Wszystko o Livorno

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Amaranto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 66
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 02 listopada 2009, 15:47

np Juventusowi w rewanżu. az będzie trzeszczało. :rotfl:


Motor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2008
Posty: 452
Rejestracja: 27 marca 2008

Nieprzeczytany post 06 listopada 2009, 11:08

Babinkton pisze:Inter miał szczęście, że im 3 goli nie strzeliliśmy
A propos tego pamiętnego meczu gdzie Livorno przegrało "ledwo, ledwo" z Interem, podczas meczu Dynamo - Inter komentator mówił jaki to wyczyn pokonać Livorno, że Interowi się udało, że dzięki temu jest świetny... Czyli jednak Livorno jes świetne... :doh:


Za wszelki nie ład w moich wypowiedziach odpowiedzialni są kosmici.

27 marca 2010 - 2 lata na Forum JuvePoland
Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 listopada 2009, 15:49

W końcu komuchy to komuchy :prochno:


Amaranto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 66
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 09 listopada 2009, 10:06

Przegraliśmy cholera mecz o 6 pkt z Bari i to jest zmartwienie, a nie przegrana z Interem, z którym nawet Juve może przegrać.


mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 22 listopada 2009, 17:34

Mattx pisze:-----------------------
dlatego ja nigdy nie myślę o wygranej,a przynajmniej staram się :D swoją drogą, faktycznie spora niespodzianka (żeby nie było kompletnego ot), Genua niby ostatnio spuściła z tonu, ale żeby aż tak...jak na razie w tej kolejce bardziej mnie zdziwiła tylko porażka Violi (w sumie mają kilka kontuzji i ważny mecz w LM), bo Parma lepiej radzi sobie w domu niż na wyjeździe no i myślałem, że Siena stawi większy opór...


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 22 listopada 2009, 18:14

mati888 pisze:
Mattx pisze:-----------------------
dlatego ja nigdy nie myślę o wygranej,a przynajmniej staram się :D swoją drogą, faktycznie spora niespodzianka (żeby nie było kompletnego ot), Genua niby ostatnio spuściła z tonu, ale żeby aż tak...jak na razie w tej kolejce bardziej mnie zdziwiła tylko porażka Violi (w sumie mają kilka kontuzji i ważny mecz w LM), bo Parma lepiej radzi sobie w domu niż na wyjeździe no i myślałem, że Siena stawi większy opór...
Parma z Bari to jak narazie rewelacje, awansowali z Serie B do A i jak narazie pokazuja że nie chca opuszczac elity. Siena zdaje mi sie że to pierwszy kandydat do spadku... :whistle:


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 22 listopada 2009, 18:59

Amaranto pisze:np Juventusowi w rewanżu. az będzie trzeszczało. :rotfl:
Tak Livorno rywalizuje o Scudetto normalnie odliczam sekundy do tego meczu, bo się boję , ile chcesz, żeby Juve dostało 5-0 :rotfl: ??


mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 22 listopada 2009, 19:18

Simi pisze: Parma z Bari to jak narazie rewelacje, awansowali z Serie B do A i jak narazie pokazuja że nie chca opuszczac elity. Siena zdaje mi sie że to pierwszy kandydat do spadku... :whistle:
nie da się ukryć, Parma i Bari urywają systematycznie punkty nawet silneijszym drużynom, jednak Viola to Viola, w LM radzi sobie ostatnio całkiem fajnie, w lidze dwa ostatnie mecze wygrali-myślałem, ze nie da się Parmie przeskoczyć i bardziej zawalczy, z tym, że tu wydaje mi się, zaważyło kilka absencji w skąłdzie-Santana, Semioli i chyba Padalino. Cóż. Bari tam remis z Interem, potem chyba jeszcze Sampie krwi napsuli, a dziś wrócił Totti, zaaplikował klasycznego hat-tricka i Bari mogło pomarzyć-widać jak wiele dla Romy znaczy Totti, przechlapane tak mieć cały zespół pod jednego zawodnika. A co do 'relegantów'-Siena mogła po tym meczu uciec ze strefy spadkowej, własnie na rzecz Atalanty-grali u siebie, gdzie lepiej im się powodzi, tu też myślałem, ze dadzą z siebie więcej. No nic, oni są wszyscy i tak mało ważni-ważne, żeby dziś 3 pkt zostały w Turynie ;)


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2009, 23:46

Marcello Lippi był dziś na stadionie w Livorno i oglądał mecz. Siedział oczywiście koło swojego przyjaciela prezesa Livorno Aldo Spinelliego. I obserwował nową wschodzącą gwiazdę Azzzurrich Candrevę, który zaliczył asystę przy golu Cristiano Lucarelliego.
skrót meczu z Genoą


Obrazek
Obrazek
Amaranto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 66
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 23 listopada 2009, 09:23

Skopaliśmy Genoe 2-1 i teraz wszystkich skopiemy na naszym boisku. Skończymy w Lidze Mistrzów, a przynajmniej UEFA. :rotfl:


Amaranto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 66
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2009, 12:27

Uwaga zbliża się mecz z Chievo!!!

Po wygranej z Sampdorią w pucharze Włoch, czego nie powstydziłby się nawet Juventus, czas rozprawić się z Chievo.

Jeśli pokonana została Genoa, to Chievo też damy rady.

Zapraszam do wpisywania sie w temacie mrczu, ale spokojnie, nie wszyscy na raz. :rotfl:


Amaranto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 66
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2009, 10:25

Witam po przerwie!

Pokonaliśmy na wyjeździe Catanię i po raz pierwszy opuściliśmy strefę spadkową. Walka o utrzymanie trwa. Widać poprawę wyników po zmianie trenera na Cosmiego. Może Juventusowi też by się przydała?
Osobiście lubię Ciro i dobrze mu życzę i dobrze, że nie został wyrzucony po ostatnich porażkach. Niech się gwiazdy zabiorą za granie, bo cieniują, aż wstyd!

Teraz zagramy z Interem w pucharze Włoch. Juve już odpadł, bo nie pamiętam? Doszliśmy dalej od Juve w pucharze? :smile:


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2009, 11:14

Amaranto pisze:
Teraz zagramy z Interem w pucharze Włoch. Juve już odpadł, bo nie pamiętam? Doszliśmy dalej od Juve w pucharze? :smile:
My jeszcze nie zaczeliśmy.


Obrazek
Amaranto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 66
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2009, 14:50

to lepiej żebyście na nas nie wpadli bo was rozjedziemy z waszą formą ostatnio :rotfl:


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2009, 16:15

Ale Ty koleś jesteś komiczny :rotfl: fartem wygraliście z Catanią, która powinna was pojechać, w Coppa Italia gracie w Mediolanie z Interem, który was rozwali niemalże zerowym nakładem sił, a secondo my się przełamiemy i nie rób sobie złudnych nadziei, że każdy mecz będziemy wtapiać, Arrivederci Amaranato :!:


Zablokowany