się Everton :whistle:
Everton jak zwykle powoli się rozkręca, to zasada w każdym sezonie, no ale obyś miał rację :wink:
na razie nie ma mocnych na Chelsea, są bezkonkurencyjni na początku sezonu (dwa razy wygrać po 6:0 w 2 pierwszych meczach, tego jeszcze nie pamiętam, a przecież już w ostatniej kolejce poprzedniego sezonu pokonali Aston Ville 7:1 :whistle: ) Arsenal? - pytanie czy ten sezon będzie przełomowy i czy utrzymają równą dyspozycje przez cały sezon, Tottenham może ponieść konsekwencje połączenia rozgrywek ligowych z LM (tak bywa bardzo często) Menchester United nie może pozwolić uciec Chelsea, Men.City - zobaczymy czy za pieniędzmi i potencjałem pójdą wyniki, a FC Liverpool rewolucja jak Juve nie zrobił, na razie bardzo przeciętnie, przegrywa z bezpośrednimi rywalami (z Men.City 3:0 przypomnę i remis z Arsenalem 1:1, do tego męczarnie z WBA 1:0) zapowiada się ciekawie :wink:
Mistrz w PL wg mnie zdobędzie Arsenal. Są cholernie zdeterminowanie w tym sezonie i głodni sukcesów jak nigdy. Wydaję mi się, że Wenger wyciśnie z nich max możliwości i w końcu zgarną jakiś puchar. Są już wystarczająco dojrzali piłkarsko i zgrani, żeby powalczyć nawet o finał LM :ok: .

Jak ktoś nie widział to tu jest klepanko z Boltonem przed czwartą bramką dla Kanonierów:
www.dailymotion.pl/video/xes5u9_velapas ... from=embed
Fajna sprawa, a grali bez Walcotta, RvP czy Vermaelena. Ławkę mają równie mocną co pierwszy skład.
Dużo się wyjaśni 3. października w meczu z Chelsea.
Trzymam za nich :ok: :ok: .


Obrazek
Klasyczna 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 362
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 14 września 2010, 17:09

Arsenal ma naprawdę małe szanse na mistrzostwo. Brakuje im doświadczonych graczy. Moim zdaniem pierwsza 3 tabeli jak w poprzednim sezonie.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 14 września 2010, 20:12

pilkarzyk888 pisze:Minirewolujca w rosyjskim futbolu. Czy to dobry kierunek? http://pilkarskiekomentarze.com/?p=359
Wg mnie bardzo dobra decyzja. Liga rosyjska jest poziomem zbliżona do francuskiej. Mam nadzieję, że wkrótce najciekawsze mecze rosyjskiej Premier Ligi będą transmitowane w C+.


pilkarzyk888

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 maja 2010
Posty: 54
Rejestracja: 13 maja 2010

Nieprzeczytany post 23 września 2010, 15:01

Ligi europejskie: Co się dzieje z gigantami? http://pilkarskiekomentarze.com/?p=736


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2010, 15:16

pilkarzyk888 pisze:Ligi europejskie: Co się dzieje z gigantami? http://pilkarskiekomentarze.com/?p=736
Jak zwykle. Zadyszka na początek, a jak przyjdzie co do czego, to i tak wszystko zgarnie Bayern. Albo Barca, czy Real. A Francja mnie totalnie nie interesuje. To chyba najnudniejsza liga świata. Zupełnie ignorowana jest z kolei liga rosyjska, a niesłusznie, niesłusznie... Chociaż w pucharach w tym roku też im się wiedzie raczej pod górkę. Auxerre wyeliminowało Zenit, CSKA to nawet nie wiem...


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 24 października 2010, 17:04

"Dziesięć bramek PSV, kompromitacja Feyenoordu!" :shock:. Jak często można zobaczyć taki wynik pomiędzy silnymi europejskimi klubami? Leo powinien już chyba pomyśleć o emeryturze.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 24 października 2010, 20:16

Vimes pisze:"Dziesięć bramek PSV, kompromitacja Feyenoordu!" :shock:. Jak często można zobaczyć taki wynik pomiędzy silnymi europejskimi klubami? Leo powinien już chyba pomyśleć o emeryturze.
spokojnie Leo nie jest tam trenerem więc nie decyduje o grze...ale i tak można powiedzieć na PZPN wygrał :D
10:0 robi wrażenie! Pewnie przypomniał mu się mecz Polski z San Marino kiedy wygrał 10:0 :prochno:


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 25 października 2010, 12:58

Nie pamiętam już kiedy w najwyższej klasie rozgrywkowej w Europie, oczywiście na takim poziomie, padł taki wysoki wynik. Wiadomo, w lidze holenderskiej piłkarze mają duże pole do popisu, bo tam w każdym sezonie, w każdym spotkaniu pada bardzo duża liczba bramek. Jest to dobre dla ligi, bo jest ciekawie, z emocjami. PSV jest w dobrej formie, jest liderem i jak tak dalej pójdzie to w tym sezonie wygrają ligę.


pilkarzyk888

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 maja 2010
Posty: 54
Rejestracja: 13 maja 2010

Nieprzeczytany post 26 października 2010, 17:37

Może ktoś tutaj interesuje się serbską piłką. Zobaczcie jak się bawią działacze Partizana Belgrad. Biba na całego. http://pilkarskiekomentarze.com/?p=1581


DiaVolO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2010
Posty: 487
Rejestracja: 09 lutego 2010

Nieprzeczytany post 01 maja 2011, 14:45



No i BVB mistrzem Niemiec :dance: Brawo,od zawsze ceniłem ten klub,zawsze chciałem żeby był na szczycie i stało się ; )) Mam nadzieję że nikt z pierwszego składu nie odejdzie bo to będzie katastrofa. Co do przyszłości mam nadzieję że Dortmund na dobre będzie się trzymał podium Bundesligi + coroczne występy w LM ! Heja BVB :dance:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 maja 2011, 09:08

DiaVolO pisze:

No i BVB mistrzem Niemiec :dance: Brawo,od zawsze ceniłem ten klub,zawsze chciałem żeby był na szczycie i stało się ; )) Mam nadzieję że nikt z pierwszego składu nie odejdzie bo to będzie katastrofa. Co do przyszłości mam nadzieję że Dortmund na dobre będzie się trzymał podium Bundesligi + coroczne występy w LM ! Heja BVB :dance:
A cieszyłeś się jak nas pokonali w finale CL ? :roll:

Nuri Sahin jest przymierzany do Realu no niestety, Barrios też penwie poleci ;( I Borussia się rozsypie.

Brawo BVB. Za rok to trzeba powtórzyć no i przynajmniej awansować do 1/8 CL.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 02 maja 2011, 11:17

<<W@jTEk>> pisze:Nuri Sahin jest przymierzany do Realu no niestety, Barrios też penwie poleci ;( I Borussia się rozsypie.

Brawo BVB. Za rok to trzeba powtórzyć no i przynajmniej awansować do 1/8 CL.
Sahin jest przymierzany do Realu i co z tego? Niech sobie będzie, ja wiem tyle, że dopóki tam gra Alonso to nikt normalny (i nienormalny) nie kupi drugiego rozgrywającego takiej klasy. A jak Barrios odejdzie (co też jest wątpliwe) to myślisz, że nie kupią kogoś w jego miejsce? Robercik na pewno nie będzie grał wtedy w pierwszym składzie :D

Borussia ma młody skład i w przyszłości oni mogą być tylko lepsi. Na pewno nie powtórzą wyczynu Wolfsburga.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 02 maja 2011, 13:22

<<W@jTEk>> pisze:Nuri Sahin jest przymierzany do Realu no niestety, Barrios też penwie poleci ;( I Borussia się rozsypie.
Borussia i Porto to kluby, które wg mnie będą najbardziej narażone na utratę najlepszych piłkarzy w lecie.

Z drugiej strony może Kuba i Lewy będą mieć pewne miejsce w pierwszym składzie :pray:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Junakson

Madridista
Madridista
Rejestracja: 07 sierpnia 2004
Posty: 213
Rejestracja: 07 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 02 maja 2011, 17:43

A co ma Alonso do transferu Sahina? Jeśli Nuri zostałby kupiony, to po to żeby być jego partnerem w środku pola, ewentualnie odciążeniem dla Xabiego, który nie ma obecnie wartościowego zmiennika. Taki transfer niesie ze sobą sporo korzyści. Do tego cena, o której mówi się w mediach jest (10 mln) jest w sam raz :) Po jego transferze pewnie wyleci Gago.

Borussia jeśli chce się godnie zaprezentować w LM, powinna kupić kogoś na poziomie Barriosa do ataku, wzmocnić środek pola i przede wszystkim się nie osłabiać (vide Sahin do Realu :smile: ).


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 02 maja 2011, 17:58

Junakson pisze:A co ma Alonso do transferu Sahina? Jeśli Nuri zostałby kupiony, to po to żeby być jego partnerem w środku pola, ewentualnie odciążeniem dla Xabiego, który nie ma obecnie wartościowego zmiennika. Taki transfer niesie ze sobą sporo korzyści. Do tego cena, o której mówi się w mediach jest (10 mln) jest w sam raz :) Po jego transferze pewnie wyleci Gago.

Borussia jeśli chce się godnie zaprezentować w LM, powinna kupić kogoś na poziomie Barriosa do ataku, wzmocnić środek pola i przede wszystkim się nie osłabiać (vide Sahin do Realu :smile: ).
Ja sądzę, że nie ma sensu grać 2 rozgrywającymi a zarówno Sahin jak i Alonso to właśnie typowi rozgrywający.

I wątpię, żeby poszedł za 10 mln, w zasadzie to nie wiem co za kolo na to wpadł, że Borussia tak łatwo odpuści swojego wicekapitana i jednego ze swoich najważniejszych piłkarz.

A co do samej Borussi - moim zdaniem mają skład idealnie zgrany i właściwie nie wymagający poprawek. Oczywiście, że mogliby kogoś kupić ale w zasadzie wielkie transfery nie są w ich stylu.


ODPOWIEDZ