Liga Europy UEFA 2009/2010

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Ile polskich drużyn awansuję do fazy grupowej Ligi Europy?

Czas głosowania minął 02 września 2009, 20:53

żadna
16
22%
1
28
39%
2
20
28%
3
6
8%
4 (przy odpadnięciu Wisły z LM)
2
3%
 
Liczba głosów: 72
karpiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2005
Posty: 242
Rejestracja: 18 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2009, 00:12

z Ajaxem bedzie bardzo cieżko...., nazwiska mamy lepsze , ale jeżeli pilkarze nie mogli sie zmotywowac i powlaczyc z Bayernem w LM to martwie sie że w LE to zaangażowanie bedzie jeszcze mniejsze.... Mam wrazenie ze Juve w Lidze europeiskiej nie ugra za wiele, dlaczego? Po odpadnieciu z Lm gra dla naszych w Le wydaje sie zlym koniecznym, pucharem pocieszenia ,gdy nie zdobędą pucharu ,to nikt nie bedzie pamietal ze doszli np do polfinalu tylko to ze odpadli po fazie grupowej z LM...mam nadzieje ze sie myle i Juve udowodni w końcu ze nie jest sredniakiem europejskim.... ( bo narazie jest)...


Obrazek
WIDZEW
Bójcie się Chamy do Ekstraklasy wracamy!!!!
mb_1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2008
Posty: 237
Rejestracja: 16 lipca 2008

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2009, 00:12

W sumie to podobał mi się komentarz gościa z Eurosportu, że Juventus odpadł po pięknej widowisku na Delle Alpi w Turynie z Bayernem:D no i wspomniana wcześniej mina Secco.. :D

co do Ajaxu, to może być różnie, mogą nas postraszyć Suarezem.
Zresztą, oni zawsze mają tego jednego zawodnika, który zdobywa bramki jak na zawołanie..


"Jeśli Juventus wygra kolejne trofea, będę chciał być pierwszym, którzy założy na siebie trykot Starej Damy z trzema gwiazdkami na piersi".
- David Trezeguet
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2009, 08:36

Brutalo pisze:
białas pisze:niby Ajax to Ajax, ale pomimo wszystko jest to drużyna chimeryczna, która potrafi walczyć z dobrymi drużynami jak równy z równym, ale potrafi również przegrać z jakimiś ogórkami. niby do pierwszego meczu pozostały jeszcze 2 miasiące, ale uważam, że o wynikach zadecyduje dyspozycja dnia.
Nie pasuje Ci ten opis do innej, bardziej bliskiej drużyny ?
pasuje, jak najbardziej, dlatego uważam, że każdy wynik jest możliwy.


cerb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2005
Posty: 307
Rejestracja: 22 lutego 2005

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2009, 11:02

Myśle że największy problem to będzie taki że nasze gwiazdy wyjdą na mecz z przeswiadczeniem żę "są gwiazdami" a reszta niech spada, a Ajax wyjdzie na boisko zmotywowany, w koncu okazja by ograć Juventus nie przydarza sie czesto.

Gdyby to był 1 mecz to byłbym nastawiony pozytywnie, ale w dwumeczu bedzie tak: Juve pojedzie po remis do Amsterdamu (to jest pewne) i z myślą aby wygrać w Turynie, i to zapewne 1 bramką aby nie ryzykować strat z kontrataków. A taka gra ryzykowna może skończyć się porażką, a w zasadzie klęską skoro przegramy ze średniakami.

W następnej rundzie Szachtar.. zero szans Juve aby ich ograć z obecnym składem.


alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2009, 11:33

Spokojnie 8) do meczu z Ajaxem jeszcze dużo czasu. Nie ma co porównywać obecnej formy Juventusu i obecnej gry Ajaxu, bo do lutego jeszcze się może dużo zmienić. Chociaż trzeba powiedzieć, że Ajax to bardzo groźny przeciwnik mający bardzo dobrego i inteligentnego trenera, który potrafi ustawić drużynę na takie mecze. Miejmy nadzieje, że Juventus upora się jak najszybciej z obecnymi problemami, a w lutym w meczu z Ajaxem obejrzymy już zupełnie inny Juventus, niż ten z meczu z Bayernem.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2009, 16:26

Dla nas losowanie było średnio dobre. Można było trefić nieco lepiej, ale nie zapominajmy też o tym, że można było trafić jeszcze gorzej. Ajax Amsterdam to drużyna, która jest na pewno w zasięgu naszego Juventusu. Wiadomo, mecz dopiero w lutym, więc jest czas, żeby poukładać wszystkie sprawy sportowe i pozasportowe i dobrze się przygotować do tego meczu. Trzeba zagrać dobrze i dojść jak najdalej w Lidze Europejskiej, bo wiadomo, to nie taka sama kasa jak w Lidze Mistrzów, ale zawsze kasa.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2009, 23:10

cerb pisze:
W następnej rundzie Szachtar.. zero szans Juve aby ich ograć z obecnym składem.
Nie przesadzaj, nie jesteś ogrodnikiem 8)
Nasz optymalny skład po kontuzjach w lutym na każdej (?) pozycji bije kontrkandydata z Szachtara. Sęk w tym jak Juventus będzie wyglądał w lutym. Ilu wartościowych zawodników będzie dostępnych i w jakim stopniu wykreuje się drużyna.
Więcej optymizmu :ok:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2009, 23:30

No jeśli wygramy Ligę Europy, swoja droga wolałem jak się nazywało Puchar UEFA, to nie wiem czy nie zarobimy więcej jak byśmy zarobili w LM, odpadając z jakąś drużyna z Angielskiej ligi w 1/16.


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2009, 23:32

cerb pisze:
W następnej rundzie Szachtar.. zero szans Juve aby ich ograć z obecnym składem.
nie bym był taki pewnie..Fulham może ich powieść tak jak dziś Man U :lol:


Sajan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2005
Posty: 402
Rejestracja: 04 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2009, 23:40

jareckik pisze:No jeśli wygramy Ligę Europy, swoja droga wolałem jak się nazywało Puchar UEFA, to nie wiem czy nie zarobimy więcej jak byśmy zarobili w LM, odpadając z jakąś drużyna z Angielskiej ligi w 1/16.
Po grupach w LM jest 1/8 w porównaniu z LE gdzie jest jeszcze 1/16


blads

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 kwietnia 2009
Posty: 218
Rejestracja: 30 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2009, 16:56

Niech mi nikt po dzisiejszym meczu nie mówi że wygramy z Ajaxem :) bo Oni takich ogórków jak Catania jadą po 5-0 a Suarez w takich meczach chami się na maksa i tak strzelając po 3 bramki :) To dopiero będzie cyrk, w tym momencie chce to oglądać w TV niech wszyscy zobaczą jakie mamy gwiazdy w zespole :)


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2009, 20:54

Podpatrując rywala...
w przed chwilą zakończonym meczu w pucharze Holandi:

Holland - Dutch Cup
FT WHC 1 - 14 Ajax Amsterdam


18' [0 - 1] M. Pantelic
24' [0 - 2] M. Pantelic
26' [0 - 3] I. Aissati
27' [0 - 4] L. Suarez
30' [0 - 5] I. Aissati
33' [0 - 6] L. Suarez
44' [1 - 6] J. Stel
52' [1 - 7] L. Suarez
59' [1 - 8] L. Suarez
60' [1 - 9] J. Bosch (o.g.)
67' [1 - 10] K. Bakircioglu
83' [1 - 11] K. Bakircioglu
85' [1 - 12] D.d. Zeeuw
86' [1 - 13] L. Suarez
89' [1 - 14] L. Suarez


Nie wiem, z ktorej ligi jest ten zespół, jednak wynik mówi sam za siebie, jak się ma frajera to sięgo leje ile można...


Obrazek
kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2009, 20:55

Suarez strzela połowe tego co Amauri przez 1,5 sezonu w jednym meczu ^^


Obrazek
Bosiontko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 264
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2009, 21:02

My byśmy nie strzelili 14 goli grającym w 9tkę trampkarzom Tura Turek pod warunkiem, że chciałoby im się biegać i stosować pressing. Powód jest prosty - pod pressingiem nie wychodzimy nawet tyle razy z własnej połowy podczas meczu :D


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2009, 21:05

Dragon pisze:Nie wiem, z ktorej ligi jest ten zespół, jednak wynik mówi sam za siebie, jak się ma frajera to sięgo leje ile można...
drużyna WHC jest amatorską drużyną z małej miejscowości Wezep.. WHC Wezet awansowało do tej fazy rozgrywek dzięki pokonaniu dwóch innych drużyn, których nazwy kibicom z poza Holandii, nie mówią kompletnie nic. Najpierw pokonali na wyjeździe 1:0 drużynę Amsterdamsche FC, a w kolejnej rundzie okazali się lepsi po konkursie rzutów karnych od Gemert, wygrali 6:5 (w regulaminowym czasie gry było 1:1 a po dogrywce 2:2)

tajemnicza drużyna WHC Wezep, jednak jak się okazuje aktualnie gra ona w 4. lidze i co najciekawsze jest tam kandydatem do spadku.


więcej o meczu - http://www.eredivisie.pl/index.php?dzia ... kul=160667

wynik dość niecodzienny, ale nie mówi nam nic o przeciwniku, najlepiej będzie popatrzeć na mecze z PSV, Alkmaar, Twente czy Feyenoord'em.. te mecze powiedza nam na pewno więcej o aktualnej dyspozycji Ajax'u, co nie zmienia faktu że Suarez ma smykałkę do zdobywania bramek, nie miałbym nic przeciwko gdyby jeszcze w styczniu ktoś go wykupił


Obrazek
ODPOWIEDZ