Liga Europy UEFA 2009/2010

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Ile polskich drużyn awansuję do fazy grupowej Ligi Europy?

Czas głosowania minął 02 września 2009, 20:53

żadna
16
22%
1
28
39%
2
20
28%
3
6
8%
4 (przy odpadnięciu Wisły z LM)
2
3%
 
Liczba głosów: 72
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2009, 23:16

Magia ligi holenderskiej. Tam bramki zdobywa się nadspodziewanie łatwo. Nie podważam tutaj na pewno umiejętności Suareza, ale proszę zauważyć, że równie fenomenalni strzelcy rodem z Eredivisie nie robią szału w Europie. Chodzi mi tutaj o Alfonso Alvesa czy choćby Jana Klaasa Huntelaara. Mimo wszystko na Ajax trzeba uważać, a taki Saurez wydaje być się świetnym pomysłem na dziurawą defensywę Juventusu.


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2009, 14:04

Na mnie jednak wynik wrażenie robi. Wiem, że my po 3-0 przestalibyśmy już grać w piłkę, zresztą Mezzacorona której ligi była? Skończylo się na 7-0. Najbardziej boję się Suareza, obserwuję jego grę od 2,3 lat i nie wiem co on jeszcze robi w Ajaxie :roll: Boję się ,że nasi po meczu będą mieli zeza, mowię o obrońcach.
Generalnie losowanie uważam za kiepskie, byly o wiele gorsze zespoły a Ajax był w tej najtrudniejszej moim zdaniem trójce. A następnie? Obrońca trofeum Szachtar. Cóż, kiedyś bym się śmiał z takich rywali, dziś łapię się za głowę i czuję strach :roll:


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2009, 15:25

zoff pisze:Nie podważam tutaj na pewno umiejętności Suareza,
To dobrze, bo jest on alternatywą dla Barcelony, gdyby Silva jednak nie zechciał ruszać się z Valencii. To o czymś świadczy ;)


Sajan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2005
Posty: 402
Rejestracja: 04 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2009, 13:51

http://www.eredivisie.pl/index.php?dzia ... kul=160667

Oj widziałbym Suareza w Juventusie


"Wyobraź sobie worek, w worku bilon, worek ze trzy metry i wazy ze sto kilo. Wyobraź sobie worek, w worku banknoty, a teraz spójrz na tych co sprzedali się za pięć złotych"
dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 09 lutego 2010, 12:33

Sajan pisze:http://www.eredivisie.pl/index.php?dzia ... kul=160667

Oj widziałbym Suareza w Juventusie
kto by nie?

Właśnie oglądam powtórkę Ajax - Twente. Suarez? Gość jet fenomenalny, szybki, waleczny, nienaganny technicznie ale jest samolubem! Tak samo jak Ibra gdy przechodził do nas. Ale to nie stoi na przeszkodzie. Drugim piłkarzem jest prawy obrońca - Gregory Van der Viel. Szybki dobry w obronie nawet bardzo dobry patrząc przez pryzmat ligi holenderskiej. Ciężko mi się widzi ten Juventus w pojedynku z Holendrami - ale trzeba być dobrej myśli.

Forza.


Obrazek
JuveFilip_8_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2005
Posty: 531
Rejestracja: 01 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 lutego 2010, 13:38

Bać z Ajaxu to powinniśmy bać się Emanuelsona, obym nie musiał wspominać moich słów..


Obrazek
sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 lutego 2010, 17:16

rezal pisze:Wypuści się na nich Kielona i wyjdą bez rąk i nóg :prochno: szybko wykluczyć najgroźniejszych piłkarzy Ajaxu i będziemy musieli tylko wejść do bramki :P
odkryłeś główną myśl taktyczną Zaccheroniego na ten mecz.


Day after day I'm getting better and better.
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 lutego 2010, 20:29

sisman pisze:
rezal pisze:Wypuści się na nich Kielona i wyjdą bez rąk i nóg :prochno: szybko wykluczyć najgroźniejszych piłkarzy Ajaxu i będziemy musieli tylko wejść do bramki :P
odkryłeś główną myśl taktyczną Zaccheroniego na ten mecz.
Szybko edytujcie ten post, bo jeszcze ktos z Ajaxu to odkryje.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 23 lutego 2010, 21:19

Tak patrzę na drużyny ,które grają w tej edycji Ligi Europejskiej
i na prawdę są tutaj znane piłkarskie marki.
Najbardziej obawiam się:
Atletico Madryt,Liverpool FC-Moim zdaniem mimo gry w kratkę te dwie drużyny mogą nam najbardziej napsuć nerwów w przyszłości.

Oprócz nich Rubin Kazań,OM,Valencia to też nie "ogóry" jednakże mam nadzieję ,że Juve da radę i wygramy ten "puchar pocieszenie".

Ehh jak pięknie by było zająć 3-4 miejsce w lidze, wygrać LE, przy utracie tytułu mistrza Włoch przez Inter oraz odpadnięciu w LM.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 12 marca 2010, 00:28

Widzieliście jak grała dzisiaj Valencia? Albo Liverpool...
Obie drużyny zanotowały niekorzystne rezultaty, ale jeśli przejdą dalej i którąś z nich wylosuje Juventus, to strasznie trudno będzie nawiązać z nimi jakąkolwiek walkę, patrząc na grę naszych piłkarzy. Torres nie jest jeszcze w formie, ale dzisiaj wymienili dużo więcej ładnych piłek z Babelem, niż nasi najlepsi "technicy" czyli Diego i Camor. Natomiast siła ataku Valencii jest przeogromna, lecz po prostu nie mieli szczęścia w tym meczu. Poza tym ten sędzia. Standard Liege pokonał Panate na wyjeździe i to on naprawdopodobniej zagra w ćwierćfinale. Wydaje się, że to właśnie na Belgów byłoby najlepiej trafić. Oby tylko nie utrzymali tej formy.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 12 marca 2010, 15:57

Z reszty meczów widziałem tylko suche wyniki, do tego parę skrótów i bramek. jesli chodzi o Liverpool, to jest duże prawdopodobieństwo, że jednak uda im się wyeliminować Lille, mimo, iż piłkarze z Francji mają jedną bramkę obecnie więcej. Miejmy nadzieję, że Juventus przejdzie i z dna na dzień gra się poprawi, wtedy to nawet Liverpool nie będzie straszny. Ale z tym optymizmem trzeba też spokojnie.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2010, 08:43

VfL Wolfsburg - Fulham Londyn 0:1 (0:1)
pierwszy mecz - 1:2

Juventus nie przegrał ze słabą drużyną w Lidze Europejskiej, bowiem wczoraj angielskie Fulham pokonało drugi raz mistrza Niemiec VFL Volfsburg. Tym razem na wyjeździe, gdzie przecież Angole zawsze grali słabo. Niewielkie jest to dla nas pocieszenie, że obaj nasi pogromcy grają już w półfinałach europejskich rozgrywek, ale zawsze coś.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Pajo1906

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2007
Posty: 349
Rejestracja: 23 maja 2007

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2010, 22:59

Znowu trzeba o tym napisać, kto nas eliminuje gra w finale- tym razem Fulham :|


Obrazek
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2010, 23:09

Dokładnie, mimo iż przegrywali do przerwy potrafili się podnieść. Wygląda na to, że w finale ich przeciwnikiem będzie Liverpool bo aktualnie prowadzi 2-0 w dogrywce ale to jeszcze nic pewnego bo jednak bramka Atletico zmienia wszystko. Wracam do oglądania.


Obrazek
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2010, 23:12

Bramki w dogrywce liczą się jak na neutralnym terenie czy tak jak te w ciągu 90min? Bo nie wiem czy możliwe są karne, czy może to Atletico przejdzie dalej ;)


ODPOWIEDZ