Inter!!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 19:43

Jah pisze:
BIANCONERI pisze:Ja od zawsze jestem fanem Juventusu i po prostu nie mógłbym przestac im kibicować!Jeżeli Juve dopadnie jakis kryzys to nie ma znaczenia,byłem z nimi kiedy zdobywali Lige Mistrzów,byłem także wtedy kiedy grali w Pucharze Intertoto.
Dokladnie... moze z biegiem lat lapie sie coraz wiecej dystansu, lecz to i tak siedzi w srodku. To jest nie wytlumaczalne, ale takze kocham ten klub;).
U mnie na odwrót :wink: Zbiegiem lat moja miłość sie powiększa i powiększa :wink: I tak od 8 latek :wink:


Obrazek
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 19:46

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: U mnie na odwrót :wink: Zbiegiem lat moja miłość sie powiększa i powiększa :wink: I tak od 8 latek :wink:
U mnie też. Co roku kocham Juve coraz bardziej. Też jestem z nimi na dobre i na złe. FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


srali muszki będzie wiosna
BianconeriFan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 340
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 19:48

Dla mnie Inter to zło konieczne... musimy z nimi wygrywać, bo i tak nie spadną w najbliższych latach... Pamiętacie 3:0 nad Interem :?:
a jedynymi ciekawymi postaciami internazionale są Christian Vieri (szkoda, że nie gra w Juve) oraz Francesco Toldo (w Juve nieprzydatny, ale nie zmienia to faktu, że dobry) - tak to kupka słabo zgranych zawodników (ojoj, dostanie mi się)...


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 21:08

Ja przynaje się, miałem kryzys w miłości do Juve :oops: . Okres po drugim przegranym finale LM :evil: . Trwał on przez 2 lata .Mimo, że nie chodzilem i nie opowiadałem jak kocham Juve, to jednak nadal nie było nad biancorenich dla mnie lepszej druyny. Ale kiedy ktoś pytał komu kibicuje odpowiadałem, że nie mam ulubionego zespolu. Lecz w każdym meczu naszej druzyny to wlasnie im kibicowalem.Później miałem Canal+ i ogladajac mecze Juve bardzo sie nimi zachwycałem. Wreszcie dostałem internet i na bieżąco śledziłem co sie dzieje w Turynie. A teraz moja miłość jest coraz wieksza. 8)


ForzaInter

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 80
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 22:50

BianconeriFan pisze:
a jedynymi ciekawymi postaciami internazionale są Christian Vieri (szkoda, że nie gra w Juve) oraz Francesco Toldo (w Juve nieprzydatny, ale nie zmienia to faktu, że dobry) - tak to kupka słabo zgranych zawodników (ojoj, dostanie mi się)...
Hmmm ciekawe! Wiele osob tak mowi ze Inter gra chaosem ze jest nizgrany!! Tylko zastanawiam jak takiej druzynie ktora gra "chaosem"(a wcale tak nie jest)udlao sie zajac drugie miejsce w SerieA???


Forza Ragazzi Fateci Sogniare
Inter Campeone
Obrazek
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 22:53

ForzaInter pisze: Hmmm ciekawe! Wiele osob tak mowi ze Inter gra chaosem ze jest nizgrany!! Tylko zastanawiam jak takiej druzynie ktora gra "chaosem"(a wcale tak nie jest)udlao sie zajac drugie miejsce w SerieA???
Nie no masz racje. Inter nie gra chaosem. Widze tam wyraźną taktyke. Strzelić gola, a potem zamurować bramke. Sory, ale to jest szczera prawda i karzdy niezależny kibic ci to powie.


srali muszki będzie wiosna
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 22:55

BianconeriFan pisze:Pamiętacie 3:0 nad Interem :?:
A jak można tego niepamiętać :?: :wink: I to jescze przecież w zakończonym sezonie. Lepiej było spytać czy pamiętamy 9-1 z Interem kilkanaście dobrych latek temu :wink:


Obrazek
ForzaInter

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 80
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 23:05

RadeKas pisze:
ForzaInter pisze: Hmmm ciekawe! Wiele osob tak mowi ze Inter gra chaosem ze jest nizgrany!! Tylko zastanawiam jak takiej druzynie ktora gra "chaosem"(a wcale tak nie jest)udlao sie zajac drugie miejsce w SerieA???
Nie no masz racje. Inter nie gra chaosem. Widze tam wyraźną taktyke. Strzelić gola, a potem zamurować bramke. Sory, ale to jest szczera prawda i karzdy niezależny kibic ci to powie.[/quot]

Jezeli jest to taktyka dajaca drugie miejsce przed taki druzynami nie grajacymi "chaosem" jak milan lub lazio to widocznie jest to dobra taktyka. A tak prawie kazdy zespol prowadzi cos takiego. To normalne ze jesli gra sie z dobrym przeciwnikiem i jak mu sie strzeli bramke to sie przesuwa swoj team do formacji bardziej defensywnej. A z tym bronieniem bramki murem to bym polemizowal.


Forza Ragazzi Fateci Sogniare
Inter Campeone
Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 23:17

ForzaInter pisze:
RadeKas pisze:
ForzaInter pisze: Hmmm ciekawe! Wiele osob tak mowi ze Inter gra chaosem ze jest nizgrany!! Tylko zastanawiam jak takiej druzynie ktora gra "chaosem"(a wcale tak nie jest)udlao sie zajac drugie miejsce w SerieA???
Nie no masz racje. Inter nie gra chaosem. Widze tam wyraźną taktyke. Strzelić gola, a potem zamurować bramke. Sory, ale to jest szczera prawda i karzdy niezależny kibic ci to powie.[/quot]

Jezeli jest to taktyka dajaca drugie miejsce przed taki druzynami nie grajacymi "chaosem" jak milan lub lazio to widocznie jest to dobra taktyka. A tak prawie kazdy zespol prowadzi cos takiego. To normalne ze jesli gra sie z dobrym przeciwnikiem i jak mu sie strzeli bramke to sie przesuwa swoj team do formacji bardziej defensywnej. A z tym bronieniem bramki murem to bym polemizowal.
Moze i taktyka ale straaasznie nudna, mecze z Valencią były jak flaki z olejem....


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 23:28

hahh teraz tylko czekajmy kiedy znowu nasz kolega wróci do nas kibiców JUVE... Pewnie po tym sezonie gdy Juve znowu wygra SerieA a Inter bedzie jak zawsze za JUVE...


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 23:32

lysy33 pisze:hahh teraz tylko czekajmy kiedy znowu nasz kolega wróci do nas kibiców JUVE... Pewnie po tym sezonie gdy Juve znowu wygra SerieA a Inter bedzie jak zawsze za JUVE...
przeciez sie wyjaśniło ze to tylko głupi żart :D


JUVEJAH90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2003
Posty: 121
Rejestracja: 23 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 11:26

no właśnie łysy! Mój kumpel który jest za interem robił se ze mnie jaja(to był rewanż za pewną ankietę na stronie interu...)ja nie jestem taki że mógłbym zmienić klub bo "ten mi sie jusz nie podoba" ja tak nie umiem i będe z juve zawsze nawet w biedzie!!
FORZA JUVE!!!!!!! 8)


Czy jestem prawdziwym kibicem? Trudne pytanie...Myślę że niedokońca:(
JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 11:58

nio to druga drużyna tego sezonu ale tak bedzie cały czas Inter nie ma marzyc o walce o Mistrzostwo bo i tak nie ma szans.Juve jest najlepsze i nie ma co o tym mówić


JESTEM OSZUSTEM
Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 22:27

Co to????
Pojednanie kibiców Juve i Interu????
Nie mam nic przeciwko jeżeli Inter wygrywa z innymi.
Nawet mu kibicuje gdy gra "dla dobra Włoskiej piłki".
Podziwiam także cierpliwość kibiców Interu gdy to po raz kolejny ich klub przegrywa z JUVENTUSEM!!!!! :D :D :D


ForzaInter

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 80
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 22:31

W sumie good Idea z tym pojednaniem. Chociaz malo realne. :(


Forza Ragazzi Fateci Sogniare
Inter Campeone
Obrazek
ODPOWIEDZ