Inter!!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
JUVEJAH90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2003
Posty: 121
Rejestracja: 23 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 12:33

Wiecie w sumie to jednak przezuce se na Inter!! Jest on dla mnie ciekawszym zespolem. Mam nadzieje ze w tym roku zdobedzie Scudetto. Forza INTER
<cut by moderator>


Czy jestem prawdziwym kibicem? Trudne pytanie...Myślę że niedokońca:(
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 12:34

Jeśli to nie był żart, to twoja wola mocium panie. Ale w dupe Inter i tak od naszych dostanie i nie tylko od naszych. Bo i od Romy, Lazio, a w LM to nie ma co szukać wogle.


srali muszki będzie wiosna
JUVEJAH90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2003
Posty: 121
Rejestracja: 23 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 12:39

Inter nie jest moze najlepszy ale jest na pewno ciekawszy. To ze dostanie od Romy albo od Lazio to bym polemizowal. W koncu to byla druga druzyna ubieglego sezonu we wloskiej SerieA.


Czy jestem prawdziwym kibicem? Trudne pytanie...Myślę że niedokońca:(
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 12:42

JUVEJAH90 pisze:Inter nie jest moze najlepszy ale jest na pewno ciekawszy. To ze dostanie od Romy albo od Lazio to bym polemizowal. W koncu to byla druga druzyna ubieglego sezonu we wloskiej SerieA.
No dobra może od Rzymu nie, ale od Juve na pewno. A tak wogle to w czym Inter jest ciekawszy od Juve.


srali muszki będzie wiosna
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 12:48

A i zapomnialem dodać, że żaden z ciebie kibic, skoro ot tak nagle przeżucasz sie na inne drużyny. To bez sensu. "Mam zły humor, to chyba sie przeżuce na inną drużyne, bo tama jest nieciekawa. No comment.


srali muszki będzie wiosna
JUVEJAH90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2003
Posty: 121
Rejestracja: 23 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 12:51

Powiem tak. To jest tylko zart. Jestem kolega prawdziwego JUVEJAHA90! Odgrywam mu sie za to ze napisal notke w moim imieniu na forum Interu. Podejrzal moje haslo kurcze. Ja jestem kibicem Interu i mowie ci tak z moich odczuc ze dal mnie druzyna ktora bardziej mnie ciekawi jest Inter. Moze dlatego ze wiekszosc osob ktore znam sa za Juve a ja tak nie chcialem. teraz czuje ze po prostu bardziej ciagnie mnie do Interu niz do Juve.


Czy jestem prawdziwym kibicem? Trudne pytanie...Myślę że niedokońca:(
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 12:55

JUVEJAH90 pisze:Powiem tak. To jest tylko zart. Jestem kolega prawdziwego JUVEJAHA90! Odgrywam mu sie za to ze napisal notke w moim imieniu na forum Interu. Podejrzal moje haslo kurcze. Ja jestem kibicem Interu i mowie ci tak z moich odczuc ze dal mnie druzyna ktora bardziej mnie ciekawi jest Inter. Moze dlatego ze wiekszosc osob ktore znam sa za Juve a ja tak nie chcialem. teraz czuje ze po prostu bardziej ciagnie mnie do Interu niz do Juve.
Aha to spoko. To sie nieźle wkurzy twój kumpel :twisted: :twisted: .


srali muszki będzie wiosna
ForzaInter

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 80
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 13:00

O to chodzilo!! On zrobil tam na forum taka ankiete jaki jest naj klub swiata i same odpowiedzi Juve. Ja to zrobilem tutaj na forum(oczywiscie z samymi odp Inter)ale to wywalili. Dlatego napisalem taka notke jak na poczatku. A jesli chodzi o zmienianie klobow to od zawsze kibicowalem Interowi.


Forza Ragazzi Fateci Sogniare
Inter Campeone
Obrazek
Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 13:03

Dla mnie Inter to oprócz kilku zawodników patałachy mój brat zachwycuje sie tym zwalonym klubem a nie wiem w czym on jest ciekawszy od Juventusu i we wszystkim jest gorszy od Juventusu Nie wiem kiedy był lepszy od Juve czy to w lidze włoskiej czy lidze mistrzów Tak jak np w tym sezonie Juventus wygrał Scudetto Inter był 2 Inter doszedł fuksiarsko do półfianłu a Juventus do finału pokonując m in Real (o którym mówili że jest najlepszym klubem świata) i pechowo przegrał w fianle a wpucharze włoch też zaszedl dalej od Interu Inter w niczym nie był nie jest i nie będzie lepszy czy też "ciekawszy" jak to określiłeś od Juventusu A na twoje słowa pozostaje mi tylko sie śmiać .


Zawsze Wierni ! ! !
ForzaInter

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 80
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 13:08

Powiem tak. Inter nie jest lepszy od Juve to prawda. Ale wiesz dla kazdego inny klub moze byc ciekawy. W Interze np zbiegaly sie kariery wielu roznych ludzi ktorymi sie interesuje i bede interesowal sie dalej. Zaden zawodnik Juve (no z kilkoma wyjatkami)mnie tak bardzo nie zainteresowal.


Forza Ragazzi Fateci Sogniare
Inter Campeone
Obrazek
JUVEJAH90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2003
Posty: 121
Rejestracja: 23 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 16:24

LICZY SIE TYLKO JUVE!!!!!NIGDY PRZENIGDY NIE PRZERZUCĘ SIE NA ŻADEN INNY KLUB, A SZCZEGÓLNIE NA INTER!Niestety mam kolege który lubi se robić jaja, no cóż tak bywa

SOLO JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!
INTER MERDA!!!!!!!!!!!!


Czy jestem prawdziwym kibicem? Trudne pytanie...Myślę że niedokońca:(
ForzaInter

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 80
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 16:39

Acha Olszan tak na marginesie to pozdrow brata!! :-D


Forza Ragazzi Fateci Sogniare
Inter Campeone
Obrazek
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 19:04

Ja od zawsze jestem fanem Juventusu i po prostu nie mógłbym przestac im kibicować!Jeżeli Juve dopadnie jakis kryzys to nie ma znaczenia,byłem z nimi kiedy zdobywali Lige Mistrzów,byłem także wtedy kiedy grali w Pucharze Intertoto.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
3d_man

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2003
Posty: 248
Rejestracja: 25 maja 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 19:08

nic nie mowcie o Interze bo Moggiemu sie od razu krew gotuje :P


la Lazio é il rifugio di noi sognatori...
di noi innamorati, poeti, cantori...
di noi che incendiamo e spegnamo la sete...
per quell'esplosione all'ennesima rete...
Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 maja 2003
Posty: 75
Rejestracja: 19 maja 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 19:26

BIANCONERI pisze:Ja od zawsze jestem fanem Juventusu i po prostu nie mógłbym przestac im kibicować!Jeżeli Juve dopadnie jakis kryzys to nie ma znaczenia,byłem z nimi kiedy zdobywali Lige Mistrzów,byłem także wtedy kiedy grali w Pucharze Intertoto.
Dokladnie... moze z biegiem lat lapie sie coraz wiecej dystansu, lecz to i tak siedzi w srodku. To jest nie wytlumaczalne, ale takze kocham ten klub;).
Inter byl ciekawy w latach 97-98 czy jak objal ich Lippi... aaale na szczescie tylko na tym sie skonczylo. Bo trudno mowic, ze wygrana w Pucharze UEFA to jakis wielki sukces. Inter wyrzuca duzoo kasy w bloto... nie ma kto tego wszystkiego ogarnac, uporzadkowac. Inter zawsze mial potencjal, ale co z tego? wszak i tak trzeba uwazac na nich w nastepnym sezonie. Inter to Inter... 3 rok z rzedu Cupera... Cuper to takze swietny trener, nie zpaominajmy;).


Rap, Maria, Przyjazn, Sex, JuVe ;)
ODPOWIEDZ