Liga Europy UEFA 2009/2010

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Ile polskich drużyn awansuję do fazy grupowej Ligi Europy?

Czas głosowania minął 02 września 2009, 20:53

żadna
16
22%
1
28
39%
2
20
28%
3
6
8%
4 (przy odpadnięciu Wisły z LM)
2
3%
 
Liczba głosów: 72
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 14 lipca 2009, 20:53

Czas zacząć nowy sezon, więc zakład nowy temat.

Kod: Zaznacz cały

Czwartkowy mecz drugiej rundy kwalifikacyjnej UEFA Ligi Europejskiej między Legią Warszawa, a Olimpią Rustawi będzie można obejrzeć na żywo w Internecie - poinformował serwis legia. com.

Transmisja spotkania przeprowadzona zostanie na stronie www.bwin.com. Relacja dostępna będzie nie tylko w Polsce, ale też we wszystkich krajach, w których swoje usługi oferuje bwin. Aby obejrzeć spotkanie wystarczy być zarejestrowanym użytkownikiem tego serwisu.

Mecz Legia Warszawa - Olimpi Rustawi będzie drugim pojedynkiem stołecznej drużyny transmitowanym na żywo poprzez www.bwin.com - pierwszym było towarzyskie spotkanie z Borussią Dortmund w 2007 roku.

Początek transmisji w czwartek 16 lipca 2009 r. o godz. 20:00.
źródło: http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzen ... necie.html

Bardzo się cieszę, że mecz będzie można obejrzec w internecie, bo w tym roku na TVP nie można liczyc (zreszta rzadko można). Polonia już awansowała dalej więc z naszych trzech drużyn może jakaś wejdzie do fazy grupowej. A byłby to awans historyczny :)

W związku z tym proponuję ankiete :)

ps. mam nadzieję, że wszystko dobrze zrobiłem :P
Ostatnio zmieniony 19 lipca 2009, 08:39 przez ewerthon, łącznie zmieniany 2 razy.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 14 lipca 2009, 21:08

gladston pisze:Czas zacząć nowy sezon, więc zakład nowy temat.


Bardzo się cieszę, że mecz będzie można obejrzec w internecie, bo w tym roku na TVP nie można liczyc (zreszta rzadko można). Polonia już awansowała dalej więc z naszych trzech drużyn może jakaś wejdzie do fazy grupowej. A byłby to awans historyczny :)

W związku z tym proponuję ankiete :)

ps. mam nadzieję, że wszystko dobrze zrobiłem :P
Fajnie, że jest transmisja, ale jest to opcja tylko dla osób co mają konto na bwin, ponieważ, żeby obejrzeć mecz trzeba takowe posiadać, a ponadto mieć na nim jakieś środki pieniężne. Jeśli nie masz konta i chcesz założyć to trzeba brać pod uwagę fakt, że minimalna kwota jaką należy wpłacić to 40 złotych, a więc dla kogoś kto nie gra na zakładach, obejrzenie tego meczu może okazać się drogą imprezą.

Co do ankiety i tego ile zespołów będzie grać w fazie grupowej to moim zdaniem góra dwa zespoły mają szanse się przebić do fazy grupowej, chociaż biorąc pod uwagę poziom polskiej piłki i to co w ostatnich latach prezentujemy w europejskich pucharach to równie dobrze może nie być żadnego.
gladston pisze: Polonia już awansowała dalej
Polonia jeszcze nie awansowała dalej po prostu zaczynała przygodę z pucharami rundę wcześniej niż Legia. W czwartek też gra swój mecz z AC Juvenes Dogana (San Marino) i biorąc pod uwagę w jakim stylu awansowała do tej rundy należy martwić się o wynik.
Ostatnio zmieniony 14 lipca 2009, 21:12 przez dzodzik, łącznie zmieniany 1 raz.


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
belial

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 lipca 2009, 21:10

W srode mecz Wisly bedzie transmitowany na zywo na Polsacie Sport oraz na TV4.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 14 lipca 2009, 21:15

dzodzik pisze: Fajnie, że jest transmisja, ale jest to opcja tylko dla osób co mają konto na bwin, ponieważ, żeby obejrzeć mecz trzeba takowe posiadać, a ponadto mieć na nim jakieś środki pieniężne. Jeśli nie masz konta i chcesz założyć to trzeba brać pod uwagę fakt, że minimalna kwota jaką należy wpłacić to 40 złotych, a więc dla kogoś kto nie gra na zakładach, obejrzenie tego meczu może okazać się drogą imprezą.
O tym nie wiedziałem, no to będę musiał poszukac innego kanału.

dzodzik pisze:
Polonia jeszcze nie awansowała dalej po prostu zaczynała przygodę z pucharami rundę wcześniej niż Legia.
To własnie miałem na myśli, nie martw się śledzę na bieżąco co się dzieje w polskiej piłce :P


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
cysiekchmiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2005
Posty: 87
Rejestracja: 17 września 2005

Nieprzeczytany post 14 lipca 2009, 21:23

dobrze by było gdyby wszyscy awansowali, Wisła do f. grupowej LM a Polonia, Legia i Lech do f. grupowej LE

niestety patrząc na poziom naszej ligi, uważam że przejdą dalej najwyżej dwa (Lech i Legia/Wisła)


Chi non salta e neroazzurro
Chi non salta e rossonero ^^
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 14 lipca 2009, 21:58

Jeśli chodzi tu o Ligę Europejską, to w ostatnim meczu Polonia się nie popisała. Dlatego Chciałbym żeby chcociaż jedna drużyna awansowała do fazy zasadniczej. pewnie będzie to Lech bądź Legia. Co do Eliminacji do Ligi Mistrzów obejrzymy jutro dość ciekawy mecz, oby z dobrym wynikiem dla Wisły.


dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 16 lipca 2009, 19:33

Po wczorajszych popisach Wisły dziś pora na kolejne dwa Polskie zespoły tj. Polonię i Legię. Jeśli chodzi o mecze to mam nadzieje, że obie drużyny dziś wysoko wygrają, żeby mieć spokój przed rewanżem. Jeśli chodzi o Legię to z racji tego, że gra u siebie obstawiam wynik co najmniej 3:0, zaś Polonia myślę, że jest w stanie przywieźć dwu bramkową zaliczkę z San Marina. Zresztą co to byłby za wstyd jak by nie wygrali z półamatorską drużyną :wink:

ps. Swoją drogą można powiedzieć, że Legia grała już w pucharach, że swoim dzisiejszym przeciwnikiem. Gdyż Olimpia Rustawi powstała z połączenia FC Tbilisi i drugoligowej Olimpi Tibilisi, a jak niektórzy pamiętają z tą pierwszą drużyną Legia grała w 2004 r. co skończyło się pogromem dla gruzińskiej drużyny, gdyż przegrała oba mecze w stosunku 7:0.


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 17 lipca 2009, 09:33

Legia wygrała 3:0, Polonia 1:0, raczej obie ekipy awansują, choć Polonia strasznie się męczy w europejskich pucharach. Dzisiaj losowanie, zobaczymy na kogo wpadnie Lech, jacy będą potencjalni rywale naszych drużyn.


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 17 lipca 2009, 14:07

Jesteśmy już po kolejnym losowaniu. Oczywiście wychodzę z założenie, że w Gruzji nie dojdzie do kompromitacji, więc do rzeczy.

Trafiliśmy na parę Broendby Kopenhaga - Flora Tallin w pierwszym meczu 0-1 można uznać za małą sensacje, ale po tym co Wisła pokazała z Estońską drużyną :rotfl: nie dziwi tak mocno. Musze przyznać, że losowanie było dla nas dość łaskawe mogliśmy trafić na CSKA Sofia, Steaua Bukareszt czy dobrze nam znaną Austrię Wiedeń (trzeciej porażki z wiedeńską drużyna chyba bym nie zniósł). Kolejnym małym atutem będzie pierwszy mecz rozegrany na wyjeździe, wiec tym bardziej widzę Legię w kolejnej rundzie.

z innych dobrze nam znanych:

Fredrikstad - Poznań
Naftan / AA Gent (2-1) - Roma
Discko Polo - NAC / Gandzasar (6-0)


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 19 lipca 2009, 01:06

Losowanie dla naszych zespołów było bardzo udane. Nie sposób nie liczyć na awans do kolejnej rundy w komplecie. Boję się jedynie, zlekceważenia rywali. Bo co to za przeciwnik z San Marino czy Estonii...

Swoją drogą nie przekonuje mnie jakoś nazwa tych rozgrywek. Liga Europejska według mnie brzmi śmiesznie. Wolałem stary, sprawdzony Puchar UEFA :roll:


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 19 lipca 2009, 09:30

Rzeczywiście losowanie dla naszych drużyn było nader udane. Wisła jeśli wyeliminuje Levadię zagra prawdopodobnie z drużyna węgierską, co nie jest złym wyjściem. Boje się o Polonię, bo ona po wyeliminowaniu klubu z San Marino trafi na NAC Breda. A tu może być już ciężko.


Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 19 lipca 2009, 13:07

MajosJuventino pisze:Rzeczywiście losowanie dla naszych drużyn było nader udane. Wisła jeśli wyeliminuje Levadię zagra prawdopodobnie z drużyna węgierską, co nie jest złym wyjściem. Boje się o Polonię, bo ona po wyeliminowaniu klubu z San Marino trafi na NAC Breda. A tu może być już ciężko.
JEŚLI :wink:
A szanse Polonii, która jest moim zdaniem najsłabszym z grających w pucharach w tym roku zespołem z Polski, są mizerne. Trenera też nie mają jakiegoś specjalnego :whistle: Dostaną wciry z Bredą, ale to tylko moje zdanie :wink:


Forca Sporting y Juve Leo ! Forca Verde Leones !
Serhinio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2007
Posty: 68
Rejestracja: 10 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2009, 13:22

Co do Poloni to się zgodze Breda jest poza ich zasięgiem. Liczę na awans do fazy grupowej Legii i Lecha choć ci drudzy też będą musieli się wysilić nie mają już Smudy na ławce i wogóle ławkę mają słabą :( Lecz sezon temu pokazali że umieją zaskoczyć przeciwników. Wisła z tągrą nie ma co liczyć na awans do LM więc zagra w PE to razem 3 drużyny w pucharach :-D oczywiście optymistycznie na to patrząc a jak będzie czas pokaże.


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 30 lipca 2009, 14:30

Mam takie pytanie bo szukam, szukam i nie mogę uwierzyć - nie ma żadnej transmisji w telewizji z meczów Polonii, Lecha i Legii w kwalifikacjach LE?? To się ociera już o skandal, tym bardziej że nie grają z byle kim a mecze te mogą być ciekawe ale w programach TV ani widu ani słychu... parodia :angry:


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Pajo1906

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2007
Posty: 349
Rejestracja: 23 maja 2007

Nieprzeczytany post 30 lipca 2009, 14:37

Polsat ma prawa dopiero od fazy grupowej. mecz Polonii będzie w internecie <KUSZO TV> natomiast pojedynek Broendby z Legią na TV3 < Duński Kanał, nie wiem jak go można znaleźć :? >


Obrazek
ODPOWIEDZ