Obstawianie meczów, typy- bukmacherka w sezonie 09/10

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 01 września 2009, 12:16

Noo Adi, ładny kupon walnąłeś, następnym razem podziel się z nami typami :D

Polska - Irlandia Północna
Typ: Polska
1.50
Hiszpania - Belgia
Typ: Hiszpania
1.20
Rosja - Liechtenstein
Handicap 0:1
Typ: Rosja
1.12

AKO 2.02 za trochę grubszą forsę, stawiam teraz bo kurs na Polaków bardzo szybko spada...


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 01 września 2009, 14:16

Polska - Francja (siatkówka) 1 1,60
Niemcy - Turkey (siatkówka) 1 1,35
Polska - Irlandia Północna 1 1,57

kurs ogólny: 3,39
stawka: 20 zł
ew. wygrana: 67,80 zł

Liczę na wygraną. W zanadrzu trzymam jeszcze jeden kupon, o którym póki co wolę milczeć.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 01 września 2009, 14:39

wczoraj jak wybierałem kase z stsu postawiłem taki składak na poniedziałek wtorek US OPEN + sobota niedziela EL MŚ.

PONIEDZIAŁEK

Radwańska - Mayer - 1 - 1,12
Pennetta F - Gallovits E - 1 -1,05
Blake J. - Ramirez Hidalgo - 1 - 1,05
Williams V - Dushevina - 1 - 1,05
Stosur S. - Sugiyama - 1 - 1,10
Haas T - Falla A - 1 - 1,10
Roddick - Phau B - 1 - 1,02
Newcastle - Leicester - 1x - 1,16
Barcelona - Gijon - 1 - 1,16


+

WTOREK

Jankovic - Vinci - 1 - 1,10
Wozniacki C - Voskobareva - 1 - 1,03
Querrey - Yani - 1 - 1,05
Del Potro - Monaco - 1 - 1,05
Cilic - Sweeting - 1 - 1,10
Cornet - Adamczak - 1 - 1,25
Cristea - Morita - 1 - 1,15
Simon - Gimeno Traver - 1 - 1,05
Gonzalez - Massu - 1- 1,10

Karlovic - Navarro - 1 - 1,12

+

SOBOTA

Gruzja - Włochy - 2 - 1,27
Turcja - Estonia - 1 - 1,18
WKS - Burkina Faso - 1 - 1,30

+

NIEDZIELA

Ghana - Sudan - 1 - 1,30 ( jak wejdą pozostałe to w niedziele się odwróci typ i zagra żeby być na plusie mimo wszystko :)


STAWKA: 54 zł AKO: 12,33 WYGRANA: 599,20

Wiem, że niskie kursy, wczoraj powchodziło wszystko mam nadzieję że dzisiaj będzie podobnie w 2 dniu US OPEN :)

pozdro !

EDIT oj Ivo Ivo nie popisałeś się ....
Ostatnio zmieniony 11 września 2009, 09:36 przez Adi666666, łącznie zmieniany 4 razy.


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
PETRONAS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 stycznia 2009
Posty: 80
Rejestracja: 19 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 01 września 2009, 15:06

Już w sobotę wielkie emocje związane z eliminacjami mistrzostw świata 2010
w tej fazie żadna mająca szanse drużyna nie może pozwolić sobie na stratę punktów. Proponuje aby każdy podał swoje typy i zobaczymy kto jest dobry. Nikogo nie obchodzi ile ktoś wygrał a mnie to nawet denerwuje hehe. Typy typy i jeszcze raz typy proszę.
Wszystkie ostatnie mecze tabele kursy i statystyki na najlepszej wg. mnie stronie : http://www.betexplorer.com/soccer/inter ... rs-europe/


DIEGOOOOOOOOO!!!!!!!
charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2009, 16:36

przejrzałem tabele i kursy, na dziś kupon wmiare ostrożny wyglądałby tak:

Wegry-Szwecjax2
Polska-Irlandia 1
Azerbejdzan-Finlandia x2
Szkocja-Macedonia 1x
Chorwacja-Bialorus 1
Armenia-Bosnia i Herc. 2
Kurs:5,85
Typy chybaaaaa "pewne"!
+ w meczu Słowacja-Czechy X, Hiszpania i Francja 1 (niskie kursy) ale dziś dopiero wtorek do soboty jeszcze trochę czasu jest :!:


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
Shadow0700

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lipca 2008
Posty: 20
Rejestracja: 05 lipca 2008

Nieprzeczytany post 01 września 2009, 21:37

Lypsky pisze:
Shadow0700 pisze: Genoa st. gola
Genoa straci gola?
strzeli oczywiście:d i strzelili 0:1 do przodu


NedvedFAN
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 01 września 2009, 21:50

ja sobie mecze reprezentacji odpuszczę, odpocznę od walki z bukami. wcześniej kiedyś wspominałem, że testuję nowy system i... no właśnie, na testach się skończyło. możliwe, że ktoś słyszał, ale jednak zapytam się: słyszał ktoś o czymś takim jak Sure bets? jest to system, w którym za każdym razem się wygrywa i niema ryzyka. ogólnie sure bets opiera się na rozmaitości wysokości kursów u różnych bukmacherów. trzeba grać przynajmniej u dwóch buków, a wtedy zysk sięga nawet 20% postawionej kwoty. tylko, że takie zakłady zdarzają się niezwykle rzadko, przeważnie w granicach 2-3%, co przy kwotach rzędu 100zł daje nam wygraną w postaci prawie żadnej. dlatego, żeby czerpać wymierne korzyści z tego systemu, trzeba dysponować kapitałem rzędu kilku-kilkunastu tysięcy złotych i posiadać konta u przynajmniej 25-30 buków, co większość graczy wyklucza z korzystania z tego systemu. a może ktoś jednak próbował?


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 01 września 2009, 21:59

białas pisze:a może ktoś jednak próbował?
zapomnij. tak jak pisałeś, trzeba mieć konta na stu bukach, w każdym wpłacić niezly kapitał i czekać na okazje, by ugrać dychę... buki nie są w ciemię bici, surebety to fikcja. Już predzej bym grał progresję na remis, równie pewny zysk, tylko trzeba mieć cierpliwość.

Polecam stronkę http://www.surebety.pl/, w końcu coś z punktu widzenia matematyka.


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 01 września 2009, 22:08

pan Zambrotta pisze:
białas pisze:a może ktoś jednak próbował?
zapomnij. tak jak pisałeś, trzeba mieć konta na stu bukach, w każdym wpłacić niezly kapitał i czekać na okazje, by ugrać dychę... buki nie są w ciemię bici, surebety to fikcja. Już predzej bym grał progresję na remis, równie pewny zysk, tylko trzeba mieć cierpliwość.

Polecam stronkę http://surebety.pl/Start/Start.php, w końcu coś z punktu widzenia matematyka.
na poczatku stwierdziłem, że to prawdziwa żyła złota, ale kiedy zagłębiłem się w temacie, okazało, że to trudniejsze niż się może wydawać. znaleźć sure beta nei jest trudno. trudności sprawiają jedynie sprawy organizacyjne, jak ww. wspomniana liczba potrzebnych kont i przede wszystkim, ogromnego kapitału. niemniej sure bety w okolicach 10-20% zdarzają się i nie zaprzeczysz, że to fikcja. zasadniczo są to oczywiste pomyłki buków (te w wysokości 2-3% to najzwyczajniejsze rozbieżności w typowaniu kursów, wystarczy poczytać, który buk zaniża kursy, a który zawyżą), które w nielicznych przypadkach są szybko weryfikowane i wtedy nici.

ciekawość wygrała nad odrobiną szaleństwa :wink:


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 01 września 2009, 22:19

zauważ też, że w tych surebetach padają nazwy buków, które nigdy jeszcze wcześniej nie słyszałeś. Szczerze mówiąc każdy rozsądniejszy człowiek bałby się wpłacić na konto nieznanego i niesprawdzonego buka grubszą forsę. Już nawet nie chodzi o to, że mogą być jakieś kruczki przy wypłacie i róznego rodzaju prowizje, ale o najzwyklejszą w świecie wypłacalność, wiele serwisów które nie przebijają się w internecie, szybko pada jak muchy.
Szczerze mówiąc nie znam żadnego gościa, który by w to grał, a jak kiedyś o tym im mówiłem to tylko lekko się uśmiechali.

Lepiej wysłać 2 pewniaki za trzy stówki :prochno:


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 01 września 2009, 22:24

na dobrą sprawę słyszałem może o 10-13 z czego połowa jest bardzo znana. rzeczywiście, wpłacając jakąkolwiek ilość gotówki liczoną w k złotych, obawiałbym się o możliwość wypłaty i wszystko co jest z tym związane. znajomość regulaminu i to nie tych podstawowych zasad, to jedna z najważniejszych rzeczy w przypadku sure betsów, ale jednak łatwiej i przyjemniej jest postawić 3 mecze za 100zł :wink:


Shadow0700

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lipca 2008
Posty: 20
Rejestracja: 05 lipca 2008

Nieprzeczytany post 01 września 2009, 22:34

ja może ekspertem nie jestem ale powiem wam co o tym sądze. Słyszałem o świetnym systemie opierającym się na progresji i stawianiu remisów, niestety nie znam szczegółów:( do progresji trzeba mieć jednak ogromną wiedzę statystyczną. Ja osobiście wolę stawiać bez systemów na mecze w środowiskach, które bardzo dobrze znam jak np serie a , ekstraklasa, ew pr. league. Nie stawiam tylko czystych 1, X, 2 ale też głównie z handi+0 i świetnie na tym wychodzę. Może wygrane nie są przy kursie 50 ale 10 lub 5 zawsze sie uda z 2,3 meczy wydobyć. Często kursy są zaniżane jak np. na 1kę gdy gra np mecz LEgia-Cracowia 1.20. Kurs którego nigdy się nie gra bo zysk jest w tym wypadku nieadekwatny do ryzyka. Lepiej (przykładowo) postawić na pierwszą połowę wynik, under/over minuta bramki itp. Dodam od siebie że granica przyzwoitosci kursów jakie gram to 1.5 no chyba ze cos wyjątkowo po mniejszym. Najlepiej aby kurs był przynajmniej 2.0. Wtedy przy kiepskiej( przynajmniej dla mnie) skuteczności 50% masz zwrot pieniędzy.
Ja wyznaję zasadę od niedawna że lepszy mniejszy ale pewny zysk... i wiecie co? to działa. :happy:


NedvedFAN
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 września 2009, 22:44

Shadow0700 pisze: Słyszałem o świetnym systemie opierającym się na progresji i stawianiu remisów, niestety nie znam szczegółów:(
Chodzi o to, że stawiamy cały czas remis 1 druzyny co kolejke? Gdy przegrywamy, podwajamy w nastpnym zakładzie wpłacana kasę. Np.

Fiorentina - Juventus X 5 zł. kurs 2,5

przegrywamy, to nastepny mecz

Cagliari - Fiorentina X (3,0) za 10 zł.

Viola wygrywa no to w 3 kolejce

Fiorentina - Torino X (2,7) za 20 zł. Znowu doopa.

Dajemy 40 zł na Fiorentina - Palermo X po kursie np. 2,3.

pada remis i zagraniamy 92 zł przy 75 zł straty czy jesteśmy troche na plus. Trzeba jednak miec spory kapitał na początku i znaleźć drużyne która często remisuje. Na jakims forum czytałem o kolesiu który musiał stawiać ponad 1 k zł, żeby zachować systematyczność bo jego druzyna nie remisowała.

Z własnego doświadczenia powiem- grałem w to, stawiałem jakiegos średniaka Ligue 2. Wygrywałem średnio co 2-4 kolejki, ale nie były to duże kwoty.


Reaper

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 181
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 01 września 2009, 23:32

Na jutro:
GKP Gorzów Wielkopolski - Stal Stalowa Wola 1
MKS Kluczbork - Pogoń Szczecin 2
Motor Lublin - Widzew Łódź 2

Kurs: 5,16


Na weekend:
Armenia - Bośnia i Herzegowina 2
Azerbejdżan - Finlandia 2
Francja - Rumunia 1

Kurs: 4,05


No i oczywiście oddzielny kupon na Polskę :D


krzys88bn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2009
Posty: 17
Rejestracja: 15 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 02 września 2009, 13:32

odra wodzisław mistrz remisow :)


ODPOWIEDZ