Liga Europy UEFA 2009/2010

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Ile polskich drużyn awansuję do fazy grupowej Ligi Europy?

Czas głosowania minął 02 września 2009, 20:53

żadna
16
22%
1
28
39%
2
20
28%
3
6
8%
4 (przy odpadnięciu Wisły z LM)
2
3%
 
Liczba głosów: 72
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2009, 14:04

Ktoś ma filmik z mina Secco przy losowaniu?? Po tak piszecie i piszecie ze chcialbym zobaczyc;p


Obrazek
JuveLethal

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2003
Posty: 561
Rejestracja: 14 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2009, 14:09

FelekJUVE pisze:Ktoś ma filmik z mina Secco przy losowaniu?? Po tak piszecie i piszecie ze chcialbym zobaczyc;p
Zaraz losowanie bedzie wrzucone na JP.


Sajan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2005
Posty: 402
Rejestracja: 04 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2009, 14:13

Ajax jak Ajax ale bardziej obawiałbym się zapewne drugiej pary z którą możemy zagrać
Smutny Secco :/ najlepsze jak wspominali o tym co losował że za swojej kariery pokonał Juventus wszyscy bili bravo na widowni tylko jedna osoba się powstrzymała :PP


krop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2005
Posty: 439
Rejestracja: 25 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2009, 15:05

Nie ma sie z czego cieszyc, wystarczy popatrzec ile Suarez ma goli w lidze http://www.eredivisie.pl/ Bedzie ciezko, cholernie :/ z ich nastawieniem marnie to widze, bo nie wierze ze najdzie ich nagle ochota do gry, a szczegolnie miejacego do wszystkich pretensje Pana Amauri'ego.


blads

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 kwietnia 2009
Posty: 218
Rejestracja: 30 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2009, 15:06

Vincitore pisze:Wielki powrót Zdenasa na Amsterdam Arena!. Jeżeli zagra w tym meczu to nie chcę widzieć jak Suarez go wcina w ziemię.
Można było trafić lepiej, ale to my jesteśmy faworytem.
I co z tego że jesteśmy faworytem? W naszej grupie też byliśmy a jesteśmy w LE...Trafić może mogliśmy gorzej ale na te chwile to Ajax nas pociśnie, nie mam co do tego wątpliwości. Jeżeli się nic nie zmieni to niestety ale szybko skończymy przygodę i w tych rozgrywkach :)


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2009, 15:29

Prawdą jest, że przy tym, co aktualnie prezentujemy, to szału by na pewno nie było, ale myślę, że warto poczekać z osądami do lutego. Może się jeszcze wiele zmienić.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2009, 17:30

Można było trafić lepiej czy gorzej, ale przecież wszyscy traktujemy Ligę Europejską jak puchar pocieszenia. Skoro mieliśmy ambicję na Ligę MISTRZÓW, to przeciwników w Lidze Europejskiej nie powinniśmy się obawiać. Nie powinniśmy, nie mniej jednak obawiamy/obawiam się ja 8)
Ajax w lidze ma stratę do Twente i PSV, ale to jednak drużyna na europejskim poziomie. Suarez dla Ajaxu ma tyle samo bramek w Eredivisie co 4 kolejnych strzelców, tak więc bez wątpienia to On będzie największym zagrożeniem. Szkoda że tylko Giorgio z naszych stoperów jest z nim porównywalny formą. Canna i Legro go nie ogarną :doh:
Znakomity przeciwnik na poprawę morale po odpadnięciu z Champions League :ok:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2009, 18:44

Ja tam nie tyle martwie sie o przeciwnikow co o nas i motywacje. Na moj łeb nasi odpuszcza ten puchar przy najblizszej okazji. Ich obecna ambicja urąga koszulkom ktore maja zaszczyt nosic..


Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2009, 19:24

Alessio Secco...po losowaniu...
Mogę zapewnić, że w Lidze Europejskiej zagramy z tą samą determinacją, którą prezentowaliśmy w Lidze Mistrzów."
Jeśli nasi zagrają z tą samą determinacją, to My kibicie nie powinniśmy mieć żadnych złudzeń kto po tym pojedynku awansuje dalej... :rotfl:
Ostatnio zmieniony 18 grudnia 2009, 21:13 przez Moonk, łącznie zmieniany 1 raz.


Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2009, 20:10

A nie wie ktoś czy polsat otwarty pokaże LE od fazy pucharowej ??? bo tvp pokazywało (dawniej puchar uefa) od fazy pucharowej wieć fajnie by było i na dodatek mecz i rewanż odbędzie się w czwartek czyli pokazali by oba spotkania ;)


blads

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 kwietnia 2009
Posty: 218
Rejestracja: 30 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2009, 20:53

Polsat może nie ale napewno masz mecz w tv4, nasza para dość ciekawa więc może puszczą:) Jak chcesz oglądać LE kup sobie Cyfrowy Polsat bo chyba dają wszystkie mecze (poprawcie mnie jak się myle bo pewny nie jestem) Z tego co wiem to chyba Eurosport coś daje bodajże 2 i chyba skróty też pokazują :)


dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2009, 22:36

blads pisze:Polsat może nie ale napewno masz mecz w tv4, nasza para dość ciekawa więc może puszczą:) Jak chcesz oglądać LE kup sobie Cyfrowy Polsat bo chyba dają wszystkie mecze (poprawcie mnie jak się myle bo pewny nie jestem) Z tego co wiem to chyba Eurosport coś daje bodajże 2 i chyba skróty też pokazują :)
http://ligaeuropejska.polsat.pl/

tutaj jest wszystko opisane co jak gdzie za ile czy live czy premiera etc. Tylko ze nie ma infa o 1/16 bo to za dwa miechy ; p

20 meczy Live i 4 retransmisje - różne pory i w dwa dni.
'Nasze' mecze będą w jeden dzień. 18 i 25 Lutego.

Pokażą mecz Juve bo to chyba najciekawsza para obok
Hamburger SV - PSV Eindhoven
FC Villarreal - VfL Wolfsburg
Panathinaikos Ateny - AS Roma
Atletico Madryt - Galatasaray Stambuł


Obrazek
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1767
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2009, 22:46

Szczerze ? To zawiodłem się trochę, liczyłem na jakąś Herthe bądź Kopenhage, a tu Ajax. Ten zespół ma wielu młodych wilków, którzy potrafią pokazać zęby w każdej chwili. Liczę na dobre widowisko, na 2 wygrane Juve dla podtrzymania tradycji, dla kibiców ADO den Haag :) i przede wszystkim dla awansu.
Wiecie co mnie dziwi ? Gdyby była to liga mistrzów i byśmy wylosowali taką parę to mimo wszystko każdy byłby nastawiony pozytywnie, każdy olałby jakiś tam Ajax i byśmy mówili jakie łatwe losowanie mieliśmy, a teraz jako, że to liga europejska to już inne nastawienie inaczej to wygląda :smile:


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2009, 23:43

niby Ajax to Ajax, ale pomimo wszystko jest to drużyna chimeryczna, która potrafi walczyć z dobrymi drużynami jak równy z równym, ale potrafi również przegrać z jakimiś ogórkami. niby do pierwszego meczu pozostały jeszcze 2 miasiące, ale uważam, że o wynikach zadecyduje dyspozycja dnia.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2009, 23:47

białas pisze:niby Ajax to Ajax, ale pomimo wszystko jest to drużyna chimeryczna, która potrafi walczyć z dobrymi drużynami jak równy z równym, ale potrafi również przegrać z jakimiś ogórkami. niby do pierwszego meczu pozostały jeszcze 2 miasiące, ale uważam, że o wynikach zadecyduje dyspozycja dnia.
Nie pasuje Ci ten opis do innej, bardziej bliskiej drużyny ?
Przeciwnik na poziomie, będzie sieczka 8) A potem Shakhtar albo Fulham. Tak, to jest Puchar pocieszenia...


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
ODPOWIEDZ