Obstawianie meczów, typy- bukmacherka w sezonie 09/10

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Juve22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2008
Posty: 23
Rejestracja: 27 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 00:16

Mi na dzis wszystko weszlo wiec zostaly 3 kupony ktore postawilem i czekam do jutra :)
Chelsea - Tottenham
West Ham - Liverpool 2
Bayern - Nurnberg 1
Juventus - Livorno 1
Barcelona - Atl Madryt 1
na 2 dwa mecze zostaly
Real - Xerez
Wisla Kr - P Bytom
Arsenal - Wigan 1
MArseille - Mont. 1
Lech SN1
Barcelona SN1
a na ostatnim wszystko mam na jutro
Chievo - Genoa 2
Man Utd - Man City 2
Leverkusen - Werder 1
PSG - Lyon podwojna szansa 2 :)


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 00:37

Radek_88 pisze:No to dzis w koncu cos na plus (Karlsruhe, De Graafschap, torino), teraz trzeba kontynuowac to jutro ;)
białas pisze:Olympique Lyon - Fiorentina (Połowa lub koniec spotkania) 1 1.45
Białas na jakiej stronce obstawiasz? Bo strasznie ciekawie wyglada ten zaklad 'Połowa lub koniec spotkania', zreszta po innych typach tez widze, ze oferta musi byc bogata. A jako, ze stracilem wszystkie srodki na bet-at-home to chetnie przeniose sie do jakiegos innego buka.
bwin.pl. zakład jest fajny, daje 2 szanse na wynik w spotkaniu, zresztą łatwo to zauważyc po meczach w których nie ma wyraźnego faworyta. od strony technicznej mam coś nie tak z bwin, ale pewnie nie przeniosę się gdzieś indziej, bo już się przyzwyczaiłem do tej czarnej kolorystyki :wink:


Czachor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2005
Posty: 240
Rejestracja: 17 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 06:35

Obrazek

Na 10 zdarzeń, trafiłem wczoraj 9. Daje to 90% skuteczność i jestem zadowolony. Tylko mój pewniak wczoraj zawiódł. A tym samym singiel jedyny. Dobrze, że weekend po pucharach gram bardzo małymi stawkami i postawiłem tylko 10.

Jeśli jutro Geona wygra to wygram około 50 zł, a jeśli nie to około 10 zł ;[ ach te systemy 3 mecze w systemie już na +.

2 ostatnie kupony rozstrzygną się dopiero w Poniedziałek. Jeden około 22 drugi około 23 :angry: :angry: w obu przypadkach na 3 mecze 2 na plus :prochno:

Jeden czysty kupon na niedziele oraz jeden na którym wszedł 1 mecz ;]. Oba rozstrzygną się w niedziele. Pierwszy około 17 drugi około 19.

I zostaje tasiemiec ;] 2 mecze już na +. Zostało 6 :prochno:

Podsumowanie najbardziej dochodowa może być dziś genoa i najbardziej liczę na nią ;p Jeśli wejdzie genoa i jakiś kuponik będę na + ;p Dziś kolejna dziesiątka,mam nadzieje, że będzie co najmniej tak jak wczoraj :dance: :pray:


blads

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 kwietnia 2009
Posty: 218
Rejestracja: 30 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 10:36

West Ham - Liverpool
Wynik meczu : Liverpool (Kurs: : 1,55)
Boulogne - Bordeaux
Wynik meczu : Bordeaux (Kurs: : 1,60)
Marsylia - Montpellier
Wynik meczu : Marsylia (Kurs: : 1,40)
Cagliari - Inter Milan
Wynik meczu : Inter (Kurs: : 1,60)
Barcelona - Atletico Madryt
Wynik meczu : Barcelona (Kurs: : 1,30)

stawka 200 zł ako 7,22 do wygrania 1444,00 zł

po ostatnich bardzo dobrych wygranych postanowiłem iśc za ciosem :) kupon postawiony na krótko przed popołudniówką wczoraj więc dopiero dzis wrzucam. Mam nadzieje że Inter mi nie zrobi psikusa :-D Mam jeszcze system w sts ale to podam jutro jak będe miał dostęp do skanera i będzie już po wszystkim


Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 11:24

Ostatnio 100zł w plecy przez Lazio, próbujemy dalej ;-)

Obrazek

No i się udało, ostatnio zakład 100zł w plecy i odrobiłem straty ;p
Ostatnio zmieniony 20 września 2009, 23:38 przez Hoffman, łącznie zmieniany 1 raz.


PETRONAS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 stycznia 2009
Posty: 80
Rejestracja: 19 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 12:43

Masakra już tyle przerąbałem że teraz gram lajtowo po kilkanaście zł. Widze że każdy tutaj gra na pałę bez żadnej taktyki ... gra ktoś może kursy w granicach 2 zł. Chętnie bym się podzielił wiedzą.
Sampdoria-Siena - 1.6 - pewniak na dziś :!:


DIEGOOOOOOOOO!!!!!!!
blads

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 kwietnia 2009
Posty: 218
Rejestracja: 30 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 12:54

PETRONAS pisze:Masakra już tyle przerąbałem że teraz gram lajtowo po kilkanaście zł. Widze że każdy tutaj gra na pałę bez żadnej taktyki ... gra ktoś może kursy w granicach 2 zł. Chętnie bym się podzielił wiedzą.
Sampdoria-Siena - 1.6 - pewniak na dziś :!:

czemu twierdzisz ze gramy na pałe ? To że ty grasz asekuracyjnie AKO 2 nie znaczy że reszta musi grać tak samo ... pozatym twierdzisz że i tak przegrywasz więc nie wiem o co kaman, czyja taktyka opłaca się lepiej...


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 13:23

coś ode mnie:

Toulouse FC - Le Mans UC 72 1X 1.12 (2:0)
Real Madryt - Xerez 1 1.10 (5:0)
Valencia CF - Sporting Gijon 1 1.25 (2:2)
Bayer Leverkusen - Werder Brema 1X 1.33 (0:0)
Rosenborg - Sandefjord Fotball 1 1.30 (4:0)
Fenerbahce - Buyuksehir 1 1.20 (1:0)
AC Milan - Bologna 1 1.30 (1:0)
trafnośc 85%

Chelsea FC - Tottenham Hotspur +2,5 1.75 (3:0)
RSC Anderlecht - AA Gent 1 1.65
FK Teplice - Bohemians 1905 1 1.45 (1:0) (1:0)
FC Kopenhaga - Randers FC 1 1.30 (3:0)
Paris Saint-Germain - Olympique Lyon +1,5 1.36 (1:1)
Sampdoria Genua - Siena 1 1.55 (4:1)
AS Roma - Fiorentina (Połowa lub koniec spotkania) X 1.60 (3:1)
trafnośc 71%


@PETRONAS, każdy zdążył zauważyc, że grasz albo single albo zakłady z AKO 2zł. nie rozumiem, więc jakieś pretensje do innych skoro piszesz, że sam nie wygrywasz. ja kiedy podaję typy, dzielę na 2 grupy: te wielce prawdopodobne i te mniej. nie są to kupony zawarte przeze mnie, a jedynie spośród tych meczów wybieram przeważnie 2-3 i stawiam za hajs. chyba, że ewidentnie piszę, że podane typy to jeden kupon.
Ostatnio zmieniony 20 września 2009, 22:54 przez białas, łącznie zmieniany 4 razy.


Czachor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2005
Posty: 240
Rejestracja: 17 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 13:38

Jeśli ktoś ma szczęście w życiu to dlaczego ma nie grać na pałę jeśli mu to przynosi zyski :prochno:

Ja staram się selekcjonować mecze i nie gram barcy realu chelsea man u bayernu co tydzień. Staram się dobierać zazwyczaj mało zdarzeń a inwestować więcej kasy. Jednak po wyczynach piłkarzy w pucharach europejskich postanowiłem w ten weekend zagrać więcej meczy za mniejsze stawki ;p Efektem tego są 22 typy podzielone na kilka kuponów, róznych 1 singiel duble i potrójne, jeden tasiemiec. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jeden pewniak nie wszedł ale i tak z wczorajszego dnia jestem zadowolony zobaczymy dziś i jutro się okaże czy jestem 30 zł do tyłu przy zainwestowanych 40 czy coś do przodu. Jestem pewny tylko kuponu 3 z 4. Jeśli genoa wygra będzie okolo 40-50 zł wygranej jeśli nie to 10 ;p Dało mi to 90% skuteczności więc chyba jest ok :ok:

Gra na palę to gra w dużego lotka na chybił trafił lub obstawianie meczy w podobny sposób. Tak samo jak dla nie wtajemniczonych grą zależącą tylko od szczęścia jest texas holdem. Jednak gdy zagłębimy się w tą grę okazuję się, że to nie szczęście które oczywiście też trzeba mieć, ale w głównie statystyka i umiejętność liczenia oraz psychologia ;] Więc nie można oceniać czyjegoś działania w tym momencie, jeśli nie znamy podstaw czy innych okoliczności którymi się kierował. Pomijając fakt, że ktoś powie otwarcie otworzyłem zakładkę z serie a i klikałem w ciemno, a potem tak samo wpisałem przypadkową kwotę.



Mam nadzieję, że wszyscy zrozumieli o co mi chodzi, bo pisałem pod wpływem chwili, ponieważ zdruzgotała mnie twoja opinia petronas. Może czas troszkę odpocząć od bukmacherki petronas albo zmienić taktykę jeśli przynosi straty, a może bingo lub ruletka :prochno:


król Alex

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 158
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 13:41

Ja dam jutro Skan albo foto kuponu ( w ten weekend niestety tylko jeden;P ) z STS-u... Chwilowo nie mam kuponu przy sobie i stawek nie pamiętam ale moge podać mecze:

Juventus 1
Arsenal 1
Marseille 1
Hibernian 1
Legia 1

Celtic 1
Milan 1
Sampdoria 1

Jak widzicie 3 mecze jeszcze na dziś zostały, stawka:5zł a do wyciągnięcia jakoś niecałe 60zł


FORZA JUVE
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 20:01

po kompletnie nieudanym piatku i sobocie, dzisiaj udalo sie odegrac i odrobic straty, z mala nawiazka:
http://i37.tinypic.com/29f4f8i.jpg

drugiego z dzisiejszych kuponow nie wrzucam, bo wstyd :D


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 20:07

Arsenal - Wigan 1
Marsylia - Montpellier 1
Venlo - Ajax 2
Cagliari - inter 2
Lokeren - St. Liege 2
Boulogne - Bordeaux 2
Sampdoria - Siena 1

Frankfurt - Hamburger 2...

Jak zwykle 1 mecz mi nie wchodzi. Juz nigdy niemieckiej ligi.


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
PETRONAS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 stycznia 2009
Posty: 80
Rejestracja: 19 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 20:15

HEHEHE
(nie miałem i nie mam do nikogo pretensji jak coś ale podawanie co tydzień takich zespołów jak Genoa,Man Utd., Marsylia,Arsenal itd robi sie już powoli nudne bo zawsze ale to zawsze są wpadki najlepszych ,uważam że granie tasiemców nawet małych tasiemców to ''wiocha'' raz wejdzie ale raz na 100 wolałbym aby każdy pisał dlaczego tak stawia jak na forum bukmacherskim a nie robił listy co tydzień z tymi samymi zespołami )


DIEGOOOOOOOOO!!!!!!!
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 20:33

PETRONAS pisze:HEHEHE
(nie miałem i nie mam do nikogo pretensji jak coś ale podawanie co tydzień takich zespołów jak Genoa,Man Utd., Marsylia,Arsenal itd robi sie już powoli nudne bo zawsze ale to zawsze są wpadki najlepszych ,uważam że granie tasiemców nawet małych tasiemców to ''wiocha'' raz wejdzie ale raz na 100 wolałbym aby każdy pisał dlaczego tak stawia jak na forum bukmacherskim a nie robił listy co tydzień z tymi samymi zespołami )
może dlatego, że ludzie bardziej interesują się tymi popularnymi ligami niż np. estońską czy też białoruską. jak wiadomo wiedza o zespołach jest ważna, a chyba nie powiesz mi, że więcej się dowiem o drużynach z Estonii, niż o włoskich, gdzie mamy masę źródeł, jak chociażby JP. na pałę, to może każdy stawiac patrząc jedynie po kursach. pożytku może byc niewiele więcej.


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 20 września 2009, 21:50

Według mnie nie ma nic gorszego niż wyśmiewanie się/szydzenie z czyjegoś stylu gry. Zawsze powtarzam, że najważniejszy jest końcowy rezultat. Dlatego zwracanie komuś uwagi typu "ale wiocha" jest dla mnie nie na miejscu (to coś jak szydzenie z włoskiego catenaccio).

Z drugiej strony Petronas ma rację, że lepiej jest jak gra się mądrze, ale na to potrzeba czasu i pewnego wysiłku (a trudno się skupić np. przed tablicą w STSie). Sam ostatnio szukam odpowiedniej dla siebie taktyki grania i na razie sprawdza się stawianie na 3 lub 4 wydarzenia po 1,6 (i czasami więcej). Pomagają w tym przede wszystkim statystyki oraz strony w necie, gdzie ludzie podają swoje typy i je ARGUMENTUJĄ. Dzięki temu ten weekend jest na pewno na zero, a jeden kupon wciąż w grze. Powolutku, małymi kroczkami będę starać się wydrzeć to, co mi buki to tej pory zabrały :wink:

Powodzenia


ODPOWIEDZ