Liga Europy UEFA 2009/2010

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Ile polskich drużyn awansuję do fazy grupowej Ligi Europy?

Czas głosowania minął 02 września 2009, 20:53

żadna
16
22%
1
28
39%
2
20
28%
3
6
8%
4 (przy odpadnięciu Wisły z LM)
2
3%
 
Liczba głosów: 72
preclix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 756
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 12 maja 2010, 21:31

Tak, dzięki. Chodziło mi o Guerreiro. :)


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 12 maja 2010, 21:55

preclix pisze:Tak, dzięki. Chodziło mi o Guerreiro. :)
Guerrero, nie Guerreiro. O <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> Ci nie może chodzić, on w Bayernie nie grał.
;)


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 12 maja 2010, 22:17

Fajna kaszana, żeby finał Ligi euro nie był pokazywany na naszej kochanej TVP


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2010, 22:30

Buri pisze:Fajna kaszana, żeby finał Ligi euro nie był pokazywany na naszej kochanej TVP
Z jakiej racji miałby być pokazywany w naszej kochanej tvp skoro prawa do LE ma polsat? Finał jest na tv4, a następnym razem zanim zaczniesz pajacować zapoznaj się z programem tv.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2010, 23:31

Piękny mecz w wykonaniu Atletico. Wiecznie przegrani wspaniali piłkarze nareszcie wygrali europejski puchar z czego jestem bardzo zadowolony. Gdyby Forlan był ze trzy lata młodszy z chęcią widział bym go w Juve, o Aguero nie wspominając :) Grają fajną piłkę, ligi hiszpańskiej raczej nie oglądam ale na Atletico zawsze spojrzę w wolnej chwili. Z pozoru fatalny sezon a jednak jest trofeum w Europie i szansa na Copa del Rey.


Obrazek
P!otr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2004
Posty: 248
Rejestracja: 14 listopada 2004

Nieprzeczytany post 12 maja 2010, 23:43

Gratulacje dla Atletico! Mecz był ciekawy i pełen zwrotów co naprawdę mogło się podobać. Forlan z Aguero...ten duet robi wrażenie. Forlan strzela wszystko co niemożliwe, a Aguero nie da się odebrać piłki. W dogrywce było widać już zmęczenie obu zespołów. Fulham walczył dzielnie i chciał wygrać ale brakło przysłowiowej "kropki nad i". Fajnie, że wygrali pewnie w Hiszpani utarli nos fanom Realu :D


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2010, 23:47

A ja tam liczyłem na karniaki, było już całkiem blisko :P
Tak czy inaczej, brawa dla Atletico. Czy Juventus wygrałby dzisiaj z taką drużyną w finale? Gdyby był tam zamiast Fulham?...


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 maja 2010, 00:48

mnowo pisze:Czy Juventus wygrałby dzisiaj z taką drużyną w finale? Gdyby był tam zamiast Fulham?...
Juventus dzis nie wygra z nikim a co dopiero w finale jakiegos pucharu i jeszcze z atletico..jak u pawlaka..3xNIE....niestety


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 13 maja 2010, 09:18

Mecz godny finału, ciekawy, dosyć szybki, wyrównany ale z przewagą Atletico. No i zasłużone zwycięstwo Atletico. Niesamowity Forlan, dobrze dogrywający Aguero, świetny w obronie Perea, zarówno z przodu jak i z tyłu dobrze radził sobie Ujfalusi i pewny De Gea w bramce. Mają na prawdę dobrą zgraną ekipę - tylko pozazdrościć. Trochę nie trafiona zmiana Reyesa na tego młodego Argentyńczyka (nie pamiętam nazwiska) ale wybaczalna.

Moim zdaniem bardzo dobra praca sędziego, nie rzucał się w oczy, kontrolował sytuacje, nie przesadzał z kartkami - tak powinno być.

Nie wiem czy też zauważyliście na trybunie Atletico fane Ruchu. Na początku myślałem, że mi się przewidziało ale później było wyraźnie widać jeszcze kilka razy:

Obrazek
Obrazek

Teraz trochę poszukałem i okazuje się, że Ruch ma zgodę z Atletico stąd ta flaga Psycho Fans:
Obrazek

-----------------------------------------------------------------------

Video z meczu --> tutaj
Ostatnio zmieniony 13 maja 2010, 09:36 przez tabo89, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 13 maja 2010, 09:25

Rok temu jak sie interesowaliśmy Forlanem, to czytałem komentarze w stylu...stary, za stary, po co nam taki dziadek ? i bla, bla bla, tylko że Forlan jest conajmniej dwa razy lepszy od naszych wszystkich napastników razem wziętych. Świetny lecz troche niespełniony napastnik, z takim potencjałem jaki posiadał powinien grać w najlepszych klubach świata, a grał jak wiadomo tylko w Manchesterze i w dodatku nie była to zbyt udana przygoda.


Obrazek
AVE JUVE!!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2009
Posty: 221
Rejestracja: 17 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 13 maja 2010, 09:26

Gratulacje dla Atletico . JAK JA SIE CIESZE ZE ANGOLE NIE WYGRALY :D


karpiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2005
Posty: 242
Rejestracja: 18 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 13 maja 2010, 11:09

dobry mecz jak już ktoś wcześniej napisał , tez liczyłem na karne :P

Ten De Gea świetny zawodnik 20 lat , juz w miare doświadoczony (jak na ten wiek) mhhh myśle ze byśmy mieli z niego duzo pozytku , (gdybyśmy musieli szukać bramkarza ..)

Sim&#227;o Sabrosa przecietniak nie wiem dlaczego on gra w pierwszym składzie ... no ale to nie moj problem ..


Obrazek
WIDZEW
Bójcie się Chamy do Ekstraklasy wracamy!!!!
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 13 maja 2010, 14:10

Bardzo ładny mecz. Na początku myślałem, że jak Atletico strzelili bramkę to już do końca będą kontrolować spotkanie, może nawet strzelą drugą bramkę. Natomiast Fulham wyrównało i tak wynik już pozostał do końca. Dopiero w dogrywce fajnie strzela Forlan (duża w tym zasługa obrońcy Londyńczyków) i mamy już po meczu. Moim zdaniem gracze z Londynu nie wytrzymali psychicznie. Ja też, podobnie jak Wy, czekałem na karne, bo wtedy są prawdziwe emocje. Cóż, może finał Lig Mistrzów dostarczy nam tych emocji.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 13 maja 2010, 15:26

Buri pisze:Fajna kaszana, żeby finał Ligi euro nie był pokazywany na naszej kochanej TVP
No teraz Polsat ma prawa do LE ale jak wcześniejsze PU miało TVP od 1/4 finału mecze leciały a Polsat nawet finału nie puści :angry:

Bardzo dobrze że Atletico wygrało :dance: Fulham nas ograło w 1/8 4:1 i dotarli aż do finału :whistle: To samo z Bayernem wygrali z nami 4:1 i są w finale :whistle:
Ja nie wiem czy my dajemy jakąś wewnętrzną siłe dróżynom które nas gromią ?


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 13 maja 2010, 20:41

<<W@jTEk>> pisze:
Buri pisze:Fajna kaszana, żeby finał Ligi euro nie był pokazywany na naszej kochanej TVP
No teraz Polsat ma prawa do LE ale jak wcześniejsze PU miało TVP od 1/4 finału mecze leciały a Polsat nawet finału nie puści :angry:
finał, jak również mecze poprzednich rund były na TV4, telewizja publiczna.

mecz całkiem niezły. Atletico średnio w lidze a mimo wszystko "najlepsze" z drużyn hiszpańskich, bo wygrało LE a gra jeszcze w finale krajowego pucharu...


ODPOWIEDZ