Obstawianie meczów, typy- bukmacherka w sezonie 09/10

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 00:46

sobota nieźle najgrubsze kupony weszły i plusik jest! choć niedosyt również do AKO 175 na jednym kuponie zabrakło mi zwycięstwa Lorient które ledwo co zremisowało 2:2! Aston Villa zepsuła mi tez 2 kupony :evil: szkoda Warty czy Bayernu

już dziś puszczam na bwin
Fenerbahce - Sivasspor 1
FC Schalke 04 - VfL Bochum 1
Olympique Marsylia - Lille 1
Kurs 3.35 grubo trzeba nadwyżki wykorzystać

oraz na bet24 gdzie dostałem fajny bonus
Manchester United- Birmingham City 1
Schalke 04- VFL Bochum 1
Fenerbahçe- Sivasspor 1
Olympique de Marseille - Lille 1x
Kurs: 2,68 również grubo

oby niedziela również dla nas
:!:
mam nadzieje ze nie będę żałował grania Schalke i Fenerbahçe na dwóch kuponach :wink:

a co myślicie o dublu Lech i Lechia chyba było by zbyt pięknie gdyby nawet oni wygrali! Lechia 9pkt po 3 kolejkach jakoś dziwnie by to wyglądało zobaczmy może sie skusze :wink:
Ostatnio zmieniony 16 sierpnia 2009, 00:48 przez charles, łącznie zmieniany 1 raz.


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 00:47

mariantsw1 pisze: Wiedziałem, że Bayern wtopi.
Liczyłem, że nieudaną inaugurację sezonu będą chcieli odbić sobie na własnym podwórku z Werderem, niestety nie udało się.

Na jednym kuponie pozostała mi Lechia na innym Lech oraz Benfica.

Za 10 zł poszło:
Tottenham - Liverpool powyżej 1,5 gola 1,27
Lech Poznan - Polonia Warszawa powyżej 2,5 gola 1,95
Marseille - Lille 1 1,65

kurs ogólny: 4,09

Przy odrobinie szczęścia może wejść.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Danton

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 15
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 01:30

MU
Lechia
Lech
Górnik Z
na dziś za 55 zeta:)


blads

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 kwietnia 2009
Posty: 218
Rejestracja: 30 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 02:03

Obrazek


Dzisiejsze granie. Maksymalnie byłem zawiedziony Aston .... tematu by nie było gdybym szybciej postawił na MC tyle że jak wszedłem na betclic była już 5 minuta czyli po bramce :/ Akt desperacji szybkie stawianie no i jak widać niestety, a liczyłem na aston ville bardzo. Musiałem się odkuć a że bardzo lubie Wolfsburg (Grafite i Dżeko konkretnie) postawiłem na handi :) Wynik całkiem niezły ... ale nikomu nie życze takich nerwów przed livescore hehe [/url]


Reaper

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 181
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 05:13

charles pisze:sobota nieźle najgrubsze kupony weszły i plusik jest! choć niedosyt również do AKO 175 na jednym kuponie zabrakło mi zwycięstwa Lorient które ledwo co zremisowało 2:2! Aston Villa zepsuła mi tez 2 kupony :evil: szkoda Warty czy Bayernu

już dziś puszczam na bwin
Fenerbahce - Sivasspor 1
FC Schalke 04 - VfL Bochum 1
Olympique Marsylia - Lille 1
Kurs 3.35 grubo trzeba nadwyżki wykorzystać

oraz na bet24 gdzie dostałem fajny bonus
Manchester United- Birmingham City 1
Schalke 04- VFL Bochum 1
Fenerbahçe- Sivasspor 1
Olympique de Marseille - Lille 1x
Kurs: 2,68 również grubo

oby niedziela również dla nas
:!:
mam nadzieje ze nie będę żałował grania Schalke i Fenerbahçe na dwóch kuponach :wink:
Ja już na pewno nie będę grał żadnego zespołu na dwóch kuponach, dziś mi legia wtopiła 2 dobre zakłady :/


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 12:06

Pawel1897 pisze:Witam przymierzam sie do obstawiania przez internet wy doswiadczeni gracze mozecie polecic jakiegos buka?
http://www.betplatform.com/pl/jak-grac/bukmacherzy/ bardzo fajne porównanie i opis 20 buków z czego 19 ma stony www w języku polskim. powinieneś znaleźć coś dla siebie :wink:
charles pisze:mam nadzieje ze nie będę żałował grania Schalke i Fenerbahçe na dwóch kuponach :wink:
niby nie należy tak grać, sam staram się stosować do tej zasady, ale ww. mecze nie powinny zakończyć się niespodziankami :wink:
a co myślicie o dublu Lech i Lechia chyba było by zbyt pięknie gdyby nawet oni wygrali! Lechia 9pkt po 3 kolejkach jakoś dziwnie by to wyglądało zobaczmy może sie skusze :wink:
Lech powinien sobie poradzić, gra całkiem nieźle, wynik inny niż zwycięstwo to będzie dla nie porażka. zapewne mają w pamięci serię remisów w zeszłym sezonie, więc wyciągnęli odpowiednie wnioski. natomiast Lechia zaskakuje w tym sezonie, dwa bardzo pewne zwycięstwa a Odra dwie porażki z niezbyt silnymi drużynami, więc też liczę na wygraną Gdańszczan.

Manchester United - Birmingham City 1 1.17 (1:0)
Silkeborg IF - Esbjerg fB 1X 1.45 (2:3)
Olympique Marsylia - Lille 1 1.65 (1:0)
Utrecht - VV Venlo (Połowa lub koniec spotkania) 1 1.34 (2:2)
Benfica - Maritimo Funchal 1 1.35 (1:1)
Fenerbahce - Sivasspor 1 1.40 (3:0)
trafność 50%

Tottenham Hotspur - Liverpool FC +2,5 1.95 (2:1)
Mlada Boleslav - 1.FK Pribram 1 1.40 (2:0)
Silkeborg IF - Esbjerg fB +1,5 1.30 (2:3)
Athletic Bilbao - FC Barcelona + 2,5 1.72 (1:2)
PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam + 2,5 1.68 (4:3)
FC Schalke 04 - VfL Bochum 1 1.45 (3:0)
trafność 100%

i jeszcze takie pytanie: dlaczego nie gracie czystych remisów? czym to jest spowodowane? sam tak robię, ale zasadniczo nie znajduję oczywistej odpowiedzi :| remis wydaje mi się wynikiem niezbyt pewnyn, zresztą świadczą o tym stawki (przeważnie w okolicach 3,0), ale z drugiej strony szanse na każdy wynik wynoszą 33%. pomimo wszystko boję się grać czyste remisy :roll:
Ostatnio zmieniony 17 sierpnia 2009, 20:15 przez białas, łącznie zmieniany 1 raz.


Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 12:53

Ja też nie gram czystych remisów. Raz w życiu zagrałem, i akurat wtedy się udało :) Ajax-Twente 2:2 :D Jesli spotykaja sie teamy ktore najczesciej remisuja, i maja pozycje niezagrozona w srodku tabeli mozna dac X'a. :)


Forca Sporting y Juve Leo ! Forca Verde Leones !
Charo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2006
Posty: 109
Rejestracja: 05 listopada 2006

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 12:54

białas pisze: i jeszcze takie pytanie: dlaczego nie gracie czystych remisów? czym to jest spowodowane? sam tak robię, ale zasadniczo nie znajduję oczywistej odpowiedzi :| remis wydaje mi się wynikiem niezbyt pewnyn, zresztą świadczą o tym stawki (przeważnie w okolicach 3,0), ale z drugiej strony szanse na każdy wynik wynoszą 33%. pomimo wszystko boję się grać czyste remisy :roll:
Z reguły jak się zna oczywistego faworyta to ciężko typować remis :think:
Przyznaję, że nie raz miałem przeczucie, że "tu jednak może paść remis", ale zawsze to był tylko taki przebłysk niepoparty żadną logiką, więc rzadko kiedy się decydowałem na "x"...

Swoją drogą coś mi mówiło, żeby nie stawiać na Legię po tym jak się z Arką męczyła :dance:

chyba se dziś taki kuponik obstawię:

Marsylia - Lille 1
Bilbao - Barcelona 2
Benfica - Maritimo 1
Napoli - Salernitana 1
Sampdoria - Lecce 1

nie widzę tu remisu 8)

EDIT:

pieprzony remis :/
Ostatnio zmieniony 17 sierpnia 2009, 13:02 przez Charo, łącznie zmieniany 1 raz.


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 13:15

A ja na dziś:

Tottenham H. - Liverpool x2 1,61
Marseille - Lille 1 1,65
Heracles Almelo - Feyenoord Rotterdam x2 1,74
Brann Bergen - Stromsgodset 1 1,5
Spartak Moscow - FC Moscow 1 1,91

Stawka 2 zł ;-)
Do wyciągnięcia 24,48 zł.


Ed: eh, Ci Anglicy...
Ostatnio zmieniony 17 sierpnia 2009, 00:39 przez Mati, łącznie zmieniany 3 razy.


PETRONAS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 stycznia 2009
Posty: 80
Rejestracja: 19 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 13:26

Nareszcie
Bordeaux,Stuttgart,Wolfsburg wygrały, jednak nie kończe z obstawianiem.

Jeżeli już mowa o sposobach gry ...
Jakimi systemami gracie ? Jakie AKO ? Może progresja ? Lub inne.
Osobiście preferuje AKO 2 zł ,niby pozornie łatwe a jednak znajdzcie mi kozaka który AKO 2zł będzie trafiał w około 60 %.
Gram ciągiem liczb np 12345 i obstawiam za pierwszą i ostatnią liczbe jak wejdzie to skreślam obie a jak nie to dopisuje na końcu ciągu stawke np 6 za którą grałem. Prosta logika wystarczy rozpisać 20.30.40.50 i wystarczy trafiać raz na dwa kupony i wygrana w kieszeni bo dopisujemy na końcu tylko jedną cyfre a skreślamy dwie więc po czasie na całkowity + wyjdziemy.
Proste jak ... Malutkie AKO 2 zł. I powiem wam że za nic nie da rady tego trafiać . Jakby tak było bym teraz leżał na plaży. Więcej o tym systemie
:http://www.betplatform.com/pl/czytelni ... uchere/a2/

Czekam na odpowiedzi.


DIEGOOOOOOOOO!!!!!!!
charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 15:18

FC Schalke 04 - VfL Bochum Więcejniż1,5
Lechia Gdańsk - Odra Wodzisław Więcej niż 1,5 ?
Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
Tottenham Hotspur - Liverpool FC ((X po reg. czasie gry: otrzymasz stawkę z powrotem)) 2
Kurs 3,93
Steaua Bucuresti - Unirea Urziceni 1x
Napoli- Salernitana 1
Sampdoria- Lecce 1
Kurs 2,38

ja gram rożnie zależy ile mam czasu wolnego siana no i czy gram dla zabawy czy zarobku! ale najczęściej niskie(kilka meczy)by kurs AKO wyszedl2-4! to jest chyba najpewniejsze 2-3 meczy kurs 2-2.5! chyba najlepiej mi idzie gdy wybieram kilka meczy i z nich coś układam bo gdy gram dużo przez weekend to rzadko kiedy jest jakiś znaczący plus częściej lekki tył! najlepiej postawiać paręnaście złotych czy stówkę-dwie na kurs 2.5!

Powodzenia na dziś :!:


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 15:43

Lechia - Odra 1
Borussia M. - Herta podwojna szansa 2
Schalke - Bochum 1
Ferreira - Fc Porto 2
Heracles - Feyenord 2
Fenerbahce - Sivaspor 1
Ankaraspor - Genclerbirligi podwojna szansa 1
Mjallby - Syrianska 1
Maritimo SN1 - 2
Marsylia - Lille obie druz. SN 1

kurs: 161.65
maks. wygrana: 291


krzys88bn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2009
Posty: 17
Rejestracja: 15 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 18:20

Charo pisze:
białas pisze: i jeszcze takie pytanie: dlaczego nie gracie czystych remisów? czym to jest spowodowane? sam tak robię, ale zasadniczo nie znajduję oczywistej odpowiedzi :| remis wydaje mi się wynikiem niezbyt pewnyn, zresztą świadczą o tym stawki (przeważnie w okolicach 3,0), ale z drugiej strony szanse na każdy wynik wynoszą 33%. pomimo wszystko boję się grać czyste remisy :roll:
Z reguły jak się zna oczywistego faworyta to ciężko typować remis :think:
Przyznaję, że nie raz miałem przeczucie, że "tu jednak może paść remis", ale zawsze to był tylko taki przebłysk niepoparty żadną logiką, więc rzadko kiedy się decydowałem na "x"...



A ja bardzo czesto typuje X, poniewaz 2 mecze postawisz i macie AKO: 5-7 zalezy jakie mecze a np : mecze w ktorych silna druzyna gra na wyjazdach itp to czesto remisuje, wiele jest takich meczy tylko trzeba posiedziec kilka minut i poszperac w statystykach itp..
Pozdrawiam i zycze wielu wygranych FORZA JUVE


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 18:39

To może ja również się pochwalę kuponem :]


Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
FC Köln - VfL Wolfsburg 2
FC Schalke 04 - VfL Bochum 1 (2-0 do połowy)
Chelsea FC - Hull City 1
Olympique Lyon - Valenciennes

Stawka 15zł do wyciągnięcie 83.50 PLN

Został Lech mam nadzieję ,że moja passa 4 kuponu , w którym nie wchodzi 1 wynik zostanie przerwana :D

Chelsea prawie mi sprawiła zawód takich męczarni z Hull się nie spodziewałem....


Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 19:38

CzarnyZkultury pisze:Lechia - Odra 1
Borussia M. - Herta podwojna szansa 2
Schalke - Bochum 1
Ferreira - Fc Porto 2
Heracles - Feyenord 2
Fenerbahce - Sivaspor 1
Ankaraspor - Genclerbirligi podwojna szansa 1
Mjallby - Syrianska 1
Maritimo SN1 - 2
Marsylia - Lille obie druz. SN 1

kurs: 161.65
maks. wygrana: 291
Nie stawiałbym na Porto :) Osłabili się bardzo, a ponadto Pacos jest zdeterminowane i nieźle gra u siebie.


Forca Sporting y Juve Leo ! Forca Verde Leones !
ODPOWIEDZ